Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Cigánky 1-2/162 [i] 10:40 Poľovačka na ženu [i] 12:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej [i] 14:15 V tieni zločinu II. 19/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 212-213/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Zámena manželiek 1 [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:10 Sám proti teroru [i] 01:00 Váha vody [i] 02:50 Jake a Tlsťoch IV. 9/24 [i] 03:35 Wolffov revír II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Bohovia a démoni 4 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 6/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 3/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 118/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 119/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vera- Žena Sicílčana 2/2 [i] 22:00 Zúfalé manželky IV. 3/17 [i] 22:50 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 17/22 [i] 23:30 Bronski a Bernstein 12/13 [i] 00:20 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 118/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 119/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Bohovia a démoni 4 [i] 04:40 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Profesionál [i] 05:25 Polícia [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Európska únia a Slovensko [i] 06:25 Mesačný svit I. 9/23 [i] 07:15 Štvorlístok [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Knossos:Labyrint mýtov [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 14:05 Klik [i] 14:20 Lassie II 14/26 [i] 14:50 TKN [i] 15:15 Umenie 09 [i] 15:40 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 12 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Moc vedomostí. Veľké európske univerzity 1/6 [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov - [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:30 TKN [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy z regiónov - [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:55 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Karanténa [i] 09:20 Deň nezávislosti [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 10 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 11 [i] 15:15 Kosti 6 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 206 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 21:30 Profesionáli II. 2 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Vrana 3 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Temné zákutia [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 31,32 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 29 [i] 11:00 Život na zámku 42 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Doktorka Quinnová 1,2/147 [i] 15:25 Skutočný príbeh: Tajomstvo cintorína [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 33,34 [i] 19:00 Život na zámku 42 [i] 20:00 Návrat Derricka 1,2/95 [i] 22:00 Filmová klasika: Tichý Američan v Prahe [i] 23:40 Starý III. 29 [i] 00:40 Pobrežná hliadka VII. 22/22 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 3,4/56 [i] 09:00 Začalo to karafiátem [i] 10:25 Moje rodina II 10/13 [i] 10:55 Objevování planety Oceán 3/13 [i] 11:45 Šejk ze Senegalu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 13:50 Dotek anděla 10/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy V 1/23 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 7/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Praménka rakouská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 7/10 [i] 21:00 Na cestě po severu Etiopie [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 10/40 [i] 22:30 Kmotr 2/2 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:30 Sex ve městě III 15/18 [i] 01:00 Dotek anděla 10/35 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 9/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 České housle hrající, zpívající... [i] 10:35 Arnold Palmer [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Zábavná škola - Děti v Čechách 9/10 [i] 12:55 Záhady starého Egypta 9/10 [i] 13:10 ETV 1 3/6 [i] 13:15 Eat it 3/6 [i] 13:25 Pettson a Fiškus 2/2 [i] 14:35 Fokus ČT24 [i] 15:00 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 22:00 V odborné péči 23/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Padlé ženy [i] 02:35 Knižní svět [i] 03:05 Vráceno v restituci 1/8 [i] 03:20 Máte slovo 04:05 POKR [i] 04:30 Československý filmový týdeník 719/2379 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 15 [i] 09:25 Krotitelé duchů 2 [i] 11:30 Odložené případy IV 23 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 16 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 8 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 3 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 11 [i] 18:30 Ulice 1231, 1232 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 2 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 9 [i] 22:35 Zlatíčko [i] 00:35 4400 1 [i] 01:20 DO-RE-MI [i] 02:10 Novashopping 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 56 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 15 [i] 07:55 Přátelé III 14 [i] 08:25 M*A*S*H 6 [i] 08:55 Panelák 87 [i] 09:45 Odpadlík III 7 [i] 10:45 Právo a pořádek IV 2 [i] 11:45 To je vražda, napsala IV 21 [i] 12:45 Sabrina - mladá čarodějnice II 18 [i] 13:20 Will & Grace VII 16 [i] 13:50 Čarodějky I 18 [i] 14:50 Médium III 15 [i] 15:45 Děti štěstěny [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 67 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 10 [i] 23:25 Žralok I 10 [i] 00:20 Na plný plyn II 4 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona II 7 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Wintersports Weekend [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Rychlobruslení [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 12 [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Život v buši III 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 7 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Život v buši III 7 [i] 18:00 McBride: Rekviem [i] 20:00 Médium II 12 [i] 21:00 Ochránce III 22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 23:00 Médium II 12 [i] 00:00 Ochránce III 22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 26/56 06:00 Vůně dálek 6/8 07:00 Zvířecí rekordmani 6/56 07:50 Maminka stávkuje 11/25 08:25 Maminka stávkuje 12/25 09:00 Nigella vaří narychlo 11/13 09:30 Nigella vaří narychlo 12/13 10:05 Jamie v Austrálii 5/10 11:00 Co nám prospívá 26/37 11:55 Maminka stávkuje 11/25 12:30 Maminka stávkuje 12/25 13:05 Vůně dálek 6/8 14:00 Proč je to tak? 12/27 14:50 Interiéry 5/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 11/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 12/42 16:00 Nigella vaří narychlo 11/13 16:35 Nigella vaří narychlo 12/13 17:10 Co nám prospívá 26/37 18:05 Zvířecí rekordmani 6/56 19:00 Jamie v Austrálii 5/10 19:55 Proč je to tak? 12/27 20:50 Doktorologie 6/13 21:20 Tuningmánie 11/14 21:55 Tuningmánie 12/14 22:25 Střety na moři 6/6 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 00:15 Proč je to tak? 12/27 01:05 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 02:05 Střety na moři 6/6 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 03:50 Evropská velkoměsta 1/12 04:55 Proč je to tak? 12/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hairspray [i] 07:55 Láska na druhý pohled [i] 09:45 Štěstí na dosah [i] 11:40 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:55 Haló, tady Shirlee [i] 15:25 Jako Mike 2 [i] 17:00 Flicka [i] 18:35 Divoké vlny [i] 20:00 Kouzelná romance [i] 21:45 Okamžik zlomu [i] 23:35 Let 93 [i] 01:00 Závan smrti [i] 02:30 Hadi v letadle [i] 04:10 Kouzelná romance [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velký [i] 11:45 Góóól! II [i] 13:40 Král telenovely [i] 15:20 Poslední den na obzoru [i] 16:55 Lovecká sezóna [i] 18:20 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 18:45 Hvězdný záskok [i] 20:30 Dohoda [i] 22:00 Po sexu [i] 23:15 Californication II. : La Ronde 9 [i] 23:45 Řekni, že mě miluješ 4 [i] 00:35 Zloději a vyděrači [i] 02:00 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 03:20 Dohoda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.