Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 191-192/216 [i] 10:00 V dračích pazúroch 2/4 [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 10/23 [i] 12:40 Stone v utajení 14/26 [i] 13:30 Mestečko Heuréka I. 1/11 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 5/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 184-185/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 17/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 3 [i] 21:25 Comeback [i] 21:55 Volanie o pomoc [i] 23:45 V poslednej chvíli [i] 01:35 More lásky [i] 03:30 Jake a Tlsťoch III. 21/26 [i] 04:15 Komisár Rex VIII. 17/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 2/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 14/22 [i] 09:40 Helicops 26/34 [i] 10:35 Hľadá sa opatrovateľka [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 14/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 90/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 91/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová [i] 23:55 Bronski a Bernstein 1/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 18/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 90/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 91/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Seychely 2/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 3/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Z lásky k zvieratám 9 [i] 14:30 Lassie I 26/26 [i] 15:00 Repete z repete [i] 15:30 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 15:55 Hepatitída C - Tichý zabijak [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 1/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 15/18 [i] 20:50 Diagnóza 126 [i] 21:10 Bratislavské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Deadwood 12/12 [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 29 [i] 11:00 Air America 21 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 22 [i] 12:45 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 20 [i] 13:40 Air America 22 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 15:20 Vražedné čísla 30 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 23/23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 15 [i] 21:20 Panelák 192 [i] 22:00 SHARK II. 15 [i] 23:00 De Facto [i] 23:45 Profesionáli 13 [i] 00:30 Hodina pravdy [i] 02:20 Precitnutie v Garden State [i] 04:00 Hemoglobín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 353,354 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 15 [i] 11:00 Život na zámku 28 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Miesto činu: Kvet zla [i] 15:30 "Čas pracuje pro vraha" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 5,6 [i] 19:00 Život na zámku 28 [i] 20:00 Muž na radnici 5 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 5 [i] 21:50 Linda 16 [i] 22:45 Pobrežná hliadka VII. 1,2/22 [i] 00:10 Starý III. 15 [i] 01:10 Esmeralda [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 7/7 [i] 09:50 Babiččina krabička [i] 10:15 Slovácko sa nesúdí 7/12 [i] 10:50 Činčin [i] 11:35 Melodie, které se vracejí s Milanem Chladilem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Okouzlení VIII 50/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 14/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 7/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 7/10 [i] 15:50 Věda je zábava 14/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Měsíčnice vytrvalá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji 7/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 7/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV 3/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Politické spektrum [i] 00:10 Vltava v obrazech 4/86 [i] 00:30 Sex ve městě III 12/18 [i] 01:00 Okouzlení VIII 50/54 [i] 01:50 Chcete mě? [i] 02:05 Vodácká putování: Ohře [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Lucrezia [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Vltava v obrazech 4/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 10/26 [i] 16:10 Malíři z Provence 1/3 [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 7/10 [i] 17:25 To jsou věci! 5/10 [i] 17:50 Divnopis - Dneboh [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 12/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Můj dům v Umbrii [i] 22:10 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Chrámy múz [i] 01:00 Architekt Josef Zítek [i] 01:30 Muž za scénou [i] 02:10 Souboj vojevůdců 7/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Znamení a rituály [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Sváteční slovo spisovatele a dramatika Miroslava Stoniše [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316 - Mise: Malí a neklidní [i] 04:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 34/72 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 1 [i] 09:50 Moře lásky: Romance u jezera [i] 11:40 Odložené případy IV 9 [i] 12:30 Můj přítel Monk V 2 [i] 13:25 Pohřešovaní III 13 [i] 14:15 Kobra 11 VII 3 [i] 15:10 Hvězdná brána V 15 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 24 [i] 18:30 Ulice 1203, 1204 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 86 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 23 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Krvavá volba [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas IV 18 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Občanské judo [i] 04:10 Směr jih 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 42 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy [i] 07:25 Will & Grace VII 1 [i] 07:55 Přátelé II 18 [i] 08:25 M*A*S*H 246 [i] 08:55 Panelák 73 [i] 09:40 Odpadlík II 15 [i] 10:40 Právo a pořádek III 10 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 7 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 4 [i] 13:10 Will & Grace VII 2 [i] 13:40 Policie - New York 115 [i] 14:40 Čarodějky I 4 [i] 15:40 Médium III 1 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 49 [i] 21:20 Deska roku 2008 [i] 22:25 Kauzy z Bostonu I 7 [i] 23:20 Sběratelé kostí I 4 [i] 00:20 Na plný plyn I 14 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona I 10 [i] 03:50 Svět 2009 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Biatlon [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Tenis [i] 14:15 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:30 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Watts [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 11:00 Jane Doeová: Oči [i] 13:00 Dotek anděla III 23 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 15:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 17:00 Dotek anděla III 23 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Médium II 1 [i] 21:00 Ochránce III 11 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 14 [i] 23:00 Médium II 1 [i] 00:00 Ochránce III 11 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 14 [i] 02:00 Tichý svědek V 1 [i] 03:00 Tichý svědek V 2 [i] 04:00 Záhadná žena: Nemluvně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 13/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 14/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 13/21 [i] 07:10 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 08:10 Skryté možnosti 23/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 24/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 21/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 22/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 12/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 23/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 24/26 [i] 12:50 Kamenné monumenty 16/23 [i] 13:20 Kamenné monumenty 17/23 [i] 13:50 Proč je to tak? 16/27 [i] 14:50 Interiéry 7/16 [i] 15:10 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 12/37 [i] 18:00 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 19:00 Jamie vaří doma 21/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 22/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 16/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 13/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 14/15 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 2/10 [i] 23:00 Keltské mýty 2/2 [i] 00:00 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 01:00 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 02:00 Pravda, povinnost, udatnost 2/10 [i] 02:55 Keltské mýty 2/2 [i] 03:50 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 04:45 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:50 Góóól! II [i] 09:45 Pravý Američan [i] 11:20 Volání o pomoc [i] 13:25 Číslo 2 [i] 14:55 Malý zrádce [i] 16:20 Bláznivej tábor [i] 17:50 Perfektní záskok [i] 19:30 Kněz je poděs [i] 21:00 Californication II. : Na samotě 7 [i] 21:30 Na stojáka 44 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 22:50 Netopýři: Chuť krve [i] 00:15 Za zdí [i] 01:45 Absurdistán [i] 03:05 Netopýři: Chuť krve [i] 04:30 Za zdí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Gang v útoku [i] 12:05 Divná sešlost [i] 13:55 Tady se nedá žít IV. 12 [i] 15:15 V jednom kole [i] 16:50 V tom domě straší! [i] 18:20 Vánoce bez Santy [i] 19:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:00 Nula od Nuly pojde [i] 23:25 Oktoberfest [i] 01:15 Noční hlídka [i] 03:05 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.