Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY 06:30 Malý zajac Bugs a priatelia I. 11/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 9/24 [i] 07:20 Flintstonovci II. 11/25 [i] 07:50 Ahoj, Robbie! III. 2/10 [i] 08:40 Olsen Twins: Vtedy v Ríme [i] 10:10 Priatelia I. 5-6/24 [i] 11:00 Láska nič nestojí [i] 12:55 Trójska vojna [i] 14:30 Moja prvá láska [i] 16:25 Beriem si seba [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ako uloviť družičku [i] 22:30 Nemilosrdná spravodlivosť [i] 00:15 Vreskot [i] 02:10 Gladiatrix [i] 03:45 Allyson sa pozerá [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Zmenáreň [i] 06:05 Extra [i] 06:35 Pocoyo II. 23/52 [i] 06:40 Pocoyo II. 24/52 [i] 06:50 Poštár Pat II 20 [i] 07:05 Poštár Pat II 21 [i] 07:20 Aladin 61/65 [i] 07:40 Lovci drakov 22/26 [i] 08:05 Kim Perfektná IV. 6/18 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:30 Pestrá rodinka 7/36 [i] 09:55 Si v obraze? [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Chudobní milionári I. 9/12 [i] 11:45 Zlaté hity [i] 12:35 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 2/20 [i] 13:30 Motormagazín [i] 13:55 Komančovia [i] 15:25 Muži v práci [i] 17:05 Robin Hood I 6/13 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Skutočný príbeh: Klamstvá mojej matky [i] 22:50 Apartmán [i] 00:20 Výboj [i] 01:50 Takí sme boli [i] 02:55 Skutočný príbeh: Klamstvá mojej matky [i] 04:20 Správy STV [i] 04:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 2/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Euromaxx - Architektúra 5/18 [i] 06:40 Horúce zábery 1/2 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Televíkend [i] 08:20 Extr@ English 22/30 [i] 08:45 Klik [i] 09:00 Elixír [i] 09:25 Cesty nádeje [i] 09:55 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 12:20 5 minút po dvanástej [i] 13:25 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:45 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Monológ Juraja J. [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:00 Slovenský bigbít 2 [i] 00:40 Anjeli strážni [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Kutil Manny [i] 06:10 Pinocchio [i] 06:35 Legenda o Tarzanovi [i] 07:00 Karate Kid [i] 07:30 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 09:35 Magická hlbočina 2 [i] 11:20 Perfektné prázdniny [i] 13:20 Zorro: Tajomná tvár [i] 16:15 Dokonalý útek [i] 18:00 Dr. Hermanová [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Bad Boys [i] 22:45 Porky II [i] 00:30 Na plný plyn [i] 02:20 Perfektné prázdniny [i] 03:55 Jimmy Neutron [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 347,348 [i] 09:25 Wolffov revír IX. 5,6 [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 6 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica 6/6 [i] 15:00 Siska 18 [i] 16:00 Zlatá svadba [i] 17:30 Divoška Rosaura 251,252/252 [i] 19:00 Tarzan 66,67 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 6 [i] 21:40 Big Ben XIII. - Mŕtveho nik nepozná [i] 23:15 Wolffov revír IX. 5,6 [i] 00:50 Zlatá svadba [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Tibet v Nepálu: Slavnost 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 7/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 76/78 [i] 07:05 Kromaňonec 7/21 07:30 Tip a Tap 22/26 [i] 07:35 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 08:00 U nás na farmě 24/26 [i] 08:15 Heidi [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Podivný pátek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 7/10 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 7/13 [i] 14:30 Doktor Martin 6/23 [i] 15:20 Večeře u přátel [i] 16:50 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 17:05 Šaty dělaj' člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Smrt soudního znalce 1/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Kokosy na sněhu [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:03 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Živě z Bagdádu [i] 00:50 Medvědí srdce [i] 02:55 13. komnata Štěpána Raka [i] 03:20 Pošta pro tebe [i] 04:15 Na moll [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 6/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Příběhy domů [i] 06:30 Správy STV 06:55 To jsou věci! 4/10 [i] 07:20 Diagnóza [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tajemství bouřlivé minulosti [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Uloupené mateřství [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Michael Bublé [i] 14:45 Aquanauté [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 