Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 5-6/162 [i] 10:55 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 2/20 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 21/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 216-217/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 8/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 22:40 Zabijak na poschodí [i] 00:30 Sex, lži a posadnutosť [i] 02:10 Vražedná stretávka I. 10/13 [i] 02:50 Jake a Tlsťoch IV. 11/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír II. 2/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Bohovia a démoni 6 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 8/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Inšpektor Lewis 1/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zámok s olivovníkmi 5/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 122/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 123/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 OTO 2008 [i] 22:45 Miesto činu: Iba hra [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Don Matteo [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 122/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 123/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Bohovia a démoni 6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit I. 11/23 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veda zajtrajška 18/18 [i] 11:55 Človek uprostred [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Šarišské večierky [i] 13:15 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 4/26 [i] 13:40 Môj dom - môj hrad [i] 14:05 5 minút po dvanástej [i] 15:10 Lassie II 16/26 [i] 15:35 Elixír [i] 16:10 Diagnóza 129 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 GEN.sk [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy z regiónov - [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 207 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 97 [i] 10:15 Chameleón 11 [i] 11:15 Kosti 7 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 15 [i] 13:15 Chameleón 12 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 13 [i] 15:15 Kosti 8 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 208 [i] 20:45 Svieža štvorka 10,11 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:40 Panenstvo na obtiaž [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Na vlnách erotiky [i] 03:00 Panenstvo na obtiaž [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 35,36 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 4 [i] 11:00 Život na zámku 44 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Muž na radnici 8 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 15:20 Posledný svedok 3,4 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 37,38 [i] 19:00 Život na zámku 44 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Prsteň 2/2 [i] 21:30 Láska môjho života [i] 23:00 Derrick II. 4 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. 4,5 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Doktor z vejminku 6/7 [i] 11:10 Zbojnické chodníčky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 10/13 [i] 13:45 Dotek anděla 12/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 3/23 [i] 15:20 Game Page [i] 15:45 Byla jednou jedna planeta 10/26 [i] 16:10 Já a moje rodina 26/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Soos [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 2/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Perníková věž [i] 00:40 Dotek anděla 12/35 [i] 01:30 Hledání ztraceného času 1 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:30 Tajné akce StB 10/40 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:35 Generace "0" [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 09:40 Exit 316 - Mise: Star Dancers [i] 10:00 Michelangelo [i] 10:45 Svět zázraků: Ushuaia 13/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 17/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Chcete je? [i] 14:50 Jak přelstít teroristy [i] 15:45 Deset století architektury [i] 16:00 Vivat Španělsko! 10/12 [i] 16:20 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Kolářovic Josefka [i] 20:25 STUDIO FOTBAL [i] 23:45 Střípky Jednoho světa 2009 [i] 23:55 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 2/3 [i] 00:50 Jezero zapomnění [i] 02:55 Divadlo žije! [i] 03:20 Q [i] 03:45 Zoom [i] 04:00 Deset století architektury [i] 04:15 Vltava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 17 [i] 09:25 Pilotova žena [i] 11:25 Beze stopy 1 [i] 12:20 Můj přítel Monk VI 2 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 10 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 5 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 9 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 13 [i] 18:30 Ulice 1235, 1236 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 10 [i] 21:30 Odložené případy VI 2 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:10 Plastická chirurgie s.r.o. IV 15 [i] 00:05 Zrádná mysl [i] 01:40 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 Směr jih 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 58 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 17 [i] 07:55 Přátelé III 16 [i] 08:25 M*A*S*H 8 [i] 08:55 Panelák 89 [i] 09:45 Odpadlík III 9 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 4 [i] 11:45 To je vražda, napsala V 1 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 20 [i] 13:20 Will & Grace VII 18 [i] 13:50 Čarodějky I 20 [i] 14:50 Médium III 17 [i] 15:45 Divoký tymián [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 5 [i] 23:20 Prokletí posedlosti [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 9 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:40 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 20:00 Adventure [i] 20:45 Golf [i] 21:50 Jachting [i] 22:30 Sports Traveller [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Adventure [i] 23:30 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 01:40 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 16 [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma I 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 15:00 Alenka v říši divů [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Médium II 14 [i] 21:00 Námořní hlídka II 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 23:00 Médium II 14 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 02:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 8/8 07:00 Zvířecí rekordmani 8/56 07:50 Maminka stávkuje 15/25 08:25 Maminka stávkuje 16/25 09:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 09:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 10:05 Jamie v Austrálii 7/10 11:00 Co nám prospívá 28/37 11:55 Maminka stávkuje 15/25 12:30 Maminka stávkuje 16/25 13:05 Vůně dálek 8/8 14:00 Proč je to tak? 14/27 14:50 Interiéry 7/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 16/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 17/42 16:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 16:35 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 17:10 Co nám prospívá 28/37 18:05 Zvířecí rekordmani 8/56 19:00 Jamie v Austrálii 7/10 19:55 Proč je to tak? 14/27 20:50 Doktorologie 8/13 21:20 Vzrušující nebezpečí 1/3 22:20 Rozhodující bitvy 2/3 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 00:15 Proč je to tak? 14/27 01:05 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 02:05 Rozhodující bitvy 2/3 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 03:50 Evropská velkoměsta 3/12 04:55 Proč je to tak? 14/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 U mě dobrý - Film o filmu [i] 06:00 Dannyho parťáci 3 [i] 08:00 Hračky [i] 10:00 U mě dobrý [i] 11:45 Řeč nepřítele [i] 13:30 Bělásek [i] 15:20 Jaký otec, taková dcera [i] 16:40 Otisk [i] 18:05 Kněz je poděs [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 10 [i] 20:00 Zápisky o skandálu [i] 21:30 Pláž [i] 23:25 Krédo [i] 00:50 Dobrý den, smutku [i] 02:25 BAFTA Film Awards 2009 [i] 04:25 Zápisky o skandálu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tsunami: Následky 1 [i] 11:35 Tsunami: Následky 2 [i] 13:00 Před kamerou 11 [i] 13:30 Škvára [i] 15:15 Agent v sukni 2 [i] 16:50 Znovu od začátku [i] 18:15 Strážce [i] 20:00 Práce na farmě [i] 21:30 Californication II. : In utero 10 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 22:55 Všichni královi muži [i] 01:00 Rocky Balboa [i] 02:40 Práce na farmě [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Slováci vypadli v osemfinále, Vlhová: Spravili sme viac chýb
Na snímke Petra Vlhová počas osemfinále paralelného slalomu v tímovej súťaži alpských lyžiarov proti Nemecku na XXIII. zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

Aktuálne správy

V debatách o prezidentskom kandidátovi sa v Moste-Híd spomínal Bugár
Na archívnej snímke predseda Most-Híd Béla Bugár.

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.