Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 179-180/216 [i] 10:10 Nebezpečný vzťah [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 6/23 [i] 12:40 Stone v utajení 11/26 [i] 13:30 Rodinná vojna II. 13-14/22 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 21/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 172-173/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:30 Základný inštinkt [i] 01:45 Sliediči [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 15/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VIII. 11/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 8/22 [i] 09:45 Helicops 20/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Klinika Grace III. 8/25 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 78/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 79/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska prepáči [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 22/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 13/22 [i] 23:20 Murdochove záhady I. 9/13 [i] 00:10 Don Matteo IV. 12/24 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 78/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 79/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Profesionál [i] 06:35 Polícia [i] 06:50 Separé [i] 07:15 Eurovirtuál [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Pravda o dinosauroch 2/2 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Svetové pobrežia zhora: Európa 7/10 [i] 14:25 Lassie I 20/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 TKN [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 8 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život s Tolstým [i] 21:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 Deadwood 6/12 [i] 01:50 Správy STV [i] 02:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Krvilačná pomsta [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 09:30 Útek do nebezpečenstva [i] 11:00 Zlodej Nick 5 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 9,10 [i] 13:40 Air America 16 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 15:20 Vražedné čísla 24 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 186 [i] 20:45 Plnou parou vzad! [i] 22:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 19 [i] 23:40 Profesionáli 10 [i] 00:30 Na ostrie meča [i] 02:25 Ako som spoznal vašu mamu I. 17,18 [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Na ostrie meča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 337,338 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 9 [i] 11:00 Život na zámku 22 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 15:15 Výlet [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 241,242 [i] 19:00 Život na zámku 22 [i] 20:00 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 21:25 Filmová klasika: Sólo pro starou dámu [i] 22:55 Pobrežná hliadka VI. 18 [i] 23:40 Starý III. 9 [i] 00:40 Divoška Rosaura [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 76/78 [i] 09:00 Nikdo nic neví [i] 10:10 Film o filmu Cinka Panna [i] 10:30 Moje rodina II 6/13 [i] 11:00 Velké přírodní katastrofy: Sopky 4/4 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 44/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 9/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 3/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Medvěd hnědý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 3/10 [i] 21:00 Na cestě po El Quiché [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 6/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Ragtime [i] 01:10 Politické spektrum [i] 01:40 Okouzlení VIII 44/54 [i] 02:30 U nás v Evropě [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Zkus mít vkus [i] 12:30 Bílé ovce [i] 12:45 Děti v Čechách 5/10 [i] 13:00 Záhady starého Egypta 5/10 [i] 13:15 Pohádky z celého světa 12/13 [i] 13:30 Pan Pelikán [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 33/72 [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Zlatý důl [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:05 Ukrývané děti 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Orbis musicae pictus [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 6/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 22:00 V odborné péči 19/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 GRAMMY® AWARDS 2009 [i] 01:10 Můj strýček [i] 03:00 Restart 5/8 [i] 03:15 Po stopách [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Krotitelé dluhů 5/12 [i] 04:45 Československý filmový týdeník 715/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 17 [i] 09:30 Pekelná jízda [i] 11:25 Odložené případy IV 3 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV 12 [i] 13:15 Pohřešovaní III 7 [i] 14:10 Kobra 11 VI 15 [i] 15:10 Hvězdná brána V 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 18 [i] 18:30 Ulice 1191, 1192 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 10 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 5 [i] 22:35 Nepřítel před branami [i] 01:00 Mrtvá zóna IV 8 [i] 01:45 Áčko [i] 02:30 Novashopping 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Sinan Toprak I 2 [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 36 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 19 [i] 07:55 Přátelé II 10 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice I 20 [i] 08:55 Panelák 67 [i] 09:40 Odpadlík II 9 [i] 10:40 Právo a pořádek III 4 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 1 [i] 12:40 Chůva k pohledání VI 20 [i] 13:10 Will & Grace VI 20 [i] 13:40 Policie - New York 109 [i] 14:40 Chameleon IV 18 [i] 15:40 Médium II 17 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 63 [i] 21:20 Kauzy z Bostonu I 6 [i] 22:15 Božská mrcha 6 [i] 23:15 Žralok I 6 [i] 00:10 Na plný plyn I 11 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona I 4 [i] 03:45 Na čem záleží 60 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky do vody [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:30 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 11:00 Kouzelný výtah [i] 13:00 Dotek anděla III 17 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 15:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 17:00 Dotek anděla III 17 [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 Médium I 12 [i] 21:00 Ochránce III 6 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 9 [i] 23:00 Médium I 12 [i] 00:00 Ochránce III 6 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 9 [i] 02:00 Tichý svědek VI 1 [i] 03:00 Tichý svědek VI 2 [i] 04:00 Hříbě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 22/26 [i] 06:00 Extrémní podmínky 1/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 2/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 07:10 Prehistorický park 1/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 11/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 12/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 34/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 35/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 9/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 10/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 6/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 11/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 12/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 13:50 Proč je to tak? 10/27 [i] 14:50 Interiéry 1/16 [i] 15:10 Muž divočiny 16/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 34/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 35/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 6/37 [i] 18:00 Prehistorický park 1/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 9/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 10/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 10/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 1/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 2/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 [i] 23:00 Antické odkazy 6/6 [i] 00:00 Mars na obzoru 1/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 1/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 2/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 [i] 02:55 Antické odkazy 6/6 [i] 03:55 Utajované války Ruska 1/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 1/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 7 [i] 06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:50 Někdo jiný [i] 09:05 Bernard a Doris [i] 10:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 12:25 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 13:40 Malý zrádce [i] 15:10 Perfektní záskok [i] 16:50 Citové pouto [i] 18:30 Bláznivej tábor [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:05 Šikmá plocha [i] 23:25 300: Bitva u Thermopyl [i] 01:15 Nezkrotná Dee Dee [i] 02:35 P.S. Miluji tě [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 11:40 Casino Royale [i] 14:00 Tady se nedá žít IV. 6 [i] 15:15 Divočáci [i] 16:55 Jste zralí na lásku? [i] 18:25 V křesle režiséra [i] 20:10 Tudorovci II 9 [i] 21:05 Tudorovci II 10 [i] 22:00 Noční hlídka [i] 23:50 Californication II. : Vagínská čtvrť 5 [i] 00:20 Černý srpen [i] 02:20 Děti Boží: Znovunalezení [i] 03:25 Prasáci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry s Wozniackou
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si i napriek prehre u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo, 21. januára 2018, Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN: Čilič sa stal prvým štvrťifinalistom mužskej dvojhry
Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Sagan tretí v záverečnej etape Tour Down Under, vyhral bodovaciu súťaž
Na archívnej snímke uprostred slovenský cyklista Peter Sagan.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Aktuálne správy

