Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 215-216/216 [i] 10:15 Chlapec z džungle [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 22/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka II. 10-11/13 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 17/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 208-209/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 4/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 8 [i] 21:20 Prezumpcia viny [i] 23:20 Comeback [i] 23:50 Myšlienky vraha II. 9/23 [i] 00:45 Bojovník [i] 02:10 Prežiť: Únos vo vražedných poliach [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 7/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Alpské jazerá [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 4/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Miesto činu: Tri opice [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Zámok s olivovníkmi 1/13 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 114/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 115/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 8/12 [i] 22:05 Lovec slnka [i] 00:05 Bronski a Bernstein 11/13 [i] 00:55 Don Matteo [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 114/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 115/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Alpské jazerá [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov [i] 05:25 Správy - Hírek [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:35 Mesačný svit I. 5/23 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zbojnícke fašiangy 1/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Mlyny na Slovensku [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:30 Osamelosť neurochirurga alebo dotýkať sa mozgu [i] 13:50 Mama to vie najlepšie [i] 14:20 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 14:40 Lassie II 12/26 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Európska únia a Slovensko [i] 18:45 Eurovirtuál [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Denník medveďov 3/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:50 Dobrodružstvá kriminalistiky 8/26 [i] 00:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:10 Família [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy z regiónov [i] 03:00 Správy a komentáre [i] 03:30 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 203 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 94 [i] 10:15 Chameleón 7 [i] 11:15 Kosti 3 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 11 [i] 13:15 Chameleón 8 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 15:15 Kosti 4 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 21:20 Panelák 204 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Profesionáli 16 [i] 00:00 Policajt z L. A. II. 2 [i] 01:00 Preteky [i] 02:35 Akty Pentagon [i] 04:00 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 27,28 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 27 [i] 11:00 Život na zámku 40 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Danielle Steelová: Prsteň 1/2 [i] 15:30 Dlhopisy lásky [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 29,30 [i] 19:00 Život na zámku 40 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Skřivánci na niti" [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý III. 27 [i] 01:15 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Denunciant [i] 10:35 Zpívá Karel Gott [i] 11:30 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:45 Písničky ke kávě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 8/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 24/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Roháč obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 POKR [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Deadwood III 1/12 [i] 00:10 Sólo pro... Vladimíra Mišíka [i] 00:50 Dotek anděla 8/35 [i] 01:35 Hotel Babylon II 1/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech [i] 03:50 Události v regionech [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Proměny litiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Recitál skupiny Klíč [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Byla jednou jedna planeta 9/26 [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Hon na Bismarck 9/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 9/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Bludiště [i] 13:20 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 14:20 Já a moje rodina 25/26 [i] 14:35 Game Page [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Království divočiny: Mořští savci 10/10 [i] 15:55 Prizma [i] 16:15 Tisíc let české myslivosti [i] 16:50 Buly [i] 19:35 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Zatajené popravy [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Vráceno v restituci 1/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Přineste mi hlavu Alfreda Garcii [i] 00:55 Tajemství dávných léčitelů 1/3 [i] 01:50 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 02:10 Postřehy odjinud [i] 02:15 Christian Hosoi: Vycházející slunce [i] 03:55 Film point [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 13 [i] 09:25 Má matka špiónka [i] 11:30 Odložené případy IV 21 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 14 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 6 [i] 14:10 Kobra 11 VIII 1 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 5 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 9 [i] 18:30 Ulice 1227, 1228 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 91 [i] 21:25 Druhá šance 2 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 9 [i] 23:05 Věznice Fortress 2 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas V 2 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 Směr jih 50 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 54 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 13 [i] 07:55 Přátelé III 10 [i] 08:25 M*A*S*H 4 [i] 08:55 Panelák 85 [i] 09:40 Odpadlík III 5 [i] 10:40 Právo a pořádek III 22 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 19 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 16 [i] 13:10 Will & Grace VII 14 [i] 13:40 Policie - New York 127 [i] 14:40 Čarodějky I 16 [i] 15:40 Médium III 13 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 22 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 54 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové IV 9 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 9 [i] 00:25 Na plný plyn II 3 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona II 5 [i] 03:55 Kapitán Kloss 15 [i] 04:50 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 11:15 Snooker [i] 13:30 Krasobruslení [i] 14:30 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 00:30 Armwrestling [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Fotbal [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 8 [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Život v buši III 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Život v buši III 5 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 Médium II 11 [i] 21:00 Ochránce III 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 23:00 Médium II 11 [i] 00:00 Ochránce III 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 4/8 07:00 Zvířecí rekordmani 4/56 07:50 Maminka stávkuje 7/25 08:25 Maminka stávkuje 8/25 09:00 Nigella vaří narychlo 7/13 09:30 Nigella vaří narychlo 8/13 10:05 Jamie v Austrálii 3/10 11:00 Co nám prospívá 24/37 11:55 Maminka stávkuje 7/25 12:30 Maminka stávkuje 8/25 13:05 Vůně dálek 4/8 14:00 Proč je to tak? 10/27 14:50 Interiéry 3/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 7/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 8/42 16:00 Nigella vaří narychlo 7/13 16:35 Nigella vaří narychlo 8/13 17:10 Co nám prospívá 24/37 18:05 Zvířecí rekordmani 4/56 19:00 Jamie v Austrálii 3/10 19:55 Proč je to tak? 10/27 20:50 Doktorologie 4/13 21:20 Tuningmánie 7/14 21:50 Tuningmánie 8/14 22:20 Střety na moři 4/6 23:15 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 00:10 Proč je to tak? 10/27 01:05 Stalinova poslední čistka 02:05 Střety na moři 4/6 03:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 03:50 Putování Maďarskem 7/10 04:20 Putování Maďarskem 8/10 04:55 Proč je to tak? 10/27
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Princezna [i] 07:30 Úžasný den [i] 09:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 10:40 Bělásek [i] 12:30 Superman: Soudný den [i] 13:50 Superpes [i] 15:10 Šílená láska [i] 16:45 Americká kratochvíle [i] 18:30 Budiž světlo [i] 20:00 Na stojáka 53 [i] 20:30 Dobrý den, smutku [i] 22:05 Znásilnění: Utrpení žen v Kongu [i] 23:20 Dokonalý trik [i] 01:25 Netopýři: Chuť krve [i] 02:50 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 03:50 Dokonalý trik [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Góóól! II [i] 11:55 Poslední den na obzoru [i] 13:25 Ghost Rider [i] 15:10 Všichni královi muži [i] 17:15 Agent v sukni 2 [i] 18:50 Lovecká sezóna [i] 20:15 Strážce [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:25 Tsunami: Následky 1 [i] 02:00 Tsunami: Následky 2 [i] 03:30 Na sklonku života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.