Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 199-200/216 [i] 10:30 Maximálna turbulencia [i] 12:00 Pohotovosť XIII. 14/23 [i] 12:50 Mestečko Heuréka I. 5-6/11 [i] 14:30 V tieni zločinu II. 9/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 192-193/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 4/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Rande naslepo [i] 22:30 Paľba [i] 23:00 112 [i] 23:40 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 01:45 Strata kontroly [i] 03:35 Jake a Tlsťoch III. 25/26 [i] 04:20 Stone v utajení 18/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 6/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 18/22 [i] 09:45 Helicops 30/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 18/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 98/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 99/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Stretnutie vo Verone [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 1/17 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 15/22 [i] 23:20 Bronski a Bernstein 4/13 [i] 00:10 Don Matteo IV. 22/24 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 98/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 99/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Zelená šanca [i] 04:05 Seychely 6/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:25 Profesionál [i] 05:35 Polícia [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Šťastný Luke 3 [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Balapan, krídla Altaja [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 9/10 [i] 14:30 Lassie II 4/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 TKN [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 10 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Autochrómy [i] 21:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:05 TKN [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy z regiónov [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:25 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Dr. Hermanová [i] 06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:45 Vidiečania z Beverly Hills [i] 10:35 Prepadnutie v Pacifiku [i] 12:45 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 13:40 Air America 26/26 [i] 14:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 15:20 Vražedné čísla 34 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 196 [i] 20:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 22:50 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 23:50 Profesionáli 14 [i] 00:35 Dotyk smrti [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Iba obchod [i] 04:20 Air America 26/26 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 8,9 [i] 09:30 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 19 [i] 11:00 Život na zámku 32 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 "Copak je to za vojáka" [i] 15:20 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 13,14 [i] 19:00 Život na zámku 32 [i] 20:00 Miesto činu: Pechmarie [i] 21:30 Filmová klasika: Noc klaviristu [i] 22:55 Pobrežná hliadka VII. 4 [i] 23:40 Starý III. 19 [i] 00:40 Esmeralda [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 78/78 [i] 09:00 Miláček [i] 10:30 Moje rodina II 8/13 [i] 11:00 Objevování planety Oceán 1/13 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 54/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 17/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 5/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hrouzek běloploutvý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 5/10 [i] 21:00 Na cestě po středozápadě Srí Lanky [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 8/40 [i] 22:30 Miluj bližního svého [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 00:55 Sex ve městě III 13/18 [i] 01:25 Okouzlení VIII 54/54 [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 7/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Děti v Čechách 7/10 [i] 13:05 Záhady starého Egypta 7/10 [i] 13:20 ETV 1 1/6 [i] 13:25 Eat it 1/6 [i] 13:35 Misa a vlk [i] 14:55 Ledové srdce [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 8/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Restart 8/8 [i] 22:00 V odborné péči 21/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:45 Metropolis [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Máte slovo 03:55 POKR [i] 04:25 Československý filmový týdeník 717/2379 [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 5 [i] 09:25 Poslední sestup [i] 11:25 Odložené případy IV 13 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 6 [i] 13:15 Pohřešovaní III 17 [i] 14:10 Kobra 11 VII 7 [i] 15:10 Hvězdná brána V 19 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 1 [i] 18:30 Ulice 1211, 1212 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 12 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 7 [i] 22:35 Sběratel kostí [i] 00:45 Mrtvá zóna IV 10 [i] 01:30 Áčko [i] 02:20 Novashopping 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 46 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VII 5 [i] 07:55 Přátelé II 24 [i] 08:25 M*A*S*H 250 [i] 08:55 Panelák 77 [i] 09:40 Odpadlík II 19 [i] 10:40 Právo a pořádek III 14 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 11 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 8 [i] 13:10 Will & Grace VII 6 [i] 13:40 Policie - New York 119 [i] 14:40 Čarodějky I 8 [i] 15:40 Médium III 5 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé III 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 65 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 8 [i] 23:25 Žralok I 8 [i] 00:25 Na plný plyn I 16 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Ve jménu zákona I 14 [i] 04:00 Autosalon [i] 04:40 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 08:45 Severské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Biatlon [i] 17:00 Severské lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Prowrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Biatlon [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 Případy advokáta Kingdoma I 3 [i] 11:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 13:00 Dotek anděla III 27 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 3 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla III 27 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Médium II 4 [i] 21:00 Ochránce III 14 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 16 [i] 23:00 Médium II 4 [i] 00:00 Ochránce III 14 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 16 [i] 02:00 Tichý svědek VI 5 [i] 03:00 Tichý svědek VI 6 [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 24/26 [i] 06:00 Extrémní podmínky 1/15 [i] 06:30 Extrémní podmínky 2/15 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 07:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 08:10 Novomanželské krize 5/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 6/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 3/13 [i] 09:30 Hodujeme s Nigellou 4/13 [i] 10:05 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 [i] 10:25 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 [i] 10:50 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 11:05 Co nám prospívá 16/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 5/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 6/13 [i] 12:50 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 13:20 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 13:50 Proč je to tak? 20/27 [i] 14:40 Interiéry 11/16 [i] 15:00 Invaze obřích medúz [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 3/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 4/13 [i] 17:10 Co nám prospívá 16/37 [i] 18:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 19:00 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 [i] 19:20 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 [i] 19:45 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 20:00 Proč je to tak? 20/27 [i] 21:00 Pokusní králíci 1/8 [i] 21:30 Pokusní králíci 2/8 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 [i] 23:00 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 [i] 00:00 Pokusní králíci 1/8 [i] 00:30 Pokusní králíci 2/8 [i] 01:00 Interpol 1/2 [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 [i] 02:50 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 [i] 03:50 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 04:50 Pokusní králíci 1/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bláznivej tábor [i] 07:30 Hudbu složil, slova napsal [i] 09:15 Hrdinové a zbabělci [i] 10:45 Mimzy [i] 12:20 Číslo 2 [i] 13:50 Garfield 2 [i] 15:05 Létající Skot [i] 16:45 Koření života [i] 18:25 Moje superbejvalka [i] 20:00 Dobrý ročník [i] 21:55 81. Annual Academy Awards [i] 23:25 Modli se za ráno [i] 00:55 Lookout [i] 02:30 Dobrý ročník [i] 04:25 Modli se za ráno [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V jednom kole [i] 11:35 Před kamerou 8 [i] 12:05 Štěstí na dosah [i] 14:00 Tady se nedá žít IV. 16 [i] 15:20 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 18:05 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 18:30 Ghost Rider [i] 20:20 Nezničitelná láska [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:30 Californication II. : Na samotě 7 [i] 00:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 00:50 Hollywoodland [i] 02:55 Nezničitelná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.