TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 205-206/216 [i] 10:05 Chlpaté dedičstvo [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 17/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka I. 11/11 [i] 13:29 Mestečko Heuréka II. 1/13 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 12/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 198-199/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 7/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 6 [i] 21:20 Comeback [i] 21:50 Mimo zákona [i] 23:50 Myšlienky vraha II. 8/23 [i] 00:45 Chladná oceľ [i] 02:20 Dovidenia v pekle, priatelia [i] 03:35 Jake a Tlsťoch IV. 2/24 [i] 04:20 Stone v utajení 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Medúzy - desivé krásky [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 21/22 [i] 09:40 Helicops 33/34 [i] 10:30 Eurovision Song Contest 2009 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 21/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 104/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 105/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 7/12 [i] 22:00 Bol raz jeden zločin [i] 23:35 Bronski a Bernstein 7/13 [i] 00:25 Don Matteo [i] 01:20 Bianca - cesta za šťastím 104/224 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 105/224 [i] 02:50 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:05 Medúzy - desivé krásky [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Šťastný Luke 6 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Banícke rozprávky 4/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Zina [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor - Astma [i] 14:05 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 14:30 Lassie II 7/26 [i] 15:00 Národné parky a ochrana prírody 2/2 [i] 15:10 Amazonské hry [i] 16:05 Slovo [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Naša Európa [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Denník medveďov 2/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 23:35 Dobrodružstvá kriminalistiky 7/26 [i] 00:25 Halali [i] 00:50 Família [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy z regiónov [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:25 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dr. Hermanová [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 36 [i] 11:00 Chameleón 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 6 [i] 12:45 Svieža štvorka 8 [i] 13:40 Chameleón 3 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 4 [i] 15:20 Vražedné čísla 37/37 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 18/18 [i] 21:20 Panelák 199 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:50 Nevinní [i] 02:20 Kráľovská nemocnica 13,14,15/15 [i] 04:35 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 14,15 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 22 [i] 11:00 Život na zámku 35 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 15:25 Americké dievča [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 19,20 [i] 19:00 Život na zámku 35 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 16,17 [i] 21:45 Lampa [i] 00:20 Starý III. 22 [i] 01:20 Esmeralda [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 King Kong [i] 10:45 Zpívá Karel Gott [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla 3/35 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 20/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Medvěd jeskynní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot X 4/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 12/12 [i] 00:05 Na moll [i] 00:50 Dotek anděla 3/35 [i] 01:35 Hotel Babylon I 8/8 [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech Brno 03:20 Události v regionech Ostrava [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Mezi proudy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji 8/13 [i] 10:35 Černé ovce [i] 10:50 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Já a moje rodina 24/26 [i] 15:05 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:50 Vlastní krev [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Mítink světových rekordmanů [i] 22:05 Zašlapané projekty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Historie jednoho útěku [i] 00:50 Carlin seznam [i] 02:25 Arthur Honegger: Jana z Arku na hranici [i] 03:55 Film point [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 8 [i] 09:25 Taková normální královská rodinka [i] 11:30 Odložené případy IV 16 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 1 [i] 14:10 Kobra 11 VII 10 [i] 15:10 Hvězdná brána V 22 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 4 [i] 18:30 Ulice 1217, 1218 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 89 [i] 21:20 Druhá šance 1 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 8 [i] 23:05 Dvojitý zásah [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas IV 22 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Na vlastní oči [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 49 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 8 [i] 07:55 Přátelé III 3 [i] 08:25 M*A*S*H 253 [i] 08:55 Panelák 80 [i] 09:40 Odpadlík II 22 [i] 10:40 Právo a pořádek III 17 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 14 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 11 [i] 13:10 Will & Grace VII 9 [i] 13:40 Policie - New York 122 [i] 14:40 Čarodějky I 11 [i] 15:40 Médium III 8 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 17 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 52 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Chirurgové IV 8 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 7 [i] 00:15 Na plný plyn I 18 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona I 17 [i] 03:45 Kapitán Kloss 14 [i] 04:45 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sports destination [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Severské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 12:30 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:15 Severské lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:15 Severské lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jezdkyně [i] 08:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 11:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 30 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 6 [i] 15:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 17:00 Dotek anděla III 30 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Médium II 7 [i] 21:00 Ochránce III 17 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 20 [i] 23:00 Médium II 7 [i] 00:00 Ochránce III 17 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 20 [i] 02:00 Tichý svědek IV 3 [i] 03:00 Tichý svědek IV 4 [i] 04:00 Jezdkyně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 6/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 7/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 8/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 11/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 12/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 09:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 2/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 19/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 11/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 12/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 23/27 [i] 14:40 Interiéry 14/16 [i] 15:00 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 19/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 2/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 26/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 7/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 8/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 7/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 8/8 [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 03:45 Věčný design 1/2 [i] 04:20 Malí mniši [i] 04:50 Pokusní králíci 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Anna a král [i] 08:30 Před kamerou 8 [i] 09:00 Angel [i] 11:00 Bude naše [i] 12:35 Kdekoli, jen ne tady [i] 14:30 Přistižen při činu [i] 16:05 Po hlavě [i] 18:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:00 Na stojáka 45 [i] 20:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:30 Fontána [i] 00:05 300: Bitva u Thermopyl [i] 02:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 03:55 Fontána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Casino Royale [i] 12:20 Hospodská láska [i] 13:45 Tady se nedá žít IV. 19 [i] 15:10 Štěstí na dosah [i] 17:05 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 17:30 Báječný den [i] 19:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:00 Honička na playboye [i] 23:45 Mafiánské hity [i] 01:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox