Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 169-170/216 [i] 10:20 Cudzinec po mojom boku [i] 12:00 Pohotovosť XIII. 1/23 [i] 12:50 Stone v utajení 6/26 [i] 13:40 Rodinná vojna II. 3-4/22 [i] 14:30 V tieni zločinu I. 16/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 162-163/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 22:25 Paľba [i] 22:50 112 [i] 23:35 Nebezpečná zóna [i] 01:20 Súd cti [i] 03:10 Jake a Tlsťoch III. 10/26 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:15 Charlotte Sophie Bentincková 1/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Kráľovná karnevalu [i] 09:05 To je vražda,napísala VIII 3/22 [i] 09:50 Helicops 15/34 [i] 10:40 Agatha Christie : Poirot I. 3/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 3/25 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 68/224 [i] 17:00 Bianca - cesta za šťastím 69/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska je najlepší recept [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 21/23 [i] 22:40 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 12/22 [i] 23:20 Murdochove záhady I. 5 [i] 00:10 Don Matteo IV. 7/24 [i] 01:05 Svet v obrazoch [i] 01:35 Bianca - cesta za šťastím 68/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 69/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Kráľovná karnevalu [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Profesionál [i] 06:00 Polícia [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Separé [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Pravda o dinosauroch 1/2 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 6/10 [i] 14:25 Lassie I 15/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 Cesty nádeje [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 7 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Buren a Guggenheim [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Deadwood 1/12 [i] 01:20 Anjeli strážni [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:40 NOVINY 09:30 Vráťte mi moju rodinu! [i] 11:20 Zlodej Nick 4 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 7, 8 [i] 13:40 Air America 11 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 15:20 Vražedné čísla 19 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 181 [i] 20:45 Bezuchí zajkovia [i] 23:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 18 [i] 00:00 Profesionáli 8 [i] 00:50 Bezuchí zajkovia [i] 02:40 Autosalón [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 03:45 Zlodej Nick [i] 04:25 Inside: Myseľ vraha [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 323,324 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 4 [i] 11:00 Život na zámku 17 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Prípad pre Fuchsa: Amulet Inkov [i] 15:35 Keď rozvod, tak rozvod [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 227,228 [i] 19:00 Život na zámku 17 [i] 20:00 Miesto činu: Večerný šepot [i] 21:30 Filmová klasika: Viem, že si vrah [i] 23:10 Pobrežná hliadka VI. 14 [i] 23:55 Starý III. 4 [i] 00:55 Divoška Rosaura [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 75/78 [i] 09:00 In flagranti [i] 10:15 Moje rodina II 5/13 [i] 10:45 Velké přírodní katastrofy: Tsunami 3/4 [i] 11:35 Bitva o Midway [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 39/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 5/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 2/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kulíšek nejmenší [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 2/10 [i] 20:55 Na cestě po Švýcarských Alpách [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 5/40 [i] 22:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:30 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 Sex ve městě III 10/18 [i] 01:40 Okouzlení VIII 39/54 [i] 02:30 Film o filmu: Sin City - Město hříchu 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 4/12 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Děti v Čechách 4/10 [i] 13:05 Záhady starého Egypta 4/10 [i] 13:20 Pohádky z celého světa 11/13 [i] 13:35 Veritas - princ pravdy [i] 15:10 Nebezpečí z hlubin [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 16:50 De-Lovely [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy vyprávěné větru [i] 19:30 Jazz Passengers [i] 20:00 Souboj vojevůdců 5/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Cinka Panna [i] 22:00 V odborné péči 18/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Malá etuda o živých a mrtvých [i] 00:40 Prázdniny pana Hulota [i] 02:05 Knižní svět [i] 02:30 Restart 4/8 [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 714/2379 [i] 04:25 Návrat kancléře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 12 [i] 09:25 Blízko smrti [i] 11:10 Odložené případy III 21 [i] 12:00 Můj přítel Monk IV 7 [i] 12:50 Lenssen & spol. 31 [i] 13:20 Pohřešovaní III 2 [i] 14:15 Kobra 11 VI 10 [i] 15:10 Hvězdná brána V 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 13 [i] 18:30 Ulice 1181, 1182 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 9 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 4 [i] 22:35 Špatným směrem [i] 00:40 Mrtvá zóna IV 7 [i] 01:25 Áčko [i] 02:10 Novashopping 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 31 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Will & Grace VI 14 [i] 08:05 Přátelé II 3 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 15 [i] 09:05 Panelák 62 [i] 09:45 Odpadlík II 4 [i] 10:45 Právo a pořádek II 21 [i] 11:45 To je vražda, napsala III 18 [i] 12:45 Chůva k pohledání VI 15 [i] 13:15 Will & Grace VI 15 [i] 13:45 Policie - New York 104 [i] 14:40 Chameleon IV 13 [i] 15:40 Médium II 12 [i] 16:40 Drzá Jordan IV 21 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 21 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 62 [i] 21:20 Kauzy z Bostonu I 5 [i] 22:15 Božská mrcha 5 [i] 23:15 Žralok I 5 [i] 00:10 Na plný plyn I 9 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:45 Lovci duchů 21 [i] 03:30 Na čem záleží 55 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Wintersports Weekend [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    10:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 11:00 Jezdkyně [i] 13:00 Dotek anděla III 12 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 15:00 Nepotrestaná vražda [i] 17:00 Dotek anděla III 12 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Médium I 8 [i] 21:00 Ochránce III 2 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 5 [i] 23:00 Médium I 8 [i] 00:00 Ochránce III 2 [i] 01:00 Právo a pořádek VII 5 [i] 02:00 Tichý svědek IV 1 [i] 03:00 Tichý svědek IV 2 [i] 04:00 Život v deltě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 21/26 [i] 06:00 Britské muzeum 1/10 [i] 06:35 Britské muzeum 2/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 8/12 [i] 08:10 Skryté možnosti 1/26 [i] 08:35 Skryté možnosti 2/26 [i] 09:05 Surrealistický labužník 24/36 [i] 09:35 Surrealistický labužník 25/36 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3/3 [i] 11:05 Co nám prospívá 1/37 [i] 12:00 Skryté možnosti 1/26 [i] 12:25 Skryté možnosti 2/26 [i] 12:55 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 13:20 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 13:45 Britské muzeum 1/10 [i] 14:20 Britské muzeum 2/10 [i] 14:55 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 15:10 Muž divočiny 11/19 [i] 16:05 Surrealistický labužník 24/36 [i] 16:35 Surrealistický labužník 25/36 [i] 17:05 Co nám prospívá 1/37 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 8/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3/3 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 6/10 [i] 21:00 Miliardové katastrofy 1/5 [i] 22:00 Ponorky ve studené válce 1/2 [i] 23:00 Antické odkazy 1/6 [i] 00:00 Miliardové katastrofy 1/5 [i] 01:00 Velikáni fotografie 6/6 [i] 02:05 Ponorky ve studené válce 1/2 [i] 03:00 Antické odkazy 1/6 [i] 03:55 Putování Maďarskem 1/10 [i] 04:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 04:55 Miliardové katastrofy 1/5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 6 [i] 06:00 Lady XXL [i] 07:35 Malý zrádce [i] 09:05 Bude naše [i] 10:35 Malí rošťáci [i] 12:05 Marie [i] 13:30 Jako mravenci [i] 14:50 Amazonky [i] 16:30 Hudbu složil, slova napsal [i] 18:10 Ratatouille [i] 20:00 Hrdinové a zbabělci [i] 21:30 Hexina [i] 23:00 Přehlížený [i] 00:40 Voják [i] 02:10 Hrdinové a zbabělci [i] 03:40 Přehlížený [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vánoce bez Santy [i] 11:30 Zlatý Glóbus 2009 [i] 13:30 Děsnej doják [i] 14:55 Tady se nedá žít IV. 1 [i] 16:10 Život v překladu [i] 17:55 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:10 Tudorovci II 7 [i] 21:05 Tudorovci II 8 [i] 22:00 Transylvania [i] 23:40 Californication II. : Syrový a vařený 4 [i] 00:10 Babel [i] 02:30 Hluboko zmražený [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Neapol zdolal Iuventus a priblížil sa na jediný bod
Na archívnej snímke Marek Hamšík.

