Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 203-204/216 [i] 10:05 Volanie divočiny - Život na slobode [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 16/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka I. 9-10/11 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 11/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 196-197/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 6/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 22:35 Takmer dokonalý zločin [i] 00:40 Taktický útok [i] 02:25 Vražedná stretávka I. 8/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 1/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Neúnavní služobníci - Termity v Afrike [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 20/22 [i] 09:45 Helicops 32/34 [i] 10:35 Slečna Marpleová [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 21/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 102/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 103/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 6/24 [i] 21:00 Dr.House II. 7/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Zbližujme sa [i] 00:00 Bronski a Bernstein 6/13 [i] 00:50 Don Matteo IV. 24/24 [i] 01:50 Bianca - cesta za šťastím 102/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 103/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Neúnavní služobníci - Termity v Afrike [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy - Hírek [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:15 Šťastný Luke 5 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Päť zŕn [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 6/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i] 14:10 Môj dom - môj hrad [i] 14:35 Lassie II 6/26 [i] 15:05 5 minút po dvanástej [i] 16:15 Diagnóza 127 [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Svätá omša na Popolcovú stredu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 GEN.sk [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:50 Noc v archíve [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy z regiónov [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Maďarský magazín [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 35 [i] 11:00 Chameleón 1/86 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 5 [i] 12:45 Vyjednávači 17 [i] 13:40 Chameleón 2 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 15:20 Vražedné čísla 36 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 198 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 21/21 [i] 22:30 Svieža štvorka 8 [i] 23:20 Mafstory [i] 00:20 Prekliata noc [i] 01:45 Cudzinec [i] 03:15 Zlá karma [i] 04:40 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 12,13 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 21 [i] 11:00 Život na zámku 34 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Muž na radnici 6 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 15:20 Linda 17/17 [i] 16:15 Pobrežná hliadka VII. 6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 17,18 [i] 19:00 Život na zámku 34 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 21:30 Americké dievča [i] 23:00 Pobrežná hliadka VII. 7 [i] 23:45 Starý III. 21 [i] 00:45 Esmeralda [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Doktor z vejminku 4/7 [i] 11:15 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 8/13 [i] 13:50 Dotek anděla 2/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 19/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 8/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 24/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hromnické jezírko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 8/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Udělení milosti se zamítá [i] 00:50 Dotek anděla 2/35 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Tajné akce StB 8/40 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Kultura v regionech [i] 04:15 Generace "0" [i] 04:30 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:30 Malíři z Provence 2/3 [i] 10:25 Chcete mě? [i] 10:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 12:15 Šaty dělaj' člověka [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:15 Věda je zábava 15/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 14:55 Chcete je? [i] 15:05 Splašený vlak [i] 16:00 Deset století architektury [i] 16:15 Vivat Španělsko! 8/12 [i] 16:30 Zoom [i] 16:45 Než přijede záchranka 6/13 [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:15 PORT [i] 17:50 Hledám práci [i] 18:15 Popelec umělců [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Vstanou noví úředníci [i] 20:25 Chelsea FC - Juventus Turín [i] 23:45 Dokumentární klub: Carlin seznam [i] 01:25 Kdo ví [i] 03:55 Divadlo žije! [i] 04:20 Zoom [i] 04:35 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 7 [i] 09:25 Ztraceni v moři [i] 11:25 Odložené případy IV 15 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 8 [i] 13:15 Pohřešovaní III 19 [i] 14:10 Kobra 11 VII 9 [i] 15:10 Hvězdná brána V 21 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 3 [i] 18:30 Ulice 1215, 1216 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III 24 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:35 Plastická chirurgie s.r.o. IV 13 [i] 23:35 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 00:55 Novashopping 01:15 112 [i] 01:45 DO-RE-MI [i] 02:30 Áčko [i] 04:10 Směr jih 43 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 48 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 7 [i] 07:55 Přátelé III 2 [i] 08:25 M*A*S*H 252 [i] 08:55 Panelák 79 [i] 09:40 Odpadlík II 21 [i] 10:40 Právo a pořádek III 16 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 13 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 10 [i] 13:10 Will & Grace VII 8 [i] 13:40 Policie - New York 121 [i] 14:40 Čarodějky I 10 [i] 15:40 Médium III 7 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 16 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 3 [i] 23:20 Efekt nula [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Ve jménu zákona I 16 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Severské lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:05 Jezdectví [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 00:00 Sports destination [i] 00:30 Severské lyžování [i] 01:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Rodinné záležitosti [i] 08:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 5 [i] 11:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 29 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 5 [i] 15:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 17:00 Dotek anděla III 29 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 Médium II 6 [i] 21:00 Ochránce III 16 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 19 [i] 23:00 Médium II 6 [i] 00:00 Ochránce III 16 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 19 [i] 02:00 Tichý svědek IV 1 [i] 03:00 Tichý svědek IV 2 [i] 04:00 Rodinné záležitosti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 4/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 5/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 6/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 18/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 9/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 10/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 09:30 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 1/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 18/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 9/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 10/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 22/27 [i] 14:40 Interiéry 13/16 [i] 15:00 Králové plazů [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 18/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 1/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 5/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 6/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 5/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 6/8 [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 03:45 Voda, voda, čistá voda [i] 04:20 Bekyně [i] 04:50 Pokusní králíci 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malí rošťáci [i] 07:30 Nové sčítání hlasů [i] 09:25 Marie Antoinetta [i] 11:25 BAFTA Film Awards 2009 [i] 13:30 Anna a král [i] 15:55 Angel [i] 17:50 U mě dobrý - Film o filmu [i] 18:05 Bude naše [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 8 [i] 20:00 U mě dobrý [i] 21:45 Pláž [i] 23:40 Svatby jako řemen [i] 01:15 Statečné srdce [i] 04:10 U mě dobrý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Romero a Julie [i] 11:35 Jste zralí na lásku? [i] 13:05 Tady se nedá žít IV. 18 [i] 14:25 Divná sešlost [i] 16:15 Casino Royale [i] 18:35 Hospodská láska [i] 20:05 Prasáci [i] 21:30 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 22:50 Satan přichází [i] 00:40 Černý srpen [i] 02:40 Prasáci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.