Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Smotánka [i] 05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 18/40 [i] 06:30 Scooby Doo I. 16/24 [i] 06:55 Flintstonovci II. 18/25 [i] 07:25 Xena II. 10/22 [i] 08:15 Baileyho miliardy [i] 10:00 Priatelia I. 19-20/24 [i] 10:55 Kyle XY II. 1-2/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:20 Kate a Leopold [i] 16:35 Strašidelný dom [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Posledná légia [i] 22:05 Krvavá voľba [i] 00:35 Hustle a Flow [i] 02:40 Jay-Z: Fade to Black [i] 04:30 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Pocoyo II. 37/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 38/52 [i] 06:45 Krajina zvierat [i] 06:50 Poštár Pat II 34 [i] 07:05 Poštár Pat II 35 [i] 07:20 Mickey Mouseov klub II. 2/39 [i] 07:45 Vladárova nová škola II. 3/26 [i] 08:05 Kim Perfektná IV. 13/18 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Pestrá rodinka 14/36 [i] 09:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody IV. 8/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Prerušená uspávanka [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 22:25 Časovaná bomba [i] 00:05 Posadnutosť [i] 01:35 Chodili sme spolu [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Udalosti ČT [i] 05:35 Test magazín [i] 05:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:10 Lovci hadov II. 3/13 [i] 06:35 Československý filmový týždenník [i] 06:45 Mesačný svit I. 8/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Osobnosti náboženského života [i] 10:25 Davis Cup [i] 14:05 Knossos:Labyrint mýtov [i] 15:00 Námestíčko 6/10 [i] 16:00 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:55 Odpískané [i] 23:00 Európska klasika [i] 23:25 Umenie 09 [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:55 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 Kráľovstvo surikát III. 5 [i] 06:35 Kutil Manny [i] 07:00 Príbeh žraloka [i] 08:50 Veľký televízny príbeh: Náhradná matka [i] 10:40 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 2 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:35 Deň nezávislosti [i] 16:20 Karanténa [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 17 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 23 [i] 22:00 Hra na skrývačku [i] 00:10 Boj o život [i] 02:00 Skutočné CSI [i] 03:00 Náhradná matka [i] 04:30 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 20,21 [i] 09:25 V uliciach San Francisca 20,21 [i] 11:00 Zorro 17,18 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 ZDRAVIE+ [i] 14:20 Julie Lescautová II. 9 [i] 16:00 Big Ben XIII. - Viedenská krv [i] 17:30 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 19:00 Miazgovci 5,6 [i] 20:00 Doktorka Quinnová 1,2/147 [i] 21:40 Skutočný príbeh: Tajomstvo cintorína [i] 23:15 V uliciach San Francisca 20,21 [i] 00:55 Zorro 17,18 [i] 01:40 Pobrežná hliadka VII. [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička na toulkách městem 6/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 06:50 Trojčátka 10/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 10/10 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Poutníci [i] 13:55 Cesty víry [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:30 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 14:40 Paleta lásky [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:35 Generace "0" [i] 16:50 Moje rodina II 10/13 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 23/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 10 způsobů lásky [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Dalziel a Pascoe X 2/5 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff I 13/13 [i] 01:15 Svět umění: Věda a la Hollywood 1/4 [i] 02:05 Uvolněte se, prosím [i] 02:45 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Divadlo žije! [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 719/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:35 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Star Dancers [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Caesar [i] 12:00 Svět umění: Věda a la Hollywood 1/4 [i] 12:55 Postřehy odjinud [i] 13:00 Davis Cup 2009 [i] 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 7/20 [i] 20:00 Všechno je v pohodě [i] 21:30 Vzkaz Jiřího Grygara [i] 22:00 Na plovárně s Pete Samprasem [i] 22:25 Příští stanice Greenwich Village [i] 00:15 Luboš Andršt "60" [i] 01:10 ČESKÝ LEV 2008 [i] 03:00 Čétéčko [i] 03:15 Vodácká putování [i] 03:30 Krásný ztráty [i] 04:00 Dálky a hlubiny Karla Prokopa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:40 Tajemný oceán [i] 07:10 Dobrodružství Antje a jejích přátel 13, 14 [i] 07:40 3-2-1 Tučňáci! 