Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Cigánky 7-8/162 [i] 10:25 Malá veľká láska 1/2 [i] 12:05 Malá veľká láska 2/2 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3/20 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 22/22 [i] 15:15 Cigánske srdce [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 10 [i] 21:25 Malý svedok [i] 23:05 Comeback [i] 23:35 Myšlienky vraha II. 10/23 [i] 00:30 Ultimo: Infiltrovaný [i] 02:20 Prežiť: Zmetení vlnami [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 12/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 3/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 1/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 9/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Miesto činu: Iba hra [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zámok s olivovníkmi 6/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 124/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 125/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 9/12 [i] 22:05 Vinegar Hill [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:30 Don Matteo [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 124/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 125/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Život na mori 1/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit I. 12/23 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zbojnícke fašiangy 2/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Egon Bondy [i] 12:00 Navrátilci po siedmich rokoch [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Liptovskí garbiari [i] 13:35 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 14:00 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 14:25 Lassie II 17/26 [i] 14:50 International Gypsy Fest 1/2 [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Míľniky vedy a techniky 14 [i] 18:15 Míľniky vedy a techniky 15 [i] 18:35 Kvarteto [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 1/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 9/26 [i] 00:40 Halali [i] 01:10 Família [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy z regiónov - [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:05 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 208 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 98 [i] 10:15 Chameleón 12 [i] 11:15 Kosti 8 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 16 [i] 13:15 Chameleón 13 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 15:15 Kosti 9 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 21:20 Panelák 209 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli 17 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 01:00 Včera narodení [i] 02:40 Chodím s Lucy [i] 04:10 KRIMI NOVINY 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 37,38 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 5 [i] 11:00 Život na zámku 45 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Danielle Steelová: Prsteň 2/2 [i] 15:25 Láska môjho života [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 39,40 [i] 19:00 Život na zámku 45 [i] 20:00 Hviezdne kino: Svetáci [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Derrick II. 5 [i] 01:15 Pobrežná hliadka VIII. 6,7 [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letní opojení [i] 10:40 Zpívá Karel Gott [i] 11:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 13/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 4/23 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop - Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ropucha krátkonohá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 2/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 13/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 2/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:40 Film o filmu: Umučení Krista
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ 10/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 10/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Poutníci [i] 14:40 Já a moje rodina 26/26 [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Království divočiny: Dželady [i] 15:50 Prizma [i] 16:15 Tisíc let české myslivosti [i] 16:40 Minuty dvacátého století [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kati a blázni [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 2/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:20 Kachní sezóna [i] 00:45 Tajemství dávných léčitelů 2/3 [i] 01:40 Romano Ilo [i] 02:50 "Jožkakubík" z Hrubé Vrbky [i] 03:10 Cikánský rok [i] 03:30 Film point [i] 04:35 Zpívá Karel Sháněl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 18 [i] 09:25 Tlouštík z Beverly Hills [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:35 Beze stopy 2 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 3 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 11 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 6 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 14 [i] 18:30 Ulice 1237, 1238 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 93 [i] 21:15 Druhá šance 3 [i] 22:00 Rok Václava Klause [i] 22:40 Černý déšť [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas V 5 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 Áčko [i] 04:10 Směr jih 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 59 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 18 [i] 07:55 Přátelé III 17 [i] 08:25 M*A*S*H 9 [i] 08:55 Panelák 90 [i] 09:45 Odpadlík III 10 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 5 [i] 11:45 To je vražda, napsala V 2 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 21 [i] 13:20 Will & Grace VII 19 [i] 13:50 Čarodějky I 21 [i] 14:50 Médium III 18 [i] 15:45 Milostná rošáda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 56 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 11 [i] 00:25 Vraždy v Kitzbühelu 1 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 10 [i] 03:50 Kapitán Kloss 16 [i] 04:45 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:15 Klasické lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Motorismus [i] 20:30 Rychlobruslení [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Námořní hlídka II 1 [i] 18:00 McBride: Vždy věrný [i] 20:00 Médium II 15 [i] 21:00 Námořní hlídka II 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 23:00 Médium II 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 02:00 Jak ukrást Sinatru [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Laos 1/2 06:30 Laos 2/2 07:00 Zvířecí rekordmani 9/56 07:50 Maminka stávkuje 17/25 08:25 Maminka stávkuje 18/25 09:05 Božská čokoláda 10:05 Jamie v Austrálii 8/10 11:00 Co nám prospívá 29/37 11:55 Maminka stávkuje 17/25 12:30 Maminka stávkuje 18/25 13:05 Laos 1/2 13:35 Laos 2/2 14:05 Proč je to tak? 15/27 14:55 Interiéry 8/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 18/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 19/42 16:05 Božská čokoláda 17:05 Co nám prospívá 29/37 18:05 Zvířecí rekordmani 9/56 19:00 Jamie v Austrálii 8/10 19:55 Proč je to tak? 15/27 20:50 Doktorologie 9/13 21:20 Vzrušující nebezpečí 2/3 22:20 Rozhodující bitvy 3/3 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 00:15 Proč je to tak? 15/27 01:05 Concorde - sen o nadzvukovém létání 02:00 Rozhodující bitvy 3/3 02:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 03:50 Evropská velkoměsta 4/12 04:55 Proč je to tak? 15/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bělásek [i] 07:55 Před kamerou 11 [i] 08:25 Kněz je poděs [i] 09:55 J.A.R. koncert [i] 11:00 Úžasná a milovaná [i] 12:45 Tři dolary [i] 14:45 Robin Hood [i] 16:30 Mimzy [i] 18:05 Hairspray [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Starší syn [i] 22:00 Osobní stážce: nový začátek [i] 23:30 Číslo 23 [i] 01:05 Starší syn [i] 02:30 Osobní stážce: nový začátek [i] 04:00 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 04:20 Číslo 23 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Znovu od začátku [i] 11:25 Strážce [i] 13:10 Jak jíst smažené žížaly [i] 14:35 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 15:05 Robinsonovi [i] 16:40 Divoký Stomp [i] 18:30 Ideální partie [i] 20:20 Nepřemožitelný [i] 22:00 Marie Antoinetta [i] 00:00 Démon pomsty [i] 01:30 Děti Boží: Znovunalezení [i] 02:40 Nepřemožitelný [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.