Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:20 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 06:05 DNES [i] 06:30 Malý zajac Bugs a priatelia I. 8/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 5/24 [i] 07:20 Flintstonovci II. 7/25 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád II. 22/22 [i] 08:15 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 10:05 Priatelia X. 18/18 [i] 10:35 Mickeyho modré oči [i] 12:30 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 14:10 Evolúcia [i] 16:05 Divoké kočky [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Slovensko má Silvester [i] 22:40 Šakal [i] 01:05 Dracula II: Vzkriesenie [i] 02:30 Slimák [i] 04:05 Plážoví frajeri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:25 Pocoyo II. 15/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 16/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 12 [i] 07:00 Poštár Pat II 13 [i] 07:15 Aladin 57/65 [i] 07:35 Lovci drakov 18/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 2/18 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Pestrá rodinka 3/36 [i] 09:50 Si v obraze? [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Chudobní milionári I. 6/12 [i] 11:45 Chudobní milionári I. 7/12 [i] 12:30 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 13:25 Motormagazín [i] 13:55 Navajo Joe [i] 15:25 Vila pri jazere 3/3 [i] 17:05 Robin Hood I 4/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho [i] 22:50 Strach z tmy [i] 00:25 Skutočný príbeh: Hriešne obrázky [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Liečba alkoholovej závislosti [i] 03:40 Listovanie v budúcnosti [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Planéta Zem zhora 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Euromaxx - Architektúra 3/18 [i] 06:40 Odysea života 3 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 20/30 [i] 09:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 3/4 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor - Dýcham, teda som... [i] 11:45 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Klik [i] 13:25 Encyclopaedia Beliana [i] 13:40 Vojna vtákov [i] 14:30 Rodný môj kraj [i] 15:15 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veľký útek z Osvienčimu [i] 20:50 Anjeli strážni [i] 21:15 Retro noviny [i] 21:35 Kino na Dvojke [i] 23:40 Jana a jej jazzové evanjelium [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 02:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 NOVINY 06:50 Kutil Manny [i] 07:20 Pinocchio [i] 07:45 Legenda o Tarzanovi [i] 08:10 Rozprávková jazda [i] 08:40 101 dalmatíncov [i] 10:30 Zmiznutie [i] 12:20 Čarovná odporkyňa [i] 14:10 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 16:20 Legenda o vášni [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Starostove starosti [i] 22:20 Niet úniku [i] 00:10 Útek [i] 02:10 Legenda o vášni [i] 04:20 Čarovná odporkyňa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 319,320 [i] 09:25 Agathe: Hra na vraždu [i] 10:55 Malý pitaval z veľkého mesta 4 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica 4 [i] 14:55 Siska 16 [i] 15:55 Z bratskej lásky [i] 17:30 Divoška Rosaura 223,224 [i] 19:00 Tarzan 58,59 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 4 [i] 21:35 Big Ben XII. - Chovný býk [i] 23:15 Agathe: Hra na vraždu [i] 00:45 Z bratskej lásky [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 5/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 74/78 [i] 07:10 Kromaňonec 5/21 07:30 Tip a Tap 20/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 08:05 U nás na farmě 22/26 [i] 08:20 Veritas - princ pravdy [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Království prstenu 1/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 5/10 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 5/13 [i] 14:30 Doktor Martin 4/23 [i] 15:20 Severní polární záře [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 5/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nezapomenutelné scénky [i] 21:00 Černý rytíř [i] 22:35 Zprávy 22:40 Branky, body, vteřiny 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Vlk [i] 00:50 Rozhodnutí [i] 02:20 13. komnata Bořka Šípka [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:40 Na moll [i] 04:25 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 4/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Film o filmu Roming [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 To jsou věci! 2/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zmrzlina - věčná vášeň [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Gentleman Josef Škvorecký [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Dionne Warwick [i] 14:45 Nebezpečí z hlubin [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 3/7 [i] 16:35 Modrá tajemství 1/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Kde peníze pomáhají [i] 20:00 Zlatá šedesátá 5/26 [i] 21:00 Sedmikrásky [i] 22:15 Cesta [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Morricone diriguje [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:35 Je to jenom rokenrol [i] 03:15 ČT Live - Pražský výběr [i] 04:15 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Kroniky divočiny [i] 06:30 Spiderman 9 [i] 06:55 Myšák Stuart Little 9 [i] 07:15 3-2-1 Tučňáci! 9 [i] 07:45 Senzační Spiderman 19 [i] 08:10 Na výpravě s Jeffem Corwinem 9 [i] 09:00 Eso [i] 10:05 Mach 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Rukavička [i] 14:20 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 16:10 Parta hic [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hádej kdo? [i] 21:55 Červený drak [i] 00:15 Boss [i] 02:00 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:50 Babicovy dobroty [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Na čem záleží 54 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 22 [i] 07:00 Země dinosaurů 17 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 7 [i] 08:00 Přátelé II 1 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 Hunter VI 3 [i] 10:25 M*A*S*H 241 [i] 10:55 M*A*S*H 242 [i] 11:30 Agentura Jasno 4 [i] 12:25 Closer I 8 [i] 13:25 Zlatá horečka na Klondiku [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - West Ham United [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Van Helsing [i] 22:40 Liga výjimečných [i] 00:50 Srdce a zbroj [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Helicops I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:15 Tenis [i] 21:00 Biatlon [i] 21:30 Biatlon [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Neorané pole [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Případ neoprávněného zabití [i] 16:00 Podivné dítě [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 20:00 Jane Doeová: Oči [i] 22:00 Dotek hrůzy [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Neorané pole [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 22/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 23/26 [i] 07:00 Záhada stradivárek [i] 07:55 Králové a královny 9/12 [i] 08:25 Králové a královny 10/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 5/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 6/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 11:40 Za nebeskou klenbou [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 14/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 4/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 16:25 Jetstream 4/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 7/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 8/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 8/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 19/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 20/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 21/23 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 1/8 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:30 Vyšetřovatelé nehod 3/3 [i] 00:35 Coxy na dovolené 31/40 [i] 01:00 Coxy na dovolené 32/40 [i] 01:30 Coxy na dovolené 33/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 34/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 35/40 [i] 02:55 Coxy na dovolené 36/40 [i] 03:25 Tunel v Hangzhou 4/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 8/8
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 5 [i] 06:00 Anna a král [i] 08:25 Marion a Lucie [i] 10:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:20 Návrat lásky [i] 13:15 Znovu od začátku [i] 14:35 Postrach Dennis o Vánocích [i] 16:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:15 Řeč nepřítele [i] 20:00 Bláznivej tábor [i] 21:30 Hollywoodland [i] 23:35 Skrytá identita [i] 02:05 Do pětadvaceti [i] 03:35 Satan přichází [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rocky Balboa [i] 09:40 Plácek 2 [i] 11:20 Před kamerou 5 [i] 11:50 Tajná přání [i] 13:35 Ideální partie [i] 15:25 Základ rodiny [i] 17:10 Pidihajzlík [i] 18:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:15 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Tudorovci II 7 [i] 22:55 Tudorovci II 8 [i] 23:50 Árijský pár [i] 01:45 Deset položek a méně [i] 03:05 Všechno jde do háje [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.