Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 185-186/216 [i] 10:00 Callasová a Onassis 1/2 [i] 11:45 Callasová a Onassis 2/2 [i] 13:35 Rodinná vojna II. 19-20/22 [i] 14:25 V tieni zločinu II. 2/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 178-179/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 2 [i] 21:20 Predtucha [i] 23:10 Myšlienky vraha II. 6/23 [i] 00:05 Šiesty prápor [i] 02:25 Prežiť: Útek z lavínového údolia [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 18/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VIII. 14/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň IV.-Aline a antilopa saiga [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 11/22 [i] 09:45 Helicops 23/34 [i] 10:40 Modelky [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Klinika Grace III. 11/25 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 84/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 85/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 5/12 [i] 22:00 Prečo ja? [i] 23:30 Murdochove záhady I. 12/13 [i] 00:25 Don Matteo IV. 15/24 [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 84/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 85/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Vášeň IV.-Aline a antilopa saiga [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Banícke rozprávky 2/4 [i] 08:55 Legionári [i] 09:55 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 12:15 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 15:45 Lassie I 23/26 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:35 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Veľké záhady [i] 18:35 Kvarteto [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Záhada šamanky Kyys [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:05 Dobrodružstvá kriminalistiky 5/26 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Deadwood 9/12 [i] 02:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 PRVÉ NOVINY 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 26 [i] 11:00 Air America 18 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 19 [i] 12:45 Svieža štvorka 6 [i] 13:40 Air America 19 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 15:20 Vražedné čísla 27 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 14 [i] 21:20 Panelák 189 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Replikant [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:25 Bugsy [i] 03:35 Kráľovská nemocnica 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 343,344 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 12 [i] 11:00 Život na zámku 25 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Danielle Steelová:Odkaz z Vietnamu 2/2 [i] 15:25 Na safari za šťastím [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 247,248 [i] 19:00 Život na zámku 25 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 11,12 [i] 21:45 Lampa [i] 00:20 Starý III. 12 [i] 01:20 Divoška Rosaura [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Žijí v noci [i] 10:35 Zpívá Karel Gott [i] 11:40 Růžové Merkury [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Okouzlení VIII 47/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 12/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ořešník kropenatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot X 2/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 10/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Okouzlení VIII 47/54 [i] 01:30 Hotel Babylon I 6/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Jiří Kandus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero 6/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 6/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Bludiště [i] 13:40 Já a moje rodina 22/26 [i] 14:00 Království divočiny: Mořští savci 7/10 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Prizma [i] 16:20 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Game Page [i] 20:00 Uloupené mateřství [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 6/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 00:40 25 let a všechno jde do háje [i] 02:00 Terra musica [i] 02:40 Knižní svět [i] 03:10 Q [i] 03:35 Než přijede záchranka 4/13 [i] 03:50 Zoom [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 20 [i] 09:30 Favorit [i] 11:35 Odložené případy IV 6 [i] 12:25 Můj přítel Monk IV 15 [i] 13:20 Pohřešovaní III 10 [i] 14:10 Kobra 11 VI 18 [i] 15:10 Hvězdná brána V 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 21 [i] 18:30 Ulice 1197, 1198 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 85 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VII 23 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 6 [i] 23:05 Útěk z Absolomu [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas IV 16 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Na vlastní oči [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:10 Směr jih 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 39 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 22 [i] 07:55 Přátelé II 13 [i] 08:25 M*A*S*H 243 [i] 08:55 Panelák 70 [i] 09:40 Odpadlík II 12 [i] 10:40 Právo a pořádek III 7 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 4 [i] 12:40 Sabrina - mladá čarodějnice II 1 [i] 13:10 Will & Grace VI 23 [i] 13:40 Policie - New York 112 [i] 14:40 Čarodějky I 1 [i] 15:40 Médium II 20 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 48 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Chirurgové IV 6 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 3 [i] 00:15 Na plný plyn I 12 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona I 7 [i] 03:50 Na čem záleží 63 [i] 04:15 Kapitán Kloss 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Armwrestling [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 11:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1 [i] 13:00 Dotek anděla III 20 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 15:00 Společný dům [i] 17:00 Dotek anděla III 20 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Médium I 15 [i] 21:00 Ochránce III 9 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 12 [i] 23:00 Médium I 15 [i] 00:00 Ochránce III 9 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 12 [i] 02:00 Tichý svědek VI 7 [i] 03:00 Tichý svědek VI 8 [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 7/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 8/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 07:10 Prehistorický park 4/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 17/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 18/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 15/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 16/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 9/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 17/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 18/26 [i] 12:50 Maurové 1/2 [i] 13:50 Proč je to tak? 13/27 [i] 14:50 Interiéry 4/16 [i] 15:10 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 9/37 [i] 18:00 Prehistorický park 4/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 15/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 16/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 13/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 7/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 8/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 [i] 23:00 Dávní bohové 3/6 [i] 23:30 Dávní bohové 4/6 [i] 00:00 Mars na obzoru 4/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 7/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 8/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 [i] 02:55 Dávní bohové 3/6 [i] 03:25 Dávní bohové 4/6 [i] 03:55 Utajované války Ruska 4/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 4/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Filmy a filmové hvězdy 6 [i] 06:00 Amazonky [i] 07:40 Něco na té Mary je [i] 09:40 Číslo 2 [i] 11:10 Filmy a filmové hvězdy 6 [i] 11:35 Angel [i] 13:35 Jako mravenci [i] 14:55 S mafií v patách [i] 16:35 Last minute Maroko [i] 18:05 Dobrý ročník [i] 20:00 Na stojáka 44 [i] 20:30 Pláž [i] 22:30 Netopýři: Chuť krve [i] 23:55 Vstupní brána [i] 01:40 Góóól! II [i] 03:30 Pláž [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 11:35 Pidihajzlík [i] 13:15 Tady se nedá žít IV. 9 [i] 14:40 Gang v útoku [i] 16:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 19:00 V tom domě straší! [i] 20:30 Jediná dlouhá noc [i] 22:00 Oktoberfest [i] 23:50 Prasáci [i] 01:15 Nula od Nuly pojde [i] 02:40 Jediná dlouhá noc [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.