20 [i] 08:10 Pirátova rodinka 9 [i] 08:40 Opravdoví kamarádi [i] 10:30 McBride: Vražda po půlnoci [i] 12:15 Dobrá voda 1 [i] 13:30 Druhý tah pěšcem [i] 15:00 Četník v New Yorku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 2 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Bod zlomu [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 3 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 02:05 Plavecký mariáš [i] 03:20 Áčko [i] 04:10 Směr jih 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 7 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 2 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé III 13 [i] 08:00 Svět ve válce 6 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Život s Mikeym [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Film o filmu: Líbáš jako Bůh [i] 14:15 Sveďte to na poslíčka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vím, cos dělal v pátek [i] 21:20 Trhák pana Bowfingera [i] 23:25 Zítra bude líp [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Svět ve válce 6 [i] 03:50 Partie [i] 04:25 Sinan Toprak I 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Wintersports Weekend [i] 15:45 Atletika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:15 Motorismus [i] 22:15 Bojové sporty [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Anděl v rodině [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 Novou cestou [i] 12:00 Sestra i matka [i] 14:00 Vražda v Hollywoodu [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 18:00 Život v buši III 4 [i] 19:00 Život v buši III 5 [i] 20:00 Shania [i] 22:00 Válečná nevěsta [i] 00:00 Nelehký život [i] 02:00 Sestra i matka [i] 04:00 Anděl v rodině [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 06:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 06:55 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 07:45 Země krásná neznámá 14/16 08:40 Singapur 1/2 09:15 Jamie vaří doma 13/26 09:45 Jamie vaří doma 14/26 10:15 Jamie vaří doma 15/26 10:45 Jamie vaří doma 16/26 11:15 Hvězdný fotbal 1/5 12:10 Everest - člověk proti hoře 1/5 12:35 Renovace Debbie Travisové 20/24 13:30 Podzim na chalupě 1/4 14:25 Lidé a místa na Zemi 16/21 14:40 Zvířecí rekordmani 26/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 16:20 Hvězdný fotbal 2/5 17:15 Podvody s identitou: Ukradený život 1/2 18:15 Jimmova farma - Farmářské historky 3/6 18:50 Jimmova farma - Farmářské historky 4/6 19:25 Když se Země zatřese 1/4 20:25 Dítě génius 2/4 21:10 Lidé a místa na Zemi 16/21 21:25 Slavné bitvy Británie 7/8 22:30 Válka 1/14 23:30 Geologická pouť 3/5 00:30 Mars na obzoru 5/6 01:25 Mars na obzoru 6/6 02:20 Země krásná neznámá 14/16 03:10 Toulky Maďarskem 7/13 03:45 Toulky Maďarskem 8/13 04:20 Sebevražda - Krajní stavy psychiky
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Úžasná a milovaná [i] 07:45 Před kamerou 10 [i] 08:15 Jack [i] 10:05 Superpes [i] 11:25 Příběh zrození [i] 13:05 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 13:25 Hairspray [i] 15:20 Štěstí na dosah [i] 17:15 Harry Potter a Fénixův řád [i] 19:30 Před kamerou 11 [i] 20:00 Zápisky o skandálu [i] 21:30 Číslo 23 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 00:00 Na stojáka 51 [i] 00:25 Na stojáka 52 [i] 00:55 Gorila [i] 02:40 Lady Jane [i] 04:20 Netopýři: Chuť krve [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zpáteční cesta [i] 09:45 Před kamerou 10 [i] 10:20 Ztřeštěné léto [i] 11:55 Svatba jako překvapení [i] 13:30 Marie Antoinetta [i] 15:30 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 16:55 Velký [i] 18:40 Góóól! II [i] 20:35 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 22:00 Statečné srdce [i] 00:50 Jasný terč [i] 02:35 Démon pomsty [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.