Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 179-180/216 [i] 10:10 Nebezpečný vzťah [i] 11:50 Pohotovosť XIII. 6/23 [i] 12:40 Stone v utajení 11/26 [i] 13:30 Rodinná vojna II. 13-14/22 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 21/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 172-173/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:30 Základný inštinkt [i] 01:45 Sliediči [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 15/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VIII. 11/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 8/22 [i] 09:45 Helicops 20/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Klinika Grace III. 8/25 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 78/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 79/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska prepáči [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 22/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 13/22 [i] 23:20 Murdochove záhady I. 9/13 [i] 00:10 Don Matteo IV. 12/24 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 78/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 79/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Profesionál [i] 06:35 Polícia [i] 06:50 Separé [i] 07:15 Eurovirtuál [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Pravda o dinosauroch 2/2 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Svetové pobrežia zhora: Európa 7/10 [i] 14:25 Lassie I 20/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 TKN [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 8 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Život s Tolstým [i] 21:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 Deadwood 6/12 [i] 01:50 Správy STV [i] 02:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Krvilačná pomsta [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 09:30 Útek do nebezpečenstva [i] 11:00 Zlodej Nick 5 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 9,10 [i] 13:40 Air America 16 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 15:20 Vražedné čísla 24 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 186 [i] 20:45 Plnou parou vzad! [i] 22:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 19 [i] 23:40 Profesionáli 10 [i] 00:30 Na ostrie meča [i] 02:25 Ako som spoznal vašu mamu I. 17,18 [i] 03:10 Autosalón [i] 03:35 Na ostrie meča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 337,338 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 9 [i] 11:00 Život na zámku 22 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 15:15 Výlet [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 241,242 [i] 19:00 Život na zámku 22 [i] 20:00 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 21:25 Filmová klasika: Sólo pro starou dámu [i] 22:55 Pobrežná hliadka VI. 18 [i] 23:40 Starý III. 9 [i] 00:40 Divoška Rosaura [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 76/78 [i] 09:00 Nikdo nic neví [i] 10:10 Film o filmu Cinka Panna [i] 10:30 Moje rodina II 6/13 [i] 11:00 Velké přírodní katastrofy: Sopky 4/4 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 44/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 9/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 3/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Medvěd hnědý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 3/10 [i] 21:00 Na cestě po El Quiché [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 6/40 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Ragtime [i] 01:10 Politické spektrum [i] 01:40 Okouzlení VIII 44/54 [i] 02:30 U nás v Evropě [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Zkus mít vkus [i] 12:30 Bílé ovce [i] 12:45 Děti v Čechách 5/10 [i] 13:00 Záhady starého Egypta 5/10 [i] 13:15 Pohádky z celého světa 12/13 [i] 13:30 Pan Pelikán [i] 14:55 Kde peníze pomáhají [i] 15:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 33/72 [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Zlatý důl [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:05 Ukrývané děti 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Orbis musicae pictus [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 6/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 22:00 V odborné péči 19/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 GRAMMY® AWARDS 2009 [i] 01:10 Můj strýček [i] 03:00 Restart 5/8 [i] 03:15 Po stopách [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Krotitelé dluhů 5/12 [i] 04:45 Československý filmový týdeník 715/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 17 [i] 09:30 Pekelná jízda [i] 11:25 Odložené případy IV 3 [i] 12:20 Můj přítel Monk IV 12 [i] 13:15 Pohřešovaní III 7 [i] 14:10 Kobra 11 VI 15 [i] 15:10 Hvězdná brána V 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV 18 [i] 18:30 Ulice 1191, 1192 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 10 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 5 [i] 22:35 Nepřítel před branami [i] 01:00 Mrtvá zóna IV 8 [i] 01:45 Áčko [i] 02:30 Novashopping 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Sinan Toprak I 2 [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 36 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:25 Will & Grace VI 19 [i] 07:55 Přátelé II 10 [i] 08:25 Sabrina - mladá čarodějnice I 20 [i] 08:55 Panelák 67 [i] 09:40 Odpadlík II 9 [i] 10:40 Právo a pořádek III 4 [i] 11:40 To je vražda, napsala IV 1 [i] 12:40 Chůva k pohledání VI 20 [i] 13:10 Will & Grace VI 20 [i] 13:40 Policie - New York 109 [i] 14:40 Chameleon IV 18 [i] 15:40 Médium II 17 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 63 [i] 21:20 Kauzy z Bostonu I 6 [i] 22:15 Božská mrcha 6 [i] 23:15 Žralok I 6 [i] 00:10 Na plný plyn I 11 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona I 4 [i] 03:45 Na čem záleží 60 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky do vody [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:30 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 11:00 Kouzelný výtah [i] 13:00 Dotek anděla III 17 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 15:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 17:00 Dotek anděla III 17 [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 Médium I 12 [i] 21:00 Ochránce III 6 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 9 [i] 23:00 Médium I 12 [i] 00:00 Ochránce III 6 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 9 [i] 02:00 Tichý svědek VI 1 [i] 03:00 Tichý svědek VI 2 [i] 04:00 Hříbě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 22/26 [i] 06:00 Extrémní podmínky 1/15 [i] 06:25 Extrémní podmínky 2/15 [i] 06:55 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 07:10 Prehistorický park 1/6 [i] 08:10 Skryté možnosti 11/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 12/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 34/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 35/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 9/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 10/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 6/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 11/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 12/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 13:50 Proč je to tak? 10/27 [i] 14:50 Interiéry 1/16 [i] 15:10 Muž divočiny 16/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 34/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 35/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 6/37 [i] 18:00 Prehistorický park 1/6 [i] 19:00 Jamie vaří doma 9/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 10/26 [i] 20:00 Proč je to tak? 10/27 [i] 21:00 Extrémní podmínky 1/15 [i] 21:30 Extrémní podmínky 2/15 [i] 22:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 [i] 23:00 Antické odkazy 6/6 [i] 00:00 Mars na obzoru 1/6 [i] 00:55 Antické olympijské hry 1/11 [i] 01:25 Antické olympijské hry 2/11 [i] 01:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 [i] 02:55 Antické odkazy 6/6 [i] 03:55 Utajované války Ruska 1/6 [i] 04:55 Mars na obzoru 1/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 7 [i] 06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:50 Někdo jiný [i] 09:05 Bernard a Doris [i] 10:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 12:25 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 13:40 Malý zrádce [i] 15:10 Perfektní záskok [i] 16:50 Citové pouto [i] 18:30 Bláznivej tábor [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:05 Šikmá plocha [i] 23:25 300: Bitva u Thermopyl [i] 01:15 Nezkrotná Dee Dee [i] 02:35 P.S. Miluji tě [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 11:40 Casino Royale [i] 14:00 Tady se nedá žít IV. 6 [i] 15:15 Divočáci [i] 16:55 Jste zralí na lásku? [i] 18:25 V křesle režiséra [i] 20:10 Tudorovci II 9 [i] 21:05 Tudorovci II 10 [i] 22:00 Noční hlídka [i] 23:50 Californication II. : Vagínská čtvrť 5 [i] 00:20 Černý srpen [i] 02:20 Děti Boží: Znovunalezení [i] 03:25 Prasáci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox