Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 14/40 [i] 06:25 Scooby Doo I. 12/24 [i] 06:50 Flintstonovci II. 14/25 [i] 07:20 Xena II. 8/22 [i] 08:10 Druhá šanca [i] 10:05 Priatelia I. 11-12/24 [i] 11:00 Kyle XY I. 7-8/10 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Aljaška [i] 16:20 Allan Quartermain a Stratené Mesto Zlata [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Lara Croft - Tomb Rider [i] 22:10 Sľub [i] 00:10 Temný tieň nad L. A. [i] 02:15 Anjeli v Amerike 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 29/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 30/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 26 [i] 06:55 Poštár Pat II 27 [i] 07:10 Aladin 64/65 [i] 07:30 Lovci drakov 25/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 9/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 10/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 6/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:40 Milenci z pizzerie [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:45 Stratené jazero [i] 23:10 Deň v októbri [i] 00:55 Chodili sme spolu [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:00 Lovci hadov II. 1/13 [i] 06:25 Šťastný Luke 2 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Kto ma naučí pol znaku [i] 11:35 Štefan Németh-Šamorínsky [i] 12:05 Hu-hu bratia 2/2 [i] 13:00 Osobnosti tv.obrazovky - Anton Mrvečka [i] 14:10 Retro noviny [i] 14:25 Anjeli strážni [i] 14:50 Námestíčko [i] 15:45 Klenotnica [i] 16:20 Svetové pobrežia zhora: Európa 9/10 [i] 16:50 Slovo [i] 16:55 Orientácie [i] 17:20 Balapan, krídla Altaja [i] 18:15 Rodinné striebro [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Umenie 09 [i] 22:15 Odpískané [i] 22:45 Magazín ligy majstrov [i] 23:10 Orientácie [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 Kutil Manny [i] 06:45 Pinocchio [i] 07:10 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:40 Karate Kid [i] 08:00 Kráľovstvo surikát III. 1/13 [i] 08:35 Telo na telo [i] 10:30 Vidiečania z Beverly Hills [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika [i] 13:45 Môj otec hrdina [i] 15:45 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Sexi špinavé prachy II. 5,6 [i] 22:00 Prepadnutie v Pacifiku [i] 00:00 Temnota [i] 01:40 Bokovka [i] 03:45 Lásku neurýchliš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 6,7 [i] 09:30 Wolffov revír IX. 11,12 [i] 11:00 Zorro 13,14 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:55 ZDRAVIE + [i] 14:25 Julie Lescautová II. 7 [i] 16:00 Big Ben XIII. - Oheň a plameň [i] 17:30 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 19:00 Tarzan 72,73 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Copak je to za vojáka" [i] 21:25 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 23:00 Wolffov revír IX. [i] 00:35 Zorro [i] 01:20 Tarzan [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička a velikonoční výplata [i] 06:25 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 06:50 Trojčátka 8/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 8/10 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 14:50 Posledná bosorka [i] 16:25 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 8/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 21/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest 2/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:35 Dalziel a Pascoe IX 4/4 [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Huff I 11/13 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Artmix [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:05 Na cestě po Jersey [i] 02:35 Kdo je... Ludvig Blum [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Oslo, 2005 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 717/2379 [i] 08:45 Knižní svět [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:25 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 11:35 Mýty a fakta historie: Ženy na trůnu faraonů [i] 12:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:55 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 16:20 Malý velký muž [i] 18:35 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 5/20 [i] 19:20 Hudební vizitka [i] 19:50 M. Saumell: Děvčátko, Poplach, Vichřice [i] 20:00 Tunguzská katastrofa [i] 20:45 Slavné meteority [i] 22:00 Na plovárně s Ruth Bondy [i] 22:25 Nesnesitelná lehkost bytí [i] 01:15 Bet.E & Carlos Placeres [i] 02:10 Hodina pravdy [i] 03:05 Čétéčko [i] 03:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 7/10 [i] 03:45 Vodácká putování [i] 04:00 Krásný ztráty [i] 04:25 Restart 7/8 [i] 04:40 Tržiště a náměstí jsou srdcem měst [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Dobrodružství Antje a jejích přátel 5, 6 [i] 06:55 3-2-1 Tučňáci! 