Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:35 Malý zajac Bugs a priatelia I. 9/40 [i] 07:00 Scooby Doo I. 6/24 [i] 07:25 Flintstonovci II. 8/25 [i] 07:50 Xena II. 4-5/22 [i] 09:25 Malý Bigfoot [i] 11:05 Kyle XY I. 1-2/10 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Modrá lagúna [i] 16:10 Rozpútané peklo [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 21:50 Swordfish: Operácia Haker [i] 23:40 Belphégor - fantóm Louvru [i] 01:20 Vášeň Darklyho Noona [i] 03:00 Krvavý Harlan [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Pocoyo II. 17/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 18/52 [i] 06:45 Poštár Pat II 14 [i] 07:00 Poštár Pat II 15 [i] 07:15 Aladin 58/65 [i] 07:40 Lovci drakov 19/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 3/18 [i] 08:25 Elá hop ! [i] 08:55 Góóól [i] 09:25 Pestrá rodinka 4/36 [i] 09:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody IV. 3/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot I. 3/4 [i] 14:35 Vezmi ma domov [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Námestíčko 4/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dobrodruhovia z veľkomesta [i] 22:10 Terminátor [i] 00:00 Žoldnieri [i] 01:25 Chodili sme spolu [i] 02:15 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Test magazín [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Halali [i] 06:40 Lovci hadov I. 12/13 [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Natura 2000 [i] 08:20 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:50 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Služby Božie - 160. výročie narodenia Hviezdoslava [i] 11:30 Hviezda tisícročia [i] 12:45 Rozprávky 15 sestier [i] 13:25 Retro noviny [i] 13:40 Anjeli strážni [i] 14:05 Bolo nás šesť 1/6 [i] 15:00 Na ľudovú nôtu [i] 15:40 Svetové pobrežia zhora: Európa 6/10 [i] 16:05 Slovo [i] 16:10 Orientácie [i] 16:40 Pravda o dinosauroch 1/2 [i] 17:30 Na návšteve v divadle [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 22:05 Umenie 09 [i] 22:30 Odpískané [i] 23:00 Orientácie [i] 23:30 Poltón [i] 23:55 Umenie 09 [i] 00:25 Slovo [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:40 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY 06:35 Kutil Manny [i] 07:00 Pinocchio [i] 07:30 Legenda o Tarzanovi [i] 07:55 Rozprávková jazda [i] 08:20 Kráľovstvo surikát II. 9,10 [i] 09:15 Útek [i] 11:35 Zvieracia klinika [i] 12:20 Autosalón [i] 12:45 Šaman [i] 14:55 Starostove starosti [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:10 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Najhoršia zrada [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 9,10/10 [i] 21:50 Vráťte mi moju rodinu! [i] 23:40 Čierny ako smrť [i] 01:25 Vesmírna vzbura [i] 02:40 Cez Missouri [i] 04:00 Kauza Wardovcov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 321,322 [i] 09:25 Agathe: Vražda s hendikepom [i] 10:55 Zorro 7,8 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:50 ZDRAVIE + [i] 14:25 Julie Lescautová II. 4 [i] 16:00 Big Ben XII. - Chovný býk [i] 17:30 Divoška Rosaura 225,226 [i] 19:00 Tarzan 60,61 [i] 20:00 Hviezdne kino: Keď rozvod, tak rozvod [i] 21:25 Prípad pre Fuchsa: Amulet Inkov [i] 22:55 Agathe: Vražda s hendikepom [i] 00:25 Zorro 7,8 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Míša Kulička v rodném lese 1/7 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 06:50 Trojčátka 5/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 5/10 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se peče štěstí [i] 14:05 Kde peníze pomáhají [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 14:50 Dědeček, Kyliján a já [i] 16:20 Vodácká putování [i] 16:35 Generace "0" [i] 16:50 Moje rodina II 5/13 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 18/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Roming [i] 21:50 168 hodin [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Dalziel a Pascoe IX 1/4 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Huff I 8/13 [i] 01:25 Svět umění: Mafie v Hollywoodu [i] 02:15 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová II. [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 08:35 Československý filmový týdeník 714/2379 [i] 08:50 Cesta [i] 09:45 Knižní svět [i] 10:15 Film 2009 [i] 10:45 Exit 316 - Mise: Kdopak to zvoní? [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Pancho [i] 12:00 Žalář nejtemnější [i] 13:00 Jmenuji se po tátovi [i] 14:00 Dolomitenmann 2008 [i] 14:20 POP ART [i] 15:05 Svět umění: Mafie v Hollywoodu [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:15 Světci a svědci [i] 16:30 Monte Walsh [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 2/20 [i] 19:20 Ars cameralis [i] 19:50 F. Mendelssohn - Bartholdy: Benátská píseň, Adagio non troppo [i] 20:00 Historie i současnost regionu. [i] 20:01 Karel Klostermann [i] 21:10 Šumavské proměny [i] 21:40 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 22:00 Na plovárně s Lubošem Hrůzou [i] 22:25 Páté přes deváté [i] 01:00 Flamenco 21. století 1/3 [i] 02:00 Nezapomenutelné scénky [i] 02:55 Modrá tajemství 1/3 [i] 03:50 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 3/7 [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Směr jih 22 [i] 06:00 Novashopping 06:15 Novashopping 06:50 Spiderman 10 [i] 07:10 Myšák Stuart Little 10 [i] 07:35 3-2-1 Tučňáci! 