Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Komisár Rex: Opäť v akcii 3/8 [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 13/40 [i] 06:45 Scooby Doo I. 11/24 [i] 07:10 Flintstonovci II. 13/25 [i] 07:40 Ahoj, Robbie! III. 3/10 [i] 08:30 Olsen Twins: Výzva [i] 10:20 Priatelia I. 9-10/24 [i] 11:15 Bláznivá strela [i] 12:50 Trhák pána Bowfingera [i] 14:45 Taxi [i] 16:25 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Klebetí sa... [i] 22:10 Obeť: Lovec krvi [i] 00:10 Vreskot 3 [i] 02:15 Anjeli pomsty [i] 03:55 Môj svet [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Extra [i] 05:55 Pocoyo II. 27/52 [i] 06:05 Pocoyo II. 28/52 [i] 06:10 Poštár Pat II 24 [i] 06:25 Poštár Pat II 25 [i] 06:45 Aladin 63/65 [i] 07:05 Lovci drakov 24/26 [i] 07:30 Kim Perfektná IV. 8/18 [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Pestrá rodinka 9/36 [i] 09:15 Si v obraze? [i] 09:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:15 Klik [i] 10:30 Chudobní milionári I. 10/12 [i] 11:20 Zlaté hity [i] 12:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i] 13:05 Motormagazín [i] 13:30 Geronimo [i] 15:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:00 Robin Hood I 7/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Sľub [i] 22:50 Čo nebolo v 5 proti 5 [i] 23:20 Drobné pohľadávky 2/2 [i] 01:05 Rodinná záležitosť [i] 02:55 Takí sme boli [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Zelená šanca [i] 04:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 6/18 [i] 05:25 Tintamare [i] 06:20 Šťastný Luke 1 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 23/30 [i] 09:05 Chceli zabiť Hitlera 2/4 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 Elixír [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 13:55 Horúce zábery 2/2 [i] 14:45 Poltón [i] 15:10 Po deviatich rokoch [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Kto ma naučí pol znaku [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:05 Slovenský bigbít 3 [i] 00:45 Anjeli strážni [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:55 Záver vysielania 04:25 Správy STV [i] 04:50 Test magazín [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NAJLEPŠIE POČASIE 05:45 Kutil Manny [i] 06:10 Pinocchio [i] 06:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 06:55 Karate Kid [i] 07:20 Neuveriteľná cesta [i] 09:00 Prechádzka v oblakoch [i] 10:50 Útek v hlbinách [i] 12:30 Cliffhanger [i] 14:35 Panika vo vzduchu [i] 16:25 Mama, smiem spať s netvorom ? [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Telo na telo [i] 22:00 Porky 3: Odplata [i] 00:10 Letec [i] 02:55 Dobrý synček [i] 04:20 Panika vo vzduchu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 4,5 [i] 09:30 Wolffov revír IX. 9,10 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 7 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 1/6 [i] 15:00 Siska 19 [i] 16:00 Môj najlepší priateľ [i] 17:30 Vražda v hoteli Excelsior [i] 19:00 Tarzan 70,71 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 7 [i] 21:30 Big Ben XIII. - Oheň a plameň [i] 23:00 Wolffov revír IX. [i] 00:40 Môj najlepší priateľ [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Tibet v Nepálu: Zvířata 05:30 Události v regionech [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:05 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 8/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 77/78 [i] 07:10 Kromaňonec 8/21 07:35 Tip a Tap 23/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 08:05 U nás na farmě 25/26 [i] 08:20 Misa a vlk [i] 09:40 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Honba za diamantem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 8/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 8/13 [i] 14:25 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 14:45 Doktor Martin 7/23 [i] 15:35 Korunní princ 1/2 [i] 17:00 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 2/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Neříkej ani slovo [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Insomnie [i] 01:05 Róza [i] 02:40 13. komnata Arnošta Lustiga [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 05:25 Malíř Vladimír Svobodník [i] 05:35 Byla jednou jedna planeta 7/26 [i] 06:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 06:30 Správy STV 07:00 Diagnóza [i] 07:20 To jsou věci! 5/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Sněhová koule [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Tady je Šloufovo...! [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Stop [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:15 Cream: Živě v Royal Albert Hall [i] 15:15 Český amatérský golf 2008 [i] 15:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 18:15 Kultura.cz [i] 18:40 Divadlo žije! [i] 19:10 Mezi proudy [i] 20:00 Zlatá šedesátá 8/26 [i] 21:00 Stud [i] 22:40 Artmix [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Abbey Road: Live 3/12 [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Divokej Bill [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 3, 4 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 15 [i] 07:00 Pirátova rodinka 2 [i] 07:30 Senzační Spiderman 22 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 12 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Zloději času [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Divá Bára [i] 13:55 Erin Brockovich [i] 16:25 Hogo fogo Homolka [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední prázdniny [i] 22:20 Cizinec [i] 00:05 Profesionální lovec [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Babicovy dobroty [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:40 Směr jih 40 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 2 [i] 07:00 Země dinosaurů 23 [i] 07:25 Oggy [i] 07:35 Fresh Prince III 10 [i] 08:00 Přátelé II 22 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Hunter VI 5 [i] 10:35 Drzá Jordan V 4 [i] 11:35 Agentura Jasno 7 [i] 12:35 Closer I 11 [i] 13:35 Když uhodí blesk [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - Sunderland AFC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Dožeň, co se dá! [i] 22:20 Tango a Cash [i] 00:30 V žáru vášně [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Helicops I 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Severské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Severské lyžování [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Jezdkyně [i] 12:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 14:00 Nepotrestaná vražda [i] 16:00 Drsné městečko [i] 18:00 Život v buši II 4 [i] 19:00 Život v buši II 5 [i] 20:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 22:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Tichý svědek VI 3 [i] 03:00 Tichý svědek VI 4 [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické odkazy 1/6 [i] 07:00 Antické odkazy 2/6 [i] 08:00 Antické odkazy 3/6 [i] 09:05 Obnažená planeta 5/6 [i] 10:05 Obnažená planeta 6/6 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 17/24 [i] 13:35 Černá káva 3/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 23/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 16:30 Jetstream 7/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 13/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 14/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 19:30 Tvář Země 1/3 [i] 20:30 Dítě génius 3/4 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 4/8 [i] 22:35 Nukleární žraloci 2/3 [i] 23:35 Budoucnost vody 3/3 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 02:15 Ospalý život [i] 03:00 Stále jsem ženou [i] 03:40 Toulky Maďarskem 1/13 [i] 04:15 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 S mafií v patách [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 7 [i] 08:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 09:40 Bude naše [i] 11:10 Malý zrádce [i] 12:40 Angel [i] 14:35 Citové pouto [i] 16:10 Kouzelná romance [i] 17:55 P.S. Miluji tě [i] 20:00 Hairspray [i] 21:50 Krvavá laguna [i] 23:20 Vstupní brána [i] 01:00 Pláž [i] 02:55 Shred 2 [i] 04:25 Stephanie Daley [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Divná sešlost [i] 09:50 Maturita po sedmdesátce [i] 11:30 Casino Royale [i] 13:55 Život v překladu [i] 15:40 Blízká setkání třetího druhu [i] 17:55 Gang v útoku [i] 20:00 Černý srpen [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 22:50 Hluboko zmražený [i] 00:20 Mafiánské hity [i] 01:50 Z úst do úst [i] 03:30 Den, kdy jsem přežil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Hernandez prestupuje do West Hamu za 16 miliónov libier
Mexický futbalista Javier Hernandez prestúpil z Bayeru Leverkusen do West Hamu United. Anglický klub zaplatil nemeckému za jeho služby šestnásť miliónov libier, útočník ...

