Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 187-188/216 [i] 10:10 Korunný princ 1/2 [i] 11:45 Korunný princ 2/2 [i] 13:30 Rodinná vojna II. 21-22/22 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 3/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 180-181/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 15/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Kráčajúca skala [i] 23:00 Blade: Trinity [i] 01:05 Invázia do USA [i] 03:00 Križovatka osudu [i] 04:30 Jake a Tlsťoch III. 19/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň V.-Opice malej Saki [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 12/22 [i] 09:40 Helicops 24/34 [i] 10:35 Capri 5/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 12/25 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 86/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 87/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:25 Slepý svedok [i] 23:00 Rocky V [i] 00:45 Don Matteo IV. 16/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 86/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 87/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Reportéri [i] 04:30 Zelená šanca [i] 04:45 Vášeň V.-Opice malej Saki [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Záhada šamanky Kyys [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Kvarteto [i] 14:05 Veľké záhady [i] 14:30 Lassie I 24/26 [i] 15:00 Večer na tému . . [i] 16:45 Família [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 5/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Chceli zabiť Hitlera 1/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:45 Navždy Lenin [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Deadwood 10/12 [i] 03:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 27 [i] 11:00 Air America 19 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 20 [i] 12:45 Vyjednávači 14 [i] 13:40 Air America 20 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 15:20 Vražedné čísla 28 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 190 [i] 20:45 Zorro: Tajomná tvár [i] 23:45 Grindstone Road [i] 01:25 C. S. I. : Kriminálka New York I. 21 [i] 02:00 Vražedné čísla 28 [i] 02:45 Grindstone Road [i] 04:15 Volanie divočiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 345,346 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 13 [i] 11:00 Život na zámku 26 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:40 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 11,12 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 249,250 [i] 19:00 Život na zámku 26 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 6 [i] 20:55 Siska 18 [i] 21:55 Chobotnica 6/6 [i] 23:10 Starý III. [i] 00:10 Siska [i] 01:10 Divoška Rosaura [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Toulky krajem [i] 09:15 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 10:15 Kde peníze pomáhají [i] 10:25 Příště u Vás podruhé z Vacenovic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 48/54 [i] 14:35 Haf! 50/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 19/26 [i] 15:25 Taylor má trable 24/26 [i] 15:50 Svět Elmo 39/56 [i] 16:05 Babar 26/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Šikoušek zelený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 6/21 [i] 20:55 13. komnata Štěpána Raka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 12/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Bestie v srdci [i] 00:50 Okouzlení VIII 48/54 [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Gorodok 18/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 6/12 [i] 05:15 Šaty dělaj' člověka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Trilobit s vernisáží [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Brunem Schreiberem [i] 13:35 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 6/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Heike [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 34/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Istanbul, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 50/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství bouřlivé minulosti [i] 20:55 Půldruhé hodiny zpoždění [i] 22:10 Chopinův festival Mariánské Lázně [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 18/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Hale and Pace 7/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:45 Samizdat 7/15 [i] 01:45 Uloupené mateřství [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Hledám práci [i] 03:35 Exit 316 - Mise: Konec krásných časů [i] 03:50 Rodina a já [i] 04:15 Bílá místa [i] 04:30 Orbis musicae pictus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 21 [i] 09:30 Julie Lescaut V 11 [i] 11:30 Odložené případy IV 7 [i] 12:25 Můj přítel Monk IV 16 [i] 13:15 Pohřešovaní III 11 [i] 14:10 Kobra 11 VII 1 [i] 15:10 Hvězdná brána V 13 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 22 [i] 18:30 Ulice 1199, 1200 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Proud času [i] 22:15 Tudorovci 6 [i] 23:20 Countdown [i] 01:15 Novashopping 01:40 Tabu [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko [i] 04:30 Směr jih 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 40 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 23 [i] 07:55 Přátelé II 14 [i] 08:25 M*A*S*H 244 [i] 08:55 Panelák 71 [i] 09:40 Odpadlík II 13 [i] 10:40 Právo a pořádek III 8 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 5 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 2 [i] 13:10 Will & Grace VI 24 [i] 13:40 Policie - New York 113 [i] 14:40 Čarodějky I 2 [i] 15:40 Médium II 21 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Mumie se vrací [i] 22:45 Rychle a zběsile 2 [i] 00:55 Lupiči těl [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Ve jménu zákona I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Saně [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Tenis [i] 16:15 Klasické lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Atletika [i] 22:00 Akrobacie [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 11:00 Rodinné záležitosti [i] 13:00 Dotek anděla III 21 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Dotek anděla III 21 [i] 18:00 McBride: Rekviem [i] 20:00 Foylova válka VI 1 [i] 22:00 Nezdolné město 1/2 [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Tichý svědek IV 1 [i] 03:00 Tichý svědek IV 2 [i] 04:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 9/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 10/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i] 07:10 Prehistorický park 5/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 19/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 20/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 17/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 18/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 10/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 19/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 20/26 [i] 12:50 Maurové 2/2 [i] 13:50 Proč je to tak? 14/27 [i] 14:50 Interiéry 5/16 [i] 15:10 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 10/37 [i] 18:00 Prehistorický park 5/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 17/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 18/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 14/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 9/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 10/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 5/5 [i] 23:00 Dávní bohové 5/6 [i] 23:30 Dávní bohové 6/6 [i] 00:00 Mars na obzoru 5/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 9/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 10/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 5/5 [i] 02:55 Dávní bohové 5/6 [i] 03:25 Dávní bohové 6/6 [i] 03:55 Utajované války Ruska 5/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 5/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 7 [i] 06:00 Jako mravenci [i] 07:25 S mafií v patách [i] 09:05 Po hlavě [i] 11:10 Last minute Maroko [i] 12:40 Dobrý ročník [i] 14:35 Zlatý Glóbus 2009 [i] 16:35 Garfield 2 [i] 17:50 Hudbu složil, slova napsal [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 8 [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 21:50 Motel smrti [i] 23:15 Voják [i] 00:45 Démon pomsty [i] 02:15 Přistižen při činu [i] 03:50 Návrat na vrchol [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Gang v útoku [i] 12:00 V tom domě straší! [i] 13:30 Tady se nedá žít IV. 10 [i] 14:55 Casino Royale [i] 17:15 Vánoce bez Santy [i] 18:45 Síly temna [i] 20:20 X-Men: Poslední vzdor [i] 22:00 Pijavice [i] 23:30 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 00:25 Poslední smích [i] 01:55 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.