Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 189-190/216 [i] 10:10 V dračích pazúroch 1/4 [i] 12:00 Pohotovosť XIII. 9/23 [i] 12:50 Mestečko Heuréka [i] 14:20 V tieni zločinu II. 4/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 182-183/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 16/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Bulšit [i] 22:20 Paľba [i] 22:55 112 [i] 23:40 Inferno [i] 01:25 Sliediči II. [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 20/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex VIII. 16/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Seychely 1/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 13/22 [i] 09:40 Helicops 25/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Klinika Grace III. 13/25 [i] 14:35 Hopla! [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 88/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 89/224 [i] 17:45 SOS [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hľadá sa opatrovateľka [i] 21:55 Zúfalé manželky III. 23/23 [i] 22:40 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 14/22 [i] 23:25 Murdochove záhady I. 13/13 [i] 00:15 Don Matteo IV. 17/24 [i] 01:10 Svet v obrazoch [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 88/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 89/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Seychely 1/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Odomykanie tajomstva života [i] 12:15 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 8/10 [i] 14:25 Lassie I 25/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 Cesty nádeje [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 9 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Strážcovia Boľšovo teatra [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Anjeli strážni [i] 01:15 Deadwood 11/12 [i] 02:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:25 NOVINY 06:00 Zvieracia klinika [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:40 NOVINY TV JOJ 09:30 Noc tornád [i] 11:00 Zlodej Nick 6/6 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 11, 12 [i] 13:40 Air America 21 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 19 [i] 15:20 Vražedné čísla 29 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 191 [i] 20:45 Veľké rodinné stretnutie [i] 22:35 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 20 [i] 23:30 Profesionáli 12 [i] 00:30 Taffin [i] 02:00 Autosalón [i] 02:30 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 03:15 Veľké rodinné stretnutie [i] 04:40 Bingo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 351,352 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 14 [i] 11:00 Život na zámku 27 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 15:30 Odlúčené dieťa [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 3,4 [i] 19:00 Život na zámku 27 [i] 20:00 Miesto činu: Kvet zla [i] 21:30 Filmová klasika: „Čas pracuje pro vraha“ [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 22/22 [i] 23:40 Starý III. 14 [i] 00:40 Esmeralda [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 77/78 [i] 08:55 Netrpělivost srdce [i] 10:35 Moje rodina II 7/13 [i] 11:05 Arménská genocida [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 49/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 13/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 4/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tetřívek obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 4/10 [i] 21:00 Na cestě po Jersey [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 7/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Amadeus 1984/2001 [i] 01:35 Okouzlení VIII 49/54 [i] 02:25 Poklady světa [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava 04:45 Počesku: Na zámku Kozel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 6/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Zábavná škola - Děti v Čechách 6/10 [i] 13:05 Záhady starého Egypta 6/10 [i] 13:20 Pohádky z celého světa 13/13 [i] 13:35 Heidi [i] 15:20 Aquanauté [i] 16:15 Dobrodružné rybaření [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Ukrývané děti 2/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na plovárně s Peterem Greenawayem [i] 19:30 Biliár [i] 20:00 Souboj vojevůdců 7/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Jak se žije se psem podle [i] 22:00 V odborné péči 20/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Playtime [i] 02:35 Knižní svět [i] 03:05 Restart 6/8 [i] 03:15 Po stopách [i] 03:30 Máte slovo 04:15 POKR [i] 04:45 Československý filmový týdeník 716/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 22 [i] 09:30 Nebezpečná sopka [i] 11:25 Odložené případy IV 8 [i] 12:15 Můj přítel Monk V 1 [i] 13:15 Pohřešovaní III 12 [i] 14:10 Kobra 11 VII 2 [i] 15:10 Hvězdná brána V 14 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 23 [i] 18:30 Ulice 1201, 1202 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 11 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 6 [i] 22:35 Jezero [i] 00:00 Mrtvá zóna IV 9 [i] 00:45 Áčko [i] 01:30 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 41 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy [i] 07:25 Will & Grace VI 24 [i] 07:55 Přátelé II 17 [i] 08:25 M*A*S*H 245 [i] 08:55 Panelák 72 [i] 09:40 Odpadlík II 14 [i] 10:40 Právo a pořádek III 9 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 6 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 3 [i] 13:10 Will & Grace VII 1 [i] 13:40 Policie - New York 114 [i] 14:40 Čarodějky I 3 [i] 15:40 Médium II 22 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 64 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Božská mrcha 7 [i] 23:25 Žralok I 7 [i] 00:25 Na plný plyn I 13 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Ve jménu zákona I 9 [i] 04:00 Autosalon [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Prowrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Dotek anděla III 22 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 15:00 Sestra i matka [i] 17:00 Dotek anděla III 22 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Médium I 16 [i] 21:00 Ochránce III 10 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 13 [i] 23:00 Médium I 16 [i] 00:00 Ochránce III 10 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 13 [i] 02:00 Tichý svědek IV 5 [i] 03:00 Tichý svědek IV 6 [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 23/26 [i] 06:00 Extrémní podmínky 11/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 12/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 12/21 [i] 07:10 Prehistorický park 6/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 21/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 22/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 19/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 20/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 11/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 21/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 22/26 [i] 12:50 Kamenné monumenty 14/23 [i] 13:20 Kamenné monumenty 15/23 [i] 13:50 Proč je to tak? 15/27 [i] 14:50 Interiéry 6/16 [i] 15:10 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 11/37 [i] 18:00 Prehistorický park 6/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 19/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 20/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 15/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 11/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 12/15 [i] 22:00 Pravda, povinnost, udatnost 1/10 [i] 23:00 Keltské mýty 1/2 [i] 00:00 Mars na obzoru 6/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 11/11 [i] 01:25 Malí mniši [i] 01:55 Pravda, povinnost, udatnost 1/10 [i] 02:55 Keltské mýty 1/2 [i] 03:55 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 04:55 Mars na obzoru 6/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 8 [i] 06:00 Létající Skot [i] 07:40 Štěstí ve hře [i] 09:40 Tsunami: Následky 2 [i] 11:10 Dr. Dolittle 3 [i] 12:45 Příměří [i] 14:35 Góóól! II [i] 16:25 Pravý Američan [i] 18:00 Volání o pomoc [i] 20:00 Bernard a Doris [i] 21:40 Stephanie Daley [i] 23:10 Na stojáka 51 [i] 23:40 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 01:05 Vím kdo mě zabil [i] 02:50 Bernard a Doris [i] 04:30 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ghost Rider [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 8 [i] 12:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 15:00 Tady se nedá žít IV. 11 [i] 16:30 Gang v útoku [i] 18:35 Divná sešlost [i] 20:25 Marion a Lucie [i] 22:00 Mafiánské hity [i] 23:30 Californication II. : Slasti a strasti 6 [i] 00:00 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 00:55 Honička na playboye [i] 02:40 Marion a Lucie [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.