Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 207-208/216 [i] 10:00 Dvaja ľudia v ZOO [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 18/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka II. 2-3/13 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 13/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 200-201/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 8/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Špecialista [i] 23:30 Aeon Flux [i] 01:20 Projekt Zmija [i] 03:40 Jake a Tlsťoch IV. 3/24 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Stone v utajení 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Monty Roberts [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 22/22 [i] 09:45 Helicops 34/34 [i] 10:30 Capri 7/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 22/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 106/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 107/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:50 Čínsky mesiac [i] 23:35 Lisa [i] 01:05 Don Matteo [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 106/224 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 107/224 [i] 03:25 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Reportéri [i] 04:35 Monty Roberts [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Šťastný Luke 7 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Denník medveďov 2/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Naša Európa [i] 13:50 Veľké záhady [i] 14:15 Lassie II 8/26 [i] 14:40 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 7/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 3/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Strašný sen [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Správy z regiónov [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Správy z regiónov [i] 04:15 Správy - Hírek [i] 04:20 Správy a komentáre [i] 04:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Hermanová [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 37/37 [i] 11:00 Chameleón 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 7 [i] 12:40 Vyjednávači 18/18 [i] 13:40 Chameleón 4 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 15:20 Uväznení: Udalosť v oceáne 2 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 200 [i] 20:45 60 sekúnd [i] 23:15 O 28 dní. . . [i] 01:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 8 [i] 02:00 Uväznení 2 [i] 02:50 Chameleón 4 [i] 03:35 Stepfordské paničky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 16,17 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 23 [i] 11:00 Život na zámku 36 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:45 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 21,22 [i] 19:00 Život na zámku 36 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 8 [i] 21:00 Siska 20 [i] 22:10 Chobotnica II. 2 [i] 23:20 Starý III. 23 [i] 00:15 Siska 20 [i] 01:15 Esmeralda [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České maličkosti [i] 09:10 Miroslav Skála [i] 09:35 Mít někoho do deště [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 10:25 Příště u Vás ze Svatobořic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 4/35 [i] 14:30 Haf! 52/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 21/26 [i] 15:20 Taylor má trable 26/26 [i] 15:45 Svět Elmo 41/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 2/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Třemdava bílá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 8/21 [i] 20:55 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 14/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 5 x 2 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Dotek anděla 4/35 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Krásný ztráty [i] 04:00 Hudební studio M - Romance, písně, ohlasy [i] 04:30 Gorodok 20/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 8/12 [i] 05:15 Než přijede záchranka 6/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Vstanou noví úředníci [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Bydlení je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 15:15 12. Česká námořní rallye 2008 [i] 15:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 52/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Cesta na souš [i] 21:00 Zapomenuté světlo [i] 22:05 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 20/20 [i] 23:35 TV BONSAI [i] 23:55 Rosa alchemica [i] 00:30 Samizdat 9/15 [i] 01:25 Ničeho nelituji [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Svět zázraků: Ushuaia 11/26 [i] 03:40 Hledám práci [i] 04:05 Ta naše povaha česká [i] 04:35 Na plovárně s Ruth Bondy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 9 [i] 09:25 Julie Lescaut V 13 [i] 11:25 Odložené případy IV 17 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 10 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 2 [i] 14:15 Kobra 11 VII 11 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 5 [i] 18:30 Ulice 1219, 1220 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mystery, Aljaška [i] 22:20 Tudorovci 8 [i] 23:30 Hlubina [i] 01:20 Novashopping 01:40 Tabu [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:30 Směr jih 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 50 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 9 [i] 07:55 Přátelé III 4 [i] 08:25 M*A*S*H 254 [i] 08:55 Panelák 81 [i] 09:40 Odpadlík III 1 [i] 10:40 Právo a pořádek III 18 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 15 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 12 [i] 13:10 Will & Grace VII 10 [i] 13:40 Policie - New York 123 [i] 14:40 Čarodějky I 12 [i] 15:40 Médium III 9 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 18 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Wimbledon [i] 22:15 Zelenáč [i] 00:40 Policejní elita [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Ve jménu zákona II 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Severské lyžování [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Prowrestling [i] 22:30 Armwrestling [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Severské lyžování [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesvatý Mikuláš [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Život v buši III 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 15:00 Vražda v Hollywoodu [i] 17:00 Život v buši III 1 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Foylova válka VI 3 [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1 [i] 00:00 Falešná záminka [i] 02:00 Tichý svědek IV 5 [i] 03:00 Tichý svědek IV 6 [i] 04:00 Nesvatý Mikuláš [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 8/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 9/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 10/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 13/13 [i] 08:40 Design a designéři 6/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 09:35 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 3/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 20/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 13/13 [i] 12:30 Design a designéři 6/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 24/27 [i] 14:40 Interiéry 15/16 [i] 15:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 20/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 3/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:00 Válka spermií [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 00:00 Válka spermií [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 03:45 Věčný design 2/2 [i] 04:20 Žabí království [i] 04:55 Válka spermií [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:50 Přistižen při činu [i] 09:25 Po hlavě [i] 11:30 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:20 Hairspray [i] 15:15 Bláznivej tábor [i] 16:40 Robinsonovi [i] 18:15 Někdo jiný [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 20:00 Absurdistán [i] 21:25 Dokonalý trik [i] 23:30 Hory mají oči [i] 01:15 Přehlížený [i] 02:55 Šikmá plocha [i] 04:15 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Štěstí na dosah [i] 11:55 V jednom kole [i] 13:30 Tady se nedá žít IV. 20 [i] 14:45 Pekař [i] 16:10 Rihanna [i] 17:25 Pidihajzlík [i] 19:00 Most do země Terabithia [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Jediná dlouhá noc [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 00:20 Kdo je tady ředitel? [i] 02:00 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tím Calgary zvíťazil nad Washingtonom 4:1
Hráč Calgary Flames (vľavo) Johnny Gaudreau (13) oslavuje gól.

