Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 205-206/216 [i] 10:05 Chlpaté dedičstvo [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 17/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka I. 11/11 [i] 13:29 Mestečko Heuréka II. 1/13 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 12/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 198-199/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 7/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 6 [i] 21:20 Comeback [i] 21:50 Mimo zákona [i] 23:50 Myšlienky vraha II. 8/23 [i] 00:45 Chladná oceľ [i] 02:20 Dovidenia v pekle, priatelia [i] 03:35 Jake a Tlsťoch IV. 2/24 [i] 04:20 Stone v utajení 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Medúzy - desivé krásky [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 21/22 [i] 09:40 Helicops 33/34 [i] 10:30 Eurovision Song Contest 2009 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 21/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 104/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 105/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 7/12 [i] 22:00 Bol raz jeden zločin [i] 23:35 Bronski a Bernstein 7/13 [i] 00:25 Don Matteo [i] 01:20 Bianca - cesta za šťastím 104/224 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 105/224 [i] 02:50 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:05 Medúzy - desivé krásky [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Šťastný Luke 6 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Banícke rozprávky 4/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Zina [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor - Astma [i] 14:05 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 14:30 Lassie II 7/26 [i] 15:00 Národné parky a ochrana prírody 2/2 [i] 15:10 Amazonské hry [i] 16:05 Slovo [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Naša Európa [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Denník medveďov 2/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 23:35 Dobrodružstvá kriminalistiky 7/26 [i] 00:25 Halali [i] 00:50 Família [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy z regiónov [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:25 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Hermanová [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 36 [i] 11:00 Chameleón 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 6 [i] 12:45 Svieža štvorka 8 [i] 13:40 Chameleón 3 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 15:20 Vražedné čísla 37/37 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 18/18 [i] 21:20 Panelák 199 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:50 Nevinní [i] 02:20 Kráľovská nemocnica 13,14,15/15 [i] 04:35 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 14,15 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 22 [i] 11:00 Život na zámku 35 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 15:25 Americké dievča [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 19,20 [i] 19:00 Život na zámku 35 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 21:45 Lampa [i] 00:20 Starý III. 22 [i] 01:20 Esmeralda [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 King Kong [i] 10:45 Zpívá Karel Gott [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 3/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 20/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Medvěd jeskynní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot X 4/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 12/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 3/35 [i] 01:35 Hotel Babylon I 8/8 [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech Brno 03:20 Události v regionech Ostrava [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Mezi proudy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji 8/13 [i] 10:35 Černé ovce [i] 10:50 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Já a moje rodina 24/26 [i] 15:05 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:50 Vlastní krev [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Mítink světových rekordmanů [i] 22:05 Zašlapané projekty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Historie jednoho útěku [i] 00:50 Carlin seznam [i] 02:25 Arthur Honegger: Jana z Arku na hranici [i] 03:55 Film point [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 8 [i] 09:25 Taková normální královská rodinka [i] 11:30 Odložené případy IV 16 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 1 [i] 14:10 Kobra 11 VII 10 [i] 15:10 Hvězdná brána V 22 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 4 [i] 18:30 Ulice 1217, 1218 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 89 [i] 21:20 Druhá šance 1 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 8 [i] 23:05 Dvojitý zásah [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas IV 22 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Na vlastní oči [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 49 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 8 [i] 07:55 Přátelé III 3 [i] 08:25 M*A*S*H 253 [i] 08:55 Panelák 80 [i] 09:40 Odpadlík II 22 [i] 10:40 Právo a pořádek III 17 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 14 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 11 [i] 13:10 Will & Grace VII 9 [i] 13:40 Policie - New York 122 [i] 14:40 Čarodějky I 11 [i] 15:40 Médium III 8 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 17 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 52 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Chirurgové IV 8 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 7 [i] 00:15 Na plný plyn I 18 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona I 17 [i] 03:45 Kapitán Kloss 14 [i] 04:45 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sports destination [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Severské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 12:30 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:15 Severské lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Severské lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jezdkyně [i] 08:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 11:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 30 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 15:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 17:00 Dotek anděla III 30 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Médium II 7 [i] 21:00 Ochránce III 17 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 20 [i] 23:00 Médium II 7 [i] 00:00 Ochránce III 17 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 20 [i] 02:00 Tichý svědek IV 3 [i] 03:00 Tichý svědek IV 4 [i] 04:00 Jezdkyně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 6/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 7/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 8/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 11/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 12/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 09:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 2/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 19/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 11/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 12/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 23/27 [i] 14:40 Interiéry 14/16 [i] 15:00 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 19/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 2/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 26/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 7/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 8/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 7/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 8/8 [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 03:45 Věčný design 1/2 [i] 04:20 Malí mniši [i] 04:50 Pokusní králíci 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Anna a král [i] 08:30 Před kamerou 8 [i] 09:00 Angel [i] 11:00 Bude naše [i] 12:35 Kdekoli, jen ne tady [i] 14:30 Přistižen při činu [i] 16:05 Po hlavě [i] 18:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:00 Na stojáka 45 [i] 20:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:30 Fontána [i] 00:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 02:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 03:55 Fontána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Casino Royale [i] 12:20 Hospodská láska [i] 13:45 Tady se nedá žít IV. 19 [i] 15:10 Štěstí na dosah [i] 17:05 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 17:30 Báječný den [i] 19:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:00 Honička na playboye [i] 23:45 Mafiánské hity [i] 01:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.