Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 171-172/216 [i] 10:10 Konečne dovolenka! [i] 11:55 Pohotovosť XIII. 2/23 [i] 12:40 Stone v utajení 7/26 [i] 13:35 Rodinná vojna II. 5-6/22 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 17/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 164-165/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tajomstvá sopky 4/4 [i] 21:40 Na streche [i] 22:30 Gangstri [i] 00:10 Zánik Empire Falls 1/2 [i] 02:25 Hrozba z temnoty I. 20/22 [i] 03:05 Jake a Tlsťoch III. 11/26 [i] 03:50 TELEVÍZNE NOVINY 04:10 Charlotte Sophie Bentincková 2/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Život so sobmi [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 4/22 [i] 09:45 Helicops 16/34 [i] 10:40 Láska je najlepší recept [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 4/25 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 70/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 71/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny na vakáciách [i] 21:20 Chodili sme spolu [i] 22:10 Slečna Marpleová II. 4/4 [i] 23:50 Murdochove záhady I. 6 [i] 00:35 Don Matteo IV. 8/24 [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 70/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 71/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Život so sobmi [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Dýcham, teda som... [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Mať tak o koliesko viac! [i] 08:30 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Buren a Guggenheim [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Z lásky k zvieratám 7 [i] 14:35 Lassie I 16/26 [i] 15:10 Diskotéka pre starších [i] 15:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Koniari sveta 19/20 [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 13/18 [i] 20:50 Diagnóza 125 [i] 21:05 Bratislavské miniatúry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Deadwood 2/12 [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:30 EURO VÝHRA [i] 10:15 Vražedné čísla 19 [i] 11:00 Air America 11 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 12 [i] 12:45 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 18 [i] 13:40 Air America 12 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 15:20 Vražedné čísla 20 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 182 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 21 [i] 21:45 Vyjednávači 11 [i] 22:30 SHARK II. 14 [i] 23:30 Profesionáli 9 [i] 00:20 Chlapci neplačú [i] 02:15 Podraz. com [i] 03:50 Newtonovi chlapci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 325,326 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 5 [i] 11:00 Život na zámku 18 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Miesto činu: Večerný šepot [i] 15:20 Filmová klasika: Viem, že si vrah [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 229,230 [i] 19:00 Život na zámku 18 [i] 20:00 Muž na radnici 3 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 3 [i] 21:55 Linda 14 [i] 22:50 Pobrežná hliadka VI. 15,16 [i] 00:20 Starý III. 5 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 5/7 [i] 09:45 Babiččina krabička [i] 10:10 Slovácko sa nesúdí 5/12 [i] 10:55 Koncert titánů swingu [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Okouzlení VIII 40/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 6/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 5/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 5/10 [i] 15:50 Věda je zábava 12/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Katrán tatarský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec 5/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 5/12 [i] 22:05 Případy inspektora Lynleyho IV 1/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 2/86 [i] 00:05 Okouzlení VIII 40/54 [i] 00:55 Chcete mě? [i] 01:10 Poklady světa [i] 01:25 Vodácká putování [i] 01:40 Keltský šperk [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Pancho [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Fokus ČT24 [i] 15:15 Vltava v obrazech 2/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Ushuaia 8/26 [i] 16:05 Architektura světla: Siza & Corrales [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 5/10 [i] 17:25 To jsou věci! 3/10 [i] 17:50 Divnopis - Mrkvojedy [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 10/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Opojení mocí [i] 22:15 Věda v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Karel Klostermann [i] 01:20 Šumavské proměny [i] 01:50 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 02:10 Souboj vojevůdců 5/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Znamení a rituály [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316 - Mise: Kdopak to zvoní? [i] 04:35 Žebráci [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 13 [i] 09:25 Moře lásky: Cesta k tobě [i] 11:10 Odložené případy III 22 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 8 [i] 12:50 Lenssen & spol. 32 [i] 13:20 Pohřešovaní III 3 [i] 14:15 Kobra 11 VI 11 [i] 15:10 Hvězdná brána V 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 14 [i] 18:30 Ulice 1183, 1184 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 82 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 21 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Tichý nepřítel [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 12 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Občanské judo [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 32 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VI 15 [i] 08:05 Přátelé II 4 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 16 [i] 09:05 Panelák 63 [i] 09:45 Odpadlík II 5 [i] 10:45 To je vražda, napsala III 19 [i] 12:45 Chůva k pohledání VI 16 [i] 13:15 Will & Grace VI 16 [i] 13:45 Policie - New York 105 [i] 14:40 Chameleon IV 14 [i] 15:40 Médium II 13 [i] 16:40 Drzá Jordan V 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 22 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 45 [i] 21:20 Melinda a Melinda [i] 23:25 Catlow [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Lovci duchů 22 [i] 03:55 Na čem záleží 56 [i] 04:20 Svět 2009 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Tenis [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:00 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Dotek anděla III 13 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 15:00 Sestra i matka [i] 17:00 Dotek anděla III 13 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 20:00 Médium I 9 [i] 21:00 Ochránce III 3 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 6 [i] 23:00 Médium I 9 [i] 00:00 Ochránce III 3 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 6 [i] 02:00 Tichý svědek IV 3 [i] 03:00 Tichý svědek IV 4 [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Britské muzeum 3/10 [i] 06:35 Britské muzeum 4/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 9/12 [i] 08:10 Skryté možnosti 3/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 4/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 26/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 27/36 [i] 10:05 Jamie vaří doma 1/26 [i] 10:35 Jamie vaří doma 2/26 [i] 11:05 Co nám prospívá 2/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 3/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 4/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 13:45 Britské muzeum 3/10 [i] 14:20 Britské muzeum 4/10 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 15:10 Muž divočiny 12/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 26/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 27/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 2/37 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 9/12 [i] 19:00 Jamie vaří doma 1/26 [i] 19:30 Jamie vaří doma 2/26 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 21:00 Miliardové katastrofy 2/5 [i] 22:00 Ponorky ve studené válce 2/2 [i] 23:00 Antické odkazy 2/6 [i] 00:00 Miliardové katastrofy 2/5 [i] 01:00 Toulouse-Lautrec 1/2 [i] 02:00 Ponorky ve studené válce 2/2 [i] 03:00 Antické odkazy 2/6 [i] 03:55 Putování Maďarskem 3/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 4/10 [i] 04:55 Miliardové katastrofy 2/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 6 [i] 06:00 Jako mravenci [i] 07:25 Amazonky [i] 09:05 Hudbu složil, slova napsal [i] 10:50 Někdo jiný [i] 12:05 Ratatouille [i] 13:55 Létající Skot [i] 15:35 Robinsonovi [i] 17:10 Wing Commander [i] 18:50 Návrat na vrchol [i] 21:00 Californication II. : Vagínská čtvrť 5 [i] 21:30 Na stojáka 43 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 23:00 Motel smrti [i] 00:25 Stephanie Daley [i] 01:55 Návrat na vrchol [i] 04:05 Motel smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Život v překladu [i] 11:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 14:00 Tady se nedá žít IV. 2 [i] 15:30 X-Men: Poslední vzdor [i] 17:10 Pekař [i] 18:35 Mořská panna, Aquamarine [i] 20:20 Z úst do úst [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:35 Po stopách zabijáka [i] 01:10 Jen na sex [i] 02:50 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.