Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Cigánky 3-4/162 [i] 10:15 Supernova 1/2 [i] 11:45 Supernova 2/2 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej I. 1/20 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 20/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 214-215/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 9 [i] 21:25 Vyjednávač [i] 00:05 Comeback [i] 00:35 Hráč so smrťou [i] 02:20 Paľba [i] 03:05 Jake a Tlsťoch IV. 10/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír II. 1/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Bohovia a démoni 5 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 7/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:45 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 2/2 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 4/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 120/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 121/224 [i] 17:45 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Inšpektor Lewis 1/4 [i] 23:55 Bronski a Bernstein 13/13 [i] 00:45 Don Matteo [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 120/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 121/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Bohovia a démoni 5 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov - [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 10/23 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 1/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Salaš bez fujary spí [i] 13:20 Z lásky k zvieratám 12 [i] 13:55 VAT [i] 14:20 Lassie II 15/26 [i] 14:45 Televízne osobnosti - Pavol Vančík [i] 15:45 Magazín ligy majstrov [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Voľby prezidenta 2009-volebná kampaň kandidátov [i] 17:30 Podmorský svet [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 4/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 18/18 [i] 20:50 Diagnóza 129 [i] 21:10 Slovenské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy z regiónov - [i] 01:50 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i] 02:55 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov - [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 206 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 96 [i] 10:15 Chameleón 10 [i] 11:15 Kosti 6 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 14 [i] 13:15 Chameleón 11 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 12 [i] 15:15 Kosti 7 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 3 [i] 21:20 Panelák 207 [i] 22:00 Dexter 2 [i] 23:00 De Facto Špeciál [i] 23:55 Policajt z L. A. II. 3 [i] 00:55 Zlatá horúčka [i] 02:25 Dexter 2 [i] 03:20 Je dôležité mať Filipa [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 33,34 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Derrick II. 3 [i] 11:00 Život na zámku 43 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Návrat Derricka 1,2/95 [i] 15:25 Tichý Američan v Prahe [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 35,36 [i] 19:00 Život na zámku 43 [i] 20:00 Muž na radnici 8 [i] 21:10 Mravnostné oddelenie I. 8/8 [i] 22:00 Posledný svedok 3,4 [i] 23:35 Derrick II. 3 [i] 00:40 Pobrežná hliadka VIII. 2,3 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 3/4 [i] 09:40 Slovácko sa nesúdí 10/12 [i] 10:10 Chalupa na horách Kavčích [i] 11:15 Vzácný host [i] 11:25 Luboš Ogoun [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 11/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy V 2/23 [i] 15:20 Děti v Čechách 10/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 10/10 [i] 15:50 Věda je zábava 17/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okrotice mečolistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ 10/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 10/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho V 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 7/86 [i] 00:05 Dotek anděla 11/35 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Vodácká putování [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Zajímavosti z regionů [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Brno 03:50 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:15 Moravské písně milostné [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Jack Nicklaus [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Caesar [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Vltava v obrazech 7/86 [i] 15:25 Svět zázraků: Ushuaia 13/26 [i] 15:55 Michelangelo [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 STUDIO FOTBAL [i] 23:45 880 kladívek [i] 00:50 Všechno je v pohodě [i] 02:20 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 02:50 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316 - Mise: Star Dancers [i] 04:50 Příběhy staré Indie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 16 [i] 09:25 Snila jsem o Africe [i] 11:35 Odložené případy IV 24 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI 1 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 9 [i] 14:15 Kobra 11 VIII 4 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 12 [i] 18:30 Ulice 1233, 1234 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 92 [i] 21:25 Kriminálka New York III 2 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Není úniku [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Občanské judo [i] 03:00 Áčko [i] 04:10 Směr jih 54 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 57 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 16 [i] 07:55 Přátelé III 15 [i] 08:25 M*A*S*H 7 [i] 08:55 Panelák 88 [i] 09:45 Odpadlík III 8 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 3 [i] 11:45 To je vražda, napsala IV 22 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 19 [i] 13:20 Will & Grace VII 17 [i] 13:50 Čarodějky I 19 [i] 14:50 Médium III 16 [i] 15:45 Kolotoč života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 55 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí I 10 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu I 10 [i] 00:10 Na plný plyn II 5 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona II 8 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 14 [i] 08:00 Sladká láska [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Život v buši III 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 15:00 Sladká láska [i] 17:00 Život v buši III 8 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Médium II 13 [i] 21:00 Námořní hlídka II 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 23:00 Médium II 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 7/8 07:00 Zvířecí rekordmani 7/56 07:50 Maminka stávkuje 13/25 08:25 Maminka stávkuje 14/25 09:00 Nigella vaří narychlo 13/13 09:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 10:05 Jamie v Austrálii 6/10 11:00 Co nám prospívá 27/37 11:55 Maminka stávkuje 13/25 12:30 Maminka stávkuje 14/25 13:05 Vůně dálek 7/8 14:00 Proč je to tak? 13/27 14:50 Interiéry 6/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 14/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 15/42 16:00 Nigella vaří narychlo 12/13 16:35 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 17:10 Co nám prospívá 27/37 18:05 Zvířecí rekordmani 7/56 19:00 Jamie v Austrálii 6/10 19:55 Proč je to tak? 13/27 20:50 Doktorologie 7/13 21:20 Tuningmánie 13/14 21:50 Tuningmánie 14/14 22:20 Rozhodující bitvy 1/3 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 00:15 Proč je to tak? 13/27 01:05 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 02:05 Rozhodující bitvy 1/3 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 03:50 Evropská velkoměsta 2/12 04:55 Proč je to tak? 13/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:30 Jako Mike 2 [i] 09:05 Flicka [i] 10:40 Úžasný den [i] 12:10 U mě dobrý - Film o filmu [i] 12:25 Divoké vlny [i] 13:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 15:15 Dannyho parťáci 3 [i] 17:15 Hračky [i] 19:15 U mě dobrý [i] 21:00 Californication II. 10 [i] 21:30 Na stojáka 53 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 22:55 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 00:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 02:25 Polibek smrti [i] 04:05 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovecká sezóna [i] 11:25 Hvězdný záskok [i] 13:15 Hluboko pod kůží [i] 14:40 Před kamerou 11 [i] 15:10 Pitva mimozemšťana [i] 16:45 Tsunami: Následky 1 [i] 18:20 Tsunami: Následky 2 [i] 19:50 Návrat na vrchol [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Vím kdo mě zabil [i] 01:40 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 02:05 Návrat na vrchol [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.