5/7 [i] 16:35 Modrá tajemství 3/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Mezi proudy [i] 19:40 Film o filmu Ďáblova lest [i] 20:00 Zlatá šedesátá 7/26 [i] 21:00 Pasťák 1968/1990 [i] 22:30 Třistatřicettři [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Abbey Road: Live 2/12 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:45 Je to jenom rokenrol [i] 03:25 ČT Live - Monkey Business [i] 04:20 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Spiderman 13 [i] 06:35 Myšák Stuart Little 13 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 13 [i] 07:30 Senzační Spiderman 21 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem 11 [i] 08:45 Eso [i] 10:00 Evoluce [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Velbloud uchem jehly [i] 14:10 Supernova 2/2 [i] 15:45 Mr. Bean [i] 16:20 Ecce Homo Homolka [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 50 x a stále poprvé [i] 22:00 Úkladná vražda [i] 23:40 Octopus [i] 01:20 Novashopping 01:45 Volejte Novu [i] 02:10 Babicovy dobroty [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:45 Směr jih 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Na čem záleží 64 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 26 [i] 07:00 Země dinosaurů 21 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 9 [i] 08:00 Přátelé II 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Drzá Jordan V 3 [i] 10:30 Agentura Jasno 6 [i] 11:30 Closer I 10 [i] 12:30 Madisonské mosty [i] 15:15 Příběh Tarzana - pána opic [i] 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Zaříkávač koní [i] 23:35 Valentine [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Helicops I 10 [i] 04:10 Helicops I 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:50 Tenis [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Saně [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Saně [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Sladká láska [i] 12:00 Jenom láska 1/2 [i] 14:00 Svatební přání [i] 16:00 Céline [i] 18:00 Dešťový stín 6 [i] 19:00 Život v buši II 1 [i] 20:00 Nezdolné město 1/2 [i] 22:00 Nezdolné město 2/2 [i] 00:00 Neposlušné srdce [i] 02:00 Tichý svědek IV 3 [i] 03:00 Tichý svědek IV 4 [i] 04:00 Přítel pod stromečkem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 26/26 [i] 06:30 Islandské gejzíry [i] 07:00 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 07:55 Tajemství Zakázaného města 2/2 [i] 08:45 Limity měst 13/13 [i] 09:05 Obnažená planeta 3/6 [i] 10:05 Obnažená planeta 4/6 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 2/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 6/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 16/24 [i] 13:35 Černá káva 2/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 22/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 16:30 Jetstream 6/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 11/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 12/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2/4 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 23/23 [i] 20:00 Islandské gejzíry [i] 20:25 Dítě naší doby 23/23 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 3/8 [i] 22:35 Nukleární žraloci 1/3 [i] 23:35 Budoucnost vody 2/3 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 5/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 6/14 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 02:15 Panika - Těžká, ale léčitelná psychická porucha [i] 03:15 Limity měst 13/13 [i] 03:35 Singapur 1/2 [i] 04:10 Singapur 2/2 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lady XXL [i] 07:40 Anna a král [i] 10:05 Ratatouille [i] 11:55 Koření života [i] 13:40 Moje superbejvalka [i] 15:15 Už jsme doma? [i] 16:45 Tsunami: Následky 1 [i] 18:20 Přehlížený [i] 20:00 Dokonalý trik [i] 22:05 Lookout [i] 23:40 Absurdistán [i] 01:05 Někdo jiný [i] 02:20 Shred [i] 04:00 Modli se za ráno [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Síly temna [i] 09:40 Před kamerou 7 [i] 10:10 Vražda je tak snadná [i] 11:40 Báječný den [i] 13:25 Cinema, Cinema, Cinema 8 [i] 13:55 Pekař [i] 15:20 Most do země Terabithia [i] 16:55 Rihanna [i] 18:15 Wall Street [i] 20:20 Kdo je tady ředitel? [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 22:55 Po stopách zabijáka [i] 00:30 Transylvania [i] 02:10 Nezničitelná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vodárenská spoločnosť, ilustračná snímka.

Sneh sa dlho neudrží: Pod na lyže, spusť sa prvý
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.