TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 173-174/216 [i] 10:20 Smrtiaci dotyk lásky [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 3/23 [i] 12:45 Stone v utajení 8/26 [i] 13:35 Rodinná vojna II. 7-8/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 18/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 166-167/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 22:20 Milencova pomsta [i] 00:10 Vražedná stretávka I. 5/13 [i] 01:00 Zánik Empire Falls 2/2 [i] 02:25 Hrozba z temnoty I. 21/22 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 12/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Charlotte Sophie Bentincková 3/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Perly ďaždového pralesa 1/2 [i] 08:50 To je vražda,napísala VIII 5/22 [i] 09:40 Helicops 17/34 [i] 10:35 Slečna Marpleová II. 4/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 5/25 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 72/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 73/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House I. 21/21 [i] 21:00 Dr.House II. 1/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 Horiace kríže [i] 00:30 Murdochove záhady I. 7 [i] 01:20 Don Matteo IV. 9/24 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 72/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 73/224 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Perly ďaždového pralesa 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veda zajtrajška 13/18 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:45 Koniari sveta 19/20 [i] 14:15 Lassie I 17/26 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:20 Diagnóza 125 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 18:55 Imaginácie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Tlmočník [i] 20:55 Island, pútnici a cudzinci [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Celý svet nad hlavou [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Deadwood 3/12 [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 20 [i] 11:00 Air America 12 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 12:45 Vyjednávači 11 [i] 13:40 Air America 13 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 15:20 Vražedné čísla 21 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 183 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 21:30 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 18 [i] 22:30 Svieža štvorka 5 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:25 25. hodina [i] 02:35 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 03:20 Smrť a dievča [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 327,328 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 6 [i] 11:00 Život na zámku 19 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Muž na radnici 3 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie I. 3 [i] 15:25 Linda 14 [i] 16:15 Pobrežná hliadka VI. 16 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 231,232 [i] 19:00 Život na zámku 19 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 1/2 [i] 21:35 Útes [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 17 [i] 23:50 Starý III. 6 [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Doktor z vejminku 1/7 [i] 11:20 Bílá místa [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 5/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 41/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 7/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 5/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 21/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Údolí Kamenice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 5/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Paralelní světy [i] 00:40 Okouzlení VIII 41/54 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 5/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech [i] 04:40 Generace "0" [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:55 Architektura světla: Siza & Corrales [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 8/26 [i] 11:20 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 12/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Zkáza trajektu Samina [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Vivat Španělsko! 5/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 3/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 9/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Malba okamžiku [i] 20:30 Pompeje 1/2 [i] 22:05 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Potupa [i] 00:45 Starý, nový, půjčený a modrý [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Q [i] 03:10 POP ART 03:50 Zoom [i] 04:00 Deset století architektury [i] 04:15 Než přijede záchranka 3/13 [i] 04:30 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 15 LET TV NOVA [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 14 [i] 09:25 Smrtící lekce [i] 11:15 Odložené případy III 23 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 9 [i] 12:55 Lenssen & spol. 33 [i] 13:20 Pohřešovaní III 4 [i] 14:15 Kobra 11 VI 12 [i] 15:15 Hvězdná brána V 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 15 [i] 18:30 Ulice 1185, 1186 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 5 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 21 [i] 21:50 15 LET TV NOVA [i] 22:35 Plastická chirurgie s.r.o. IV 10 [i] 23:30 Divoká posedlost [i] 01:05 Novashopping 01:25 15 LET TV NOVA [i] 02:20 112 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 33 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VI 16 [i] 08:05 Přátelé II 5 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 17 [i] 09:05 Panelák 64 [i] 09:45 Odpadlík II 6 [i] 10:45 Právo a pořádek III 1 [i] 11:45 To je vražda, napsala III 20 [i] 12:45 Chůva k pohledání VI 17 [i] 13:15 Will & Grace VI 17 [i] 13:45 Policie - New York 106 [i] 14:40 Chameleon IV 15 [i] 15:40 Médium II 14 [i] 16:40 Zločiny ze sousedství II 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 20 [i] 23:20 Nadaný žák [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona I 1 [i] 04:05 Na čem záleží 57 [i] 04:30 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:30 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Bowls [i] 15:00 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:20 Jezdectví [i] 20:55 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 23:45 Alpské lyžování [i] 00:30 Bowls [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 11:00 Drsné městečko [i] 13:00 Dotek anděla III 14 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 15:00 McBride: Jako buldok [i] 17:00 Dotek anděla III 14 [i] 18:00 Případ neoprávněného zabití [i] 20:00 Médium I 10 [i] 21:00 Ochránce III 4 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 7 [i] 23:00 Médium I 10 [i] 00:00 Ochránce III 4 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 5 [i] 02:00 Tichý svědek IV 5 [i] 03:00 Tichý svědek IV 6 [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum 5/10 [i] 06:35 Britské muzeum 6/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 07:40 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 08:10 Skryté možnosti 5/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 6/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 28/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 29/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 3/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 4/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 3/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 5/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 6/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 5/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 6/14 [i] 13:45 Britské muzeum 5/10 [i] 14:20 Britské muzeum 6/10 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 15:10 Muž divočiny 13/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 28/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 29/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 3/37 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 18:25 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 19:00 Jamie vaří doma 3/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 4/26 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 8/10 [i] 21:00 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 22:00 Luky a lučištníci [i] 23:00 Antické odkazy 3/6 [i] 00:00 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 01:00 Toulouse-Lautrec 2/2 [i] 02:00 Luky a lučištníci [i] 02:55 Antické odkazy 3/6 [i] 03:50 Putování Maďarskem 5/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 6/10 [i] 04:55 Miliardové katastrofy 3/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 6 [i] 06:00 Robinsonovi [i] 07:35 Cinema, Cinema, Cinema 6 [i] 08:00 Příměří [i] 09:50 Létající Skot [i] 11:30 Wing Commander [i] 13:10 Tsunami: Následky 1 [i] 14:45 S mafií v patách [i] 16:25 Garfield 2 [i] 17:40 Góóól! II [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 5 [i] 20:00 Koření života [i] 21:45 Absurdistán [i] 23:10 Shred [i] 00:45 Lookout [i] 02:20 Koření života [i] 04:05 Absurdistán [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:40 Pekař [i] 13:05 Mořská panna, Aquamarine [i] 14:45 Tady se nedá žít IV. 3 [i]