Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 183-184/216 [i] 10:05 Smrti v pätách [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 8/23 [i] 12:40 Stone v utajení 13/26 [i] 13:30 Rodinná vojna II. 17-18/22 [i] 14:20 V tieni zločinu II. 1/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 176-177/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 22:35 Tí druhí [i] 00:35 Impostor: Živá zbraň [i] 02:20 Vražedná stretávka I. 6/13 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 17/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VIII. 13/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň III.-Hroch - kráľ Afriky [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 10/22 [i] 09:45 Helicops 22/34 [i] 10:35 Slečna Marpleová [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Klinika Grace III. 10/25 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 82/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 83/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 2/24 [i] 21:00 Dr.House II. 3/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Pomsta za nespravodlivosť [i] 23:50 Murdochove záhady I. 11/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 14/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 82/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 83/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Vášeň III.-Hroch - kráľ Afriky [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín ázijský [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 2/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Človek uprostred - Juraj Nvota [i] 13:50 Koniari sveta 20/20 [i] 14:15 Môj dom - môj hrad [i] 14:40 Lassie I 22/26 [i] 15:10 5 minút po dvanástej [i] 16:25 Diagnóza 126 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Legionári [i] 20:55 Sisa a Sivý holub [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Zabudnite na Mozarta [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Deadwood 8/12 [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Maléry pána Šikulku [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 25 [i] 11:00 Air America 17 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 18 [i] 12:45 Vyjednávači 13 [i] 13:40 Air America 18 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 15:20 Vražedné čísla 26 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 188 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 21:45 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 19 [i] 22:30 Svieža štvorka 6 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:25 Oko za oko [i] 02:10 Ako som spoznal vašu mamu I. 19,20 [i] 02:55 Pojedač hriechov [i] 04:35 Oko za oko [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 341,342 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 11 [i] 11:00 Život na zámku 24 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 4 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 4 [i] 15:25 Linda 15 [i] 16:10 Pobrežná hliadka VI. 20 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 245,246 [i] 19:00 Život na zámku 24 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 2/2 [i] 21:30 Na safari za šťastím [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 21 [i] 23:50 Starý III. 11 [i] 00:50 Divoška Rosaura [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Chcete je? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Doktor z vejminku 2/7 [i] 11:10 Hody na Podluží [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 6/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 46/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 11/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 6/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 22/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mionší [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 6/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Orbis pictus [i] 00:45 Okouzlení VIII 46/54 [i] 01:35 Hledání ztraceného času 1 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 6/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech [i] 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:55 Architektura světla: Moneo [i] 11:00 Svět zázraků: Ushuaia 9/26 [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 13/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Závod jachet Fastnet 1979 [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Vivat Španělsko! 6/12 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 4/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 10/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Trilobit s vernisáží [i] 20:30 Pompeje 2/2 [i] 22:05 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: 25 let a všechno jde do háje [i] 00:30 Tenkrát v Americe [i] 04:10 Divadlo žije! [i] 04:40 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 19 [i] 09:25 Chyťte vraha 1/2 [i] 11:25 Odložené případy IV 5 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV 14 [i] 13:15 Pohřešovaní III 9 [i] 14:10 Kobra 11 VI 17 [i] 15:10 Hvězdná brána V 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 20 [i] 18:30 Ulice 1195, 1196 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 6 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 22 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:35 Plastická chirurgie s.r.o. IV 11 [i] 23:30 Masakr na střední škole [i] 01:10 Novashopping 01:35 15 LET TV NOVA [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 Směr jih 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 38 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 21 [i] 07:55 Přátelé II 12 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice I 22 [i] 08:55 Panelák 69 [i] 09:40 Odpadlík II 11 [i] 10:40 Právo a pořádek III 6 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 3 [i] 12:40 Chůva k pohledání VI 22 [i] 13:10 Will & Grace VI 22 [i] 13:40 Policie - New York 111 [i] 14:40 Chameleon IV 20 [i] 15:40 Médium II 19 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 1 [i] 23:20 Dolores Claiborneová [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Ve jménu zákona I 6 [i] 04:30 Na čem záleží 62 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:20 Jachting [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 11:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla III 19 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla III 19 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 Médium I 14 [i] 21:00 Ochránce III 8 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 11 [i] 23:00 Médium I 14 [i] 00:00 Ochránce III 8 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 11 [i] 02:00 Tichý svědek VI 5 [i] 03:00 Tichý svědek VI 6 [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 5/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 6/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 07:10 Prehistorický park 3/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 15/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 16/26 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 10:05 Jamie vaří doma 13/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 14/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 8/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 15/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 16/26 [i] 12:55 Běh s býky [i] 13:50 Proč je to tak? 12/27 [i] 14:50 Interiéry 3/16 [i] 15:10 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 16:05 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 16:35 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 17:05 Co nám prospívá 8/37 [i] 18:00 Prehistorický park 3/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 13/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 14/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 12/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 5/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 6/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 3/5 [i] 23:00 Dávní bohové 1/6 [i] 23:30 Dávní bohové 2/6 [i] 00:00 Mars na obzoru 3/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 5/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 6/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 3/5 [i] 02:55 Dávní bohové 1/6 [i] 03:25 Dávní bohové 2/6 [i] 03:55 Utajované války Ruska 3/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 3/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 07:50 Bude naše [i] 09:20 Marie [i] 10:45 Už jsme doma? [i] 12:15 Amazonky [i] 13:55 Něco na té Mary je [i] 15:50 U mě dobrý - Film o filmu [i] 16:10 Číslo 2 [i] 17:40 Angel [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 6 [i] 20:00 Kouzelná romance [i] 21:45 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 23:40 Hlava nehlava [i] 01:40 Kouzelná romance [i] 03:25 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ghost Rider [i] 11:50 Škvára [i] 13:35 Tady se nedá žít IV. 8 [i] 15:00 Maturita po sedmdesátce [i] 16:40 Dvanáct do tuctu 2 [i] 18:15 Pidihajzlík [i] 19:50 Život v překladu [i] 21:30 Californication II. : Slasti a strasti 6 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 22:55 Nezničitelná láska [i] 00:35 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 02:05 Transylvania [i] 03:45 V bdělém stavu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.