Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 213-214/216 [i] 10:05 Pes v dome [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 21/23 [i] 12:40 Mestečko Heuréka II. 8-9/13 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 16/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 206-207/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 3/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Inga Lindströmová: Letná láska [i] 22:30 Elizabethtown [i] 00:50 Pavučina smrti [i] 02:30 Vražedná stretávka I. 9/13 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 6/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 25/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veľká cesta pakoní 3/3 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 3/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:35 Slečna Marpleová [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:45 Klinika Grace III. 25/25 [i] 14:40 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 112/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 113/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 8/24 [i] 21:00 Dr.House II. 9/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Miesto činu: Tri opice [i] 23:55 Bronski a Bernstein 10/13 [i] 00:45 Don Matteo [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 112/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 113/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veľká cesta pakoní 3/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit I. 4/23 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky 1/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veda zajtrajška 17/18 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:10 Bratislava mesto - Braslava civitas [i] 13:25 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 3/26 [i] 14:20 Lassie II 11/26 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:25 Diagnóza 128 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Mlyny na Slovensku [i] 21:00 Stretnutie s organom [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:20 Článok na prvú stranu [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy z regiónov [i] 01:30 Správy STV [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:35 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 202 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 93 [i] 10:15 Chameleón 6 [i] 11:15 Kosti 2 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 10 [i] 13:15 Chameleón 7 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 8 [i] 15:15 Kosti 3 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 203 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 21:45 Svieža štvorka 9 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Život pod vodou [i] 02:00 Črepiny [i] 02:30 Rádio Erotika [i] 03:45 KRIMI NOVINY 04:10 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch II. 25,26 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 26 [i] 11:00 Život na zámku 39 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 7 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie I. 7 [i] 15:25 Posledný svedok 1,2/35 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 27,28 [i] 19:00 Život na zámku 39 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Prsteň 1/2 [i] 21:35 Dlhopisy lásky [i] 23:00 Starý III. 26 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:30 Esmeralda [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Doktor z vejminku 5/7 [i] 11:05 Havárie v zámeckém parku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 9/13 [i] 13:45 Dotek anděla 7/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 23/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 9/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 25/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lichnice - Kaňkovy hory [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon II 1/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Šeptej [i] 00:25 Dotek anděla 7/35 [i] 01:15 Hledání ztraceného času [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Přidej se [i] 03:05 Nedej se [i] 03:20 Tajné akce StB 9/40 [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kultura v regionech [i] 04:25 Generace "0" [i] 04:40 American Art ze sbírky Goetz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 09:35 Exit 316 - Mise: ChatGirls [i] 09:55 Malíři z Provence 3/3 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 12/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 16/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Přísně tajná mise [i] 16:00 Vivat Španělsko! 9/12 [i] 16:15 Zoom [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Chci jen hrát [i] 20:30 Snídaně u Tiffanyho [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 1/3 [i] 00:05 Příběh Marie a Juliena [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 02:55 Q [i] 03:20 Zoom [i] 03:35 Evropské hudební kořeny [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 12 [i] 09:30 Nora Roberts: Posedlost ohněm [i] 11:30 Odložené případy IV 20 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 13 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 5 [i] 14:10 Kobra 11 VII 14 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 4 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 8 [i] 18:30 Ulice 1225, 1226 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 9 [i] 21:30 Odložené případy VI 1 [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:05 Plastická chirurgie s.r.o. IV 14 [i] 00:00 Černý vdovec [i] 01:35 Novashopping 01:55 112 [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 Směr jih 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 53 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 12 [i] 07:55 Přátelé III 9 [i] 08:25 M*A*S*H 3 [i] 08:55 Panelák 84 [i] 09:40 Odpadlík III 4 [i] 10:40 Právo a pořádek III 21 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 18 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 15 [i] 13:10 Will & Grace VII 13 [i] 13:40 Policie - New York 126 [i] 14:40 Čarodějky I 15 [i] 15:40 Médium III 12 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 21 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 4 [i] 23:20 Sedm mečů [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Ve jménu zákona II 4 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:45 Akrobacie [i] 13:45 Snooker [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Adventure [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 23:30 Adventure [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 6 [i] 08:00 Život v deltě [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 11:00 Jane Doeová: Oči [i] 13:00 Život v buši III 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 15:00 Život v deltě [i] 17:00 Život v buši III 4 [i] 18:00 Jane Doeová: Oči [i] 20:00 Médium II 10 [i] 21:00 Ochránce III 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 23:00 Médium II 10 [i] 00:00 Ochránce III 20 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 3/8 07:00 Zvířecí rekordmani 3/56 07:50 Maminka stávkuje 5/25 08:25 Maminka stávkuje 6/25 09:00 Nigella vaří narychlo 5/13 09:30 Nigella vaří narychlo 6/13 10:05 Jamie v Austrálii 2/10 11:00 Co nám prospívá 23/37 11:55 Maminka stávkuje 5/25 12:30 Maminka stávkuje 6/25 13:05 Vůně dálek 3/8 14:00 Proč je to tak? 27/27 14:50 Interiéry 2/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 5/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 6/42 16:00 Nigella vaří narychlo 5/13 16:35 Nigella vaří narychlo 6/13 17:10 Co nám prospívá 23/37 18:05 Zvířecí rekordmani 3/56 19:00 Jamie v Austrálii 2/10 19:55 Proč je to tak? 27/27 20:50 Doktorologie 3/13 21:20 Tuningmánie 5/14 21:50 Tuningmánie 6/14 22:20 Střety na moři 3/6 23:15 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 00:10 Mrakodrapy - symboly moderní doby 01:05 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 3/3 02:05 Střety na moři 3/6 02:55 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 03:50 Putování Maďarskem 5/10 04:20 Putování Maďarskem 6/10 04:55 Mrakodrapy - symboly moderní doby
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 10 [i] 06:00 Hračky [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy 8 [i] 08:25 Otisk [i] 09:50 Harry Potter a Fénixův řád [i] 12:05 Flicka [i] 13:40 Princezna [i] 15:05 Nelly Furtado - Loose [i] 16:30 Dr. Dolittle [i] 17:55 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 9 [i] 20:00 Křižovatka smrti 3 [i] 21:30 Lady Jane [i] 23:10 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 01:10 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 02:45 Křižovatka smrti 3 [i] 04:15 Lady Jane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vánoční únos [i] 11:35 V 2008 Koncert [i] 12:40 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 15:25 Góóól! II [i] 17:20 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 17:45 Ghost Rider [i] 19:35 Árijský pár [i] 21:30 Californication II. : La Ronde 9 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 22:55 Tři malá prasátka [i] 01:00 Po sexu [i] 02:15 Árijský pár [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.