Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 201-202/216 [i] 10:15 Alex a Emma [i] 12:00 Pohotovosť XIII. 15/23 [i] 12:50 Mestečko Heuréka I. 7-8/11 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 10/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 194-195/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 5/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 5 [i] 21:20 Comeback [i] 21:55 Firma [i] 00:50 Pravda o Charliem [i] 03:15 Jake a Tlsťoch III. 26/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 19/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vtáčí ľudia [i] 09:05 To je vražda,napísala VIII 19/22 [i] 09:55 Helicops 31/34 [i] 10:40 Stretnutie vo Verone [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 19/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 100/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 101/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová [i] 23:55 Bronski a Bernstein 5/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 23/24 [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 100/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 101/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Vtáčí ľudia [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:20 Šťastný Luke 4 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 5/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Z lásky k zvieratám 10 [i] 14:40 Lassie II 5/26 [i] 15:05 Zábava z archívu [i] 15:55 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 16/18 [i] 20:50 Diagnóza 127 [i] 21:10 Bratislava-mesto na Dunaji [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:05 Liga majstrov - highlighty [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy z regiónov [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Národnostné správy - mix [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:00 Národnostný magazín [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Vražedné čísla 34 [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 4 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 13:40 Chameleón 1/86 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 15:20 Vražedné čísla 35 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 17 [i] 21:20 Panelák 197 [i] 22:00 SHARK II. 16/16 [i] 23:00 De Facto [i] 23:45 Profesionáli 15 [i] 00:40 V tme [i] 02:10 Ten najlepší [i] 04:10 Absolon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 10,11 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 20 [i] 11:00 Život na zámku 33 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:10 Miesto činu: Pechmarie [i] 15:35 Noc klaviristu [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 15,16 [i] 19:00 Život na zámku 33 [i] 20:00 Muž na radnici 6 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 21:45 Linda 17/17 [i] 22:40 Pobrežná hliadka VII. 5,6 [i] 00:10 Starý III. 20 [i] 01:10 Esmeralda [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 1/4 [i] 09:45 Babiččina krabička [i] 10:05 Slovácko sa nesúdí 8/12 [i] 10:40 Melodie, které se vracejí s Helenou Vondráčkovou [i] 11:20 Zpověď Dona Juana [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 1/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 18/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 8/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 8/10 [i] 15:50 Věda je zábava 15/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jelení jazyk [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad Hanojí 8/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 8/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV 4/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 5/86 [i] 00:05 Dotek anděla 1/35 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Vodácká putování [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Zajímavosti z regionů [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Brno 03:50 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 35/72 [i] 04:30 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Maraton - dlouhý běh k demokracii [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:30 Tibet v Nepálu: Sklizeň [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 5/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 11/26 [i] 16:05 Malíři z Provence 2/3 [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10 [i] 17:25 To jsou věci! 6/10 [i] 17:50 Divnopis - Přišimasy [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 13/13 [i] 19:30 XV. MJF Praha 1984 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 FC Inter Milán - Manchester United FC [i] 23:45 Jazz klub [i] 00:40 Tunguzská katastrofa [i] 01:25 Slavné meteority [i] 02:40 Souboj vojevůdců 8/13 [i] 03:25 Sváteční slovo převora Petra [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:05 Q [i] 04:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 8/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 6 [i] 09:25 Moře lásky: Dům plný vzpomínek [i] 11:30 Odložené případy IV 14 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 7 [i] 13:20 Pohřešovaní III 18 [i] 14:10 Kobra 11 VII 8 [i] 15:10 Hvězdná brána V 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 2 [i] 18:30 Ulice 1213, 1214 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 88 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 24 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Oko za oko [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 21 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Směr jih 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 47 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 6 [i] 07:55 Přátelé III 1 [i] 08:25 M*A*S*H 251 [i] 08:55 Panelák 78 [i] 09:40 Odpadlík II 20 [i] 10:40 Právo a pořádek III 15 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 12 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 9 [i] 13:10 Will & Grace VII 7 [i] 13:40 Policie - New York 120 [i] 14:40 Čarodějky I 9 [i] 15:40 Médium III 6 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 51 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Kauzy z Bostonu I 8 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 6 [i] 00:15 Na plný plyn I 17 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona I 15 [i] 03:45 Svět 2009 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Severské lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:30 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Severské lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Dotek anděla III 28 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 15:00 Společný dům [i] 17:00 Dotek anděla III 28 [i] 18:00 Hříbě [i] 20:00 Médium II 5 [i] 21:00 Ochránce III 15 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 18 [i] 23:00 Médium II 5 [i] 00:00 Ochránce III 15 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 18 [i] 02:00 Tichý svědek VI 7 [i] 03:00 Tichý svědek VI 8 [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 2/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 3/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 4/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 7/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 8/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 09:30 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 10:05 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 10:30 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 10:50 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 11:05 Co nám prospívá 17/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 7/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 8/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 21/27 [i] 14:40 Interiéry 12/16 [i] 15:00 Řeč delfínů [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 17/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 19:00 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 19:25 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 19:45 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 20:00 Proč je to tak? 22/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 3/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 4/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 3/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 4/8 [i] 01:00 Interpol 2/2 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 03:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 04:50 Pokusní králíci 3/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Garfield 2 [i] 07:15 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 07:45 Létající Skot [i] 09:25 Koření života [i] 11:05 Moje superbejvalka [i] 12:40 Malí rošťáci [i] 14:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 15:25 Nové sčítání hlasů [i] 17:20 Marie Antoinetta [i] 19:20 Citové pouto [i] 21:00 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 21:30 Na stojáka 52 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 22:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:45 Krvavá laguna [i] 02:15 Citové pouto [i] 03:55 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ghost Rider [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 12:20 Síly temna [i] 13:55 Tady se nedá žít IV. 17 [i] 15:20 Wall Street [i] 17:25 Romero a Julie [i] 19:00 Jste zralí na lásku? [i] 20:30 Poslední smích [i] 22:00 Pijavice [i] 23:30 Transylvania [i] 01:10 Chlapi z karavanů [i] 02:40 Poslední smích [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.