TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 207-208/216 [i] 10:00 Dvaja ľudia v ZOO [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 18/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka II. 2-3/13 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 13/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 200-201/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 8/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Špecialista [i] 23:30 Aeon Flux [i] 01:20 Projekt Zmija [i] 03:40 Jake a Tlsťoch IV. 3/24 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Stone v utajení 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Monty Roberts [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 22/22 [i] 09:45 Helicops 34/34 [i] 10:30 Capri 7/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 22/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 106/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 107/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:50 Čínsky mesiac [i] 23:35 Lisa [i] 01:05 Don Matteo [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 106/224 [i] 02:40 Bianca - cesta za šťastím 107/224 [i] 03:25 Slovensko dnes [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Reportéri [i] 04:35 Monty Roberts [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy z regiónov [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Šťastný Luke 7 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Denník medveďov 2/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Naša Európa [i] 13:50 Veľké záhady [i] 14:15 Lassie II 8/26 [i] 14:40 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 7/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 3/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Strašný sen [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:55 Správy z regiónov [i] 03:35 Správy STV [i] 04:00 Správy z regiónov [i] 04:15 Správy - Hírek [i] 04:20 Správy a komentáre [i] 04:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Hermanová [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 37/37 [i] 11:00 Chameleón 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 7 [i] 12:40 Vyjednávači 18/18 [i] 13:40 Chameleón 4 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 15:20 Uväznení: Udalosť v oceáne 2 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 200 [i] 20:45 60 sekúnd [i] 23:15 O 28 dní. . . [i] 01:15 C. S. I. : Kriminálka New York II. 8 [i] 02:00 Uväznení 2 [i] 02:50 Chameleón 4 [i] 03:35 Stepfordské paničky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 16,17 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 23 [i] 11:00 Život na zámku 36 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:45 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 21,22 [i] 19:00 Život na zámku 36 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 8 [i] 21:00 Siska 20 [i] 22:10 Chobotnica II. 2 [i] 23:20 Starý III. 23 [i] 00:15 Siska 20 [i] 01:15 Esmeralda [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 České maličkosti [i] 09:10 Miroslav Skála [i] 09:35 Mít někoho do deště [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 10:25 Příště u Vás ze Svatobořic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla 4/35 [i] 14:30 Haf! 52/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 21/26 [i] 15:20 Taylor má trable 26/26 [i] 15:45 Svět Elmo 41/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 2/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Třemdava bílá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 8/21 [i] 20:55 13. komnata Yvetty Blanarovičové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 14/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 5 x 2 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Dotek anděla 4/35 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Krásný ztráty [i] 04:00 Hudební studio M - Romance, písně, ohlasy [i] 04:30 Gorodok 20/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 8/12 [i] 05:15 Než přijede záchranka 6/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Vstanou noví úředníci [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Bydlení je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 15:15 12. Česká námořní rallye 2008 [i] 15:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 52/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Cesta na souš [i] 21:00 Zapomenuté světlo [i] 22:05 Barbara Frittoli, soprán z Milána [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 20/20 [i] 23:35 TV BONSAI [i] 23:55 Rosa alchemica [i] 00:30 Samizdat 9/15 [i] 01:25 Ničeho nelituji [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Svět zázraků: Ushuaia 11/26 [i] 03:40 Hledám práci [i] 04:05 Ta naše povaha česká [i] 04:35 Na plovárně s Ruth Bondy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 9 [i] 09:25 Julie Lescaut V 13 [i] 11:25 Odložené případy IV 17 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 10 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 2 [i] 14:15 Kobra 11 VII 11 [i] 15:10 Hvězdná brána VI 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 5 [i] 18:30 Ulice 1219, 1220 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mystery, Aljaška [i] 22:20 Tudorovci 8 [i] 23:30 Hlubina [i] 01:20 Novashopping 01:40 Tabu [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:30 Směr jih 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 50 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 9 [i] 07:55 Přátelé III 4 [i] 08:25 M*A*S*H 254 [i] 08:55 Panelák 81 [i] 09:40 Odpadlík III 1 [i] 10:40 Právo a pořádek III 18 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 15 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 12 [i] 13:10 Will & Grace VII 10 [i] 13:40 Policie - New York 123 [i] 14:40 Čarodějky I 12 [i] 15:40 Médium III 9 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 18 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Wimbledon [i] 22:15 Zelenáč [i] 00:40 Policejní elita [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Ve jménu zákona II 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Severské lyžování [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Prowrestling [i] 22:30 Armwrestling [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Severské lyžování [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesvatý Mikuláš [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Život v buši III 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 15:00 Vražda v Hollywoodu [i] 17:00 Život v buši III 1 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Foylova válka VI 3 [i] 22:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1 [i] 00:00 Falešná záminka [i] 02:00 Tichý svědek IV 5 [i] 03:00 Tichý svědek IV 6 [i] 04:00 Nesvatý Mikuláš [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 8/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 9/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 10/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 13/13 [i] 08:40 Design a designéři 6/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 09:35 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 3/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 20/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 13/13 [i] 12:30 Design a designéři 6/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 24/27 [i] 14:40 Interiéry 15/16 [i] 15:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 20/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 3/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 27/27 [i] 21:00 Válka spermií [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 00:00 Válka spermií [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 03:45 Věčný design 2/2 [i] 04:20 Žabí království [i] 04:55 Válka spermií [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:50 Přistižen při činu [i] 09:25 Po hlavě [i] 11:30 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:20 Hairspray [i] 15:15 Bláznivej tábor [i] 16:40 Robinsonovi [i] 18:15 Někdo jiný [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 10 [i] 20:00 Absurdistán [i] 21:25 Dokonalý trik [i] 23:30 Hory mají oči [i] 01:15 Přehlížený [i] 02:55 Šikmá plocha [i] 04:15 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Štěstí na dosah [i] 11:55 V jednom kole [i] 13:30 Tady se nedá žít IV. 20 [i] 14:45 Pekař [i] 16:10 Rihanna [i] 17:25 Pidihajzlík [i] 19:00 Most do země Terabithia [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Jediná dlouhá noc [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 00:20 Kdo je tady ředitel? [i] 02:00 Hollywoodland