Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 201-202/216 [i] 10:15 Alex a Emma [i] 12:00 Pohotovosť XIII. 15/23 [i] 12:50 Mestečko Heuréka I. 7-8/11 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 10/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 194-195/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 5/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 5 [i] 21:20 Comeback [i] 21:55 Firma [i] 00:50 Pravda o Charliem [i] 03:15 Jake a Tlsťoch III. 26/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Stone v utajení 19/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vtáčí ľudia [i] 09:05 To je vražda,napísala VIII 19/22 [i] 09:55 Helicops 31/34 [i] 10:40 Stretnutie vo Verone [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 19/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 100/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 101/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová [i] 23:55 Bronski a Bernstein 5/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 23/24 [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 100/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 101/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Vtáčí ľudia [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:20 Šťastný Luke 4 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 5/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Z lásky k zvieratám 10 [i] 14:40 Lassie II 5/26 [i] 15:05 Zábava z archívu [i] 15:55 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 2/26 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 16/18 [i] 20:50 Diagnóza 127 [i] 21:10 Bratislava-mesto na Dunaji [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:05 Liga majstrov - highlighty [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy z regiónov [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Národnostné správy - mix [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:00 Národnostný magazín [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Vražedné čísla 34 [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 4 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 13:40 Chameleón 1/86 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 15:20 Vražedné čísla 35 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 17 [i] 21:20 Panelák 197 [i] 22:00 SHARK II. 16/16 [i] 23:00 De Facto [i] 23:45 Profesionáli 15 [i] 00:40 V tme [i] 02:10 Ten najlepší [i] 04:10 Absolon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 10,11 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 20 [i] 11:00 Život na zámku 33 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:10 Miesto činu: Pechmarie [i] 15:35 Noc klaviristu [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 15,16 [i] 19:00 Život na zámku 33 [i] 20:00 Muž na radnici 6 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 6 [i] 21:45 Linda 17/17 [i] 22:40 Pobrežná hliadka VII. 5,6 [i] 00:10 Starý III. 20 [i] 01:10 Esmeralda [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Muzikanti 1/4 [i] 09:45 Babiččina krabička [i] 10:05 Slovácko sa nesúdí 8/12 [i] 10:40 Melodie, které se vracejí s Helenou Vondráčkovou [i] 11:20 Zpověď Dona Juana [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla 1/35 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 18/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 8/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 8/10 [i] 15:50 Věda je zábava 15/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jelení jazyk [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad Hanojí 8/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 8/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV 4/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 5/86 [i] 00:05 Dotek anděla 1/35 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Vodácká putování [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Zajímavosti z regionů [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Brno 03:50 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 35/72 [i] 04:30 AZ-kvíz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Maraton - dlouhý běh k demokracii [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:30 Tibet v Nepálu: Sklizeň [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 5/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 11/26 [i] 16:05 Malíři z Provence 2/3 [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10 [i] 17:25 To jsou věci! 6/10 [i] 17:50 Divnopis - Přišimasy [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 13/13 [i] 19:30 XV. MJF Praha 1984 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 FC Inter Milán - Manchester United FC [i] 23:45 Jazz klub [i] 00:40 Tunguzská katastrofa [i] 01:25 Slavné meteority [i] 02:40 Souboj vojevůdců 8/13 [i] 03:25 Sváteční slovo převora Petra [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:05 Q [i] 04:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 8/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 6 [i] 09:25 Moře lásky: Dům plný vzpomínek [i] 11:30 Odložené případy IV 14 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 7 [i] 13:20 Pohřešovaní III 18 [i] 14:10 Kobra 11 VII 8 [i] 15:10 Hvězdná brána V 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 2 [i] 18:30 Ulice 1213, 1214 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 88 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 24 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Oko za oko [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 21 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Směr jih 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 47 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 6 [i] 07:55 Přátelé III 1 [i] 08:25 M*A*S*H 251 [i] 08:55 Panelák 78 [i] 09:40 Odpadlík II 20 [i] 10:40 Právo a pořádek III 15 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 12 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 9 [i] 13:10 Will & Grace VII 7 [i] 13:40 Policie - New York 120 [i] 14:40 Čarodějky I 9 [i] 15:40 Médium III 6 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 51 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Kauzy z Bostonu I 8 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 6 [i] 00:15 Na plný plyn I 17 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona I 15 [i] 03:45 Svět 2009 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Severské lyžování [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Severské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:30 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Severské lyžování [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Severské lyžování [i] 00:00 Biatlon [i] 01:15 Watts [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Dotek anděla III 28 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 4 [i] 15:00 Společný dům [i] 17:00 Dotek anděla III 28 [i] 18:00 Hříbě [i] 20:00 Médium II 5 [i] 21:00 Ochránce III 15 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 18 [i] 23:00 Médium II 5 [i] 00:00 Ochránce III 15 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 18 [i] 02:00 Tichý svědek VI 7 [i] 03:00 Tichý svědek VI 8 [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci 2/8 [i] 06:00 Extrémní podmínky 3/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 4/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 7/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 8/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 09:30 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 10:05 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 10:30 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 10:50 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 11:05 Co nám prospívá 17/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 7/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 8/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 21/27 [i] 14:40 Interiéry 12/16 [i] 15:00 Řeč delfínů [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 17/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 19:00 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 19:25 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 19:45 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 20:00 Proč je to tak? 22/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 3/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 4/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 3/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 4/8 [i] 01:00 Interpol 2/2 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 03:45 Cestování světem porcelánu 1/2 [i] 04:20 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 04:50 Pokusní králíci 3/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Garfield 2 [i] 07:15 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 07:45 Létající Skot [i] 09:25 Koření života [i] 11:05 Moje superbejvalka [i] 12:40 Malí rošťáci [i] 14:10 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 15:25 Nové sčítání hlasů [i] 17:20 Marie Antoinetta [i] 19:20 Citové pouto [i] 21:00 Californication II. : Na mizině v Beverly Hills 8 [i] 21:30 Na stojáka 52 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 22:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:45 Krvavá laguna [i] 02:15 Citové pouto [i] 03:55 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ghost Rider [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 12:20 Síly temna [i] 13:55 Tady se nedá žít IV. 17 [i] 15:20 Wall Street [i] 17:25 Romero a Julie [i] 19:00 Jste zralí na lásku? [i] 20:30 Poslední smích [i] 22:00 Pijavice [i] 23:30 Transylvania [i] 01:10 Chlapi z karavanů [i] 02:40 Poslední smích [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.