Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 19/40 [i] 06:30 Scooby Doo I. 17/24 [i] 06:55 Flintstonovci II. 19/25 [i] 07:25 Ahoj, Robbie! III. 6/10 [i] 08:15 Rodina podľa plánu [i] 09:55 Priatelia I. 21-22/24 [i] 10:45 Bláznivý šaman [i] 12:40 Monsters, a.s. [i] 14:30 Postrach Denis [i] 16:25 Muži v čiernom II. [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Na pokraji smrti [i] 22:10 Nukleárny cieľ [i] 00:05 Vrana 4: Pekelný kňaz [i] 01:55 Hitler: Vzostup zla 1/2 [i] 03:25 Hitler: Vzostup zla 2/2 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Extra [i] 05:55 Poštár Pat II 36 [i] 06:10 Poštár Pat II 37 [i] 06:25 Pocoyo II. 39/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 40/52 [i] 06:40 Krajina zvierat [i] 06:45 Mickey Mouseov klub II. 3/39 [i] 07:10 Vladárova nová škola II. 4/26 [i] 07:30 Kim Perfektná IV. 13/18 [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Pestrá rodinka 14/36 [i] 09:20 Si v obraze? [i] 09:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:15 Klik [i] 10:35 Tajomstvá Palm Springs 1/8 [i] 11:15 Zlaté hity [i] 12:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Robin Hood I 10/13 [i] 14:15 Česť a pomsta [i] 15:45 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:15 Červené stopy [i] 01:00 Ostrí ako chili [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 6/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Čarodejníci z Vanuatu [i] 06:20 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 06:45 Mesačný svit I. 14/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 26/30 [i] 09:00 Lode slobody 1/2 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 11:45 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 13:55 Stať sa mužom 1 [i] 14:50 Cez Karpaty [i] 15:10 Poltón [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:45 Elixír [i] 17:15 Nestarnúce filmové melódie [i] 18:25 Najmenší ľudia na svete [i] 19:13 Osobnosti [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Darwinova nočná mora [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:15 Retro noviny [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:05 Slovenský bigbít 5 [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kráľovstvo surikát III. 6 [i] 06:00 Kutil Manny [i] 06:20 Pinocchio [i] 06:45 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:10 Karate Kid [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Panelák 210 [i] 09:20 Misia tajných agentov [i] 11:15 Bieli vlci [i] 13:30 Dvaja v tom [i] 15:35 Agent bez minulosti [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Fanaticky zamilovaný [i] 22:20 Tajomná vražda [i] 00:20 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Bieli vlci [i] 03:15 Tajomná vražda [i] 04:40 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 10,11 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 10 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 4 [i] 15:00 Siska 22 [i] 16:00 Víkend bez rodičov [i] 17:30 "Buldoci a třešne" [i] 19:00 Miazgovci 7,8 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 10 [i] 21:40 Big Ben XIII. - Vojna v kempe [i] 23:15 V uliciach San Francisca 22,23 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 11/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 3,4/52 [i] 07:15 Kromaňonec 11/21 07:35 Tip a Tap 26/26 [i] 07:45 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 08:05 Doma chutná nejlépe: Ejgerim z Kazachstánu [i] 08:20 Pettson a Fiškus - Pettsonův slib [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:05 Dobrodružství Malého Indiána [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Dželady [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 11/13 [i] 14:40 Doktor Martin 10/23 [i] 15:30 Šeherezáda 1/2 [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 5/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Past [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 U Turn [i] 01:25 Kostka 0 [i] 03:00 13. komnata Vladimíra Mišíka [i] 03:25 Pošta pro tebe [i] 04:15 Na cestě po severu Etiopie [i] 04:45 Izrael - muzeum tisíciletí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 07:00 Křesťanské umění na Moravě [i] 07:20 Klíč [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Kati a blázni [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Ladí neladí [i] 14:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 6/7 [i] 15:40 Boj o život na zahrádce 1/2 [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Divadlo žije! [i] 20:00 Zlatá šedesátá 11/26 [i] 21:00 Nikdo se nebude smát [i] 22:30 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Abbey Road: Live 6/12 [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Karel Plíhal [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí - 10 let Pohody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Dobrodružství Antje a jejích přátel 15, 16 [i] 06:30 3-2-1 Tučňáci! 21 [i] 07:00 Pirátova rodinka 10, 11 [i] 07:55 Odvrácená tvář hor 10 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Do útoku [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Když Burian prášil [i] 14:15 Venkovská lékařka [i] 16:05 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Next [i] 21:55 Mission: Impossible 2 [i] 00:15 Lovec vetřelců [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Babicovy dobroty [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:35 Směr jih 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 8 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 3 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 13 [i] 08:00 Přátelé III 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Wolffův revír IV [i] 10:40 Drzá Jordan V 6 [i] 11:40 Agentura Jasno 10 [i] 12:40 Closer II 2 [i] 13:40 Scooby Doo 2: Nespoutané příšery [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - Blackburn Rovers [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Co ta holka chce [i] 22:20 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:20 Vetřelci [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Helicops II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Klasické lyžování [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Severská kombinace [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:30 Biatlon [i] 20:30 Biatlon [i] 22:00 Rychlobruslení [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i] 07:00 Případy advokáta Kingdoma II 2 [i] 08:00 Jenom láska 1/2 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 Jenom láska 1/2 [i] 14:00 Alenka v říši divů [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 18:00 Život v buši III 6 [i] 19:00 Život v buši III 7 [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Alenka v říši divů [i] 04:00 Případy advokáta Kingdoma II 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Skryté světy: V podzemí Říma 07:00 Dávní bohové 3/6 07:30 Dávní bohové 4/6 08:00 Keltské mýty 2/2 09:00 Zázračná planeta 1/6 10:00 Zázračná planeta 2/6 10:55 Klima, počasí, katastrofy 1/5 11:25 Klima, počasí, katastrofy 2/5 11:55 Mysleti zeleně 2/14 12:20 Design a designéři 8/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 20/24 13:30 Podzim na chalupě 1/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 16/21 14:40 Zvířecí rekordmani 26/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 16:25 Hvězdný fotbal 2/5 17:20 Podvody s identitou: Ukradený život 1/2 18:20 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky 4/6 19:30 Když se Země zatřese 1/4 20:30 Dítě génius 2/4 21:15 Lidé a místa na Zemi 16/21 21:30 Slavné bitvy Británie 7/8 22:35 Válka 1/14 23:35 Geologická pouť 3/5 00:35 Vůně dálek 3/8 01:35 Vůně dálek 4/8 02:30 Singapur 1/2 03:05 Singapur 2/2 03:40 Toulky Maďarskem 7/13 04:15 Toulky Maďarskem 8/13 04:50 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska na druhý pohled [i] 07:45 Postrach Dennis o Vánocích [i] 09:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 10:25 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 10:50 Řeč nepřítele [i] 12:35 Stěhování pana McAllistera [i] 14:05 Flicka [i] 15:40 Okamžik zlomu [i] 17:30 John Tucker musí zemřít [i] 19:00 DESmod [i] 20:00 Paříži, miluji Tě [i] 21:55 Malá Miss Sunshine [i] 23:35 Závan smrti [i] 01:05 Poslední skotský král [i] 03:05 Na ostří nože [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Divočáci [i] 09:40 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:15 Příměří [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 13:30 Ghost Rider [i] 15:15 Mladí Titáni v Tokiu [i] 16:30 BAFTA Film Awards 2009 [i] 18:30 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 20:30 V dostihovém sedle [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 22:55 Krvavý diamant [i] 01:15 V 2008 Koncert [i] 02:20 Po hlavě [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.