Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 19/40 [i] 06:30 Scooby Doo I. 17/24 [i] 06:55 Flintstonovci II. 19/25 [i] 07:25 Ahoj, Robbie! III. 6/10 [i] 08:15 Rodina podľa plánu [i] 09:55 Priatelia I. 21-22/24 [i] 10:45 Bláznivý šaman [i] 12:40 Monsters, a.s. [i] 14:30 Postrach Denis [i] 16:25 Muži v čiernom II. [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Na pokraji smrti [i] 22:10 Nukleárny cieľ [i] 00:05 Vrana 4: Pekelný kňaz [i] 01:55 Hitler: Vzostup zla 1/2 [i] 03:25 Hitler: Vzostup zla 2/2 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Extra [i] 05:55 Poštár Pat II 36 [i] 06:10 Poštár Pat II 37 [i] 06:25 Pocoyo II. 39/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 40/52 [i] 06:40 Krajina zvierat [i] 06:45 Mickey Mouseov klub II. 3/39 [i] 07:10 Vladárova nová škola II. 4/26 [i] 07:30 Kim Perfektná IV. 13/18 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Pestrá rodinka 14/36 [i] 09:20 Si v obraze? [i] 09:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:15 Klik [i] 10:35 Tajomstvá Palm Springs 1/8 [i] 11:15 Zlaté hity [i] 12:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Robin Hood I 10/13 [i] 14:15 Česť a pomsta [i] 15:45 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:15 Červené stopy [i] 01:00 Ostrí ako chili [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Čarodejníci z Vanuatu [i] 06:20 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 06:45 Mesačný svit I. 14/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 26/30 [i] 09:00 Lode slobody 1/2 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 11:45 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 13:55 Stať sa mužom 1 [i] 14:50 Cez Karpaty [i] 15:10 Poltón [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:45 Elixír [i] 17:15 Nestarnúce filmové melódie [i] 18:25 Najmenší ľudia na svete [i] 19:13 Osobnosti [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Darwinova nočná mora [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:15 Retro noviny [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:05 Slovenský bigbít 5 [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kráľovstvo surikát III. 6 [i] 06:00 Kutil Manny [i] 06:20 Pinocchio [i] 06:45 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:10 Karate Kid [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Panelák 210 [i] 09:20 Misia tajných agentov [i] 11:15 Bieli vlci [i] 13:30 Dvaja v tom [i] 15:35 Agent bez minulosti [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Fanaticky zamilovaný [i] 22:20 Tajomná vražda [i] 00:20 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Bieli vlci [i] 03:15 Tajomná vražda [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 10,11 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 10 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 4 [i] 15:00 Siska 22 [i] 16:00 Víkend bez rodičov [i] 17:30 "Buldoci a třešne" [i] 19:00 Miazgovci 7,8 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 10 [i] 21:40 Big Ben XIII. - Vojna v kempe [i] 23:15 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 11/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 3,4/52 [i] 07:15 Kromaňonec 11/21 07:35 Tip a Tap 26/26 [i] 07:45 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 08:05 Doma chutná nejlépe: Ejgerim z Kazachstánu [i] 08:20 Pettson a Fiškus - Pettsonův slib [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:05 Dobrodružství Malého Indiána [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Dželady [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 11/13 [i] 14:40 Doktor Martin 10/23 [i] 15:30 Šeherezáda 1/2 [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 5/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Past [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 U Turn [i] 01:25 Kostka 0 [i] 03:00 13. komnata Vladimíra Mišíka [i] 03:25 Pošta pro tebe [i] 04:15 Na cestě po severu Etiopie [i] 04:45 Izrael - muzeum tisíciletí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 07:00 Křesťanské umění na Moravě [i] 07:20 Klíč [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Kati a blázni [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Ladí neladí [i] 14:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 6/7 [i] 15:40 Boj o život na zahrádce 1/2 [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Divadlo žije! [i] 20:00 Zlatá šedesátá 11/26 [i] 21:00 Nikdo se nebude smát [i] 22:30 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Abbey Road: Live 6/12 [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Karel Plíhal [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí - 10 let Pohody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Dobrodružství Antje a jejích přátel 15, 16 [i] 06:30 3-2-1 Tučňáci! 21 [i] 07:00 Pirátova rodinka 10, 11 [i] 07:55 Odvrácená tvář hor 10 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Do útoku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Když Burian prášil [i] 14:15 Venkovská lékařka [i] 16:05 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Next [i] 21:55 Mission: Impossible 2 [i] 00:15 Lovec vetřelců [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Babicovy dobroty [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:35 Směr jih 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 8 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 3 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 13 [i] 08:00 Přátelé III 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Wolffův revír IV [i] 10:40 Drzá Jordan V 6 [i] 11:40 Agentura Jasno 10 [i] 12:40 Closer II 2 [i] 13:40 Scooby Doo 2: Nespoutané příšery [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - Blackburn Rovers [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Co ta holka chce [i] 22:20 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:20 Vetřelci [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Helicops II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Klasické lyžování [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Severská kombinace [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:30 Biatlon [i] 20:30 Biatlon [i] 22:00 Rychlobruslení [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 07:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 08:00 Jenom láska 1/2 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 Jenom láska 1/2 [i] 14:00 Alenka v říši divů [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 18:00 Život v buši III 6 [i] 19:00 Život v buši III 7 [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Alenka v říši divů [i] 04:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Skryté světy: V podzemí Říma 07:00 Dávní bohové 3/6 07:30 Dávní bohové 4/6 08:00 Keltské mýty 2/2 09:00 Zázračná planeta 1/6 10:00 Zázračná planeta 2/6 10:55 Klima, počasí, katastrofy 1/5 11:25 Klima, počasí, katastrofy 2/5 11:55 Mysleti zeleně 2/14 12:20 Design a designéři 8/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 20/24 13:30 Podzim na chalupě 1/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 16/21 14:40 Zvířecí rekordmani 26/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 16:25 Hvězdný fotbal 2/5 17:20 Podvody s identitou: Ukradený život 1/2 18:20 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky 4/6 19:30 Když se Země zatřese 1/4 20:30 Dítě génius 2/4 21:15 Lidé a místa na Zemi 16/21 21:30 Slavné bitvy Británie 7/8 22:35 Válka 1/14 23:35 Geologická pouť 3/5 00:35 Vůně dálek 3/8 01:35 Vůně dálek 4/8 02:30 Singapur 1/2 03:05 Singapur 2/2 03:40 Toulky Maďarskem 7/13 04:15 Toulky Maďarskem 8/13 04:50 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska na druhý pohled [i] 07:45 Postrach Dennis o Vánocích [i] 09:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 10:25 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 10:50 Řeč nepřítele [i] 12:35 Stěhování pana McAllistera [i] 14:05 Flicka [i] 15:40 Okamžik zlomu [i] 17:30 John Tucker musí zemřít [i] 19:00 DESmod [i] 20:00 Paříži, miluji Tě [i] 21:55 Malá Miss Sunshine [i] 23:35 Závan smrti [i] 01:05 Poslední skotský král [i] 03:05 Na ostří nože [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Divočáci [i] 09:40 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:15 Příměří [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 13:30 Ghost Rider [i] 15:15 Mladí Titáni v Tokiu [i] 16:30 BAFTA Film Awards 2009 [i] 18:30 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 20:30 V dostihovém sedle [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 22:55 Krvavý diamant [i] 01:15 V 2008 Koncert [i] 02:20 Po hlavě [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.