Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Smotánka [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 16/40 [i] 06:30 Scooby Doo I. 14/24 [i] 06:55 Flintstonovci II. 16/25 [i] 07:25 Xena II. 9/22 [i] 08:15 Všetko, čo máš [i] 10:00 Priatelia I. 15-16/24 [i] 10:55 Kyle XY I. 9-10/10 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundanca Kida [i] 15:50 Spider-Man [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 22:25 Kruh 2 [i] 00:30 Truman show [i] 02:20 Proti múru [i] 04:30 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 33/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 34/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 30 [i] 06:50 Poštár Pat II 31 [i] 07:10 Vladárova nová škola II. 1/26 [i] 07:30 Kim Perfektná IV. 11/18 [i] 07:50 Záznam z divadelného predstavenia [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 12/36 [i] 09:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 7/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Náhody a láska [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:50 Peklo [i] 23:25 Raz žiť, dvakrát zomrieť [i] 00:55 Chodili sme spolu [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:40 Halali [i] 06:10 Mesačný svit I. 1/23 [i] 06:55 Test magazín [i] 07:05 Lovci hadov II. 2/13 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Môj dom - môj hrad [i] 08:20 Kapura [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:15 Svetové pobrežia zhora: Európa 10/10 [i] 09:45 Tempo [i] 10:00 Evanjelické služby Božie na 1. pôstnu nedeľu. [i] 11:30 Národné parky a ochrana prírody [i] 11:45 Organista Vinco Patrnčiak [i] 12:20 Odvážny Stepan [i] 13:25 Československý filmový týždenník [i] 13:35 Osobnosti tv.obrazovky - k nedožitým 65. narodeninám Pavla Mikulíka [i] 14:35 Retro noviny [i] 14:50 Námestíčko 5/10 [i] 15:45 Východná 2007 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:50 Odpískané [i] 22:20 Magazín ligy majstrov [i] 22:45 Noc v archíve [i] 00:20 Poltón [i] 00:45 Umenie 09 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:15 Záver vysielania 01:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kráľovstvo surikát III. 3 [i] 06:00 Kutil Manny [i] 06:20 Pinocchio [i] 06:45 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:15 Karate Kid [i] 07:45 Zrodení pre zabíjanie 14 [i] 08:45 Veľký televízny príbeh: Zlodej detí [i] 10:40 Črepiny PLUS [i] 11:20 Skutočné CSI 1/6 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:40 Pozná ju ako svoje boty [i] 16:15 Chytený pri čine [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Sexi špinavé prachy II. 7,8,9 [i] 22:50 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:15 Skutočné CSI 1/6 [i] 02:10 Zlodej detí [i] 03:35 KRIMI NOVINY 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 Chytený pri čine [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 19,20 [i] 09:30 Smrť čierneho kráľa [i] 11:20 Zorro 15,16 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:20 Julie Lescautová II. 8 [i] 15:55 Big Ben XIII. - Čas párenia [i] 17:30 "Ta naše písnička česká II. " [i] 19:00 Miazgovci 1,2/35 [i] 20:00 Doktorka Quinnová [i] 21:35 Strach zo syna [i] 23:00 Smrť čierneho kráľa [i] 00:55 Zorro [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Záhady Toma Wizarda [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička v opravdovém cirkuse 5/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 06:50 Trojčátka 9/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 9/10 [i] 11:40 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo ředitele křesťanského internetového rádia Bedřicha Jeteliny [i] 14:50 Milan Rastislav Štefánik [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 9/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 22/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest 3/3 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Dalziel a Pascoe X 1/5 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Huff I 12/13 [i] 00:35 Mořští savci 9/10 [i] 01:10 Uvolněte se, prosím [i] 01:50 Na cestě po středozápadě Srí Lanky [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 02:25 Folklorika [i] 02:50 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Jaroslavou Panýrkovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Medúza [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 718/2379 [i] 08:45 Myslím, tedy slam [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: ChatGirls [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Nero [i] 12:00 Znamení a rituály [i] 12:15 Světci a svědci [i] 12:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 15:45 Podzim Čejenů [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 6/20 [i] 19:20 Hudba na zámku Konopiště [i] 20:00 Cesty a scestí Jizerských hor [i] 20:55 Za hory sjízdnější! [i] 21:10 Frýdlant v Čechách [i] 21:25 Boj o vzduch a zemi [i] 21:40 V krajinách rozhleden – Jizerské hory [i] 22:00 Na plovárně s Josefem Lieslerem [i] 22:25 Harry a Tonto [i] 00:20 Bohemia Big Band [i] 00:45 Trapasy [i] 01:50 Po stopách hvězd [i] 02:20 Čétéčko [i] 02:35 Vodácká putování [i] 02:55 Lorena Ochoa [i] 03:20 Krásný ztráty [i] 03:45 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10 [i] 04:15 O češtině [i] 04:30 ...a tuhle znáte? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Směr jih 46 [i] 05:55 Novashopping 06:55 Tajemný oceán [i] 07:25 Dobrodružství Antje a jejích přátel 9, 10 [i] 07:55 3-2-1 Tučňáci! 18 [i] 08:20 Pirátova rodinka 6 [i] 08:50 Krok správným směrem [i] 10:45 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 12:30 Odvrácená tvář hor 8 [i] 13:25 Černá punčocha [i] 15:05 Četník ze St. Tropez [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek IV 1 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:15 Černá Dahlia [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas IV 23 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 02:00 Hledá se táta [i] 04:10 Směr jih 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 5 [i] 07:00 Země dinosaurů 26 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé III 6 [i] 08:00 Svět ve válce 5 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Koumáci [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 M*A*S*H 255 [i] 14:20 Propastný rozdíl [i] 16:30 Hamouni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:15 Naboso [i] 00:40 Hledám pronájem [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Partie [i] 04:40 Sinan Toprak I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Motorismus [i] 08:30 Severské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Severské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:30 Wintersports Weekend [i] 17:00 Motorismus [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Motorismus [i] 18:45 Severské lyžování [i] 19:30 Tenis [i] 21:30 Box [i] 23:15 Motorismus [i] 23:30 Severské lyžování [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Wintersports Weekend [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Kouzelný výtah [i] 16:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 18:00 Život v buši II 10 [i] 19:00 Život v buši III 1 [i] 20:00 10,5 stupně: Apokalypsa 2 [i] 22:00 Foylova válka VI 3 [i] 00:00 Lupič z povolání [i] 02:00 Sama na lásku [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena 06:55 Nigel Marven a tučňáci 07:50 Země krásná neznámá 13/16 08:55 Limity měst 13/13 09:15 Jamie vaří doma 9/26 09:45 Jamie vaří doma 10/26 10:15 Jamie vaří doma 11/26 10:45 Jamie vaří doma 12/26 11:15 Smrt na fotbalovém hřišti 12:20 Limity měst 13/13 12:35 Renovace Debbie Travisové 19/24 13:30 Jamieho drůbeží hostina 14:25 Limity měst 6/13 14:40 Zvířecí rekordmani 25/56 15:35 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 16:25 Hvězdný fotbal 1/5 17:15 Mistři švindlu 17/18 17:45 Mistři švindlu 18/18 18:15 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6 18:50 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 19:25 Tvář Země 3/3 20:25 Dítě génius 1/4 21:05 Limity měst 13/13 21:25 Slavné bitvy Británie 6/8 22:30 Nebezpečná sklizeň 23:30 Geologická pouť 2/5 00:30 Mars na obzoru 3/6 01:25 Mars na obzoru 4/6 02:20 Země krásná neznámá 13/16 03:25 Toulky Maďarskem 5/13 04:00 Toulky Maďarskem 6/13 04:40 Limity měst 13/13
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 06:00 Na ostří nože [i] 08:00 J.A.R. koncert [i] 09:05 Úžasný den [i] 10:35 Filmy a filmové hvězdy 8 [i] 11:00 Divoké vlny [i] 12:25 Postrach Dennis o Vánocích [i] 13:55 Spider-Man 3 [i] 16:10 Vratné lahve [i] 17:55 Jako Mike 2 [i] 19:30 Před kamerou 10 [i] 20:00 Křižovatka smrti 3 [i] 21:30 Neznámý svůdce [i] 23:15 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 00:05 Polibek smrti [i] 01:45 Osobní stážce: nový začátek [i] 03:20 BAFTA Film Awards 2009 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Hluboko pod kůží [i] 09:25 Robinsonovi [i] 10:55 Král telenovely [i] 12:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 13:30 Hra na svádění [i] 14:55 Agent v sukni 2 [i] 16:30 Divoký Stomp [i] 18:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:25 Hoši z Chuecatown [i] 22:00 Práce na farmě [i] 23:30 Zloději a vyděrači [i] 00:55 Před kamerou 9 [i] 01:25 Skrytá identita [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.