10 [i] 08:00 Vteřiny před katastrofou II [i] 09:00 15 LET TV NOVA - archiv [i] 10:00 Politické harašení [i] 11:10 Z pekla štěstí 4 [i] 11:40 Odvrácená tvář hor 4 [i] 12:45 Na první pohled [i] 15:05 Prime [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 15 LET TV NOVA [i] 21:10 Střepiny [i] 21:35 Mr. GS [i] 22:05 Probuzení v Renu [i] 23:35 Kriminálka Las Vegas IV 11 [i] 00:20 Novashopping 00:45 Střepiny [i] 01:05 Rukavička [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:25 Směr jih 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Helicops I 6 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 23 [i] 07:00 Země dinosaurů 18 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé II 2 [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:15 Svět ve válce 1 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 Třináct u stolu [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:55 Batman a Robin [i] 16:25 Souboj titánů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 22:10 Wyatt Earp [i] 23:55 Critters 2 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Svět ve válce 1 [i] 04:05 Partie [i] 04:50 Sinan Toprak I 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Wintersports Weekend [i] 20:15 Box [i] 22:00 Biatlon [i] 22:30 Biatlon [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Wintersports Weekend [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesvatý Mikuláš [i] 08:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 10:00 Kouzlo obyčejného života [i] 12:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 14:00 Směr východ [i] 16:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 6/6 [i] 19:00 Dešťový stín 1/3 [i] 20:00 Kouzelný výtah [i] 22:00 Foylova válka V 1/2 [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 Nesvatý Mikuláš [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nalezený ráj 1/2 [i] 07:05 Nalezený ráj 2/2 [i] 07:55 Země krásná neznámá 9/16 [i] 08:55 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 9/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 10/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 5/6 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 15/24 [i] 13:35 Černá káva 1/3 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 21/26 [i] 15:30 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 16:25 Jetstream 5/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 9/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 10/18 [i] 18:15 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 21/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 22/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 22/23 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 2/8 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 10/10 [i] 23:30 Budoucnost vody 1/3 [i] 00:30 Coxy na dovolené 37/40 [i] 01:00 Coxy na dovolené 38/40 [i] 01:30 Coxy na dovolené 39/40 [i] 02:00 Coxy na dovolené 40/40 [i] 02:30 Země krásná neznámá 9/16 [i] 03:30 Divoká zvěř Karpat 9/10 [i] 04:00 Divoká zvěř Karpat 10/10 [i] 04:30 Bekyně [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 4 [i] 06:00 Něco na té Mary je [i] 07:55 Před kamerou 5 [i] 08:25 Moje superbejvalka [i] 10:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 11:15 U mě dobrý - Film o filmu [i] 11:30 Góóól! II [i] 13:25 Lady XXL [i] 15:05 Malý zrádce [i] 16:35 Bude naše [i] 18:05 Marie [i] 19:30 Před kamerou 6 [i] 20:00 Koření života [i] 21:45 Citové pouto [i] 23:25 Na stojáka 49 [i] 23:50 Na stojáka 50 [i] 00:20 Modli se za ráno [i] 01:50 Hříšné svědectví [i] 03:30 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V tom domě straší! [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 6 [i] 10:00 Hospodská láska [i] 11:30 Škvára [i] 13:15 Gang v útoku [i] 15:20 Vánoce bez Santy [i] 16:45 Zlatý Glóbus 2009 [i] 18:45 Děsnej doják [i] 20:10 Noční hlídka [i] 22:00 Oktoberfest [i] 23:50 Pijavice [i] 01:20 Nezničitelná láska [i] 03:00 Poslední smích [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.