Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 17/40 [i] 06:25 Scooby Doo I. 15/24 [i] 06:55 Flintstonovci II. 17/25 [i] 07:25 Ahoj, Robbie! III. 5/10 [i] 08:15 Opičí agent [i] 09:55 Priatelia I. 17-18/24 [i] 10:55 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 12:25 Daltonovci: Kreténi divokého západu [i] 14:05 Kde je Fred? [i] 16:10 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 BAILANDO - Cesta za snom [i] 22:00 Smrť on-line [i] 23:55 Underworld: Boj v podsvetí [i] 02:05 Duch bojovníka [i] 03:25 Martin Paris: Mág zločinu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:05 Pocoyo II. 35/52 [i] 06:10 Pocoyo II. 36/52 [i] 06:20 Krajina zvierat [i] 06:25 Poštár Pat II 32 [i] 06:40 Poštár Pat II 33 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 1/39 [i] 07:20 Vladárova nová škola II. 2/26 [i] 07:40 Kim Perfektná IV. 12/18 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Pestrá rodinka 13/36 [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:20 Klik [i] 10:35 Chudobní milionári I. 12/12 [i] 11:25 Zlaté hity [i] 12:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 5/20 [i] 13:05 Motormagazín [i] 13:30 Zimní ľudia [i] 15:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:05 Robin Hood I 9/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Návrat Lilly [i] 22:50 Osudná chyba [i] 00:15 Sex Up, Chalani to tiež nemajú ľahké [i] 01:45 Takí sme boli [i] 02:50 Návrat Lilly [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 5/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy a komentáre [i] 05:25 Euromaxx - Architektúra 8/18 [i] 05:55 Zháňanie byvolov [i] 06:50 Mesačný svit I. 7/23 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 25/30 [i] 09:05 Chceli zabiť Hitlera 4/4 [i] 09:50 Medicína [i] 10:50 TKN [i] 11:15 Elixír [i] 11:40 GEN.sk [i] 11:55 5 minút po dvanástej [i] 13:00 Zábava z archívu [i] 13:25 Davis Cup [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Pád do ticha [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:10 Retro noviny [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:05 GEN.sk [i] 00:30 Slovenský bigbít 4 [i] 01:10 Anjeli strážni [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Kráľovstvo surikát III. 4 [i] 06:10 Kutil Manny [i] 06:40 Pinocchio [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:35 Karate Kid [i] 08:00 PROMI NOVINY [i] 08:20 Súdna sieň [i] 09:20 Panelák 205 [i] 10:00 Príbeh žraloka [i] 12:00 Zlato v Black Hills [i] 14:15 Zákon príťažlivosti [i] 16:00 Nebezpečné vody [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Fantastická štvorka [i] 22:30 "Pánská jízda" [i] 00:15 Kutyil s. r. o. II. 1/17 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:40 Zlato v Black Hills [i] 03:30 Bleskový Jack [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 18,19 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 9 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 3 [i] 15:00 Siska 21 [i] 16:00 "Holky z porcelánu" [i] 17:30 "Poprask na silnici E4" [i] 19:00 Miazgovci 3,4 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 9 [i] 21:40 Big Ben XIII. - Viedenská krv 4 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 18,19 [i] 00:55 "Holky z porcelánu" [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Příběhy staré Indie [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Šikulové [i] 06:25 Trojčátka 10/26 [i] 06:50 Sezamová angličtina 1, 2/52 [i] 07:20 Kromaňonec 10/21 07:40 Tip a Tap 25/26 [i] 07:50 Záhada hradu Černá růže 1/13 [i] 08:10 Doma chutná nejlépe: Saana z Maroka [i] 08:30 Pettson a Fiškus 2/2 [i] 09:40 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Hurá na medvěda! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 10/10 [i] 13:35 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 13:45 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 10/13 [i] 14:40 Doktor Martin 9/23 [i] 15:30 Zapomeň na Paříž [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 4/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 ČESKÝ LEV 2008 [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:10 Hříšné noci [i] 00:45 Byron 2/2 [i] 02:00 13. komnata Roberta Vana [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:20 Sólo pro... Vladimíra Mišíka [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:20 Na cestě po Falcónu [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina a já [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 05:30 Haf! 53/62 [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 06:55 Sochař [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Ročník 1919 [i] 08:50 Divadlo žije! [i] 09:20 Folklorní magazín [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Ta naša kapela [i] 10:35 Hledání ztraceného času 1 [i] 10:55 Zatajené popravy [i] 11:55 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 O češtině [i] 14:00 Davis Cup 2009 [i] 17:20 Buly [i] 20:00 Zlatá šedesátá 10/26 [i] 21:00 Spalovač mrtvol [i] 22:40 Filmopolis [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Abbey Road: Live 5/12 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:15 ČT Live - Tata Bojs [i] 04:15 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 11, 12 [i] 06:25 3-2-1 Tučňáci! 19 [i] 06:50 Pirátova rodinka 7,8 [i] 07:50 Odvrácená tvář hor 9 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Instinkt lovce [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Plavecký mariáš [i] 13:50 Láska přichází z hor [i] 15:35 Mr. Bean [i] 16:05 Trhala fialky dynamitem [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Medvídek [i] 22:15 Mission: Impossible [i] 00:15 Oni přicházejí [i] 01:45 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Babicovy dobroty [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:45 Áčko [i] 04:50 Směr jih 52 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 6 [i] 07:00 X-Men: Začátek I 1 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 12 [i] 08:05 Přátelé III 12 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:45 Wolffův revír IV [i] 10:45 Drzá Jordan V 5 [i] 11:45 Agentura Jasno 9 [i] 12:45 Closer II 1 [i] 13:45 Scooby-Doo [i] 15:35 Blues Brothers 2000 [i] 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Život s Helenou [i] 22:35 Nico: víc než zákon [i] 00:40 Vetřelec [i] 02:50 Volejte Věštce 04:30 Helicops II 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:15 Alpské lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Atletika [i] 20:00 Bowling [i] 21:00 Armwrestling [i] 21:30 Box [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Svatební přání [i] 10:00 Céline [i] 12:00 Směr východ [i] 14:00 Svatební přání [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 18:00 Život v buši III 2 [i] 19:00 Život v buši III 3 [i] 20:00 Válečná nevěsta [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 Směr východ [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna 07:00 Dávní bohové 1/6 07:30 Dávní bohové 2/6 08:00 Keltské mýty 1/2 09:00 Tutanchamonův meteorit 10:00 Turistika na prahu vesmíru 11:00 Miliardové katastrofy 5/5 11:55 Mysleti zeleně 1/14 12:20 Design a designéři 7/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 19/24 13:30 Jamieho drůbeží hostina 14:25 Limity měst 6/13 14:40 Zvířecí rekordmani 25/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 16:25 Hvězdný fotbal 1/5 17:20 Mistři švindlu 17/18 17:50 Mistři švindlu 18/18 18:20 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6 18:55 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 19:30 Tvář Země 3/3 20:30 Dítě génius 1/4 21:10 Limity měst 6/13 21:30 Slavné bitvy Británie 6/8 22:35 Nebezpečná sklizeň 23:35 Geologická pouť 2/5 00:35 Vůně dálek 1/8 01:35 Vůně dálek 2/8 02:30 Laos 1/2 03:05 Laos 2/2 03:40 Toulky Maďarskem 5/13 04:15 Toulky Maďarskem 6/13 04:50 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 10 [i] 06:00 Wing Commander [i] 07:40 Návrat lásky [i] 09:35 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 10:00 Dr. Dolittle 3 [i] 11:35 U mě dobrý [i] 13:20 Řetězová reakce [i] 15:05 U mě dobrý - Film o filmu [i] 15:25 Mimzy [i] 17:00 Jaký otec, taková dcera [i] 18:25 Fontána [i] 20:00 Dopisy z Iwo Jimy [i] 22:15 Po stopách zabijáka [i] 23:50 Deník zabijáka [i] 01:20 Otisk [i] 02:45 Nelly Furtado - Loose [i] 04:10 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rocky Balboa [i] 09:40 To je náš hit! [i] 11:25 Nezvaný host [i] 13:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 14:30 Ďábel nosí Pradu [i] 16:15 Garfield 2 [i] 17:30 Bláznivá olympiáda [i] 19:05 Obchod století [i] 20:25 Moje superbejvalka [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 4 [i] 22:50 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 00:25 Hory mají oči [i] 02:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 03:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.