NBA: Boston predĺžil víťaznú sériu na 16 zápasov
Na snímke je hráč Boston Celtics Kyrie Irving (11) v súboji o loptu s Dirkom Nowitzkim z Dallas Mavericks.

Kontrolór Bratislavy preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za milióny eur
Mestský kontrolór hlavného mesta SR Bratislavy Peter Šinály preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za päť miliónov eur. V roku 2019 sa na tomto štadióne ...

Video: V NHL vyhrávali hostia, na domácom ľade uspeli iba „predátori“
Hokejisti Arizony Coyotes zvíťazili nad hráčmi Toronta Maple Leafs 4:1 v pondelňajšom stretnutí zámorskej NHL. Coyotes si pripísali tretí a zatiaľ najvyšší triumf v sezóne ...

Aktuálne správy

Pre nevľúdne utorkové počasie nemôžeme ostať mrzutí
Ilustračná snímka.

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov
Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým ...

Bolo by lepšie, keby OĽaNO okrem vlády predstavilo aj tieňového premiéra, myslí si politológ
Vytvorenie tieňovej vlády je štandardný postup strany, aby zverejnila svoje programové vyhlásenia a zviditeľnila ľudí, ktorých si možno s týmito témami spájať. Pre agentúru SITA ...

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku
V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje ...

Nebezpečenstvo zosuvov snehu je lokálne, situácia však môže byť zradná
Ilustračná snímka.

Vysokoškolákov vlani ubudlo, školský výbor ich chce zo zahraničia
Ilustračná snímka

Cieľom Svetového dňa pozdravov je podporovať mier na svete
Stačí pozdraviť aspoň desať ľudí a človek oslávi Svetový deň pozdravov (WHD). Cieľom tohto svetového dňa, ktorý pripadá na 21. novembra, je podporiť svetový ...

Andrej Chudoba: Každý fliačik zeme je prirastený k srdcu človeka
Na archívnej snímke spisovateľ Andrej Chudoba.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.