Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 211-212/216 [i] 10:00 Podivná hra [i] 11:40 Pohotovosť XIII. 20/23 [i] 12:30 Mestečko Heuréka II. 6-7/13 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 15/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 204-205/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 7 [i] 21:20 Nepovedz ani slovo [i] 23:30 Comeback [i] 00:00 Prízrak [i] 01:35 Hnev a česť 2 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 5/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veľká cesta pakoní 2/3 [i] 09:00 To je vražda,napísala IX 2/22 [i] 09:50 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:45 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 1/2 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 24/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 110/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 111/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Slečna Marpleová [i] 23:55 Bronski a Bernstein 9/13 [i] 00:45 Don Matteo [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 110/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 111/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veľká cesta pakoní 2/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit I. 3/23 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Astma [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Muž z pieskovne [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:25 VAT [i] 13:50 Z lásky k zvieratám 11 [i] 14:20 Cez Karpaty [i] 14:50 Lassie II 10/26 [i] 15:15 Zábava z archívu [i] 15:55 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 3/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 17/18 [i] 20:50 Diagnóza 128 [i] 21:10 Bratislava mesto - Braslava civitas [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy z regiónov [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 02:05 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 201 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 MacGyver 92 [i] 10:15 Chameleón 5 [i] 11:15 Kosti 1/22 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 9 [i] 13:15 Chameleón 6 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 7 [i] 15:15 Kosti 2 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Policajt z L. A. II. 1/22 [i] 21:20 Panelák 202 [i] 22:00 Dexter 1/24 [i] 23:00 De Facto [i] 23:50 Policajt z L. A. II. [i] 00:50 Skutočný príbeh: Pochybná starostlivosť [i] 02:45 Dexter [i] 03:30 KRIMI NOVINY 04:00 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 23,24 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 25 [i] 11:00 Život na zámku 38 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 15:20 "Dým bramborové natě" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 25,26 [i] 19:00 Život na zámku 38 [i] 20:00 Muž na radnici 7 [i] 21:10 Mravnostné oddelenie I. 7 [i] 22:00 Posledný svedok 1,2/35 [i] 23:35 Starý III. [i] 00:35 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:00 Esmeralda [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 2/4 [i] 09:35 Babiččina krabička [i] 10:00 Slovácko sa nesúdí 9/12 [i] 10:30 Dostaveníčko u orloje [i] 11:05 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 6/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 22/24 [i] 15:20 Zábavná škola - Děti v Čechách 9/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 9/10 [i] 15:50 Věda je zábava 16/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Malohubka laločnatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Hon na Bismarck 9/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 9/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho V 1/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Chcete mě? [i] 00:00 Vltava v obrazech 6/86 [i] 00:20 Dotek anděla 6/35 [i] 01:05 Poklady světa [i] 01:20 Vodácká putování [i] 01:35 Nedokončená [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Nero [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Vltava v obrazech 6/86 [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 12/26 [i] 15:45 Malíři z Provence 3/3 [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:45 Film o filmu: Sunshine [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Teď už dobrý [i] 22:10 Film o filmu Cinka Panna [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:35 Musilok [i] 00:05 Cesty a scestí Jizerských hor [i] 01:00 Za hory sjízdnější! [i] 01:15 Frýdlant v Čechách [i] 01:30 Boj o vzduch a zemi [i] 01:45 V krajinách rozhleden - Jizerské hory [i] 02:05 Souboj vojevůdců 9/13 [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:05 Znamení a rituály [i] 03:20 Světci a svědci [i] 03:35 Sváteční slovo ředitele křesťanského internetového AWrádia Bedřicha Jeteliny [i] 03:40 Cesty víry [i] 04:00 Křesťanský magazín [i] 04:15 Exit 316 - Mise: ChatGirls [i] 04:35 Fokus ČT24
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 11 [i] 09:25 Moře lásky: Skok do štěstí [i] 11:30 Odložené případy IV 19 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 12 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 4 [i] 14:10 Kobra 11 VII 13 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 3 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 7 [i] 18:30 Ulice 1223, 1224 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 90 [i] 21:25 Kriminálka New York III 1 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Mise pomsty [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas V 1 [i] 01:20 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Občanské judo [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 52 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 11 [i] 07:55 Přátelé III 8 [i] 08:25 M*A*S*H 2 [i] 08:55 Panelák 83 [i] 09:40 Odpadlík III 3 [i] 10:40 Právo a pořádek III 20 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 17 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 14 [i] 13:10 Will & Grace VII 12 [i] 13:40 Policie - New York 125 [i] 14:40 Čarodějky I 14 [i] 15:40 Médium III 11 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 20 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 53 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Kauzy z Bostonu I 9 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 8 [i] 00:15 Na plný plyn II 2 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona II 3 [i] 03:45 Svět 2009 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Klasické lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 06:00 McLeodovy dcery IV 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 4 [i] 08:00 Zamilovaní sousedé [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 11:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 13:00 Život v buši III 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 15:00 Zamilovaní sousedé [i] 17:00 Život v buši III 3 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 20:00 Médium II 9 [i] 21:00 Ochránce III 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 23:00 Médium II 9 [i] 00:00 Ochránce III 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vůně dálek 2/8 07:00 Zvířecí rekordmani 2/56 07:50 Maminka stávkuje 3/25 08:25 Maminka stávkuje 4/25 09:00 Nigella vaří narychlo 3/13 09:30 Nigella vaří narychlo 4/13 10:05 Jamie v Austrálii 1/10 11:00 Co nám prospívá 22/37 11:55 Maminka stávkuje 3/25 12:30 Maminka stávkuje 4/25 13:05 Vůně dálek 2/8 14:00 Proč je to tak? 26/27 14:50 Interiéry 1/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 3/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 4/42 16:00 Nigella vaří narychlo 3/13 16:35 Nigella vaří narychlo 4/13 17:10 Co nám prospívá 22/37 18:05 Zvířecí rekordmani 2/56 19:00 Jamie v Austrálii 1/10 19:55 Proč je to tak? 26/27 20:50 Doktorologie 2/13 21:20 Tuningmánie 3/14 21:50 Tuningmánie 4/14 22:20 Střety na moři 2/6 23:15 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 00:10 Do víru extrémů 2/2 01:05 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 02:05 Střety na moři 2/6 03:00 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 03:55 Putování Maďarskem 3/10 04:25 Putování Maďarskem 4/10 04:55 Do víru extrémů 2/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jaký otec, taková dcera [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy 8 [i] 07:50 Wing Commander [i] 09:30 Dr. Dolittle 3 [i] 11:05 John Tucker musí zemřít [i] 12:35 Úžasná a milovaná [i] 14:20 Otisk [i] 15:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:00 Haló, tady Shirlee [i] 19:30 Let 93 [i] 21:00 Californication II. : La Ronde 9 [i] 21:30 Na stojáka 45 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 22:55 Jen na sex [i] 00:35 Hexina [i] 02:05 Let 93 [i] 03:35 Jen na sex [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nepřemožitelný [i] 11:40 Půjčovna mozků [i] 13:00 Příměří [i] 14:50 Doba ledová 2 - Obleva [i] 16:20 Vánoční únos [i] 17:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 20:30 Mafiánské hity [i] 22:00 Bláznivá olympiáda [i] 23:35 Hory mají oči [i] 01:20 Démon pomsty [i] 02:50 Mafiánské hity [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.