Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 175-176/216 [i] 10:20 Manžel tej druhej [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 4/23 [i] 12:45 Stone v utajení 9/26 [i] 13:35 Rodinná vojna II. 9-10/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 19/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 168-169/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rodina na úteku [i] 21:35 Myšlienky vraha II. 5/23 [i] 22:30 Sedem dní života [i] 00:20 Zbaľ ju! I. 8-9/9 [i] 01:10 Smrť na dohľad [i] 02:45 Hrozba z temnoty I. 22/22 [i] 03:30 Jake a Tlsťoch III. 13/26 [i] 04:15 Charlotte Sophie Bentincková 4/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Perly ďaždového pralesa 2/2 [i] 08:50 To je vražda,napísala VIII 6/22 [i] 09:35 Helicops 18/35 [i] 10:30 Mystic Pizza [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 6/25 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 74/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 75/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 4/12 [i] 22:10 Divoký Bill [i] 23:50 Murdochove záhady I. 8 [i] 00:40 Don Matteo IV. 10/24 [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 74/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 75/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Perly ďaždového pralesa 2/2 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Banícke rozprávky 1/4 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Tlmočník [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Na ľudovú nôtu [i] 13:45 Mama to vie najlepšie [i] 14:15 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i] 14:35 Lassie I 18/26 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Veľké záhady [i] 18:35 Eurovirtuál [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Divoký Karibik 4/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 4/26 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Deadwood 4/12 [i] 02:30 Família [i] 03:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 21 [i] 11:00 Air America 13 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 12:45 Svieža štvorka 5 [i] 13:40 Air America 14 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 15:20 Vražedné čísla 22 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 184 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 22 [i] 21:30 Vyjednávači 12 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Diablova obeť [i] 01:15 Tretia vlna zločinu [i] 03:10 Kráľovská nemocnica [i] 04:35 Choď za svojím snom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 329,330 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 7 [i] 11:00 Život na zámku 20 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 1/2 [i] 15:25 Útes [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 233,234 [i] 19:00 Život na zámku 20 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 9,10 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý III. 7 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sbohem buď, lásko má [i] 10:35 Zpívá Karel Gott [i] 11:20 Chirurgie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Okouzlení VIII 42/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 8/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žábronožka sněžní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot X 1/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 9/12 [i] 23:55 Sólo pro... Ty Syčáci [i] 00:35 Okouzlení VIII 42/54 [i] 01:25 Hotel Babylon I 5/8 [i] 02:20 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Na cestě po Švýcarských Alpách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec 5/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 5/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Já a moje rodina 21/26 [i] 13:30 Toulavá kamera [i] 14:00 Království divočiny: Mořští savci 6/10 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Tisíc let české myslivosti [i] 16:25 Lord Jim [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 ...a tuhle znáte? [i] 20:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 5/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 V Hlubokém hrdle [i] 00:35 Potupa [i] 02:10 Nominační večer Českého lva 03:50 Malá etuda o živých a mrtvých, Lavičkáři, Novotní - Novákovi, Hrůzné náhody, Z lásky svoji, Co je to... Můj pohled, Červi, In sleep in [i] 04:45 Tibet v Nepálu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 15 [i] 09:25 Mýlit se je sexy [i] 11:15 Odložené případy IV 1 [i] 12:10 Můj přítel Monk IV 10 [i] 12:55 Lenssen & spol. 34 [i] 13:25 Pohřešovaní III 5 [i] 14:15 Kobra 11 VI 13 [i] 15:10 Hvězdná brána V 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 16 [i] 18:30 Ulice 1187, 1188 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 83 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VII 22 