Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 197-198/216 [i] 10:15 Volanie hôr [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 13/23 [i] 12:45 Stone v utajení 17/26 [i] 13:40 Mestečko Heuréka I. 4/11 [i] 14:30 V tieni zločinu II. 8/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 190-191/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 3/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Krvavé diamanty [i] 23:05 V smrteľnom ohrození [i] 00:45 Ulice smrti [i] 02:35 Jaštery [i] 04:20 Jake a Tlsťoch III. 24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 5/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 17/22 [i] 09:40 Helicops 29/34 [i] 10:30 Capri 6/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 17/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 96/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 97/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:45 Ošiaľ [i] 23:25 Drobné pohľadávky 1/2 [i] 01:05 Don Matteo IV. 21/24 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 96/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 97/224 [i] 03:30 Slovensko dnes [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Seychely 5/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Denník medveďov 1/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Separé [i] 13:55 Veľké záhady [i] 14:20 Ranč Pri zelenej sedme 3/28 [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:20 Família [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 6/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 2/4 [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:15 Telegaléria [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:35 Tintamare [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:35 Správy z regiónov [i] 03:55 Správy - Hírek [i] 04:00 Udalosti ČT [i] 04:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 32 [i] 11:00 Air America 24 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 2 [i] 12:45 Vyjednávači 16 [i] 13:40 Air America 25 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 15:20 Vražedné čísla 33 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 195 [i] 20:45 Cliffhanger [i] 23:00 Tichý plač [i] 00:40 Útek v hlbinách [i] 02:10 C. S. I. : Kriminálka New York II. [i] 02:50 Vražedné čísla [i] 03:30 Air America [i] 04:15 Tichý plač [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Starsky a Hutch 2,3 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 18 [i] 11:00 Život na zámku 31 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:45 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 13,14 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 11,12 [i] 19:00 Život na zámku 31 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 7 [i] 20:55 Siska 19 [i] 21:55 Chobotnica II. 1/6 [i] 23:00 Starý III. 18 [i] 00:00 Siska 19 [i] 01:00 Esmeralda [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Duet [i] 09:05 Život je pes [i] 09:10 Jó, to jsem ještě žil [i] 10:10 Klíměntajn [i] 10:15 Halabalašou [i] 10:50 Kde peníze pomáhají [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 53/54 [i] 14:30 Haf! 51/62 [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel 20/26 [i] 15:20 Taylor má trable 25/26 [i] 15:45 Svět Elmo 40/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 1/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Včelník rakouský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 7/21 [i] 20:55 13. komnata Arnošta Lustiga [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 13/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Muž, který věděl příliš málo [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Okouzlení VIII 53/54 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Krásný ztráty [i] 04:05 Syn Kopanic [i] 04:30 Gorodok 19/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 7/12 [i] 05:15 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:10 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 12:30 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 14:45 Stoleté harrachovské jubileum 15:00 Sportovci světa: Cesty do hlubin [i] 15:55 Kvarteto [i] 16:25 Kus dřeva ze stromu [i] 16:40 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 16:45 Rodina a já [i] 17:05 Bílá místa [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 35/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Oslo, 2005 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 51/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Sněhová koule [i] 20:55 Arthur Honegger: Jana z Arku na hranici [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 19/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Marthou Issovou [i] 23:55 Milan už jde [i] 00:25 Burianův den žen [i] 00:55 Samizdat 8/15 [i] 01:50 Tady je Šloufovo...! [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:35 Po stopách [i] 03:50 Rodina a já [i] 04:10 Bílá místa [i] 04:30 Svět na kolejích [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 4 [i] 09:25 Julie Lescaut V 12 [i] 11:30 Odložené případy IV 12 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 5 [i] 13:20 Pohřešovaní III 16 [i] 14:10 Kobra 11 VII 6 [i] 15:10 Hvězdná brána V 18 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II [i] 18:30 Ulice 1209, 1210 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Malá černá skříňka [i] 22:10 Tudorovci 7 [i] 23:15 Říše vlků [i] 01:30 Novashopping 01:50 Tabu [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 39 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 45 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy [i] 07:25 Will & Grace VII 4 [i] 07:55 Přátelé II 21 [i] 08:25 M*A*S*H 249 [i] 08:55 Panelák 76 [i] 09:40 Odpadlík II 18 [i] 10:40 Právo a pořádek III 13 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 10 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 7 [i] 13:10 Will & Grace VII 5 [i] 13:40 Policie - New York 118 [i] 14:40 Čarodějky I 7 [i] 15:40 Médium III 4 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nesnesitelná krutost [i] 22:15 Neumírej sám [i] 00:15 Freddyho smrt - Poslední noční můra [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Ve jménu zákona I 13 [i] 04:25 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 19:15 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Severské lyžování [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Případy advokáta Kingdoma I 2 [i] 11:00 Život v deltě [i] 13:00 Dotek anděla III 26 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 2 [i] 15:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 17:00 Dotek anděla III 26 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Foylova válka VI 2 [i] 22:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 00:00 Na mou čest [i] 02:00 Tichý svědek VI 1 [i] 03:00 Tichý svědek VI 2 [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 2/2 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 07:10 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 08:10 Novomanželské krize 3/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 4/13 [i] 09:00 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 09:35 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 10:05 Jamie vaří doma o vánocích [i] 11:05 Co nám prospívá 15/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 3/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 4/13 [i] 12:50 Kamenné monumenty 22/23 [i] 13:20 Kamenné monumenty 23/23 [i] 13:50 Proč je to tak? 19/27 [i] 14:50 Interiéry 10/16 [i] 15:10 Zvířecí hitparáda 5/5 [i] 16:00 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 16:35 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 17:05 Co nám prospívá 15/37 [i] 18:00 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 19:00 Jamie vaří doma o vánocích [i] 20:00 Proč je to tak? 19/27 [i] 21:00 Expedice Bhútán 2/2 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 23:00 Legendy kulatého stolu 3/3 [i] 00:00 Most přes Golden Gate [i] 01:00 Svobodní zednáři - tajemné společenství [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 02:50 Legendy kulatého stolu 3/3 [i] 03:55 Zvířecí hitparáda 5/5 [i] 04:50 Most přes Golden Gate [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ratatouille [i] 07:45 Lady XXL [i] 09:20 Štěstí ve hře [i] 11:20 Robinsonovi [i] 12:55 Amazonky [i] 14:35 Marie [i] 16:00 Už jsme doma? [i] 17:30 Volání o pomoc [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 9 [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 21:55 Vím kdo mě zabil [i] 23:40 Šprti [i] 01:30 Za zdí [i] 03:00 Svatby jako řemen [i] 04:35 Nezkrotná Dee Dee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Škvára [i] 11:45 X-Men: Poslední vzdor [i] 13:25 Tady se nedá žít IV. 15 [i] 14:50 Neuvěřitelný příběh [i] 16:20 Děsnej doják [i] 17:40 Hospodská láska [i] 19:10 Dvanáct do tuctu 2 [i] 20:40 Deset položek a méně [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 00:25 Honička na playboye [i] 02:10 Oktoberfest [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.