Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Cigánky 1-2/162 [i] 10:40 Poľovačka na ženu [i] 12:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 14:15 V tieni zločinu II. 19/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 212-213/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Zámena manželiek 1 [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:10 Sám proti teroru [i] 01:00 Váha vody [i] 02:50 Jake a Tlsťoch IV. 9/24 [i] 03:35 Wolffov revír II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Bohovia a démoni 4 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 6/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 3/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 118/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 119/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vera- Žena Sicílčana 2/2 [i] 22:00 Zúfalé manželky IV. 3/17 [i] 22:50 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 17/22 [i] 23:30 Bronski a Bernstein 12/13 [i] 00:20 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 118/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 119/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Bohovia a démoni 4 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Profesionál [i] 05:25 Polícia [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Európska únia a Slovensko [i] 06:25 Mesačný svit I. 9/23 [i] 07:15 Štvorlístok [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Knossos:Labyrint mýtov [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 14:05 Klik [i] 14:20 Lassie II 14/26 [i] 14:50 TKN [i] 15:15 Umenie 09 [i] 15:40 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 12 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 1/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:30 TKN [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy z regiónov - [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:55 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Karanténa [i] 09:20 Deň nezávislosti [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 10 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 15:15 Kosti 6 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 206 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 21:30 Profesionáli II. 2 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Vrana 3 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Temné zákutia [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 31,32 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 29 [i] 11:00 Život na zámku 42 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Doktorka Quinnová 1,2/147 [i] 15:25 Skutočný príbeh: Tajomstvo cintorína [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 33,34 [i] 19:00 Život na zámku 42 [i] 20:00 Návrat Derricka 1,2/95 [i] 22:00 Filmová klasika: Tichý Američan v Prahe [i] 23:40 Starý III. 29 [i] 00:40 Pobrežná hliadka VII. 22/22 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 3,4/56 [i] 09:00 Začalo to karafiátem [i] 10:25 Moje rodina II 10/13 [i] 10:55 Objevování planety Oceán 3/13 [i] 11:45 Šejk ze Senegalu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 13:50 Dotek anděla 10/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 1/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 7/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Praménka rakouská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 7/10 [i] 21:00 Na cestě po severu Etiopie [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 10/40 [i] 22:30 Kmotr 2/2 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:30 Sex ve městě III 15/18 [i] 01:00 Dotek anděla 10/35 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 9/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 České housle hrající, zpívající... [i] 10:35 Arnold Palmer [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Zábavná škola - Děti v Čechách 9/10 [i] 12:55 Záhady starého Egypta 9/10 [i] 13:10 ETV 1 3/6 [i] 13:15 Eat it 3/6 [i] 13:25 Pettson a Fiškus 2/2 [i] 14:35 Fokus ČT24 [i] 15:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 22:00 V odborné péči 23/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Padlé ženy [i] 02:35 Knižní svět [i] 03:05 Vráceno v restituci 1/8 [i] 03:20 Máte slovo 04:05 POKR [i] 04:30 Československý filmový týdeník 719/2379 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 15 [i] 09:25 Krotitelé duchů 2 [i] 11:30 Odložené případy IV 23 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 16 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 8 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 3 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 11 [i] 18:30 Ulice 1231, 1232 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 2 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 9 [i] 22:35 Zlatíčko [i] 00:35 4400 1 [i] 01:20 DO-RE-MI [i] 02:10 Novashopping 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 56 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 15 [i] 07:55 Přátelé III 14 [i] 08:25 M*A*S*H 6 [i] 08:55 Panelák 87 [i] 09:45 Odpadlík III 7 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 2 [i] 11:45 To je vražda, napsala IV 21 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 18 [i] 13:20 Will & Grace VII 16 [i] 13:50 Čarodějky I 18 [i] 14:50 Médium III 15 [i] 15:45 Děti štěstěny [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 67 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 10 [i] 23:25 Žralok I 10 [i] 00:20 Na plný plyn II 4 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 7 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Wintersports Weekend [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Rychlobruslení [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Život v buši III 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Život v buši III 7 [i] 18:00 McBride: Rekviem [i] 20:00 Médium II 12 [i] 21:00 Ochránce III 22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 23:00 Médium II 12 [i] 00:00 Ochránce III 22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 26/56 06:00 Vůně dálek 6/8 07:00 Zvířecí rekordmani 6/56 07:50 Maminka stávkuje 11/25 08:25 Maminka stávkuje 12/25 09:00 Nigella vaří narychlo 11/13 09:30 Nigella vaří narychlo 12/13 10:05 Jamie v Austrálii 5/10 11:00 Co nám prospívá 26/37 11:55 Maminka stávkuje 11/25 12:30 Maminka stávkuje 12/25 13:05 Vůně dálek 6/8 14:00 Proč je to tak? 12/27 14:50 Interiéry 5/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 11/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 12/42 16:00 Nigella vaří narychlo 11/13 16:35 Nigella vaří narychlo 12/13 17:10 Co nám prospívá 26/37 18:05 Zvířecí rekordmani 6/56 19:00 Jamie v Austrálii 5/10 19:55 Proč je to tak? 12/27 20:50 Doktorologie 6/13 21:20 Tuningmánie 11/14 21:55 Tuningmánie 12/14 22:25 Střety na moři 6/6 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 00:15 Proč je to tak? 12/27 01:05 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 02:05 Střety na moři 6/6 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 03:50 Evropská velkoměsta 1/12 04:55 Proč je to tak? 12/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hairspray [i] 07:55 Láska na druhý pohled [i] 09:45 Štěstí na dosah [i] 11:40 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:55 Haló, tady Shirlee [i] 15:25 Jako Mike 2 [i] 17:00 Flicka [i] 18:35 Divoké vlny [i] 20:00 Kouzelná romance [i] 21:45 Okamžik zlomu [i] 23:35 Let 93 [i] 01:00 Závan smrti [i] 02:30 Hadi v letadle [i] 04:10 Kouzelná romance [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velký [i] 11:45 Góóól! II [i] 13:40 Král telenovely [i] 15:20 Poslední den na obzoru [i] 16:55 Lovecká sezóna [i] 18:20 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 18:45 Hvězdný záskok [i] 20:30 Dohoda [i] 22:00 Po sexu [i] 23:15 Californication II. : La Ronde 9 [i] 23:45 Řekni, že mě miluješ 4 [i] 00:35 Zloději a vyděrači [i] 02:00 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 03:20 Dohoda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.