Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 203-204/216 [i] 10:05 Volanie divočiny - Život na slobode [i] 11:45 Pohotovosť XIII. 16/23 [i] 12:35 Mestečko Heuréka I. 9-10/11 [i] 14:15 V tieni zločinu II. 11/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 196-197/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 6/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 22:35 Takmer dokonalý zločin [i] 00:40 Taktický útok [i] 02:25 Vražedná stretávka I. 8/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch IV. 1/24 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Neúnavní služobníci - Termity v Afrike [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 20/22 [i] 09:45 Helicops 32/34 [i] 10:35 Slečna Marpleová [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 21/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 102/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 103/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 6/24 [i] 21:00 Dr.House II. 7/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Zbližujme sa [i] 00:00 Bronski a Bernstein 6/13 [i] 00:50 Don Matteo IV. 24/24 [i] 01:50 Bianca - cesta za šťastím 102/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 103/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Neúnavní služobníci - Termity v Afrike [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy - Hírek [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:15 Šťastný Luke 5 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Päť zŕn [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 6/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i] 14:10 Môj dom - môj hrad [i] 14:35 Lassie II 6/26 [i] 15:05 5 minút po dvanástej [i] 16:15 Diagnóza 127 [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Svätá omša na Popolcovú stredu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 GEN.sk [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 23:50 Noc v archíve [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy z regiónov [i] 02:10 Správy STV [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Maďarský magazín [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 35 [i] 11:00 Chameleón 1/86 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 5 [i] 12:45 Vyjednávači 17 [i] 13:40 Chameleón 2 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 15:20 Vražedné čísla 36 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 198 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 21/21 [i] 22:30 Svieža štvorka 8 [i] 23:20 Mafstory [i] 00:20 Prekliata noc [i] 01:45 Cudzinec [i] 03:15 Zlá karma [i] 04:40 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 12,13 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 21 [i] 11:00 Život na zámku 34 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Muž na radnici 6 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 15:20 Linda 17/17 [i] 16:15 Pobrežná hliadka VII. 6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 17,18 [i] 19:00 Život na zámku 34 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 21:30 Americké dievča [i] 23:00 Pobrežná hliadka VII. 7 [i] 23:45 Starý III. 21 [i] 00:45 Esmeralda [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Doktor z vejminku 4/7 [i] 11:15 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 8/13 [i] 13:50 Dotek anděla 2/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 19/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 8/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 24/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hromnické jezírko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 8/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Udělení milosti se zamítá [i] 00:50 Dotek anděla 2/35 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Tajné akce StB 8/40 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Kultura v regionech [i] 04:15 Generace "0" [i] 04:30 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:30 Malíři z Provence 2/3 [i] 10:25 Chcete mě? [i] 10:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 12:15 Šaty dělaj' člověka [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:15 Věda je zábava 15/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 14:55 Chcete je? [i] 15:05 Splašený vlak [i] 16:00 Deset století architektury [i] 16:15 Vivat Španělsko! 8/12 [i] 16:30 Zoom [i] 16:45 Než přijede záchranka 6/13 [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:15 PORT [i] 17:50 Hledám práci [i] 18:15 Popelec umělců [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Vstanou noví úředníci [i] 20:25 Chelsea FC - Juventus Turín [i] 23:45 Dokumentární klub: Carlin seznam [i] 01:25 Kdo ví [i] 03:55 Divadlo žije! [i] 04:20 Zoom [i] 04:35 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 7 [i] 09:25 Ztraceni v moři [i] 11:25 Odložené případy IV 15 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 8 [i] 13:15 Pohřešovaní III 19 [i] 14:10 Kobra 11 VII 9 [i] 15:10 Hvězdná brána V 21 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 3 [i] 18:30 Ulice 1215, 1216 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III 24 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:35 Plastická chirurgie s.r.o. IV 13 [i] 23:35 Modesty: Dobrodružství Modesty Blaise [i] 00:55 Novashopping 01:15 112 [i] 01:45 DO-RE-MI [i] 02:30 Áčko [i] 04:10 Směr jih 43 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 48 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 7 [i] 07:55 Přátelé III 2 [i] 08:25 M*A*S*H 252 [i] 08:55 Panelák 79 [i] 09:40 Odpadlík II 21 [i] 10:40 Právo a pořádek III 16 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 13 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 10 [i] 13:10 Will & Grace VII 8 [i] 13:40 Policie - New York 121 [i] 14:40 Čarodějky I 10 [i] 15:40 Médium III 7 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 16 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 3 [i] 23:20 Efekt nula [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Ve jménu zákona I 16 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Severské lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:05 Jezdectví [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 00:00 Sports destination [i] 00:30 Severské lyžování [i] 01:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Rodinné záležitosti [i] 08:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 5 [i] 11:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 29 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 5 [i] 15:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 17:00 Dotek anděla III 29 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 Médium II 6 [i] 21:00 Ochránce III 16 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 19 [i] 23:00 Médium II 6 [i] 00:00 Ochránce III 16 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 19 [i] 02:00 Tichý svědek IV 1 [i] 03:00 Tichý svědek IV 2 [i] 04:00 Rodinné záležitosti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 4/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 5/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 6/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 18/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 9/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 10/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 09:30 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 10:05 Následníci Jamieho 1/4 [i] 11:05 Co nám prospívá 18/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 9/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 10/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 22/27 [i] 14:40 Interiéry 13/16 [i] 15:00 Králové plazů [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 18/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 19:00 Následníci Jamieho 1/4 [i] 20:00 Proč je to tak? 24/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 5/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 6/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 5/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 6/8 [i] 01:00 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 03:45 Voda, voda, čistá voda [i] 04:20 Bekyně [i] 04:50 Pokusní králíci 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malí rošťáci [i] 07:30 Nové sčítání hlasů [i] 09:25 Marie Antoinetta [i] 11:25 BAFTA Film Awards 2009 [i] 13:30 Anna a král [i] 15:55 Angel [i] 17:50 U mě dobrý - Film o filmu [i] 18:05 Bude naše [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 8 [i] 20:00 U mě dobrý [i] 21:45 Pláž [i] 23:40 Svatby jako řemen [i] 01:15 Statečné srdce [i] 04:10 U mě dobrý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Romero a Julie [i] 11:35 Jste zralí na lásku? [i] 13:05 Tady se nedá žít IV. 18 [i] 14:25 Divná sešlost [i] 16:15 Casino Royale [i] 18:35 Hospodská láska [i] 20:05 Prasáci [i] 21:30 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 22:50 Satan přichází [i] 00:40 Černý srpen [i] 02:40 Prasáci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose
Vo veku 87 rokov zomrel bývalý tenisový grandslamový a daviscupový šampión a neskôr úspešný tréner Mervyn Rose z Austrálie. O smrti člena Medzinárodnej tenisovej siene ...

