Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Cigánky 7-8/162 [i] 10:25 Malá veľká láska 1/2 [i] 12:05 Malá veľká láska 2/2 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 3/20 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 22/22 [i] 15:15 Cigánske srdce [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 10 [i] 21:25 Malý svedok [i] 23:05 Comeback [i] 23:35 Myšlienky vraha II. 10/23 [i] 00:30 Ultimo: Infiltrovaný [i] 02:20 Prežiť: Zmetení vlnami [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 12/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 3/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život na mori 1/26 [i] 08:30 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 9/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Miesto činu: Iba hra [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zámok s olivovníkmi 6/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 124/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 125/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 9/12 [i] 22:05 Vinegar Hill [i] 23:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:30 Don Matteo [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 124/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 125/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Život na mori 1/26 [i] 04:10 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit I. 12/23 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zbojnícke fašiangy 2/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Egon Bondy [i] 12:00 Navrátilci po siedmich rokoch [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Liptovskí garbiari [i] 13:35 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 14:00 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 14:25 Lassie II 17/26 [i] 14:50 International Gypsy Fest 1/2 [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Míľniky vedy a techniky 14 [i] 18:15 Míľniky vedy a techniky 15 [i] 18:35 Kvarteto [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život v podraste 1/5 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 9/26 [i] 00:40 Halali [i] 01:10 Família [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy z regiónov - [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:05 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 208 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 98 [i] 10:15 Chameleón 12 [i] 11:15 Kosti 8 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 16 [i] 13:15 Chameleón 13 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 14 [i] 15:15 Kosti 9 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 21:20 Panelák 209 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli 17 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 4 [i] 01:00 Včera narodení [i] 02:40 Chodím s Lucy [i] 04:10 KRIMI NOVINY 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 37,38 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 5 [i] 11:00 Život na zámku 45 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Danielle Steelová: Prsteň 2/2 [i] 15:25 Láska môjho života [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 39,40 [i] 19:00 Život na zámku 45 [i] 20:00 Hviezdne kino: Svetáci [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Derrick II. 5 [i] 01:15 Pobrežná hliadka VIII. 6,7 [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letní opojení [i] 10:40 Zpívá Karel Gott [i] 11:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 13/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 4/23 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop - Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ropucha krátkonohá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 2/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 13/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 2/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:40 Film o filmu: Umučení Krista
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ 10/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 10/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Poutníci [i] 14:40 Já a moje rodina 26/26 [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Království divočiny: Dželady [i] 15:50 Prizma [i] 16:15 Tisíc let české myslivosti [i] 16:40 Minuty dvacátého století [i] 16:50 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kati a blázni [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 2/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:20 Kachní sezóna [i] 00:45 Tajemství dávných léčitelů 2/3 [i] 01:40 Romano Ilo [i] 02:50 "Jožkakubík" z Hrubé Vrbky [i] 03:10 Cikánský rok [i] 03:30 Film point [i] 04:35 Zpívá Karel Sháněl [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 18 [i] 09:25 Tlouštík z Beverly Hills [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:35 Beze stopy 2 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI 3 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 11 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 6 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 14 [i] 18:30 Ulice 1237, 1238 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 93 [i] 21:15 Druhá šance 3 [i] 22:00 Rok Václava Klause [i] 22:40 Černý déšť [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas V 5 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 Áčko [i] 04:10 Směr jih 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 59 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 18 [i] 07:55 Přátelé III 17 [i] 08:25 M*A*S*H 9 [i] 08:55 Panelák 90 [i] 09:45 Odpadlík III 10 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 5 [i] 11:45 To je vražda, napsala V 2 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 21 [i] 13:20 Will & Grace VII 19 [i] 13:50 Čarodějky I 21 [i] 14:50 Médium III 18 [i] 15:45 Milostná rošáda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 56 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 11 [i] 00:25 Vraždy v Kitzbühelu 1 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 10 [i] 03:50 Kapitán Kloss 16 [i] 04:45 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:15 Klasické lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Motorismus [i] 20:30 Rychlobruslení [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 18 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Námořní hlídka II 1 [i] 18:00 McBride: Vždy věrný [i] 20:00 Médium II 15 [i] 21:00 Námořní hlídka II 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 23:00 Médium II 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 02:00 Jak ukrást Sinatru [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Laos 1/2 06:30 Laos 2/2 07:00 Zvířecí rekordmani 9/56 07:50 Maminka stávkuje 17/25 08:25 Maminka stávkuje 18/25 09:05 Božská čokoláda 10:05 Jamie v Austrálii 8/10 11:00 Co nám prospívá 29/37 11:55 Maminka stávkuje 17/25 12:30 Maminka stávkuje 18/25 13:05 Laos 1/2 13:35 Laos 2/2 14:05 Proč je to tak? 15/27 14:55 Interiéry 8/16 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 18/42 15:40 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 19/42 16:05 Božská čokoláda 17:05 Co nám prospívá 29/37 18:05 Zvířecí rekordmani 9/56 19:00 Jamie v Austrálii 8/10 19:55 Proč je to tak? 15/27 20:50 Doktorologie 9/13 21:20 Vzrušující nebezpečí 2/3 22:20 Rozhodující bitvy 3/3 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 00:15 Proč je to tak? 15/27 01:05 Concorde - sen o nadzvukovém létání 02:00 Rozhodující bitvy 3/3 02:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 03:50 Evropská velkoměsta 4/12 04:55 Proč je to tak? 15/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bělásek [i] 07:55 Před kamerou 11 [i] 08:25 Kněz je poděs [i] 09:55 J.A.R. koncert [i] 11:00 Úžasná a milovaná [i] 12:45 Tři dolary [i] 14:45 Robin Hood [i] 16:30 Mimzy [i] 18:05 Hairspray [i] 20:00 Na stojáka 46 [i] 20:30 Starší syn [i] 22:00 Osobní stážce: nový začátek [i] 23:30 Číslo 23 [i] 01:05 Starší syn [i] 02:30 Osobní stážce: nový začátek [i] 04:00 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 04:20 Číslo 23 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Znovu od začátku [i] 11:25 Strážce [i] 13:10 Jak jíst smažené žížaly [i] 14:35 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 15:05 Robinsonovi [i] 16:40 Divoký Stomp [i] 18:30 Ideální partie [i] 20:20 Nepřemožitelný [i] 22:00 Marie Antoinetta [i] 00:00 Démon pomsty [i] 01:30 Děti Boží: Znovunalezení [i] 02:40 Nepřemožitelný [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Higuain dohrá sezónu na hosťovaní v Chelsea Londýn
Gonzalo Higuain, archívna snímka.

