Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 193-194/216 [i] 10:00 V dračích pazúroch 3/4 [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 11/23 [i] 12:40 Stone v utajení 15/26 [i] 13:30 Mestečko Heuréka I. 2/11 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 6/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 186-187/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex: Opäť v akcii 1/8 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 22:35 Amnézia [i] 00:10 Vabank [i] 02:25 Vražedná stretávka I. 7/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 22/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex: Opäť v akcii 1/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 3/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 15/22 [i] 09:40 Helicops 27/34 [i] 10:35 Slečna Marpleová [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 15/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 92/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 93/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 4/24 [i] 21:00 Dr.House II. 5/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Studené šťastie [i] 00:05 Bronski a Bernstein 2/13 [i] 00:55 Don Matteo IV. 19/24 [i] 01:50 Bianca - cesta za šťastím 92/224 [i] 02:35 Bianca - cesta za šťastím 93/224 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:30 Správy STV [i] 04:00 Góly body sekundy [i] 04:05 Seychely 3/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Päť zŕn [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 4/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 1/26 [i] 14:00 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:30 Ranč Pri zelenej sedme 1/28 [i] 14:55 Enviro [i] 15:10 5 minút po dvanástej [i] 16:20 Diagnóza 126 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 18:35 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Magická osmička 1/4 [i] 21:00 Slovenské rozprávky [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Smutný valčík [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Zvieracia klinika [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 30 [i] 11:00 Air America 22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 23/23 [i] 12:45 Vyjednávači 15 [i] 13:40 Air America 23 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 15:20 Vražedné čísla 31 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York II. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 193 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 20 [i] 22:30 Svieža štvorka 7 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:25 Čas strachu [i] 01:50 Časovaná bomba [i] 03:10 Všetci prezidentovi muži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 355,356 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 16 [i] 11:00 Život na zámku 29 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 5 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 5 [i] 15:20 Linda 16 [i] 16:10 Pobrežná hliadka VII. [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 7,8 [i] 19:00 Život na zámku 29 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 21:30 Wallis a Edward - Láska alebo trón [i] 23:00 Pobrežná hliadka VII. 3 [i] 23:50 Starý III. 16 [i] 00:50 Esmeralda [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Tibet v Nepálu: Gompa 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Doktor z vejminku 3/7 [i] 11:20 Studio B [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 7/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 51/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 15/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 7/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 23/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zbrašovské jeskyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 7/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Sluneční stát [i] 00:35 Okouzlení VIII 51/54 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:30 Tajné akce StB 7/40 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech [i] 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Exit 316 - Mise: Malí a neklidní [i] 09:55 Malíři z Provence 1/3 [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 10/26 [i] 11:20 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 14/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Čelní srážka [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Vivat Španělsko! 7/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 5/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 11/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Slavnostní zahájení MS v klasickém lyžování 2009 [i] 20:55 John a Mary [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Mizející láska [i] 00:45 Krásná hašteřilka - Divertimento [i] 02:50 Divadlo žije! [i] 03:20 Q [i] 03:45 POP ART 04:25 Zoom [i] 04:40 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 2 [i] 09:25 Chyťte vraha 2/2 [i] 11:20 Odložené případy IV 10 [i] 12:20 Můj přítel Monk V 3 [i] 13:15 Pohřešovaní III 14 [i] 14:10 Kobra 11 VII 4 [i] 15:10 Hvězdná brána V 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 25 [i] 18:30 Ulice 1205, 1206 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III 23 [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:40 Plastická chirurgie s.r.o. IV 12 [i] 23:35 Přežít kriminál [i] 01:25 Novashopping 01:45 112 [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:00 Áčko [i] 04:15 Směr jih 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Sauna - Někdo to rád horké [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 43 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy [i] 07:25 Will & Grace VII 2 [i] 07:55 Přátelé II 19 [i] 08:25 M*A*S*H 247 [i] 08:55 Panelák 74 [i] 09:40 Odpadlík II 16 [i] 10:40 Právo a pořádek III 11 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 8 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 5 [i] 13:10 Will & Grace VII 3 [i] 13:40 Policie - New York 116 [i] 14:40 Čarodějky I 5 [i] 15:40 Médium III 2 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 2 [i] 23:20 Cela [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona I 11 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i] 04:55 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 12:00 Tenis [i] 14:15 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Biatlon [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 11:00 Nezdolné město 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 24 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Dotek anděla III 24 [i] 18:00 Síla odpuštění [i] 20:00 Médium II 2 [i] 21:00 Ochránce III 12 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 15 [i] 23:00 Médium II 2 [i] 00:00 Ochránce III 12 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 15 [i] 02:00 Tichý svědek V 3 [i] 03:00 Tichý svědek V 4 [i] 04:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 15/15 [i] 06:25 Limity měst 1/13 [i] 06:40 Limity měst 2/13 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 14/21 [i] 07:10 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 08:10 Skryté možnosti 25/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 26/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 23/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 24/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 13/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 25/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 26/26 [i] 12:50 Kamenné monumenty 18/23 [i] 13:20 Kamenné monumenty 19/23 [i] 13:50 Proč je to tak? 17/27 [i] 14:50 Interiéry 8/16 [i] 15:10 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 13/37 [i] 18:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 19:00 Jamie vaří doma 23/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 24/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 17/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 15/15 [i] 21:30 Limity měst 1/13 [i] 21:45 Limity měst 2/13 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 3/10 [i] 23:00 Legendy kulatého stolu 1/3 [i] 00:00 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 01:00 Království islámu [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 3/10 [i] 02:55 Legendy kulatého stolu 1/3 [i] 03:55 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 04:50 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Číslo 2 [i] 07:35 Před kamerou 8 [i] 08:05 Malý zrádce [i] 09:35 Bláznivej tábor [i] 11:05 Perfektní záskok [i] 12:45 Kněz je poděs [i] 14:15 Po hlavě [i] 16:20 Kdekoli, jen ne tady [i] 18:15 Jako mravenci [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 7 [i] 20:00 Fontána [i] 21:35 Voják [i] 23:05 Hříšné svědectví [i] 00:45 Fontána [i] 02:20 Voják [i] 03:50 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V jednom kole [i] 11:35 V tom domě straší! [i] 13:05 Tady se nedá žít IV. 13 [i] 14:30 Nejlepší obchodníci [i] 16:15 Zlatý Glóbus 2009 [i] 18:20 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 19:50 Divočáci [i] 21:30 Californication II. : Na samotě 7 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 22:55 Jen na sex [i] 00:35 Děti Boží: Znovunalezení [i] 01:45 Babel [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.