Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Komisár Rex: Opäť v akcii 3/8 [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 13/40 [i] 06:45 Scooby Doo I. 11/24 [i] 07:10 Flintstonovci II. 13/25 [i] 07:40 Ahoj, Robbie! III. 3/10 [i] 08:30 Olsen Twins: Výzva [i] 10:20 Priatelia I. 9-10/24 [i] 11:15 Bláznivá strela [i] 12:50 Trhák pána Bowfingera [i] 14:45 Taxi [i] 16:25 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Klebetí sa... [i] 22:10 Obeť: Lovec krvi [i] 00:10 Vreskot 3 [i] 02:15 Anjeli pomsty [i] 03:55 Môj svet [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Extra [i] 05:55 Pocoyo II. 27/52 [i] 06:05 Pocoyo II. 28/52 [i] 06:10 Poštár Pat II 24 [i] 06:25 Poštár Pat II 25 [i] 06:45 Aladin 63/65 [i] 07:05 Lovci drakov 24/26 [i] 07:30 Kim Perfektná IV. 8/18 [i] 07:50 Fidlibum [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Pestrá rodinka 9/36 [i] 09:15 Si v obraze? [i] 09:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:15 Klik [i] 10:30 Chudobní milionári I. 10/12 [i] 11:20 Zlaté hity [i] 12:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i] 13:05 Motormagazín [i] 13:30 Geronimo [i] 15:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 17:00 Robin Hood I 7/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Sľub [i] 22:50 Čo nebolo v 5 proti 5 [i] 23:20 Drobné pohľadávky 2/2 [i] 01:05 Rodinná záležitosť [i] 02:55 Takí sme boli [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Zelená šanca [i] 04:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Euromaxx - Architektúra 6/18 [i] 05:25 Tintamare [i] 06:20 Šťastný Luke 1 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 23/30 [i] 09:05 Chceli zabiť Hitlera 2/4 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 Elixír [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Zábava z archívu [i] 13:55 Horúce zábery 2/2 [i] 14:45 Poltón [i] 15:10 Po deviatich rokoch [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Kto ma naučí pol znaku [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:05 Slovenský bigbít 3 [i] 00:45 Anjeli strážni [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:55 Záver vysielania 04:25 Správy STV [i] 04:50 Test magazín [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NAJLEPŠIE POČASIE 05:45 Kutil Manny [i] 06:10 Pinocchio [i] 06:30 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 06:55 Karate Kid [i] 07:20 Neuveriteľná cesta [i] 09:00 Prechádzka v oblakoch [i] 10:50 Útek v hlbinách [i] 12:30 Cliffhanger [i] 14:35 Panika vo vzduchu [i] 16:25 Mama, smiem spať s netvorom ? [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Telo na telo [i] 22:00 Porky 3: Odplata [i] 00:10 Letec [i] 02:55 Dobrý synček [i] 04:20 Panika vo vzduchu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 4,5 [i] 09:30 Wolffov revír IX. 9,10 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 7 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica II. 1/6 [i] 15:00 Siska 19 [i] 16:00 Môj najlepší priateľ [i] 17:30 Vražda v hoteli Excelsior [i] 19:00 Tarzan 70,71 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 7 [i] 21:30 Big Ben XIII. - Oheň a plameň [i] 23:00 Wolffov revír IX. [i] 00:40 Môj najlepší priateľ [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Tibet v Nepálu: Zvířata 05:30 Události v regionech [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:05 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 8/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 77/78 [i] 07:10 Kromaňonec 8/21 07:35 Tip a Tap 23/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 08:05 U nás na farmě 25/26 [i] 08:20 Misa a vlk [i] 09:40 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Honba za diamantem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 8/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 8/13 [i] 14:25 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 14:45 Doktor Martin 7/23 [i] 15:35 Korunní princ 1/2 [i] 17:00 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 2/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Neříkej ani slovo [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Insomnie [i] 01:05 Róza [i] 02:40 13. komnata Arnošta Lustiga [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 03:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:35 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 05:25 Malíř Vladimír Svobodník [i] 05:35 Byla jednou jedna planeta 7/26 [i] 06:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 06:30 Správy STV 07:00 Diagnóza [i] 07:20 To jsou věci! 5/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Sněhová koule [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Tady je Šloufovo...! [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Stop [i] 12:40 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:15 Cream: Živě v Royal Albert Hall [i] 15:15 Český amatérský golf 2008 [i] 15:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 18:15 Kultura.cz [i] 18:40 Divadlo žije! [i] 19:10 Mezi proudy [i] 20:00 Zlatá šedesátá 8/26 [i] 21:00 Stud [i] 22:40 Artmix [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Abbey Road: Live 3/12 [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Divokej Bill [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 3, 4 [i] 06:35 3-2-1 Tučňáci! 15 [i] 07:00 Pirátova rodinka 2 [i] 07:30 Senzační Spiderman 22 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 12 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Zloději času [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Divá Bára [i] 13:55 Erin Brockovich [i] 16:25 Hogo fogo Homolka [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední prázdniny [i] 22:20 Cizinec [i] 00:05 Profesionální lovec [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Babicovy dobroty [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:40 Směr jih 40 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 2 [i] 07:00 Země dinosaurů 23 [i] 07:25 Oggy [i] 07:35 Fresh Prince III 10 [i] 08:00 Přátelé II 22 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Hunter VI 5 [i] 10:35 Drzá Jordan V 4 [i] 11:35 Agentura Jasno 7 [i] 12:35 Closer I 11 [i] 13:35 Když uhodí blesk [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - Sunderland AFC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Dožeň, co se dá! [i] 22:20 Tango a Cash [i] 00:30 V žáru vášně [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Helicops I 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Severské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Severské lyžování [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Jezdkyně [i] 12:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 14:00 Nepotrestaná vražda [i] 16:00 Drsné městečko [i] 18:00 Život v buši II 4 [i] 19:00 Život v buši II 5 [i] 20:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 22:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Tichý svědek VI 3 [i] 03:00 Tichý svědek VI 4 [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Antické odkazy 1/6 [i] 07:00 Antické odkazy 2/6 [i] 08:00 Antické odkazy 3/6 [i] 09:05 Obnažená planeta 5/6 [i] 10:05 Obnažená planeta 6/6 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 17/24 [i] 13:35 Černá káva 3/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 23/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 16:30 Jetstream 7/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 13/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 14/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 19:30 Tvář Země 1/3 [i] 20:30 Dítě génius 3/4 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 4/8 [i] 22:35 Nukleární žraloci 2/3 [i] 23:35 Budoucnost vody 3/3 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 02:15 Ospalý život [i] 03:00 Stále jsem ženou [i] 03:40 Toulky Maďarskem 1/13 [i] 04:15 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 S mafií v patách [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 7 [i] 08:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 09:40 Bude naše [i] 11:10 Malý zrádce [i] 12:40 Angel [i] 14:35 Citové pouto [i] 16:10 Kouzelná romance [i] 17:55 P.S. Miluji tě [i] 20:00 Hairspray [i] 21:50 Krvavá laguna [i] 23:20 Vstupní brána [i] 01:00 Pláž [i] 02:55 Shred 2 [i] 04:25 Stephanie Daley [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Divná sešlost [i] 09:50 Maturita po sedmdesátce [i] 11:30 Casino Royale [i] 13:55 Život v překladu [i] 15:40 Blízká setkání třetího druhu [i] 17:55 Gang v útoku [i] 20:00 Černý srpen [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 22:50 Hluboko zmražený [i] 00:20 Mafiánské hity [i] 01:50 Z úst do úst [i] 03:30 Den, kdy jsem přežil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.