AUSTRALIAN OPEN: Kvitová je vo finále, v Melbourne ešte nestratila set
Česká tenistka Petra Kvitová, archívna snímka.

NHL: Marinčin asistoval pri výhre s Washingtonom, bodoval aj Tatar
Martin Marinčin, archívna snímka.

Pavel Daciuk ešte nehodlá ukončiť kariéru, vylúčený nie je ani návrat do NHL
Ruskému útočníkovi Pavlovi Daciukovi momentálne plynie posledný rok zmluvy s SKA Petrohrad v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Jeho agent Dan Milstein v rozhovore pre ruskú televíziu ...

Aktuálne správy

Vo štvrtok sa teploty síce nevyšplhajú vysoko, ale tuhá zima nebude
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty dosiahnu -4 až 1 stupeň C.

SNEH SA TOPÍ: V okrese L. Mikuláš hrozí od štvrtka ľadová povodeň
Ilustračná snímka.

U alergikov môže nepriaznivá smogová situácia spôsobiť záchvat
Ilustračná snímka.

Staroľubovnianska spoločnosť VPS kúpila traktor za takmer 100.000 eur
Koncom minulého týždňa pribudol do vozového parku mestskej príspevkovej organizácie Verejnoprospešné služby (VPS) v Starej Ľubovni nový traktor s príslušenstvom ...

Záchranári pomáhali bežkárovi na Beskydsko-Javorníckej magistrále
Ilustračná snímka.

SLOVENČINA: Treba rozlišovať slovesá myslím a myslím si
Ilustračná snímka.

Rok 2018: Raňajky ako z obrazu Monetta či putovná výstava Dubčeka
Kombosnímka kultúrnych udalostí na Slovensku.

V Bratislave sa začína festival iránskeho filmu
Ilustračná snímka.