TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Zeus a Roxana - ozajstní kamaráti [i] 10:05 Tajomstvo tetovanej múmie [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 23/23 [i] 12:45 Mestečko Heuréka II. 12-13/13 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 18/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 210-211/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Showtime [i] 23:15 Noc patrí nám [i] 01:25 Osamelý vlk McQuade [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 8/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Volanie divočiny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Pôrodné baby od Amazonky [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 5/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Capri 8/12 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 14:00 Zámok s olivovníkmi 2/13 [i] 15:00 Krajina zvierat [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 116/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 117/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Oscar [i] 23:10 Temná polovica [i] 01:05 Don Matteo [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 116/224 [i] 02:45 Bianca - cesta za šťastím 117/224 [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Pôrodné baby od Amazonky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit I. 6/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Ranný magazín [i] 10:25 Davis Cup [i] 14:20 Európska únia a Slovensko [i] 14:35 Lassie II 13/26 [i] 15:00 Večer na tému . . [i] 16:45 Štvorlístok [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 8/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 4/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Medicína [i] 23:20 Nočný filmový klub [i] 01:55 Zháňanie byvolov [i] 02:50 Udalosti ČT [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Správy z regiónov [i] 04:15 Správy - Hírek [i] 04:25 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 204 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 95 [i] 10:15 Chameleón 8 [i] 11:15 Kosti 4 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 12 [i] 13:15 Chameleón 9 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 15:15 Kosti 5 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 205 [i] 20:45 Zákon príťažlivosti [i] 22:45 Zoznam hriešnikov [i] 00:40 C. S. I. : Kriminálka New York II. 13 [i] 01:30 Kosti [i] 02:15 Chameleón 9 [i] 03:00 MacGyver [i] 03:50 Za všetko môže Winn Dixie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 29,30 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 28 [i] 11:00 Život na zámku 41 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:55 Lampa [i] 15:25 "Skřivánci na niti" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 31,32 [i] 19:00 Život na zámku 41 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 9 [i] 21:00 Siska 21 [i] 22:00 Chobotnica II. 3 [i] 23:00 Starý III. 28 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:30 Esmeralda [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 GEN - Eva Jiřičná pohledem Marie [i] 09:20 Co divák nevidí [i] 09:35 Hrad a jeho legendy [i] 10:15 Malá lady [i] 10:25 Příště u Vás... tentokrát z Teplic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 9/35 [i] 14:30 Haf! 53/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 22/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 1/13 [i] 15:45 Svět Elmo 42/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 3/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lýkovec vonný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 9/21 [i] 20:55 13. komnata Roberta Vana [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 15/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Kdo z koho [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Dotek anděla 9/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 I BBC se utne
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 9/12 [i] 05:15 Dědičná hluchota [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Chci jen hrát [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Josefem Lieslerem [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:30 Davis Cup 2009 [i] 20:35 Romano Ilo [i] 21:45 "Jožkakubík" z Hrubé Vrbky [i] 22:05 Cikánský rok [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 I BBC se utne [i] 23:30 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:50 Rosa alchemica [i] 00:25 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 10/15 [i] 01:50 Zatajené popravy [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Evropské hudební kořeny [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 14 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 1 [i] 11:25 Odložené případy IV 22 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 15 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 7 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 2 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 10 [i] 18:30 Ulice 1229, 1230 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák [i] 22:10 Tudorovci 9 [i] 23:10 Purpurové řeky [i] 01:00 37. patro v plamenech [i] 02:40 Novashopping 03:00 Tabu [i] 04:05 Směr jih 51 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 55 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 14 [i] 07:55 Přátelé III 11 [i] 08:25 M*A*S*H 5 [i] 08:55 Panelák 86 [i] 09:40 Odpadlík III 6 [i] 10:40 Právo a pořádek IV 1 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 20 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 17 [i] 13:10 Will & Grace VII 15 [i] 13:40 Policie - New York 128 [i] 14:40 Policie - New York 129 [i] 15:40 Čarodějky I 17 [i] 16:40 Médium III 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Šílená/Krásný [i] 23:25 Chobotnice [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Ve jménu zákona II 6 [i] 04:10 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Atletika [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Atletika [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Box [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Adventure [i] 01:00 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 08:00 Strom splněných přání [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Život v buši III 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Život v buši III 6 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 5/8 07:00 Zvířecí rekordmani 5/56 07:50 Maminka stávkuje 9/25 08:25 Maminka stávkuje 10/25 09:00 Nigella vaří narychlo 9/13 09:30 Nigella vaří narychlo 10/13 10:05 Jamie v Austrálii 4/10 11:00 Co nám prospívá 25/37 11:55 Maminka stávkuje 9/25 12:30 Maminka stávkuje 10/25 13:05 Vůně dálek 5/8 14:00 Proč je to tak? 11/27 14:50 Interiéry 4/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 9/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 10/42 16:00 Nigella vaří narychlo 9/13 16:35 Nigella vaří narychlo 10/13 17:10 Co nám prospívá 25/37 18:05 Zvířecí rekordmani 5/56 19:00 Jamie v Austrálii 4/10 19:55 Proč je to tak? 11/27 20:50 Doktorologie 5/13 21:20 Tuningmánie 9/14 21:50 Tuningmánie 10/14 22:25 Střety na moři 5/6 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 00:10 Proč je to tak? 11/27 01:05 Navzdory všemu 01:55 Střety na moři 5/6 02:50 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 03:50 Putování Maďarskem 9/10 04:25 Putování Maďarskem 10/10 04:55 Proč je to tak? 11/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman: Soudný den [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy 9 [i] 07:45 Šílená láska [i] 09:20 Americká kratochvíle [i] 11:05 Spider-Man 3 [i] 13:25 Budiž světlo [i] 15:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 16:15 Láska na druhý pohled [i] 18:00 Stěhování pana McAllistera [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 20:00 Vlajky našich otců [i] 22:10 Dannyho parťáci 3 [i] 00:10 Hadi v letadle [i] 01:55 Krédo [i] 03:25 Řeč nepřítele [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Všichni královi muži [i] 12:05 Agent v sukni 2 [i] 13:40 Lovecká sezóna [i] 15:05 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 15:30 Nepřemožitelný [i] 17:10 Marie a její muži [i] 18:25 Před kamerou 10 [i] 18:55 Znovu od začátku [i] 20:20 Rocky Balboa [i] 22:00 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 23:20 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 00:15 Pitva mimozemšťana [i] 01:50 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 03:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox