Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Cigánky 9-10/162 [i] 10:35 Tieň zločinu 1/2 [i] 12:25 Tieň zločinu 2/2 [i] 14:20 Jadro [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Som agent [i] 23:15 Matrix Reloaded [i] 01:50 Sila pomsty [i] 03:35 Prežiť: Čeľuste smrti [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Wolffov revír II. 4/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 2/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 10/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Capri 9/12 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Zámok s olivovníkmi 7/13 [i] 15:00 Krajina zvierat [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 126/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 127/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Dieťa za každú cenu [i] 23:00 Netvor 1/2 [i] 00:40 Don Matteo [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 126/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 127/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Život na mori 2/26 [i] 04:25 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 04:55 Zmenáreň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov - [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit I. 13/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Život v podraste 1/5 [i] 12:00 Míľniky vedy a techniky 14 [i] 12:15 Míľniky vedy a techniky 15 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Idú dievky, idú [i] 13:30 Kvarteto [i] 14:00 Lassie II 18/26 [i] 14:25 Večer na tému . . [i] 16:05 Família [i] 16:30 Kemp 2008 [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 9/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Lode slobody 1/2 [i] 20:55 Benefičný galavečer Trebbia [i] 22:30 Medicína [i] 23:30 Nočný filmový klub [i] 01:25 Čarodejníci z Vanuatu [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:55 Záver vysielania 04:00 Správy STV [i] 04:25 Správy z regiónov - [i] 04:45 Správy - Hírek [i] 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 209 [i] 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:55 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 99 [i] 10:15 Chameleón 13 [i] 11:15 Kosti 9 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 17 [i] 13:15 Chameleón 14 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 15 [i] 15:15 Kosti 10 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 210 [i] 20:45 Ako som prežil piatok 13-teho [i] 21:15 Film týždňa: Agent bez minulosti [i] 23:40 Pomsta policajtky [i] 01:40 C. S. I. : Kriminálka New York II. 18 [i] 02:25 Kosti 9 [i] 03:00 Chameleón 14 [i] 03:50 Pochované lži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 39,40 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 6 [i] 11:00 Život na zámku 46 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:50 Lampa [i] 15:20 Svetáci [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 41,42 [i] 19:00 Život na zámku 46 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 10 [i] 21:00 Siska 22 [i] 22:00 Chobotnica II. 4 [i] 23:00 Derrick II. 6 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VIII. 8,9 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Protentokrát? [i] 10:00 Josef Sudek [i] 10:15 Příště u Vás ze Studnice u Hlinska [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 14/35 [i] 14:30 Haf! 54/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 23/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 2/13 [i] 15:45 Svět Elmo 43/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 4/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hlaváček letní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 10/21 [i] 21:00 13. komnata Vladimíra Mišíka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě III 16/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Nejsem blázen [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Dotek anděla 14/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Film o filmu: Noční hlídka 04:30 I BBC se utne
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 10/12 [i] 05:20 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Kolářovic Josefka [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Pete Samprasem [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 10/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Zinédine Zidane - poslední zápas [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Rodina a já [i] 16:30 Chcete je? [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Haf! 54/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 20:55 Benefiční galavečer Trebbia [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:20 Benefiční galavečer Trebbia [i] 23:55 I BBC se utne [i] 00:15 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:35 Gorodok 1/20 [i] 01:00 Samizdat 11/15 [i] 02:00 Kati a blázni [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 Na moll [i] 04:25 Jan Jindřich Grasel - Loupežník bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 19 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 2 [i] 11:30 Beze stopy 3 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 12 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 7 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 15 [i] 18:30 Ulice 1239, 1240 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 22:00 Tudorovci 10 [i] 23:05 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy [i] 00:50 Bang, bang, seš mrtvej! [i] 02:25 Novashopping 02:45 Tabu [i] 04:10 Směr jih 57 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 60 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 19 [i] 07:55 Přátelé III 18 [i] 08:25 M*A*S*H 10 [i] 08:55 Panelák 91 [i] 09:45 Odpadlík III 11 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 6 [i] 11:45 To je vražda, napsala V 3 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 22 [i] 13:20 Will & Grace VII 20 [i] 13:50 Čarodějky I 22 [i] 14:50 Médium III 19 [i] 15:45 Vítr naděje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Cellular [i] 23:25 Ten pravý Cancun [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona II 11 [i] 03:55 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Biatlon [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Rychlobruslení [i] 22:00 Biatlon [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Adventure [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 20 [i] 08:00 Život v Liberty Street [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 15:00 Život v Liberty Street [i] 17:00 Námořní hlídka II 2 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 22:00 Neklidný [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství Jadranu 07:00 Zvířecí rekordmani 10/56 07:50 Maminka stávkuje 19/25 08:25 Maminka stávkuje 20/25 09:05 Tajemství královské kuchyně 10:05 Jamie v Austrálii 9/10 11:00 Co nám prospívá 30/37 11:55 Maminka stávkuje 19/25 12:30 Maminka stávkuje 20/25 13:05 Tajemství Jadranu 14:05 Proč je to tak? 16/27 14:55 Interiéry 9/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 20/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 21/42 16:05 Tajemství královské kuchyně 17:05 Co nám prospívá 30/37 18:05 Zvířecí rekordmani 10/56 19:00 Jamie v Austrálii 9/10 19:55 Proč je to tak? 16/27 20:50 Doktorologie 10/13 21:20 Vzrušující nebezpečí 3/3 22:15 Nebeští hrdinové 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 00:15 Proč je to tak? 16/27 01:05 Ve jménu značky 01:55 Nebeští hrdinové 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 03:50 Evropská velkoměsta 5/12 04:55 Proč je to tak? 16/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tři dolary [i] 07:55 Robin Hood [i] 09:35 Filmy a filmové hvězdy 10 [i] 10:00 Mimzy [i] 11:35 Superman: Soudný den [i] 12:50 Hairspray [i] 14:45 Jack [i] 16:35 Superpes [i] 17:55 Příběh zrození [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 12 [i] 20:00 Neznámý svůdce [i] 21:45 Fontána [i] 23:20 Netopýři: Chuť krve [i] 00:45 Jen na sex [i] 02:25 Hlava nehlava [i] 04:25 Hexina [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:30 Divoký Stomp [i] 13:20 Jste zralí na lásku? [i] 14:50 Vánoční únos [i] 16:15 Půjčovna mozků [i] 17:35 Nelly Furtado - Loose [i] 18:55 Hluboko pod kůží [i] 20:20 Divočáci [i] 22:00 Leda ve snu [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 00:25 Seznam [i] 01:55 Před kamerou 11 [i] 02:30 Hoši z Chuecatown [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.