Vo veku 87 rokov zomrel grandslamový a daviscupový víťaz M.Rose
Vo veku 87 rokov zomrel bývalý tenisový grandslamový a daviscupový šampión a neskôr úspešný tréner Mervyn Rose z Austrálie. O smrti člena Medzinárodnej tenisovej siene ...

Bernardeschi podpísal s Juventusom kontrakt do 30. júna 2022
Federico Bernardeschi, archívne foto.

NBA: Koby Altman riadnym generálnym manažérom Clevelandu
Koby Altman sa stal riadnym generálnym manažérom basketbalového tímu NBA Cleveland Cavaliers. Toto leto najprv pracoval na dočasnej báze, po neúspešnom finále play off ...

Aktuálne správy

FOTO: Trojnásobný expremiér Mečiar sa dožíva 75 rokov
Vladimír Mečiar, archívne foto.

Od podpisu zákona o národnej bezpečnosti a vzniku CIA uplynie 70 rokov
Ilustračná snímka

Vatikánsky kardinál Pell sa postavil pred súd pre sexuálne obvinenia
Kardinál George Pell, archívne foto.

Trump prisľúbil Libanonu pomoc s utečencami: Nie som Asadov fanúšik
Donald Trump, archívne foto.

Arabské krajiny rozšírili zoznam teroristov napojených na Katar
Skupina štyroch arabských krajín, ktoré sa snažia izolovať Katar pre údajnú podporu extrémizmu, oznámili včera zaradenie ďalších 18 jednotlivcov a organizácií na svoj ...

Senát schválil začatie debaty o zrušení Obamacare. Trump pocítil úľavu
Na archívnej snímke nový prezident Donald Trump kráča po boku odchádzajúceho Baracka Obamu.

Mnohostranný umelec Albert Marenčin sa dožíva úctyhodného jubilea
Albert Marenčin, archívne foto.

Svet si druhýkrát pripomenie Medzinárodný deň za zachovanie ekosystému
Mangrovové lesy pobrežnej oblasti Sundarbans na pomedzí Bangladéša a Indie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.