TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 DNES [i] 05:55 Malý zajac Bugs a priatelia I. 15/40 [i] 06:20 Scooby Doo I. 13/24 [i] 06:45 Flintstonovci II. 15/25 [i] 07:15 Ahoj, Robbie! III. 4/10 [i] 08:10 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 09:45 Priatelia I. 13-14/24 [i] 10:45 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 12:20 Lyžiarska hliadka [i] 14:10 Hlava štátu [i] 16:00 Slúžiť Sare [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ťažko ho zabiť [i] 22:10 Jaskyňa [i] 00:00 Horizont udalostí [i] 01:55 Posledný pomstiteľ [i] 03:25 Requiem pro panenku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:15 Pocoyo II. 31/52 [i] 06:20 Pocoyo II. 32/52 [i] 06:30 Poštár Pat II 28 [i] 06:45 Poštár Pat II 29 [i] 07:00 Aladin 65/65 [i] 07:20 Lovci drakov 26/26 [i] 07:45 Kim Perfektná IV. 10/18 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:00 Pestrá rodinka 11/36 [i] 09:35 Si v obraze? [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:25 Klik [i] 10:45 Chudobní milionári I. 11/12 [i] 11:30 Zlaté hity [i] 12:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 4/20 [i] 13:15 Motormagazín [i] 13:40 Na pravé poludnie [i] 15:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:05 Robin Hood I 8/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Manželstvo z rozumu [i] 22:50 Nevinné klamstvá [i] 00:15 Ochranca [i] 01:40 Na pravé poludnie [i] 03:10 Takí sme boli [i] 04:15 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 4/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Euromaxx - Architektúra 7/18 [i] 05:45 Strašný sen [i] 06:40 Šťastný Luke 8 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 24/30 [i] 09:05 Chceli zabiť Hitlera 3/4 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor - Astma [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 13:50 Kráľovná karnevalu [i] 14:45 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 "Kupředu levá,kupředu pravá" [i] 21:15 Anjeli strážni [i] 21:40 Retro noviny [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:30 "Noc s Andělem" [i] 01:30 Anjeli strážni [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Záver vysielania 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kráľovstvo surikát III. 2 [i] 05:25 Kutil Manny [i] 05:50 Pinocchio [i] 06:10 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 06:35 Karate Kid [i] 07:00 Neuveriteľná cesta 2: Stratení v San Franciscu [i] 08:45 Globálny dopad [i] 10:35 Stepfordské paničky [i] 12:20 Nancy Drewová [i] 14:00 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 16:20 Nebezpečná známosť [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Pozná ju ako svoje boty [i] 23:00 Špinavá hra [i] 01:00 Globálny dopad [i] 02:30 Cable Guy [i] 04:00 Komisár Paul [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 18 [i] 08:40 Wolffov revír IX. 13/13 [i] 09:25 Zatykač na kráľovnú [i] 10:55 Malý pitaval z veľkého mesta 8 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 2 [i] 15:10 Siska 20 [i] 16:15 Fantóm Morrisvillu [i] 17:40 "Ta naše písnička česká" [i] 19:00 Tarzan 74,75/75 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 8 [i] 21:30 Big Ben XIII. - Čas párenia [i] 23:10 Zatykač na kráľovnú [i] 00:40 Fantóm Morrisvillu [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 9/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 78/78 [i] 07:10 Kromaňonec 9/21 07:30 Tip a Tap 24/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 17/26 [i] 08:05 Teď vedou, babička s dědou [i] 08:10 U nás na farmě 26/26 [i] 08:25 Pettson a Fiškus 1/2 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Honba za Klenotem Nilu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 9/10 [i] 13:35 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 9/13 [i] 14:40 Doktor Martin 8/23 [i] 15:30 Korunní princ 2/2 [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 3/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:15 Náhodné setkání [i] 23:25 Zprávy 23:30 Branky, body, vteřiny 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Malá ryba [i] 01:30 Byron 1/2 [i] 02:45 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 03:10 Pošta pro tebe [i] 04:05 Na moll [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kde peníze pomáhají [i] 05:05 Byla jednou jedna planeta 8/26 [i] 05:30 Věříš si? [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 07:00 Diagnóza [i] 07:15 To jsou věci! 6/10 [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Cesta na souš [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:35 Počesku: Bouda [i] 10:50 MS v klasickém lyžování 2009 liberec [i] 12:15 Hledání ztraceného času [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 15:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Divadlo žije! [i] 19:20 Recitál Idy Kellarové [i] 20:00 Zlatá šedesátá 9/26 [i] 21:00 Ostře sledované vlaky [i] 22:35 Myslím, tedy slam [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Abbey Road: Live 4/12 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:35 Je to jenom rokenrol [i] 03:15 ČT Live [i] 04:10 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Dobrodružství Antje a jejích přátel 7, 8 [i] 06:50 3-2-1 Tučňáci! 17 [i] 07:15 Pirátova rodinka 4, 5 [i] 08:10 Na výpravě s Jeffem Corwinem 13 [i] 09:05 Eso [i] 10:15 Dablér [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hledá se táta [i] 13:55 Nebezpečný vlak [i] 15:35 Mr. Bean [i] 16:10 Homolka a tobolka [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česká Miss 2009 [i] 22:30 Kat [i] 00:50 Útěk v hlubinách [i] 02:15 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:05 Babicovy dobroty [i] 03:35 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 4 [i] 07:00 Země dinosaurů 25 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 11 [i] 08:00 Přátelé III 5 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Hunter VI 6 [i] 10:35 Agentura Jasno 8 [i] 11:35 Closer I 12 [i] 12:35 Closer I 13 [i] 13:40 Space Jam [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Chelsea FC - Wigan Athletic [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Superman se vrací [i] 23:15 Kobra [i] 01:05 Obviněn [i] 03:00 Volejte Věštce 04:45 Helicops I 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Severské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:30 Severské lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Motorismus [i] 03:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Život v deltě [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Směr východ [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 16:00 Strom splněných přání [i] 18:00 Život v buši II 8 [i] 19:00 Život v buši II 9 [i] 20:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1 [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 2 [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Směr východ [i] 04:00 Život v deltě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické odkazy 4/6 [i] 07:00 Antické odkazy 5/6 [i] 08:00 Antické odkazy 6/6 [i] 09:00 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 10:05 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 18/24 [i] 13:35 Káva: Lék na únavu [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 24/26 [i] 15:35 Válka spermií [i] 16:30 Jetstream 8/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 15/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 16/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 19:30 Tvář Země 2/3 [i] 20:30 Dítě génius 4/4 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 5/8 [i] 22:35 Nukleární žraloci 3/3 [i] 23:35 Geologická pouť 1/5 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 13/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 14/14 [i] 01:25 Běh s býky [i] 02:20 Sebevražda - Krajní stavy psychiky [i] 03:00 O lidech a myších [i] 03:40 Toulky Maďarskem 3/13 [i] 04:15 Toulky Maďarskem 4/13 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Garfield 2 [i] 07:20 Před kamerou 9 [i] 07:50 Štěstí ve hře [i] 09:50 Americká kratochvíle [i] 11:40 Bernard a Doris [i] 13:20 Last minute Maroko [i] 14:50 Volání o pomoc [i] 16:50 Ďábel nosí Pradu [i] 18:35 Nelly Furtado - Loose [i] 20:00 Budiž světlo [i] 21:30 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 22:55 Hlava nehlava [i] 00:55 Netopýři: Chuť krve [i] 02:20 Démon pomsty [i] 03:55 Voják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Děsnej doják [i] 09:20 Před kamerou 9 [i] 09:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:30 Škvára [i] 13:15 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 13:45 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:15 Romero a Julie [i] 16:50 Neuvěřitelný příběh [i] 18:20 V křesle režiséra [i] 20:10 Noční hlídka [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 22:50 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 00:20 Babel [i] 02:40 Poslední smích [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Futbalistky SR remizovali v príprave s Rakúskom 1:1
Ilustračná fotografia.