16 [i] 07:20 Pirátova rodinka 3 [i] 07:50 Psí život [i] 09:40 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 11:25 Odvrácená tvář hor 7 [i] 12:25 Flashdance [i] 14:20 Chyť mě, když to dokážeš [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:50 Střepiny [i] 22:20 Mr.GS [i] 22:50 Kurz sebeovládání [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 20 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Střepiny [i] 02:15 Divá Bára [i] 04:10 Směr jih 41 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Helicops I 13 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 3 [i] 07:00 Země dinosaurů 24 [i] 07:25 Oggy [i] 07:35 Přátelé II 23 [i] 08:00 Svět ve válce 4 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Vražda o třech dějstvích [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Superman III [i] 16:25 Horská dráha [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 22:10 Zločinné myšlenky [i] 00:10 Ostrov dr. Moreaua [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Svět ve válce 4 [i] 04:40 Sinan Toprak I 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:00 Biatlon [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Biatlon [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:45 Severské lyžování [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Wintersports Weekend [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Severské lyžování [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Biatlon [i] 23:45 Wintersports Weekend [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Biatlon [i] 01:55 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Vzestup [i] 12:00 Starožitníkův krám 2/2 [i] 14:00 Baron a ostrý Bill [i] 16:00 Na jeden večer [i] 18:00 Život v buši II 6 [i] 19:00 Život v buši II 7 [i] 20:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 22:00 Foylova válka VI 2 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Vloupání [i] 04:00 Vánoční pohlednice Kanada/USA [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zvířecí hitparáda 5/5 [i] 06:55 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 07:55 Země krásná neznámá 12/16 [i] 09:00 Limity měst 12/13 [i] 09:15 Jamie vaří doma 5/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 6/26 [i] 10:15 Jamie vaří doma 7/26 [i] 10:45 Jamie vaří doma 8/26 [i] 11:15 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 12:20 Limity měst 12/13 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 18/24 [i] 13:35 Káva: Lék na únavu [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 24/26 [i] 15:30 Válka spermií [i] 16:25 Jetstream 8/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 15/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 16/18 [i] 18:15 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 19:20 Tvář Země 2/3 [i] 20:20 Dítě génius 4/4 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 5/8 [i] 22:30 Nukleární žraloci 3/3 [i] 23:30 Geologická pouť 1/5 [i] 00:35 Mars na obzoru 1/6 [i] 01:30 Mars na obzoru 2/6 [i] 02:30 Země krásná neznámá 12/16 [i] 03:30 Toulky Maďarskem 3/13 [i] 04:05 Toulky Maďarskem 4/13 [i] 04:40 Limity měst 12/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Přistižen při činu [i] 07:35 BAFTA Film Awards 2009 [i] 09:35 Kněz je poděs [i] 11:05 Návrat na vrchol [i] 13:10 Bláznivej tábor [i] 14:40 Hudbu složil, slova napsal [i] 16:25 Hrdinové a zbabělci [i] 17:55 Mimzy [i] 19:30 Před kamerou 9 [i] 20:00 U mě dobrý [i] 21:45 300: Bitva u Thermopyl [i] 23:40 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 00:35 Motel smrti [i] 02:00 81. Annual Academy Awards [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Vánoce bez Santy [i] 09:30 Před kamerou 8 [i] 10:00 Most do země Terabithia [i] 11:35 Mořská panna, Aquamarine [i] 13:20 Vražda je tak snadná [i] 14:50 Zlatý Glóbus 2009 [i] 16:55 V jednom kole [i] 18:30 Štěstí na dosah [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Jen na sex [i] 23:40 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:50 Marion a Lucie [i] 03:25 Kdo je tady ředitel? [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.