Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 209-210/216 [i] 10:20 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 19/23 [i] 12:45 Mestečko Heuréka II. 4-5/13 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 14/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 202-203/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Deuce Bigalow: Európsky gigolo [i] 22:20 Paľba [i] 22:50 112 [i] 23:30 Sťahujúca sa slučka [i] 01:35 Vášeň pána Landrua [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 4/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 1/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 23/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 108/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 109/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vera - Žena Sicílčana 1/2 [i] 22:00 Zúfalé manželky IV. 2/17 [i] 22:45 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 16/22 [i] 23:30 Bronski a Bernstein 8/13 [i] 00:20 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 108/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 109/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Profesionál [i] 05:10 Polícia [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Orientácie [i] 06:25 Slovo [i] 06:30 Mesačný svit I. 2/23 [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Tajba, posledné útočisko [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Svetové pobrežia zhora: Európa 10/10 [i] 14:00 Klik [i] 14:20 Lassie II 9/26 [i] 14:40 Cesty nádeje [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:35 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 11 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Pán Bing a L´art Nouveau [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:20 Naša Európa [i] 00:45 Cesty nádeje [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy z regiónov [i] 02:00 Správy STV [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:05 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Chytený pri čine [i] 09:45 Smrtonosná pasca 2 [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 5 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 15:15 Kosti 1/22 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 201 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 1/17 [i] 21:30 Profesionáli II. 1/17 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:15 Čas zabiť [i] 02:45 Autosalón [i] 03:10 Zomrieť pre niekoho [i] 04:45 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 21,22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 24 [i] 11:00 Život na zámku 37 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová [i] 15:30 Strach zo syna [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 23,24 [i] 19:00 Život na zámku 37 [i] 20:00 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 21:30 Filmová klasika: "Dým bramborové natě" [i] 23:00 Starý III. 24 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:35 Esmeralda [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 1,2/56 [i] 09:00 Milan Rastislav Štefánik [i] 10:30 Moje rodina II 9/13 [i] 11:00 Objevování planety Oceán 2/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 5/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 21/24 [i] 15:20 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Simpsonovi XIX 6/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čolek dravý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 6/10 [i] 21:00 Na cestě po Falcónu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 9/40 [i] 22:30 Kmotr 1/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 14/18 [i] 01:05 Dotek anděla 5/35 [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:30 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 8/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kabinet inženýra Caligariho [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:00 Čétéčko [i] 11:30 Za školu [i] 11:55 Zkus mít vkus [i] 12:20 Bílé ovce [i] 12:35 Děti v Čechách 8/10 [i] 12:50 Záhady starého Egypta 8/10 [i] 13:05 ETV 1 2/6 [i] 13:10 Eat it 2/6 [i] 13:20 Pettson a Fiškus 1/2 [i] 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Velké finále [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Jablkoň [i] 20:00 Souboj vojevůdců 9/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije modelkám podle Dagmar [i] 22:00 V odborné péči 22/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:35 Můj miláček ráže 6,65 [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:45 Restart 8/8 [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 718/2379 [i] 04:25 Búrajú starú pec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 10 [i] 09:25 Krotitelé duchů [i] 11:35 Odložené případy IV 18 [i] 12:30 Můj přítel Monk V 11 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 3 [i] 14:15 Kobra 11 VII 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 2 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 6 [i] 18:30 Ulice 1221, 1222 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 8 [i] 22:30 Alibi [i] 00:05 Mrtvá zóna IV 11 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:35 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 51 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 10 [i] 07:55 Přátelé III 7 [i] 08:25 M*A*S*H 1 [i] 08:55 Panelák 82 [i] 09:40 Odpadlík III 2 [i] 10:40 Právo a pořádek III 19 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 16 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 13 [i] 13:10 Will & Grace VII 11 [i] 13:40 Policie - New York 124 [i] 14:40 Čarodějky I 13 [i] 15:40 Médium III 10 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 19 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 66 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 9 [i] 23:25 Žralok I 9 [i] 00:15 Na plný plyn II 1 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 09:45 Wintersprts Weekend [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 11:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 13:00 Život v buši III 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Život v buši III 2 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Médium II 8 [i] 21:00 Ochránce III 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 23:00 Médium II 8 [i] 00:00 Ochránce III 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 25/56 06:00 Vůně dálek 1/8 07:00 Zvířecí rekordmani 1/56 07:50 Maminka stávkuje 1/25 08:25 Maminka stávkuje 2/25 09:00 Nigella vaří narychlo 1/13 09:30 Nigella vaří narychlo 2/13 10:05 Následníci Jamieho 4/4 11:00 Co nám prospívá 21/37 11:55 Maminka stávkuje 1/25 12:30 Maminka stávkuje 2/25 13:05 Vůně dálek 1/8 14:00 Proč je to tak? 25/27 14:50 Interiéry 16/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 1/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 2/42 16:00 Nigella vaří narychlo 1/13 16:35 Nigella vaří narychlo 2/13 17:10 Co nám prospívá 21/37 18:05 Zvířecí rekordmani 1/56 19:00 Následníci Jamieho 4/4 19:55 Proč je to tak? 25/27 20:50 Doktorologie 1/13 21:20 Tuningmánie 1/14 21:50 Tuningmánie 2/14 22:20 Střety na moři 1/6 23:15 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 00:10 Do víru extrémů 1/2 01:00 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 02:00 Střety na moři 1/6 02:55 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 03:50 Putování Maďarskem 1/10 04:25 Putování Maďarskem 2/10 04:55 Do víru extrémů 1/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 10 [i] 06:00 Spider-Man 3 [i] 08:20 Příběh zrození [i] 10:00 Jako Mike 2 [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 12:05 Robin Hood [i] 13:50 Jaký otec, taková dcera [i] 15:15 Wing Commander [i] 16:55 Dr. Dolittle 3 [i] 18:30 John Tucker musí zemřít [i] 20:00 Koření života [i] 21:40 Na stojáka 52 [i] 22:10 Gorila [i] 23:55 Po stopách zabijáka [i] 01:30 Krédo [i] 02:55 Deník zabijáka [i] 04:25 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divoký Stomp [i] 11:50 Blízká setkání třetího druhu [i] 13:55 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 15:25 Jezdci z jižního Bronxu [i] 16:50 Nepřemožitelný [i] 18:30 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:00 Po hlavě [i] 22:00 Satan přichází [i] 23:50 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 00:20 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 01:05 Dveře dokořán [i] 03:00 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA NÁRODOV: Španieli prehrali v šlágri s Anglickom, Island zostúpil
Radosť futbalistov Anglicka, archívna snímka.

