Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 DNES 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 10/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 7/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 9/25 [i] 07:45 Ahoj, Robbie! III. 1/10 [i] 08:35 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 10:15 Priatelia I. 1-2/24 [i] 11:05 Lyžiarska škola [i] 12:45 Na vlne vraždy [i] 14:20 Korzický prípad [i] 16:10 Láska na inzerát [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ako pavúk [i] 22:10 7 sekúnd [i] 00:00 Dracula III: Odkaz [i] 01:35 Kyborg 3 [i] 03:15 Ako pavúk [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:40 Extra [i] 06:05 Pocoyo II. 19/52 [i] 06:15 Pocoyo II. 20/52 [i] 06:20 Poštár Pat II 16 [i] 06:35 Poštár Pat II 17 [i] 06:50 Aladin 59/65 [i] 07:15 Lovci drakov 20/26 [i] 07:40 Kim Perfektná IV. 4/18 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Pestrá rodinka 5/36 [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:25 Chudobní milionári I. 8/12 [i] 11:20 Zlaté hity [i] 12:05 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 1/20 [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Suboj v El Diablo [i] 15:10 Kým si tu bol [i] 17:05 Robin Hood I 5/13 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Skutočný príbeh: Dobré úmysly [i] 22:55 Druhá prirodzenosť [i] 00:25 Bookmakeri [i] 01:50 Takí sme boli [i] 02:50 Druhá prirodzenosť [i] 04:20 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 1/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 4/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Extr@ English 21/30 [i] 08:55 Klik [i] 09:10 Odysea života 4 [i] 10:05 Medicína [i] 11:05 TKN [i] 11:30 Elixír [i] 11:55 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 4/4 [i] 12:50 Fed Cup [i] 17:05 Piesne nosím [i] 17:40 Poltón [i] 18:15 Farmárska revue [i] 18:35 Kapura [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diablov akordeón [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:50 Slovenský bigbít 1 [i] 00:30 Anjeli strážni [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:45 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY 06:10 PROMI NOVINY [i] 06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:15 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 10:00 Terminál [i] 11:50 Dokonalý pár [i] 13:35 Rakeťák [i] 15:35 Operácia Púštna vojna [i] 17:25 Východiskový bod [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Spider-Man 2 [i] 22:40 Porky [i] 00:45 Východiskový bod [i] 02:15 Už to príde [i] 03:45 Dokonalý pár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 333,334 [i] 09:25 Wolffov revír IX. 1,2/13 [i] 10:55 Malý pitaval z veľkého mesta 5 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Chobotnica 5 [i] 14:55 Siska 17 [i] 16:00 Vražedné tempo [i] 17:30 Divoška Rosaura 237,238 [i] 19:00 Tarzan 62,63 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 5 [i] 21:35 Big Ben XII. - Vražda v kláštore 56 [i] 23:10 Wolffov revír IX. [i] 00:45 Vražedné tempo [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 6/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 75/78 [i] 07:10 Kromaňonec 6/21 07:30 Tip a Tap 21/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 08:00 U nás na farmě 23/26 [i] 08:15 Pan Pelikán [i] 09:45 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Království prstenu 2/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 6/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 6/13 [i] 14:30 Doktor Martin 5/23 [i] 15:20 Duševní slepota [i] 16:55 Film o filmu Cinka Panna [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 6/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Všechnopárty - Silvestr 2008 [i] 21:00 Vyvolávač deště [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Supernova [i] 00:55 Sylvia [i] 02:30 13. komnata Tomio Okamury [i] 02:55 Pošta pro tebe [i] 03:50 Sólo pro... Ty Syčáci [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 5/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Film o filmu Kdopak by se vlka bál 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 To jsou věci! 3/10 [i] 07:40 Divnopis - Mrkvojedy [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 5/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 ČT Live - Zora Jandová [i] 14:45 Zlatý důl [i] 15:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 4/7 [i] 16:35 Modrá tajemství 2/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 20:00 Zlatá šedesátá 6/26 [i] 21:00 Slnko v sieti [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Abbey Road: Live 1/12 [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:40 Je to jenom rokenrol [i] 03:20 ČT Live - Vichry [i] 04:20 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:50 Novashopping 06:25 Spiderman 11 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:10 3-2-1 Tučňáci! 11 [i] 07:35 Senzační Spiderman 20 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 10 [i] 08:55 Eso [i] 10:05 Zlaté dítě [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Důvod k rozvodu [i] 14:10 Supernova 1/2 [i] 15:40 Mr. Bean [i] 16:15 Což takhle dát si špenát [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Smím prosit? [i] 22:10 Bratrstvo ticha [i] 23:45 Absolon [i] 01:25 Novashopping 01:45 Nevítaná návštěva [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:00 Babicovy dobroty [i] 04:45 Směr jih 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 24 [i] 07:00 Země dinosaurů 19 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 8 [i] 08:00 Přátelé II 8 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 Hunter VI 4 [i] 10:35 Drzá Jordan V 2 [i] 11:35 Agentura Jasno 5 [i] 12:30 Closer I 9 [i] 13:30 Lupička [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Chelsea FC - Hull City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Batman začíná [i] 23:05 Nejbližší příbuzenstvo [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Helicops I 7 [i] 03:50 Helicops I 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Saně [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Rychlobruslení [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Rychlobruslení [i] 18:20 Saně [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Saně [i] 21:30 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 01:00 Saně [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Strom splněných přání [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Na jeden večer [i] 16:00 McBride: Padlý anděl [i] 18:00 Dešťový stín 2 [i] 19:00 Dešťový stín 3 [i] 20:00 Následky otřesu 1 [i] 22:00 Následky otřesu 2 [i] 00:00 Společná řeč [i] 02:00 Tichý svědek V 5 [i] 03:00 Tichý svědek V 6 [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 24/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 25/26 [i] 07:00 Zahrada Agathy Christie [i] 08:05 Králové a královny 11/12 [i] 08:35 Králové a královny 12/12 [i] 09:05 Obnažená planeta 1/6 [i] 10:05 Obnažená planeta 2/6 [i] 11:05 Miliardové katastrofy 1/5 [i] 12:00 Nevyslyšená varování 5/8 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 15/24 [i] 13:35 Černá káva 1/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 21/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 16:30 Jetstream 5/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 9/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 10/18 [i] 18:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 21/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 22/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 22/23 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 2/8 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 23:30 Budoucnost vody 1/3 [i] 00:35 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 01:00 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 01:25 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 01:50 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 02:15 Deprese [i] 03:20 Design a designéři 6/13 [i] 03:40 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:10 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:45 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 7 [i] 06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:00 Létající Skot [i] 09:40 Last minute Maroko [i] 11:10 Hudbu složil, slova napsal [i] 12:55 Malí rošťáci [i] 14:25 Nové sčítání hlasů [i] 16:20 Přistižen při činu [i] 17:55 Všichni královi muži [i] 20:00 Kněz je poděs [i] 21:30 Dobrý ročník [i] 23:25 Za zdí [i] 00:50 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 02:45 Šprti [i] 04:35 Jako mravenci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 10:45 Před kamerou 6 [i] 11:15 Síly temna [i] 12:50 Blízká setkání třetího druhu [i] 15:05 V tom domě straší! [i] 16:35 Maturita po sedmdesátce [i] 18:15 X-Men: Poslední vzdor [i] 19:55 Hollywoodland [i] 22:00 Tudorovci II 9 [i] 22:55 Tudorovci II 10 [i] 23:45 Marion a Lucie [i] 01:20 Jediná dlouhá noc [i] 02:50 U ledu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.