TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Smotánka [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 12/40 [i] 06:45 Scooby Doo I. 10/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 12/25 [i] 07:45 Xena II. 7/22 [i] 08:35 SpongeBob v krátkych nohaviciach [i] 10:05 Priatelia I. 7-8/24 [i] 10:55 Kyle XY I. 5-6/10 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Ísť za hlasom srdca [i] 16:00 Láska cez internet [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Príbeh o rytierovi [i] 22:45 Insomnia [i] 00:55 Havraní jastrab [i] 02:25 Anjeli v Amerike 1/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo II. 25/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 26/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 22 [i] 06:55 Poštár Pat II 23 [i] 07:10 Aladin 62/65 [i] 07:35 Lovci drakov 23/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 7/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Pestrá rodinka 8/36 [i] 09:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 5/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:35 Druhá svadobná noc [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Námestíčko 6/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2009 [i] 21:45 Skutočný príbeh: Bat 21 [i] 23:30 Komplot [i] 01:10 Chodili sme spolu [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Test magazín [i] 05:05 Halali [i] 05:35 Slávne pláže- Bondi [i] 06:00 Šťastný Luke [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Môj dom - môj hrad [i] 08:50 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Monológ Juraja J. [i] 11:15 Ajhľa, človek [i] 11:40 Hu-hu bratia 1/2 [i] 12:35 Bolo nás šesť 3/6 [i] 13:30 Anjeli strážni [i] 14:00 Retro noviny [i] 14:15 Fašiangy, Turíce [i] 15:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 8/10 [i] 15:25 Skon Paľa Ročku [i] 16:15 Slovo [i] 16:20 Orientácie [i] 16:45 Odomykanie tajomstva života [i] 17:55 Televízne osobnosti - Jozef Pálka [i] 19:19 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:55 Umenie 09 [i] 22:25 Odpískané [i] 22:55 Orientácie [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Umenie 09 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY 05:35 Kutil Manny [i] 06:00 Pinocchio [i] 06:30 Karate Kid [i] 07:40 Uväznení: Prežiť v Andách 1/6 [i] 08:40 Na plný plyn [i] 10:40 Dokonalý útek [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Zvieracia klinika - Nové časti [i] 13:40 Bad Boys [i] 16:10 Toto sa nerobí [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy II. 3,4 [i] 22:00 Hmla [i] 00:30 Strelec [i] 02:15 Boogeyman [i] 03:45 Nočný zásah [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 349,350 [i] 09:25 Wolffov revír IX. 7,8 [i] 11:00 Zorro 11,12 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:50 ZDRAVIE + [i] 14:25 Julie Lescautová II. 6 [i] 15:55 Big Ben XIII. - Mŕtveho nik nepozná [i] 17:30 Esmeralda 1,2/137 [i] 19:00 Tarzan 68,69 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Faunovo velmi pozdní odpoledne" [i] 21:35 Odlúčené dieťa [i] 23:00 Wolffov revír IX. 7,8 [i] 00:35 Zorro 11,12 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička a medvědí strašidlo 3/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 06:50 Trojčátka 7/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 7/10 [i] 11:50 Od praotce k unii [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:05 Film o filmu Peklo s princeznou [i] 14:30 Kde peníze pomáhají [i] 14:40 Cesty víry [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:15 Sváteční slovo spisovatele a dramatika Miroslava Stoniše [i] 15:25 Missis 2009 [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 7/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 20/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Ďáblova lest 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Dalziel a Pascoe IX 3/4 [i] 23:25 Zprávy 23:30 Branky, body, vteřiny 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Huff I 10/13 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 01:30 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Folklorika [i] 02:35 Na cestě po El Quiché [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Istanbul, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 716/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Malí a neklidní [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Lucrezia [i] 12:00 Lumpacivagabundus [i] 13:55 POP ART [i] 14:35 Tibet v Nepálu: Lidé z Dolpa [i] 14:45 Svět umění: Fritz Lang - portrét [i] 15:40 Znamení a rituály [i] 15:55 Světci a svědci [i] 16:10 Velký Jake [i] 17:55 Film o filmu Ďáblova lest [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 4/20 [i] 19:15 Hudební vizitka [i] 19:50 Kde peníze pomáhají [i] 20:00 Chrámy múz [i] 20:55 Architekt Josef Zítek [i] 21:25 Muž za scénou [i] 22:05 Na plovárně s Peterem Greenawayem [i] 22:30 Ráno v Benátkách [i] 00:35 Flamenco 21. století 3/3 [i] 01:40 Zázraky přírody [i] 02:50 Modrá tajemství 3/3 [i] 03:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 5/7 [i] 04:40 Vodácká putování [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Dobrodružství Antje a jejích přátel 1, 2 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 14 [i] 07:25 Pirátova rodinka 1 [i] 07:55 Střihoruký Edward [i] 10:00 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 11:45 Odvrácená tvář hor 6 [i] 12:55 Nahoru dolů [i] 15:00 Super náhradník [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slavnosti sněženek [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Mr. GS [i] 22:40 Mizerové [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas IV 17 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 Velbloud uchem jehly [i] 04:10 Směr jih 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 1 [i] 07:00 Země dinosaurů 22 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé II 16 [i] 08:00 Svět ve válce 3 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Hra na vraždu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:50 Superman II [i] 16:35 Když se čas naplnil [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 22:10 Růžový cadillac [i] 00:35 Critters 4 [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Partie [i] 04:50 Sinan Toprak I 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Severská kombinace [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:30 Severská kombinace [i] 17:15 Wintersports Weekend [i] 17:30 Biatlon [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Atletika [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Lásce neutečeš [i] 12:00 Jenom láska 2/2 [i] 14:00 Válečná nevěsta [i] 16:00 Zamilovaní sousedé [i] 18:00 Život v buši II 2 [i] 19:00 Život v buši II 3 [i] 20:00 Nezdolné město 2/2 [i] 22:00 Foylova válka VI 1 [i] 00:00 Loučení se svobodou [i] 02:00 Sama na lásku [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 06:55 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 07:55 Země krásná neznámá 11/16 [i] 09:00 Limity měst 11/13 [i] 09:15 Jamie vaří doma 1/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 2/26 [i] 10:15 Jamie vaří doma 3/26 [i] 10:45 Jamie vaří doma 4/26 [i] 11:15 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 12:20 Limity měst 11/13 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 17/24 [i] 13:35 Černá káva 3/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 23/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 16:25 Jetstream 7/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 13/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 14/18 [i] 18:15 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 19:20 Tvář Země 1/3 [i] 20:20 Dítě génius 3/4 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 4/8 [i] 22:30 Nukleární žraloci 2/3 [i] 23:30 Budoucnost vody 3/3 [i] 00:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 01:35 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 02:30 Země krásná neznámá 11/16 [i] 03:30 Toulky Maďarskem 1/13 [i] 04:05 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 04:40 Limity měst 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 8 [i] 06:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 07:25 Robinsonovi [i] 09:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 10:50 Marie Antoinetta [i] 12:50 Létající Skot [i] 14:30 Štěstí ve hře [i] 16:30 Tsunami: Následky 2 [i] 18:00 Dr. Dolittle 3 [i] 19:30 Před kamerou 8 [i] 20:00 Fontána [i] 21:35 Nové sčítání hlasů [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 00:25 Šikmá plocha [i] 01:45 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:25 Něco na té Mary je [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V křesle režiséra [i] 09:45 Divočáci [i] 11:20 Jste zralí na lásku? [i] 12:50 Romero a Julie [i] 14:20 Ghost Rider [i] 16:10 Život v překladu [i] 17:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 20:35 Prasáci [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Hollywoodland [i] 02:25 Výlet za sebevraždou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Futbalistky SR remizovali v príprave s Rakúskom 1:1
Ilustračná fotografia.