Šieste finále Tipsport ligy malo nechutnú dohru, lietali aj päste a zasahovala polícia
Nechutnú dohru mal šiesty zápas finále play-off hokejovej Tipsport ligy 2017/2018 medzi Banskou Bystricou a Trenčínom, v ktorom hosťujúca Dukla zvíťazila 3:2 a vyrovnala stav série na 3:3.

NBA: Washington, Milwaukee a Cleveland vyrovnali série
LeBron James, na snímke vľavo.

NHL: Pittsburgh a Nashville postúpili do 2. kola play off
Pittsburgh spečatil postup v šiestom dueli na ľade Flyers, kde vyhral divokým skóre 8:5.

Aktuálne správy

Pred 25 rokmi navštívil prvý prezident SR Michal Kováč Spojené štáty
Michal Kováč, archívna snímka.

Na stavbu D4 údajne vozia kontaminovanú pôdu, preveruje to inšpekcia
Na snímke výstavba úseku diaľnice D4 Jarovce - Ivanka sever, ktorý bude súčasťou bratislavského obchvatu, v Dunajskej Lužnej 17. apríla 2018.

Pracovný týždeň sa začne letnými teplotami aj búrkami
Na Slovensku bude v pondelok oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty vystúpia na 22 až 27 stupňov Celzia.

V Tatrách je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo
Ilustračné foto Foto: TASR/Pavol ĎurčoLiptovský Hrádok 23. apríla (TASR) - V najvyšších polohách tatranských pohorí je koncentrované prevažne malé lavínové nebezpečenstvo. Vo Veľkej a Malej Fatre vzhľadom k nesúvislej ...

Prezident Andrej Kiska odcestoval na oficiálnu návštevu Slovinska
Na snímke prezident SR Andrej Kiska.

A. Danko odletel do Estónska na konferenciu predsedov parlamentov EÚ
Na snímke predseda NR SR Andrej Danko.

Svetoznámy slovenský operný spevák Sergej Kopčák jubiluje
Svetoznámy operný spevák Sergej Kopčák bude mať v pondelok 23. apríla 70 rokov.

Temperamentná Ljuba Hermanová zažiarila v titule Ples v hoteli Savoy
Svoju popularitu si česká muzikálová, operetná speváčka, herečka a šansoniérka Ljuba Hermanová zachovala u najširšieho publika takmer 60 rokov. K jej ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.