Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 209-210/216 [i] 10:20 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 19/23 [i] 12:45 Mestečko Heuréka II. 4-5/13 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 14/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 202-203/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex I. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Deuce Bigalow: Európsky gigolo [i] 22:20 Paľba [i] 22:50 112 [i] 23:30 Sťahujúca sa slučka [i] 01:35 Vášeň pána Landrua [i] 03:15 Jake a Tlsťoch IV. 4/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 08:55 To je vražda,napísala IX 1/22 [i] 09:45 MNÍŠKY V AKCII [i] 10:40 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 23/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 108/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 109/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vera - Žena Sicílčana 1/2 [i] 22:00 Zúfalé manželky IV. 2/17 [i] 22:45 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 16/22 [i] 23:30 Bronski a Bernstein 8/13 [i] 00:20 Don Matteo [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 108/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 109/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Veľká cesta pakoní 1/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Profesionál [i] 05:10 Polícia [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Orientácie [i] 06:25 Slovo [i] 06:30 Mesačný svit I. 2/23 [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Tajba, posledné útočisko [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Svetové pobrežia zhora: Európa 10/10 [i] 14:00 Klik [i] 14:20 Lassie II 9/26 [i] 14:40 Cesty nádeje [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:35 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 11 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Pán Bing a L´art Nouveau [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:20 Naša Európa [i] 00:45 Cesty nádeje [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy z regiónov [i] 02:00 Správy STV [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:05 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Chytený pri čine [i] 09:45 Smrtonosná pasca 2 [i] 12:15 Dr. Hermanová [i] 13:15 Chameleón 5 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 6 [i] 15:15 Kosti 1/22 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 201 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 1/17 [i] 21:30 Profesionáli II. 1/17 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:15 Čas zabiť [i] 02:45 Autosalón [i] 03:10 Zomrieť pre niekoho [i] 04:45 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 21,22 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 24 [i] 11:00 Život na zámku 37 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová [i] 15:30 Strach zo syna [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 23,24 [i] 19:00 Život na zámku 37 [i] 20:00 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 21:30 Filmová klasika: "Dým bramborové natě" [i] 23:00 Starý III. 24 [i] 00:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:35 Esmeralda [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 1,2/56 [i] 09:00 Milan Rastislav Štefánik [i] 10:30 Moje rodina II 9/13 [i] 11:00 Objevování planety Oceán 2/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla 5/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 21/24 [i] 15:20 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Simpsonovi XIX 6/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čolek dravý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 6/10 [i] 21:00 Na cestě po Falcónu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 9/40 [i] 22:30 Kmotr 1/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 14/18 [i] 01:05 Dotek anděla 5/35 [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:30 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 8/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kabinet inženýra Caligariho [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:00 Čétéčko [i] 11:30 Za školu [i] 11:55 Zkus mít vkus [i] 12:20 Bílé ovce [i] 12:35 Děti v Čechách 8/10 [i] 12:50 Záhady starého Egypta 8/10 [i] 13:05 ETV 1 2/6 [i] 13:10 Eat it 2/6 [i] 13:20 Pettson a Fiškus 1/2 [i] 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Velké finále [i] 16:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 16:50 Buly [i] 19:30 Jablkoň [i] 20:00 Souboj vojevůdců 9/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije modelkám podle Dagmar [i] 22:00 V odborné péči 22/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:35 Můj miláček ráže 6,65 [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:45 Restart 8/8 [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 718/2379 [i] 04:25 Búrajú starú pec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 10 [i] 09:25 Krotitelé duchů [i] 11:35 Odložené případy IV 18 [i] 12:30 Můj přítel Monk V 11 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 3 [i] 14:15 Kobra 11 VII 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 2 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 6 [i] 18:30 Ulice 1221, 1222 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 8 [i] 22:30 Alibi [i] 00:05 Mrtvá zóna IV 11 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:35 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 51 [i] 07:00 Oggy a škodíci [i] 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 10 [i] 07:55 Přátelé III 7 [i] 08:25 M*A*S*H 1 [i] 08:55 Panelák 82 [i] 09:40 Odpadlík III 2 [i] 10:40 Právo a pořádek III 19 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 16 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 13 [i] 13:10 Will & Grace VII 11 [i] 13:40 Policie - New York 124 [i] 14:40 Čarodějky I 13 [i] 15:40 Médium III 10 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 19 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 66 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 9 [i] 23:25 Žralok I 9 [i] 00:15 Na plný plyn II 1 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 09:45 Wintersprts Weekend [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery IV 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 2 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 11:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 13:00 Život v buši III 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Život v buši III 2 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Médium II 8 [i] 21:00 Ochránce III 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 23:00 Médium II 8 [i] 00:00 Ochránce III 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 McLeodovy dcery IV 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 25/56 06:00 Vůně dálek 1/8 07:00 Zvířecí rekordmani 1/56 07:50 Maminka stávkuje 1/25 08:25 Maminka stávkuje 2/25 09:00 Nigella vaří narychlo 1/13 09:30 Nigella vaří narychlo 2/13 10:05 Následníci Jamieho 4/4 11:00 Co nám prospívá 21/37 11:55 Maminka stávkuje 1/25 12:30 Maminka stávkuje 2/25 13:05 Vůně dálek 1/8 14:00 Proč je to tak? 25/27 14:50 Interiéry 16/16 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 1/42 15:35 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 2/42 16:00 Nigella vaří narychlo 1/13 16:35 Nigella vaří narychlo 2/13 17:10 Co nám prospívá 21/37 18:05 Zvířecí rekordmani 1/56 19:00 Následníci Jamieho 4/4 19:55 Proč je to tak? 25/27 20:50 Doktorologie 1/13 21:20 Tuningmánie 1/14 21:50 Tuningmánie 2/14 22:20 Střety na moři 1/6 23:15 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 00:10 Do víru extrémů 1/2 01:00 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 02:00 Střety na moři 1/6 02:55 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 03:50 Putování Maďarskem 1/10 04:25 Putování Maďarskem 2/10 04:55 Do víru extrémů 1/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 10 [i] 06:00 Spider-Man 3 [i] 08:20 Příběh zrození [i] 10:00 Jako Mike 2 [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 12:05 Robin Hood [i] 13:50 Jaký otec, taková dcera [i] 15:15 Wing Commander [i] 16:55 Dr. Dolittle 3 [i] 18:30 John Tucker musí zemřít [i] 20:00 Koření života [i] 21:40 Na stojáka 52 [i] 22:10 Gorila [i] 23:55 Po stopách zabijáka [i] 01:30 Krédo [i] 02:55 Deník zabijáka [i] 04:25 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divoký Stomp [i] 11:50 Blízká setkání třetího druhu [i] 13:55 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 15:25 Jezdci z jižního Bronxu [i] 16:50 Nepřemožitelný [i] 18:30 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:00 Po hlavě [i] 22:00 Satan přichází [i] 23:50 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 00:20 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 01:05 Dveře dokořán [i] 03:00 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.