Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Cigánky 9-10/162 [i] 10:35 Tieň zločinu 1/2 [i] 12:25 Tieň zločinu 2/2 [i] 14:20 Jadro [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Som agent [i] 23:15 Matrix Reloaded [i] 01:50 Sila pomsty [i] 03:35 Prežiť: Čeľuste smrti [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Wolffov revír II. 4/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 2/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 10/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Capri 9/12 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Zámok s olivovníkmi 7/13 [i] 15:00 Krajina zvierat [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 126/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 127/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Dieťa za každú cenu [i] 23:00 Netvor 1/2 [i] 00:40 Don Matteo [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 126/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 127/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 2/26 [i] 04:25 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 04:55 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit I. 13/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 1/5 [i] 12:00 Míľniky vedy a techniky 14 [i] 12:15 Míľniky vedy a techniky 15 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Idú dievky, idú [i] 13:30 Kvarteto [i] 14:00 Lassie II 18/26 [i] 14:25 Večer na tému . . [i] 16:05 Família [i] 16:30 Kemp 2008 [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Lode slobody 1/2 [i] 20:55 Benefičný galavečer Trebbia [i] 22:30 Medicína [i] 23:30 Nočný filmový klub [i] 01:25 Čarodejníci z Vanuatu [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:55 Záver vysielania 04:00 Správy STV [i] 04:25 Správy z regiónov - [i] 04:45 Správy - Hírek [i] 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 209 [i] 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:55 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 99 [i] 10:15 Chameleón 13 [i] 11:15 Kosti 9 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 17 [i] 13:15 Chameleón 14 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 15:15 Kosti 10 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 210 [i] 20:45 Ako som prežil piatok 13-teho [i] 21:15 Film týždňa: Agent bez minulosti [i] 23:40 Pomsta policajtky [i] 01:40 C. S. I. : Kriminálka New York II. 18 [i] 02:25 Kosti 9 [i] 03:00 Chameleón 14 [i] 03:50 Pochované lži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 39,40 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 6 [i] 11:00 Život na zámku 46 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:50 Lampa [i] 15:20 Svetáci [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 41,42 [i] 19:00 Život na zámku 46 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 10 [i] 21:00 Siska 22 [i] 22:00 Chobotnica II. 4 [i] 23:00 Derrick II. 6 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VIII. 8,9 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Protentokrát? [i] 10:00 Josef Sudek [i] 10:15 Příště u Vás ze Studnice u Hlinska [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 14/35 [i] 14:30 Haf! 54/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 23/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 15:45 Svět Elmo 43/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 4/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hlaváček letní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 10/21 [i] 21:00 13. komnata Vladimíra Mišíka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě III 16/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Nejsem blázen [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Dotek anděla 14/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Film o filmu: Noční hlídka 04:30 I BBC se utne
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 10/12 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Kolářovic Josefka [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Pete Samprasem [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 10/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Zinédine Zidane - poslední zápas [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Rodina a já [i] 16:30 Chcete je? [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 54/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 20:55 Benefiční galavečer Trebbia [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:20 Benefiční galavečer Trebbia [i] 23:55 I BBC se utne [i] 00:15 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:35 Gorodok 1/20 [i] 01:00 Samizdat 11/15 [i] 02:00 Kati a blázni [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 Na moll [i] 04:25 Jan Jindřich Grasel - Loupežník bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 19 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 2 [i] 11:30 Beze stopy 3 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 12 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 7 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 15 [i] 18:30 Ulice 1239, 1240 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 22:00 Tudorovci 10 [i] 23:05 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 00:50 Bang, bang, seš mrtvej! [i] 02:25 Novashopping 02:45 Tabu [i] 04:10 Směr jih 57 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 60 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 19 [i] 07:55 Přátelé III 18 [i] 08:25 M*A*S*H 10 [i] 08:55 Panelák 91 [i] 09:45 Odpadlík III 11 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 6 [i] 11:45 To je vražda, napsala V 3 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 22 [i] 13:20 Will & Grace VII 20 [i] 13:50 Čarodějky I 22 [i] 14:50 Médium III 19 [i] 15:45 Vítr naděje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Cellular [i] 23:25 Ten pravý Cancun [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona II 11 [i] 03:55 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Biatlon [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Rychlobruslení [i] 22:00 Biatlon [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Adventure [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 08:00 Život v Liberty Street [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 15:00 Život v Liberty Street [i] 17:00 Námořní hlídka II 2 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 22:00 Neklidný [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství Jadranu 07:00 Zvířecí rekordmani 10/56 07:50 Maminka stávkuje 19/25 08:25 Maminka stávkuje 20/25 09:05 Tajemství královské kuchyně 10:05 Jamie v Austrálii 9/10 11:00 Co nám prospívá 30/37 11:55 Maminka stávkuje 19/25 12:30 Maminka stávkuje 20/25 13:05 Tajemství Jadranu 14:05 Proč je to tak? 16/27 14:55 Interiéry 9/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 20/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 21/42 16:05 Tajemství královské kuchyně 17:05 Co nám prospívá 30/37 18:05 Zvířecí rekordmani 10/56 19:00 Jamie v Austrálii 9/10 19:55 Proč je to tak? 16/27 20:50 Doktorologie 10/13 21:20 Vzrušující nebezpečí 3/3 22:15 Nebeští hrdinové 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 00:15 Proč je to tak? 16/27 01:05 Ve jménu značky 01:55 Nebeští hrdinové 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 04:55 Proč je to tak? 16/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tři dolary [i] 07:55 Robin Hood [i] 09:35 Filmy a filmové hvězdy 10 [i] 10:00 Mimzy [i] 11:35 Superman: Soudný den [i] 12:50 Hairspray [i] 14:45 Jack [i] 16:35 Superpes [i] 17:55 Příběh zrození [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 20:00 Neznámý svůdce [i] 21:45 Fontána [i] 23:20 Netopýři: Chuť krve [i] 00:45 Jen na sex [i] 02:25 Hlava nehlava [i] 04:25 Hexina [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:30 Divoký Stomp [i] 13:20 Jste zralí na lásku? [i] 14:50 Vánoční únos [i] 16:15 Půjčovna mozků [i] 17:35 Nelly Furtado - Loose [i] 18:55 Hluboko pod kůží [i] 20:20 Divočáci [i] 22:00 Leda ve snu [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 00:25 Seznam [i] 01:55 Před kamerou 11 [i] 02:30 Hoši z Chuecatown [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.