Bernardeschi podpísal s Juventusom kontrakt do 30. júna 2022
Federico Bernardeschi, archívne foto.

NBA: Koby Altman riadnym generálnym manažérom Clevelandu
Koby Altman sa stal riadnym generálnym manažérom basketbalového tímu NBA Cleveland Cavaliers. Toto leto najprv pracoval na dočasnej báze, po neúspešnom finále play off ...

Aktuálne správy

FOTO: Trojnásobný expremiér Mečiar sa dožíva 75 rokov
Vladimír Mečiar, archívne foto.

Od podpisu zákona o národnej bezpečnosti a vzniku CIA uplynie 70 rokov
Ilustračná snímka

Vatikánsky kardinál Pell sa postavil pred súd pre sexuálne obvinenia
Kardinál George Pell, archívne foto.

Trump prisľúbil Libanonu pomoc s utečencami: Nie som Asadov fanúšik
Donald Trump, archívne foto.

Arabské krajiny rozšírili zoznam teroristov napojených na Katar
Skupina štyroch arabských krajín, ktoré sa snažia izolovať Katar pre údajnú podporu extrémizmu, oznámili včera zaradenie ďalších 18 jednotlivcov a organizácií na svoj ...

Senát schválil začatie debaty o zrušení Obamacare. Trump pocítil úľavu
Na archívnej snímke nový prezident Donald Trump kráča po boku odchádzajúceho Baracka Obamu.

Mnohostranný umelec Albert Marenčin sa dožíva úctyhodného jubilea
Albert Marenčin, archívne foto.

Svet si druhýkrát pripomenie Medzinárodný deň za zachovanie ekosystému
Mangrovové lesy pobrežnej oblasti Sundarbans na pomedzí Bangladéša a Indie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.