Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 177-178/216 [i] 10:15 Rodinné vzťahy [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 5/23 [i] 12:45 Stone v utajení 10/26 [i] 13:35 Rodinná vojna II. 11-12/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 20/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 170-171/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Ohnivé kolesá [i] 22:45 Tequila Sunrise [i] 00:55 Noc bojovníka [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 14/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Charlotte Sophie Bentincková 5-6/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Zvláštne stretnutia tretieho druhu [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 7/22 [i] 09:40 Helicops 19/34 [i] 10:30 Capri 4/12 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 7/25 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 76/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 77/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:25 Vikingovia [i] 23:10 Rocky IV [i] 00:40 Don Matteo IV. 11/24 [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 76/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 77/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:45 Reportéri [i] 04:15 Zvláštne stretnutia tretieho druhu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ranný magazín [i] 10:55 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 13:10 Veľké záhady [i] 13:55 MS v zjazdovom lyžovaní [i] 16:10 Eurovirtuál [i] 16:35 Lassie I 19/26 [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Euromaxx - Architektúra 4/18 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 4/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:35 Odysea života 4 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Deadwood 5/12 [i] 03:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Zvieracia klinika [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 22 [i] 11:00 Air America [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 15 [i] 12:45 Vyjednávači 12 [i] 13:40 Air America 15 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 15:20 Vražedné čísla 23 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 185 [i] 20:45 Druhá šanca [i] 23:45 Útek do nebezpečenstva [i] 01:20 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 02:00 Vražedné čísla [i] 02:40 Air America 15 [i] 03:30 Útek do nebezpečenstva [i] 04:50 PRVÉ NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 331,332 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 8 [i] 11:00 Život na zámku 21 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:50 Lampa [i] 15:20 V uliciach San Francisca 9,10 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 235,236 [i] 19:00 Život na zámku 21 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 5 [i] 21:00 Siska 17 [i] 22:00 Chobotnica 5 [i] 23:10 Starý III. 8 [i] 00:10 Siska 17 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Progres story [i] 09:50 GEN [i] 10:05 Film o filmu Cinka Panna [i] 10:20 Chvíle pro písničku [i] 10:30 Příště u Vás z Ústí nad Labem [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 43/54 [i] 14:30 Haf! 49/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 18/26 [i] 15:25 Taylor má trable 23/26 [i] 15:50 Svět Elmo 38/56 [i] 16:05 Babar 25/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Řeřišnice trojlistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 5/21 [i] 20:55 13. komnata Tomio Okamury [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Sex ve městě III 11/18 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Příliš důvěrná tajemství [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Okouzlení VIII 43/54 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Krásný ztráty [i] 04:15 Generace "0" [i] 04:30 Gorodok 17/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 5/12 [i] 05:20 Věda v Evropě [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Malba okamžiku [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Na plovárně s Lubošem Hrůzou [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 5/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Muž, který chtěl být kondorem [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:10 Střípky času [i] 17:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 33/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Stockholm, 2005 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 49/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 5/5 [i] 20:50 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 21:05 Hymna aneb Urfidlovačka [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 17/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Hale and Pace 6/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:45 Samizdat 6/15 [i] 01:45 Unesl vlastní rodinu... [i] 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Hledám práci [i] 03:30 Exit 316 - Mise: Kdopak to zvoní? [i] 03:50 Rodina a já [i] 04:10 Bílá místa [i] 04:25 Hudební studio M - Romance, písně, ohlasy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 16 [i] 09:25 Julie Lescaut V 10 [i] 11:15 Odložené případy IV 2 [i] 12:10 Můj přítel Monk IV 11 [i] 12:55 Lenssen & spol. 35 [i] 13:25 Pohřešovaní III 6 [i] 14:15 Kobra 11 VI 14 [i] 15:10 Hvězdná brána V 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 17 [i] 18:30 Ulice 1189, 1190 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tři mušketýři [i] 22:05 Tudorovci 5 [i] 23:10 Rocky 5 [i] 01:00 Vášní posedlý [i] 02:30 Novashopping 02:50 Tabu [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:45 Směr jih 27 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:20 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 35 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VI 18 [i] 08:05 Přátelé II 7 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 19 [i] 09:05 Panelák 66 [i] 09:45 Odpadlík II 8 [i] 10:45 Právo a pořádek III 3 [i] 11:45 To je vražda, napsala III 22 [i] 12:45 Chůva k pohledání VI 19 [i] 13:15 Will & Grace VI 19 [i] 13:45 Policie - New York 108 [i] 14:40 Chameleon IV 17 [i] 15:40 Médium II 16 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Mumie [i] 22:40 Rychle a zběsile [i] 00:50 Další hroznej pátek [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Ve jménu zákona I 3 [i] 04:55 Na čem záleží 59 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Saně [i] 09:30 Bowls [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Saně [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Saně [i] 19:00 Saně [i] 20:15 Skoky na lyžích [i] 20:45 Saně [i] 21:30 Timbersports [i] 22:30 Strongest Man [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 11:00 Novou cestou [i] 13:00 Dotek anděla III 16 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Dotek anděla III 16 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Foylova válka V 2 [i] 22:00 Následky otřesu 1 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Tichý svědek V 3 [i] 03:00 Tichý svědek V 4 [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum 9/10 [i] 06:35 Britské muzeum 10/10 [i] 07:10 Fotografové v divočině [i] 08:10 Skryté možnosti 9/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 10/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 32/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 33/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 7/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 8/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 5/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 9/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 10/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 13:45 Britské muzeum 9/10 [i] 14:20 Britské muzeum 10/10 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i] 15:10 Muž divočiny 15/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 32/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 33/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 5/37 [i] 18:00 Fotografové v divočině [i] 19:00 Jamie vaří doma 7/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 8/26 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 10/10 [i] 21:00 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 22:00 Bitva o Atlantik 3/3 [i] 23:00 Antické odkazy 5/6 [i] 00:00 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 01:00 Nalezený ráj 2/2 [i] 01:55 Bitva o Atlantik 3/3 [i] 03:00 Antické odkazy 5/6 [i] 03:55 Putování Maďarskem 9/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 10/10 [i] 04:55 Miliardové katastrofy 5/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tsunami: Následky 2 [i] 07:25 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 08:40 Anna a král [i] 11:05 Moje superbejvalka [i] 12:40 Už jsme doma? [i] 14:10 Doba ledová 2 - Obleva [i] 15:35 Něco na té Mary je [i] 17:30 Štěstí ve hře [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 7 [i] 20:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 21:55 Vstupní brána [i] 23:35 Krvavá laguna [i] 01:05 Statečné srdce [i] 03:55 Torrente 3 - Ochránce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Děsnej doják [i] 11:20 Most do země Terabithia [i] 12:55 Vražda je tak snadná [i] 14:25 Tady se nedá žít IV. 5 [i] 15:55 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 18:40 Ghost Rider [i] 20:30 Mafiánské hity [i] 22:00 Děti Boží: Znovunalezení [i] 23:10 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 00:10 Jen na sex [i] 01:50 Babel [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vod