Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Zeus a Roxana - ozajstní kamaráti [i] 10:05 Tajomstvo tetovanej múmie [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 23/23 [i] 12:45 Mestečko Heuréka II. 12-13/13 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 18/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 210-211/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Showtime [i] 23:15 Noc patrí nám [i] 01:25 Osamelý vlk McQuade [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 8/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Volanie divočiny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Pôrodné baby od Amazonky [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 5/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Capri 8/12 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 14:00 Zámok s olivovníkmi 2/13 [i] 15:00 Krajina zvierat [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 116/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 117/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Oscar [i] 23:10 Temná polovica [i] 01:05 Don Matteo [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 116/224 [i] 02:45 Bianca - cesta za šťastím 117/224 [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Pôrodné baby od Amazonky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit I. 6/23 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Ranný magazín [i] 10:25 Davis Cup [i] 14:20 Európska únia a Slovensko [i] 14:35 Lassie II 13/26 [i] 15:00 Večer na tému . . [i] 16:45 Štvorlístok [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 8/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 4/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Medicína [i] 23:20 Nočný filmový klub [i] 01:55 Zháňanie byvolov [i] 02:50 Udalosti ČT [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Správy z regiónov [i] 04:15 Správy - Hírek [i] 04:25 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 204 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 95 [i] 10:15 Chameleón 8 [i] 11:15 Kosti 4 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 12 [i] 13:15 Chameleón 9 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 10 [i] 15:15 Kosti 5 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 205 [i] 20:45 Zákon príťažlivosti [i] 22:45 Zoznam hriešnikov [i] 00:40 C. S. I. : Kriminálka New York II. 13 [i] 01:30 Kosti [i] 02:15 Chameleón 9 [i] 03:00 MacGyver [i] 03:50 Za všetko môže Winn Dixie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 29,30 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 28 [i] 11:00 Život na zámku 41 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:55 Lampa [i] 15:25 "Skřivánci na niti" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 31,32 [i] 19:00 Život na zámku 41 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 9 [i] 21:00 Siska 21 [i] 22:00 Chobotnica II. 3 [i] 23:00 Starý III. 28 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:30 Esmeralda [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 GEN - Eva Jiřičná pohledem Marie [i] 09:20 Co divák nevidí [i] 09:35 Hrad a jeho legendy [i] 10:15 Malá lady [i] 10:25 Příště u Vás... tentokrát z Teplic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 9/35 [i] 14:30 Haf! 53/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 22/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 1/13 [i] 15:45 Svět Elmo 42/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 3/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lýkovec vonný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 9/21 [i] 20:55 13. komnata Roberta Vana [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 15/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Kdo z koho [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Dotek anděla 9/35 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 I BBC se utne
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 9/12 [i] 05:15 Dědičná hluchota [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Chci jen hrát [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Josefem Lieslerem [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:30 Davis Cup 2009 [i] 20:35 Romano Ilo [i] 21:45 "Jožkakubík" z Hrubé Vrbky [i] 22:05 Cikánský rok [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 I BBC se utne [i] 23:30 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:50 Rosa alchemica [i] 00:25 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 10/15 [i] 01:50 Zatajené popravy [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Evropské hudební kořeny [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 14 [i] 09:25 Julie Lescaut VI 1 [i] 11:25 Odložené případy IV 22 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 15 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 7 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 2 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 10 [i] 18:30 Ulice 1229, 1230 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák [i] 22:10 Tudorovci 9 [i] 23:10 Purpurové řeky [i] 01:00 37. patro v plamenech [i] 02:40 Novashopping 03:00 Tabu [i] 04:05 Směr jih 51 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 55 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 14 [i] 07:55 Přátelé III 11 [i] 08:25 M*A*S*H 5 [i] 08:55 Panelák 86 [i] 09:40 Odpadlík III 6 [i] 10:40 Právo a pořádek IV 1 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 20 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 17 [i] 13:10 Will & Grace VII 15 [i] 13:40 Policie - New York 128 [i] 14:40 Policie - New York 129 [i] 15:40 Čarodějky I 17 [i] 16:40 Médium III 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Šílená/Krásný [i] 23:25 Chobotnice [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Ve jménu zákona II 6 [i] 04:10 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Atletika [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Atletika [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:30 Box [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Adventure [i] 01:00 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 10 [i] 08:00 Strom splněných přání [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Život v buši III 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Život v buši III 6 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 5/8 07:00 Zvířecí rekordmani 5/56 07:50 Maminka stávkuje 9/25 08:25 Maminka stávkuje 10/25 09:00 Nigella vaří narychlo 9/13 09:30 Nigella vaří narychlo 10/13 10:05 Jamie v Austrálii 4/10 11:00 Co nám prospívá 25/37 11:55 Maminka stávkuje 9/25 12:30 Maminka stávkuje 10/25 13:05 Vůně dálek 5/8 14:00 Proč je to tak? 11/27 14:50 Interiéry 4/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 9/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 10/42 16:00 Nigella vaří narychlo 9/13 16:35 Nigella vaří narychlo 10/13 17:10 Co nám prospívá 25/37 18:05 Zvířecí rekordmani 5/56 19:00 Jamie v Austrálii 4/10 19:55 Proč je to tak? 11/27 20:50 Doktorologie 5/13 21:20 Tuningmánie 9/14 21:50 Tuningmánie 10/14 22:25 Střety na moři 5/6 23:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 00:10 Proč je to tak? 11/27 01:05 Navzdory všemu 01:55 Střety na moři 5/6 02:50 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 03:50 Putování Maďarskem 9/10 04:25 Putování Maďarskem 10/10 04:55 Proč je to tak? 11/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman: Soudný den [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy 9 [i] 07:45 Šílená láska [i] 09:20 Americká kratochvíle [i] 11:05 Spider-Man 3 [i] 13:25 Budiž světlo [i] 15:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 16:15 Láska na druhý pohled [i] 18:00 Stěhování pana McAllistera [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 11 [i] 20:00 Vlajky našich otců [i] 22:10 Dannyho parťáci 3 [i] 00:10 Hadi v letadle [i] 01:55 Krédo [i] 03:25 Řeč nepřítele [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Všichni královi muži [i] 12:05 Agent v sukni 2 [i] 13:40 Lovecká sezóna [i] 15:05 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 15:30 Nepřemožitelný [i] 17:10 Marie a její muži [i] 18:25 Před kamerou 10 [i] 18:55 Znovu od začátku [i] 20:20 Rocky Balboa [i] 22:00 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 23:20 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 00:15 Pitva mimozemšťana [i] 01:50 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 03:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.