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 5 [i] 23:00 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas IV 13 [i] 01:10 Novashopping 01:30 15 LET TV NOVA [i] 02:05 DO-RE-MI [i] 02:55 Áčko [i] 04:25 Směr jih 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 34 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VI 17 [i] 08:05 Přátelé II 6 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 18 [i] 09:05 Panelák 65 [i] 09:45 Odpadlík II 7 [i] 10:45 Právo a pořádek III 2 [i] 11:45 To je vražda, napsala III 21 [i] 12:45 Chůva k pohledání VI 18 [i] 13:15 Will & Grace VI 18 [i] 13:45 Policie - New York 107 [i] 14:40 Chameleon IV 16 [i] 15:40 Médium II 15 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 46 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:15 Chirurgové IV 5 [i] 23:15 Sběratelé kostí I 2 [i] 00:10 Na plný plyn I 10 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona I 2 [i] 03:40 Na čem záleží 58 [i] 04:05 Kapitán Kloss 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Bowls [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Dotek anděla III 15 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 15 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Médium I 11 [i] 21:00 Ochránce III 5 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 8 [i] 23:00 Médium I 11 [i] 00:00 Ochránce III 5 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 8 [i] 02:00 Tichý svědek V 1 [i] 03:00 Tichý svědek V 2 [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum 7/10 [i] 06:35 Britské muzeum 8/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 07:45 Svobodné duše širých moří [i] 08:15 Skryté možnosti 7/26 [i] 08:40 Skryté možnosti 8/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 30/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 31/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 5/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 6/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 4/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 7/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 8/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 13:45 Britské muzeum 7/10 [i] 14:20 Britské muzeum 8/10 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 15:10 Muž divočiny 14/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 30/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 31/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 4/37 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 18:30 Svobodné duše širých moří [i] 19:00 Jamie vaří doma 5/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 6/26 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 9/10 [i] 21:00 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 22:00 Whittle - průkopník tryskového motoru [i] 23:00 Antické odkazy 4/6 [i] 00:00 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 01:00 Nalezený ráj 1/2 [i] 02:05 Whittle - průkopník tryskového motoru [i] 03:00 Antické odkazy 4/6 [i] 03:55 Putování Maďarskem 7/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 8/10 [i] 04:55 Miliardové katastrofy 4/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 5 [i] 06:00 Tsunami: Následky 1 [i] 07:35 Před kamerou 6 [i] 08:05 S mafií v patách [i] 09:45 Garfield 2 [i] 11:05 Góóól! II [i] 13:00 Tsunami: Následky 2 [i] 14:30 Anna a král [i] 16:55 Moje superbejvalka [i] 18:30 Už jsme doma? [i] 20:00 Na stojáka 51 [i] 20:30 Hlava nehlava [i] 22:30 Děti Boží: Znovunalezení [i] 23:40 Shred 2 [i] 01:15 Šikmá plocha [i] 02:40 Hlava nehlava [i] 04:40 Děti Boží: Znovunalezení [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Wall Street [i] 12:00 Divočáci [i] 13:40 Tady se nedá žít IV. 4 [i] 15:15 Děsnej doják [i] 16:35 Most do země Terabithia [i] 18:10 Vražda je tak snadná [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:30 Satan přichází [i] 01:15 Před kamerou 6 [i] 01:45 Casino Royale [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Tarasovová s Morozovom sú na MS lídrami po krátkom programe
Ruská športová dvojica Jevgenia Tarasovová a Vladimir Morozov, archívna snímka.

Aktuálne správy

Slovenskí lekári si pripomínajú 21 rokov od prvej transplantácie srdca
Ilustračná snímka.

Dnes nás čaká slnečný deň, využite ho naplno
Na snímke pučiace kvety magnólie medzi obytnými domami v Starom meste v Bratislave 19. marca 2019.

Výjazdové rokovanie vlády v regiónoch pokračuje v stredu v Lipanoch
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

Trump nominoval A. Brinkovú na post veľvyslankyne USA na Slovensku
Na archívnej snímke americký prezident Donald Trump.

Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes overí kvalitu vody zo studní
Bratislavská vodárenská spoločnosť, ilustračná snímka.

Sneh sa dlho neudrží: Pod na lyže, spusť sa prvý
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.