COPA AMERICA: Obhajca titulu z Čile deklasoval Japonsko
Ilustračná snímka.

IAAF schválila výnimku ďalším 14 Rusom, celkovo ich sme súťažiť 81
Ilustračná snímka.

NEŠŤASTIE: Vo veku 41 rokov zahynula bývalá volejbalová reprezentantka
Slávka Mihálová, archívna snímka.

Aktuálne správy

Aj stred pracovného týždňa bude teplý, no môžu ho schladiť búrky
Ilustračná snímka.

Oblaky a prehánky na Vratislava pocíti nielen Bratislava
Dnes bude prevažne oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty 22 až 27 stupňov C.

UNB by s výstavbou nového heliportu v Ružinove mohla začať v auguste
Na ilustračnej snímke vchod do Univerzitnej nemocnice Bratislava.

Poslancov čaká posledná schôdza pred letnými prázdninami, mali by prerokovať 105 bodov programu
Poslanci Národnej rady SR (NR SR) by mali na 46. schôdzi prerokovať až 105 bodov programu. Posledná schôdza pred letnými prázdninami sa začína v utorok o 13:00. Plénum sa bude zaoberať vládnymi aj ...

Senica predstaví zámery s parkom a zeleňou počas festivalu Ekotopfilm
Ilustračná snímka.

Diaľnica D2 v smere do Bratislavy je momentálne neprejazdná
Ilustračná snímka.

Arthur Edwin Kennelly prispel k fungovaniu podmorských káblov
Arthur Edwin Kennelly.

OSN odhaduje, že okolo roku 2100 môže byť na svete 11 miliárd ľudí
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.