FORMA AKO HROM: Tatar so spoluhráčmi z Montrealu zdemolovali Detroit
Slovenský útočník Tomáš Tatar dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov
Ilustračná snímka.

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona
Mike Matheson (v drese Kanady).

Aktuálne správy

Druhá polovica októbra sa začne slnečným dňom s príjemnými teplotami
Dnes bude slnečno, ráno sa ojedinele vyskytne hmla. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

MAJTE OČI NA STOPKÁCH: Polícia si posvieti na vodičov v okrese Lučenec
V okrese Lučenec policajti na utorok naplánovali osobitnú kontrolu s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. TASR o ...

BID považuje navrhované rozšírenie zliav v MHD za nesystémové
Ilustračná snímka.

Video: NAKA vykonáva domové prehliadky, má ísť o objekty Mariana K.
Údajne má ísť o zásah, ktorý súvisí s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Rodáci zo všetkých Lehôt/Lhot z bývalej federácie sa dodnes stretávajú
Ilustračná snímka.

V základnej škole v Jelšave majú žiaci záhradu, ktorá učí
Umožniť žiakom kontakt s prírodou a získavanie nových vedomostí i zručností hravou formou je hlavným zmyslom projektu Záhrada, ktorá učí, realizovaného v ...

V Londýne predstavili poslednú knihu vedca Stephena Hawkinga
Stephen Hawking, archívna snímka.

V súčasnosti žije na svete 821 mil. ľudí trpiacich chronickým hladom
Na archívnej snímke z 29. augusta 2016 podvýživené dieťa v nemocnici v nigerijskom meste Maiduguri.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.