Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Smotánka [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 12/40 [i] 06:45 Scooby Doo I. 10/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 12/25 [i] 07:45 Xena II. 7/22 [i] 08:35 SpongeBob v krátkych nohaviciach [i] 10:05 Priatelia I. 7-8/24 [i] 10:55 Kyle XY I. 5-6/10 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Ísť za hlasom srdca [i] 16:00 Láska cez internet [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Príbeh o rytierovi [i] 22:45 Insomnia [i] 00:55 Havraní jastrab [i] 02:25 Anjeli v Amerike 1/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo II. 25/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 26/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 22 [i] 06:55 Poštár Pat II 23 [i] 07:10 Aladin 62/65 [i] 07:35 Lovci drakov 23/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 7/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 8/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 5/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Druhá svadobná noc [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Námestíčko 6/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:45 Skutočný príbeh: Bat 21 [i] 23:30 Komplot [i] 01:10 Chodili sme spolu [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Test magazín [i] 05:05 Halali [i] 05:35 Slávne pláže- Bondi [i] 06:00 Šťastný Luke [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Môj dom - môj hrad [i] 08:50 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Monológ Juraja J. [i] 11:15 Ajhľa, človek [i] 11:40 Hu-hu bratia 1/2 [i] 12:35 Bolo nás šesť 3/6 [i] 13:30 Anjeli strážni [i] 14:00 Retro noviny [i] 14:15 Fašiangy, Turíce [i] 15:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 8/10 [i] 15:25 Skon Paľa Ročku [i] 16:15 Slovo [i] 16:20 Orientácie [i] 16:45 Odomykanie tajomstva života [i] 17:55 Televízne osobnosti - Jozef Pálka [i] 19:19 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:55 Umenie 09 [i] 22:25 Odpískané [i] 22:55 Orientácie [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Umenie 09 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY 05:35 Kutil Manny [i] 06:00 Pinocchio [i] 06:30 Karate Kid [i] 07:40 Uväznení: Prežiť v Andách 1/6 [i] 08:40 Na plný plyn [i] 10:40 Dokonalý útek [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika - Nové časti [i] 13:40 Bad Boys [i] 16:10 Toto sa nerobí [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy II. 3,4 [i] 22:00 Hmla [i] 00:30 Strelec [i] 02:15 Boogeyman [i] 03:45 Nočný zásah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 349,350 [i] 09:25 Wolffov revír IX. 7,8 [i] 11:00 Zorro 11,12 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:50 ZDRAVIE + [i] 14:25 Julie Lescautová II. 6 [i] 15:55 Big Ben XIII. - Mŕtveho nik nepozná [i] 17:30 Esmeralda 1,2/137 [i] 19:00 Tarzan 68,69 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 21:35 Odlúčené dieťa [i] 23:00 Wolffov revír IX. 7,8 [i] 00:35 Zorro 11,12 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička a medvědí strašidlo 3/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 06:50 Trojčátka 7/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 7/10 [i] 11:50 Od praotce k unii [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:05 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 14:30 Kde peníze pomáhají [i] 14:40 Cesty víry [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:15 Sváteční slovo spisovatele a dramatika Miroslava Stoniše [i] 15:25 Missis 2009 [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 7/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 20/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Dalziel a Pascoe IX 3/4 [i] 23:25 Zprávy 23:30 Branky, body, vteřiny 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Huff I 10/13 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 01:30 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Folklorika [i] 02:35 Na cestě po El Quiché [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Istanbul, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 716/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Malí a neklidní [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Lucrezia [i] 12:00 Lumpacivagabundus [i] 13:55 POP ART [i] 14:35 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa [i] 14:45 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 15:40 Znamení a rituály [i] 15:55 Světci a svědci [i] 16:10 Velký Jake [i] 17:55 Film o filmu Ďáblova lest [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 4/20 [i] 19:15 Hudební vizitka [i] 19:50 Kde peníze pomáhají [i] 20:00 Chrámy múz [i] 20:55 Architekt Josef Zítek [i] 21:25 Muž za scénou [i] 22:05 Na plovárně s Peterem Greenawayem [i] 22:30 Ráno v Benátkách [i] 00:35 Flamenco 21. století 3/3 [i] 01:40 Zázraky přírody [i] 02:50 Modrá tajemství 3/3 [i] 03:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 5/7 [i] 04:40 Vodácká putování [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Dobrodružství Antje a jejích přátel 1, 2 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 14 [i] 07:25 Pirátova rodinka 1 [i] 07:55 Střihoruký Edward [i] 10:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 11:45 Odvrácená tvář hor 6 [i] 12:55 Nahoru dolů [i] 15:00 Super náhradník [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slavnosti sněženek [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Mr. GS [i] 22:40 Mizerové [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas IV 17 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 Velbloud uchem jehly [i] 04:10 Směr jih 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 1 [i] 07:00 Země dinosaurů 22 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé II 16 [i] 08:00 Svět ve válce 3 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Hra na vraždu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Superman II [i] 16:35 Když se čas naplnil [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 22:10 Růžový cadillac [i] 00:35 Critters 4 [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Partie [i] 04:50 Sinan Toprak I 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Severská kombinace [i] 17:15 Wintersports Weekend [i] 17:30 Biatlon [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Atletika [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 Jenom láska 2/2 [i] 14:00 Válečná nevěsta [i] 16:00 Zamilovaní sousedé [i] 18:00 Život v buši II 2 [i] 19:00 Život v buši II 3 [i] 20:00 Nezdolné město 2/2 [i] 22:00 Foylova válka VI 1 [i] 00:00 Loučení se svobodou [i] 02:00 Sama na lásku [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 06:55 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 07:55 Země krásná neznámá 11/16 [i] 09:00 Limity měst 11/13 [i] 09:15 Jamie vaří doma 1/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 2/26 [i] 10:15 Jamie vaří doma 3/26 [i] 10:45 Jamie vaří doma 4/26 [i] 11:15 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 12:20 Limity měst 11/13 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 17/24 [i] 13:35 Černá káva 3/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 23/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 16:25 Jetstream 7/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 13/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 14/18 [i] 18:15 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 19:20 Tvář Země 1/3 [i] 20:20 Dítě génius 3/4 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 4/8 [i] 22:30 Nukleární žraloci 2/3 [i] 23:30 Budoucnost vody 3/3 [i] 00:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 01:35 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 02:30 Země krásná neznámá 11/16 [i] 03:30 Toulky Maďarskem 1/13 [i] 04:05 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 04:40 Limity měst 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 8 [i] 06:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 07:25 Robinsonovi [i] 09:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 10:50 Marie Antoinetta [i] 12:50 Létající Skot [i] 14:30 Štěstí ve hře [i] 16:30 Tsunami: Následky 2 [i] 18:00 Dr. Dolittle 3 [i] 19:30 Před kamerou 8 [i] 20:00 Fontána [i] 21:35 Nové sčítání hlasů [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 00:25 Šikmá plocha [i] 01:45 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:25 Něco na té Mary je [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V křesle režiséra [i] 09:45 Divočáci [i] 11:20 Jste zralí na lásku? [i] 12:50 Romero a Julie [i] 14:20 Ghost Rider [i] 16:10 Život v překladu [i] 17:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 20:35 Prasáci [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Hollywoodland [i] 02:25 Výlet za sebevraždou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.