Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Cigánky 3-4/162 [i] 10:15 Supernova 1/2 [i] 11:45 Supernova 2/2 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1/20 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 20/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 214-215/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 9 [i] 21:25 Vyjednávač [i] 00:05 Comeback [i] 00:35 Hráč so smrťou [i] 02:20 Paľba [i] 03:05 Jake a Tlsťoch IV. 10/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 1/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Bohovia a démoni 5 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 7/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:45 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 2/2 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 4/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 120/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 121/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Lewis 1/4 [i] 23:55 Bronski a Bernstein 13/13 [i] 00:45 Don Matteo [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 120/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 121/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Bohovia a démoni 5 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 10/23 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 1/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Salaš bez fujary spí [i] 13:20 Z lásky k zvieratám 12 [i] 13:55 VAT [i] 14:20 Lassie II 15/26 [i] 14:45 Televízne osobnosti - Pavol Vančík [i] 15:45 Magazín ligy majstrov [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 4/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 18/18 [i] 20:50 Diagnóza 129 [i] 21:10 Slovenské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy z regiónov - [i] 01:50 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i] 02:55 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov - [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 206 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 96 [i] 10:15 Chameleón 10 [i] 11:15 Kosti 6 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 14 [i] 13:15 Chameleón 11 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 15:15 Kosti 7 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 3 [i] 21:20 Panelák 207 [i] 22:00 Dexter 2 [i] 23:00 De Facto Špeciál [i] 23:55 Policajt z L. A. II. 3 [i] 00:55 Zlatá horúčka [i] 02:25 Dexter 2 [i] 03:20 Je dôležité mať Filipa [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 33,34 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 3 [i] 11:00 Život na zámku 43 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Návrat Derricka 1,2/95 [i] 15:25 Tichý Američan v Prahe [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 35,36 [i] 19:00 Život na zámku 43 [i] 20:00 Muž na radnici 8 [i] 21:10 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 22:00 Posledný svedok 3,4 [i] 23:35 Derrick II. 3 [i] 00:40 Pobrežná hliadka VIII. 2,3 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 3/4 [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí 10/12 [i] 10:10 Chalupa na horách Kavčích [i] 11:15 Vzácný host [i] 11:25 Luboš Ogoun [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 11/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 2/23 [i] 15:20 Děti v Čechách 10/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 10/10 [i] 15:50 Věda je zábava 17/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okrotice mečolistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ 10/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 10/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho V 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 7/86 [i] 00:05 Dotek anděla 11/35 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Vodácká putování [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Zajímavosti z regionů [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Brno 03:50 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:15 Moravské písně milostné [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Jack Nicklaus [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Caesar [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Vltava v obrazech 7/86 [i] 15:25 Svět zázraků: Ushuaia 13/26 [i] 15:55 Michelangelo [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 STUDIO FOTBAL [i] 23:45 880 kladívek [i] 00:50 Všechno je v pohodě [i] 02:20 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 02:50 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316 - Mise: Star Dancers [i] 04:50 Příběhy staré Indie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 16 [i] 09:25 Snila jsem o Africe [i] 11:35 Odložené případy IV 24 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 1 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 9 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 4 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 12 [i] 18:30 Ulice 1233, 1234 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 92 [i] 21:25 Kriminálka New York III 2 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Není úniku [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Občanské judo [i] 03:00 Áčko [i] 04:10 Směr jih 54 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 57 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 16 [i] 07:55 Přátelé III 15 [i] 08:25 M*A*S*H 7 [i] 08:55 Panelák 88 [i] 09:45 Odpadlík III 8 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 3 [i] 11:45 To je vražda, napsala IV 22 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 19 [i] 13:20 Will & Grace VII 17 [i] 13:50 Čarodějky I 19 [i] 14:50 Médium III 16 [i] 15:45 Kolotoč života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 55 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 10 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 10 [i] 00:10 Na plný plyn II 5 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona II 8 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 08:00 Sladká láska [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Život v buši III 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 15:00 Sladká láska [i] 17:00 Život v buši III 8 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Médium II 13 [i] 21:00 Námořní hlídka II 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 23:00 Médium II 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 7/8 07:00 Zvířecí rekordmani 7/56 07:50 Maminka stávkuje 13/25 08:25 Maminka stávkuje 14/25 09:00 Nigella vaří narychlo 13/13 09:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 10:05 Jamie v Austrálii 6/10 11:00 Co nám prospívá 27/37 11:55 Maminka stávkuje 13/25 12:30 Maminka stávkuje 14/25 13:05 Vůně dálek 7/8 14:00 Proč je to tak? 13/27 14:50 Interiéry 6/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 14/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 15/42 16:00 Nigella vaří narychlo 12/13 16:35 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 17:10 Co nám prospívá 27/37 18:05 Zvířecí rekordmani 7/56 19:00 Jamie v Austrálii 6/10 19:55 Proč je to tak? 13/27 20:50 Doktorologie 7/13 21:20 Tuningmánie 13/14 21:50 Tuningmánie 14/14 22:20 Rozhodující bitvy 1/3 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 00:15 Proč je to tak? 13/27 01:05 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 02:05 Rozhodující bitvy 1/3 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 03:50 Evropská velkoměsta 2/12 04:55 Proč je to tak? 13/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:30 Jako Mike 2 [i] 09:05 Flicka [i] 10:40 Úžasný den [i] 12:10 U mě dobrý - Film o filmu [i] 12:25 Divoké vlny [i] 13:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 15:15 Dannyho parťáci 3 [i] 17:15 Hračky [i] 19:15 U mě dobrý [i] 21:00 Californication II. 10 [i] 21:30 Na stojáka 53 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 22:55 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 00:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 02:25 Polibek smrti [i] 04:05 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovecká sezóna [i] 11:25 Hvězdný záskok [i] 13:15 Hluboko pod kůží [i] 14:40 Před kamerou 11 [i] 15:10 Pitva mimozemšťana [i] 16:45 Tsunami: Následky 1 [i] 18:20 Tsunami: Následky 2 [i] 19:50 Návrat na vrchol [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Vím kdo mě zabil [i] 01:40 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 02:05 Návrat na vrchol [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.