Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 195-196/216 [i] 10:00 V dračích pazúroch 4/4 [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 12/23 [i] 12:40 Stone v utajení 16/26 [i] 13:30 Mestečko Heuréka I. 3/11 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 7/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 188-189/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 2/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 4 [i] 21:20 Comeback [i] 21:55 Dokonalé alibi [i] 23:45 Myšlienky vraha II. 7/23 [i] 00:35 Nevinný vrah [i] 02:15 Hranice možností [i] 03:55 Jake a Tlsťoch III. 23/26 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 4/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 16/22 [i] 09:40 Helicops 28/34 [i] 10:30 Eurovision Song Contest 2009 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 17/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 94/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 95/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 6/12 [i] 22:00 Vražedné tango [i] 23:55 Bronski a Bernstein 3/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 20/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 94/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 95/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Seychely 4/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Banícke rozprávky 3/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Magická osmička 1/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Slovenské unikáty 1999 [i] 13:20 Na ľudovú nôtu [i] 13:50 Mama to vie najlepšie [i] 14:15 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 14:40 Ranč Pri zelenej sedme 2/28 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:35 Separé [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Denník medveďov 1/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Dobrodružstvá kriminalistiky 6/26 [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 31 [i] 11:00 Air America 23 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 1/24 [i] 12:45 Svieža štvorka 7 [i] 13:40 Air America 24 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 15:20 Vražedné čísla 32 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 16 [i] 21:20 Panelák 194 [i] 22:00 Panelák v českom znení [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Muž bez tieňa [i] 01:35 Teserakt [i] 03:10 Kráľovská nemocnica [i] 04:35 Ihrisko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 357/357 [i] 08:35 Starsky a Hutch 1/23 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 17 [i] 11:00 Život na zámku 30 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 15:25 Wallis a Edward - Láska alebo trón [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 9,10 [i] 19:00 Život na zámku 30 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 13,14 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý III. 17 [i] 01:15 Esmeralda [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pryč od minulosti [i] 10:35 Zpívá Karel Gott [i] 11:45 Na zapřenou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Okouzlení VIII 52/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 16/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop: Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čolek hranatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot X 3/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 11/12 [i] 23:50 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:30 Okouzlení VIII 52/54 [i] 01:25 Hotel Babylon I 7/8 [i] 02:15 Pětka v Pomeranči [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Studio M - Tibia [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji 7/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:10 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 13:00 Střípky času [i] 13:25 Bludiště [i] 13:55 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 15:15 Já a moje rodina 23/26 [i] 15:30 Svět na kolejích [i] 15:50 Království divočiny: Mořští savci 8/10 [i] 16:15 Prizma [i] 16:40 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 7/13 [i] 17:05 MS v klasickém lyžování 2009 Liberec [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Game Page [i] 19:35 Chris Barber band [i] 20:00 Tady je Šloufovo...! [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 7/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 A tou nocí nevidím ani jedinou hvězdu [i] 01:00 Odsouzena k manželství [i] 01:55 Chopinův festival Mariánské Lázně 2008 [i] 02:10 Nade vší pochybnost [i] 03:00 Film point [i] 04:00 Než přijede záchranka 5/13 [i] 04:15 Ta naše povaha česká [i] 04:40 Černé ovce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 3 [i] 09:25 Hledač talentů [i] 11:05 Lenssen & spol. [i] 11:35 Odložené případy IV 11 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 4 [i] 13:20 Pohřešovaní III 15 [i] 14:15 Kobra 11 VII 5 [i] 15:10 Hvězdná brána V 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV [i] 18:30 Ulice 1207, 1208 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 87 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas VII 24 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 7 [i] 23:10 Útěk do Mexika [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas IV 19 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Na vlastní oči [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 38 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 44 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy [i] 07:25 Will & Grace VII 3 [i] 07:55 Přátelé II 20 [i] 08:25 M*A*S*H 248 [i] 08:55 Panelák 75 [i] 09:40 Odpadlík II 17 [i] 10:40 Právo a pořádek III 12 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 9 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 6 [i] 13:10 Will & Grace VII 4 [i] 13:40 Policie - New York 117 [i] 14:40 Čarodějky I 6 [i] 15:40 Médium III 3 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 50 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Chirurgové IV 7 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 5 [i] 00:15 Na plný plyn I 15 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona I 12 [i] 03:50 Kapitán Kloss 13 [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Biatlon [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:45 Tenis [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Severská kombinace [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:30 Prowrestling [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Případy advokáta Kingdoma I 1 [i] 11:00 Nezdolné město 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 25 [i] 14:00 Případy advokáta Kingdoma I 1 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Dotek anděla III 25 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Médium II 3 [i] 21:00 Ochránce III 13 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 16 [i] 23:00 Médium II 3 [i] 00:00 Ochránce III 13 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 16 [i] 02:00 Tichý svědek V 5 [i] 03:00 Tichý svědek V 6 [i] 04:00 Expert na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1/2 [i] 07:10 Nigel Marven a tučňáci [i] 08:10 Novomanželské krize 1/13 [i] 08:35 Novomanželské krize 2/13 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 09:30 Limity měst 3/13 [i] 09:45 Limity měst 4/13 [i] 10:05 Jamie vaří doma 25/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 26/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 14/37 [i] 12:00 Novomanželské krize 1/13 [i] 12:25 Novomanželské krize 2/13 [i] 12:50 Kamenné monumenty 20/23 [i] 13:20 Kamenné monumenty 21/23 [i] 13:50 Proč je to tak? 18/27 [i] 14:50 Interiéry 9/16 [i] 15:10 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 16:30 Limity měst 3/13 [i] 16:45 Limity měst 4/13 [i] 17:05 Co nám prospívá 14/37 [i] 18:00 Nigel Marven a tučňáci [i] 19:00 Jamie vaří doma 25/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 26/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 18/27 [i] 21:00 Expedice Bhútán 1/2 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 4/10 [i] 23:00 Legendy kulatého stolu 2/3 [i] 00:00 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 00:55 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 4/10 [i] 02:55 Legendy kulatého stolu 2/3 [i] 03:55 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 04:50 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 7 [i] 06:00 Po hlavě [i] 08:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 09:50 Dr. Dolittle 3 [i] 11:25 U mě dobrý - Film o filmu [i] 11:40 Jako mravenci [i] 13:00 Ratatouille [i] 14:50 Lady XXL [i] 16:25 Štěstí ve hře [i] 18:25 Robinsonovi [i] 20:00 Na stojáka 52 [i] 20:30 Americká kratochvíle [i] 22:15 Torrente 3 - Ochránce [i] 23:50 Statečné srdce [i] 02:40 Americká kratochvíle [i] 04:25 Torrente 3 - Ochránce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nejlepší obchodníci [i] 11:45 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 13:15 Tady se nedá žít IV. 14 [i] 14:40 Mořská panna, Aquamarine [i] 16:20 Před kamerou 8 [i] 16:50 Škvára [i] 18:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 20:20 Kdo je tady ředitel? [i] 22:00 Hollywoodland [i] 00:05 Pijavice [i] 01:35 U ledu [i] 03:10 Kdo je tady ředitel? [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.