Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 DNES 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 10/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 7/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 9/25 [i] 07:45 Ahoj, Robbie! III. 1/10 [i] 08:35 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 10:15 Priatelia I. 1-2/24 [i] 11:05 Lyžiarska škola [i] 12:45 Na vlne vraždy [i] 14:20 Korzický prípad [i] 16:10 Láska na inzerát [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ako pavúk [i] 22:10 7 sekúnd [i] 00:00 Dracula III: Odkaz [i] 01:35 Kyborg 3 [i] 03:15 Ako pavúk [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:05 Pocoyo II. 19/52 [i] 06:15 Pocoyo II. 20/52 [i] 06:20 Poštár Pat II 16 [i] 06:35 Poštár Pat II 17 [i] 06:50 Aladin 59/65 [i] 07:15 Lovci drakov 20/26 [i] 07:40 Kim Perfektná IV. 4/18 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Pestrá rodinka 5/36 [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:25 Chudobní milionári I. 8/12 [i] 11:20 Zlaté hity [i] 12:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 1/20 [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Suboj v El Diablo [i] 15:10 Kým si tu bol [i] 17:05 Robin Hood I 5/13 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Skutočný príbeh: Dobré úmysly [i] 22:55 Druhá prirodzenosť [i] 00:25 Bookmakeri [i] 01:50 Takí sme boli [i] 02:50 Druhá prirodzenosť [i] 04:20 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 1/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 4/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Extr@ English 21/30 [i] 08:55 Klik [i] 09:10 Odysea života 4 [i] 10:05 Medicína [i] 11:05 TKN [i] 11:30 Elixír [i] 11:55 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 4/4 [i] 12:50 Fed Cup [i] 17:05 Piesne nosím [i] 17:40 Poltón [i] 18:15 Farmárska revue [i] 18:35 Kapura [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diablov akordeón [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:50 Slovenský bigbít 1 [i] 00:30 Anjeli strážni [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:45 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:10 PROMI NOVINY [i] 06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:15 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 10:00 Terminál [i] 11:50 Dokonalý pár [i] 13:35 Rakeťák [i] 15:35 Operácia Púštna vojna [i] 17:25 Východiskový bod [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Spider-Man 2 [i] 22:40 Porky [i] 00:45 Východiskový bod [i] 02:15 Už to príde [i] 03:45 Dokonalý pár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 333,334 [i] 09:25 Wolffov revír IX. 1,2/13 [i] 10:55 Malý pitaval z veľkého mesta 5 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Chobotnica 5 [i] 14:55 Siska 17 [i] 16:00 Vražedné tempo [i] 17:30 Divoška Rosaura 237,238 [i] 19:00 Tarzan 62,63 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 5 [i] 21:35 Big Ben XII. - Vražda v kláštore 56 [i] 23:10 Wolffov revír IX. [i] 00:45 Vražedné tempo [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 6/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 75/78 [i] 07:10 Kromaňonec 6/21 07:30 Tip a Tap 21/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 08:00 U nás na farmě 23/26 [i] 08:15 Pan Pelikán [i] 09:45 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Království prstenu 2/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 6/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 6/13 [i] 14:30 Doktor Martin 5/23 [i] 15:20 Duševní slepota [i] 16:55 Film o filmu Cinka Panna [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 6/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Všechnopárty - Silvestr 2008 [i] 21:00 Vyvolávač deště [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Supernova [i] 00:55 Sylvia [i] 02:30 13. komnata Tomio Okamury [i] 02:55 Pošta pro tebe [i] 03:50 Sólo pro... Ty Syčáci [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 5/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Film o filmu Kdopak by se vlka bál 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 To jsou věci! 3/10 [i] 07:40 Divnopis - Mrkvojedy [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 5/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 ČT Live - Zora Jandová [i] 14:45 Zlatý důl [i] 15:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 4/7 [i] 16:35 Modrá tajemství 2/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 20:00 Zlatá šedesátá 6/26 [i] 21:00 Slnko v sieti [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Abbey Road: Live 1/12 [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Vichry [i] 04:20 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:50 Novashopping 06:25 Spiderman 11 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:10 3-2-1 Tučňáci! 11 [i] 07:35 Senzační Spiderman 20 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 10 [i] 08:55 Eso [i] 10:05 Zlaté dítě [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Důvod k rozvodu [i] 14:10 Supernova 1/2 [i] 15:40 Mr. Bean [i] 16:15 Což takhle dát si špenát [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Smím prosit? [i] 22:10 Bratrstvo ticha [i] 23:45 Absolon [i] 01:25 Novashopping 01:45 Nevítaná návštěva [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:00 Babicovy dobroty [i] 04:45 Směr jih 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 24 [i] 07:00 Země dinosaurů 19 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 8 [i] 08:00 Přátelé II 8 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Hunter VI 4 [i] 10:35 Drzá Jordan V 2 [i] 11:35 Agentura Jasno 5 [i] 12:30 Closer I 9 [i] 13:30 Lupička [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Chelsea FC - Hull City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Batman začíná [i] 23:05 Nejbližší příbuzenstvo [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Helicops I 7 [i] 03:50 Helicops I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Saně [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Rychlobruslení [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Rychlobruslení [i] 18:20 Saně [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Saně [i] 21:30 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Saně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Strom splněných přání [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Na jeden večer [i] 16:00 McBride: Padlý anděl [i] 18:00 Dešťový stín 2 [i] 19:00 Dešťový stín 3 [i] 20:00 Následky otřesu 1 [i] 22:00 Následky otřesu 2 [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Tichý svědek V 5 [i] 03:00 Tichý svědek V 6 [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 24/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 25/26 [i] 07:00 Zahrada Agathy Christie [i] 08:05 Králové a královny 11/12 [i] 08:35 Králové a královny 12/12 [i] 09:05 Obnažená planeta 1/6 [i] 10:05 Obnažená planeta 2/6 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 1/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 5/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 15/24 [i] 13:35 Černá káva 1/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 21/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 16:30 Jetstream 5/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 9/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 10/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 21/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 22/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 22/23 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 2/8 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 23:30 Budoucnost vody 1/3 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 02:15 Deprese [i] 03:20 Design a designéři 6/13 [i] 03:40 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 7 [i] 06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:00 Létající Skot [i] 09:40 Last minute Maroko [i] 11:10 Hudbu složil, slova napsal [i] 12:55 Malí rošťáci [i] 14:25 Nové sčítání hlasů [i] 16:20 Přistižen při činu [i] 17:55 Všichni královi muži [i] 20:00 Kněz je poděs [i] 21:30 Dobrý ročník [i] 23:25 Za zdí [i] 00:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 02:45 Šprti [i] 04:35 Jako mravenci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 10:45 Před kamerou 6 [i] 11:15 Síly temna [i] 12:50 Blízká setkání třetího druhu [i] 15:05 V tom domě straší! [i] 16:35 Maturita po sedmdesátce [i] 18:15 X-Men: Poslední vzdor [i] 19:55 Hollywoodland [i] 22:00 Tudorovci II 9 [i] 22:55 Tudorovci II 10 [i] 23:45 Marion a Lucie [i] 01:20 Jediná dlouhá noc [i] 02:50 U ledu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.