Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 181-182/216 [i] 10:15 Materinské šťastie [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 7/23 [i] 12:40 Stone v utajení 12/26 [i] 13:30 Rodinná vojna II. 15-16/22 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 22/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 174-175/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 12/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 1 [i] 21:25 Hrôza na predmestí [i] 23:10 Poplach v Paríži [i] 01:00 112 [i] 01:35 Plamene lásky [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 16/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VIII. 12/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň II.-Stratení medzi nosorožcami [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 9/22 [i] 09:45 Helicops 21/34 [i] 10:40 Láska prepáči [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:15 Klinika Grace III. 9/25 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 80/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 81/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Slečna Marpleová [i] 23:55 Murdochove záhady I. 10/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 13/24 [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 80/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 81/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Vášeň II.-Stratení medzi nosorožcami [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Súkromný život rastlín 1/6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Človek uprostred - Vladimír Bužek [i] 13:50 VAT [i] 14:15 Z lásky k zvieratám 8 [i] 14:45 Lassie I 21/26 [i] 15:20 Zábava z archívu [i] 16:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín ázijský [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Koniari sveta 20/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 14/18 [i] 20:50 Diagnóza 126 [i] 21:10 Bratislavské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Deadwood 7/12 [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Plnou parou vzad! [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 24 [i] 11:00 Air America 16 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 12:45 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 19 [i] 13:40 Air America 17 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 15:20 Vražedné čísla 25 [i] 16:05 C. S. I. : Kriminálka New York I. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Vyjednávači 13 [i] 21:20 Panelák 187 [i] 22:00 SHARK II. 14 [i] 23:00 De Facto [i] 23:50 Profesionáli 11 [i] 00:45 Neľútostný súboj [i] 03:30 Prečo mačka nie je pes [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 339,340 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 10 [i] 11:00 Život na zámku 23 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 15:30 "Sólo pro starou dámu" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 243,244 [i] 19:00 Život na zámku 23 [i] 20:00 Muž na radnici 4 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 4 [i] 21:50 Linda 15 [i] 22:45 Pobrežná hliadka VI. 19,20 [i] 00:15 Starý III. 10 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 6/7 [i] 09:45 Babiččina krabička [i] 10:15 Slovácko sa nesúdí 6/12 [i] 10:50 Alibi jako řemen [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Okouzlení VIII 45/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 10/24 [i] 15:20 Zábavná škola - Děti v Čechách 6/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 6/10 [i] 15:50 Věda je zábava 13/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vrba borůvkovitá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero 6/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 6/12 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho IV 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 3/86 [i] 00:05 Sex ve městě III 11/18 [i] 00:35 Okouzlení VIII 45/54 [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:35 Vodácká putování [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Rasputin - šílený mnich [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Vltava v obrazech 3/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 9/26 [i] 16:00 Architektura světla: Moneo [i] 17:05 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 6/10 [i] 17:30 To jsou věci! 4/10 [i] 17:55 Divnopis - Drštěkryje [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 11/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ve fotbalovém kotli [i] 22:10 Film o filmu Ďáblova lest [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Horká linka [i] 00:10 Dějiny pod zámkem aneb Kapitoly z historie vězeňství [i] 01:05 Zlodějský svět [i] 02:00 Souboj vojevůdců 6/13 [i] 02:45 Náš venkov [i] 03:05 Znamení a rituály [i] 03:15 Světci a svědci [i] 03:30 Sváteční slovo teologa Aleše [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:10 Exit 316 - Mise: Konec krásných časů [i] 04:30 POKR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 18 [i] 09:30 Moře lásky: Lesní romance [i] 11:25 Odložené případy IV 4 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV 13 [i] 13:15 Pohřešovaní III 8 [i] 14:10 Kobra 11 VI 16 [i] 15:10 Hvězdná brána V 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 19 [i] 18:30 Ulice 1193, 1194 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 84 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 22 [i] 22:15 15 LET TV NOVA [i] 23:10 Šepoty ve tmě [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas IV 15 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Občanské judo [i] 04:10 Směr jih 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 37 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 20 [i] 07:55 Přátelé II 11 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice I 21 [i] 08:55 Panelák 68 [i] 09:40 Odpadlík II 10 [i] 10:40 Právo a pořádek III 5 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 2 [i] 12:40 Chůva k pohledání VI 21 [i] 13:10 Will & Grace VI 21 [i] 13:40 Policie - New York 110 [i] 14:40 Chameleon IV 19 [i] 15:40 Médium II 18 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 47 [i] 21:20 Loupení jehňátek [i] 23:20 Peníze těch druhých [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Ve jménu zákona I 5 [i] 04:00 Na čem záleží 61 [i] 04:25 Svět 2009 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Watts [i] 01:50 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 11:00 Vražda v Hollywoodu [i] 13:00 Dotek anděla III 18 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Dotek anděla III 18 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Médium I 13 [i] 21:00 Ochránce III 7 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 10 [i] 23:00 Médium I 13 [i] 00:00 Ochránce III 7 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 10 [i] 02:00 Tichý svědek VI 3 [i] 03:00 Tichý svědek VI 4 [i] 04:00 Nesvatý Mikuláš Kanada/USA [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Extrémní podmínky 3/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 4/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 07:10 Prehistorický park 2/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 13/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 14/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 36/36 [i] 09:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 10:05 Jamie vaří doma 11/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 12/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 7/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 13/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 14/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 13/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 14/14 [i] 13:50 Proč je to tak? 11/27 [i] 14:50 Interiéry 2/16 [i] 15:10 Muž divočiny 17/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 36/36 [i] 16:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 17:05 Co nám prospívá 7/37 [i] 18:00 Prehistorický park 2/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 11/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 12/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 11/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 3/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 4/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 2/5 [i] 23:00 V zemi Černých faraonů [i] 00:00 Mars na obzoru 2/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 3/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 4/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 2/5 [i] 02:55 V zemi Černých faraonů [i] 03:55 Utajované války Ruska 2/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 2/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý zrádce [i] 07:30 Perfektní záskok [i] 09:10 Citové pouto [i] 10:50 Bláznivej tábor [i] 12:15 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 14:05 Bude naše [i] 15:35 Marie [i] 17:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 19:00 BAFTA Film Awards 2009 [i] 21:00 Californication II. : Slasti a strasti 6 [i] 21:30 Na stojáka 51 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 22:55 Vím kdo mě zabil [i] 00:40 Démon pomsty [i] 02:15 Nové sčítání hlasů [i] 04:10 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divočáci [i] 11:40 Jste zralí na lásku? [i] 13:10 V křesle režiséra [i] 15:00 Tady se nedá žít IV. 7 [i] 16:30 Ghost Rider [i] 18:20 Škvára [i] 20:05 Štěstí na dosah [i] 22:00 Honička na playboye [i] 23:45 Hluboko zmražený [i] 01:15 Štěstí na dosah [i] 03:10 Honička na playboye [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.