S víkendom sa rozlúčime zasneženou nedeľou
V nedeľu bude prevažne polooblačno. Teploty -3 až 2 stupne C.

Limitu na kampaň pred voľbami do VÚC sa najviac priblížil Most-Híd
Politickou stranou, ktorá podľa oficiálnych údajov najviac minula na kampaň pred vlaňajšími krajskými voľbami, bol Most-Híd. Strana Bélu Bugára vynaložila na ...

SMUTNÁ BILANCIA: Na slovenských cestách vlani zahynulo 250 osôb
Na slovenských cestách zomrelo v minulom roku spolu 250 osôb. Najviac ich bolo v Trnavskom kraji (38), najmenej v Košickom (23) a v Bratislavskom (24). ...

Diaľničnú patrolu využilo čoraz viac vodičov, hliadky usmerňovali aj chodcov a autá v protismere
Diaľničná patrola v roku 2017 pomáhala pri 17 967 incidentoch, čo je približne o 1 500 viac ako v roku 2016. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Michaela ...

Slovenským vysokoškolským uchádzačom v ČR sa darí rovnako ako domácim
Slovenským uchádzačom o vysokoškolské štúdium v Českej republike sa počas prijímacích pohovorov darí rovnako dobre ako Čechom. V testoch z matematiky ...

Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra
Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra. TASR to vypočítala na základe volebného zákona, ktorý hovorí, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa ...

Bard nitrianskeho divadla Jozef Dóczy zomrel pred piatimi rokmi
Na archívnej snímke zo 4. apríla 2008 Jozef Dóczy v predstavení Divotvorný hrniec.

Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford
Vo veku 76 rokov zomrel v sobotu Jim Rodford, basgitarista britskej rockovej skupiny Kinks. Informovala o tom agentúra AP.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.