COPA AMERICA: Obhajca titulu z Čile deklasoval Japonsko
Ilustračná snímka.

IAAF schválila výnimku ďalším 14 Rusom, celkovo ich sme súťažiť 81
Ilustračná snímka.

NEŠŤASTIE: Vo veku 41 rokov zahynula bývalá volejbalová reprezentantka
Slávka Mihálová, archívna snímka.

Aktuálne správy

Oblaky a prehánky na Vratislava pocíti nielen Bratislava
Dnes bude prevažne oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty 22 až 27 stupňov C.

UNB by s výstavbou nového heliportu v Ružinove mohla začať v auguste
Na ilustračnej snímke vchod do Univerzitnej nemocnice Bratislava.

Poslancov čaká posledná schôdza pred letnými prázdninami, mali by prerokovať 105 bodov programu
Poslanci Národnej rady SR (NR SR) by mali na 46. schôdzi prerokovať až 105 bodov programu. Posledná schôdza pred letnými prázdninami sa začína v utorok o 13:00. Plénum sa bude zaoberať vládnymi aj ...

Senica predstaví zámery s parkom a zeleňou počas festivalu Ekotopfilm
Ilustračná snímka.

Diaľnica D2 v smere do Bratislavy je momentálne neprejazdná
Ilustračná snímka.

Rezort obrany navrhne vláde obstarať 3D rádiolokátory z Izraela
Na archívnej snímke minister obrany SR Peter Gajdoš.

Arthur Edwin Kennelly prispel k fungovaniu podmorských káblov
Arthur Edwin Kennelly.

OSN odhaduje, že okolo roku 2100 môže byť na svete 11 miliárd ľudí
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.