Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:20 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 06:05 DNES [i] 06:30 Malý zajac Bugs a priatelia I. 8/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 5/24 [i] 07:20 Flintstonovci II. 7/25 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád II. 22/22 [i] 08:15 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 10:05 Priatelia X. 18/18 [i] 10:35 Mickeyho modré oči [i] 12:30 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 14:10 Evolúcia [i] 16:05 Divoké kočky [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Slovensko má Silvester [i] 22:40 Šakal [i] 01:05 Dracula II: Vzkriesenie [i] 02:30 Slimák [i] 04:05 Plážoví frajeri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:25 Pocoyo II. 15/52 [i] 06:35 Pocoyo II. 16/52 [i] 06:40 Poštár Pat II 12 [i] 07:00 Poštár Pat II 13 [i] 07:15 Aladin 57/65 [i] 07:35 Lovci drakov 18/26 [i] 08:00 Kim Perfektná IV. 2/18 [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Pestrá rodinka 3/36 [i] 09:50 Si v obraze? [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Chudobní milionári I. 6/12 [i] 11:45 Chudobní milionári I. 7/12 [i] 12:30 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 13:25 Motormagazín [i] 13:55 Navajo Joe [i] 15:25 Vila pri jazere 3/3 [i] 17:05 Robin Hood I 4/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho [i] 22:50 Strach z tmy [i] 00:25 Skutočný príbeh: Hriešne obrázky [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Liečba alkoholovej závislosti [i] 03:40 Listovanie v budúcnosti [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Planéta Zem zhora 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy - Hírek [i] 05:20 Správy a komentáre [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Euromaxx - Architektúra 3/18 [i] 06:40 Odysea života 3 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 20/30 [i] 09:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 3/4 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor - Dýcham, teda som... [i] 11:45 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Klik [i] 13:25 Encyclopaedia Beliana [i] 13:40 Vojna vtákov [i] 14:30 Rodný môj kraj [i] 15:15 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veľký útek z Osvienčimu [i] 20:50 Anjeli strážni [i] 21:15 Retro noviny [i] 21:35 Kino na Dvojke [i] 23:40 Jana a jej jazzové evanjelium [i] 00:20 Anjeli strážni [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 02:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 NOVINY 06:50 Kutil Manny [i] 07:20 Pinocchio [i] 07:45 Legenda o Tarzanovi [i] 08:10 Rozprávková jazda [i] 08:40 101 dalmatíncov [i] 10:30 Zmiznutie [i] 12:20 Čarovná odporkyňa [i] 14:10 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 16:20 Legenda o vášni [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Starostove starosti [i] 22:20 Niet úniku [i] 00:10 Útek [i] 02:10 Legenda o vášni [i] 04:20 Čarovná odporkyňa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 319,320 [i] 09:25 Agathe: Hra na vraždu [i] 10:55 Malý pitaval z veľkého mesta 4 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica 4 [i] 14:55 Siska 16 [i] 15:55 Z bratskej lásky [i] 17:30 Divoška Rosaura 223,224 [i] 19:00 Tarzan 58,59 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 4 [i] 21:35 Big Ben XII. - Chovný býk [i] 23:15 Agathe: Hra na vraždu [i] 00:45 Z bratskej lásky [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 5/26 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 74/78 [i] 07:10 Kromaňonec 5/21 07:30 Tip a Tap 20/26 [i] 07:40 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 08:05 U nás na farmě 22/26 [i] 08:20 Veritas - princ pravdy [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Království prstenu 1/2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 5/10 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 5/13 [i] 14:30 Doktor Martin 4/23 [i] 15:20 Severní polární záře [i] 17:10 Šaty dělaj' člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 5/6 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nezapomenutelné scénky [i] 21:00 Černý rytíř [i] 22:35 Zprávy 22:40 Branky, body, vteřiny 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Vlk [i] 00:50 Rozhodnutí [i] 02:20 13. komnata Bořka Šípka [i] 02:50 Pošta pro tebe [i] 03:40 Na moll [i] 04:25 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 4/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Film o filmu Roming [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 To jsou věci! 2/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zmrzlina - věčná vášeň [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Gentleman Josef Škvorecký [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Dionne Warwick [i] 14:45 Nebezpečí z hlubin [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 3/7 [i] 16:35 Modrá tajemství 1/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Kde peníze pomáhají [i] 20:00 Zlatá šedesátá 5/26 [i] 21:00 Sedmikrásky [i] 22:15 Cesta [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Morricone diriguje [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:35 Je to jenom rokenrol [i] 03:15 ČT Live - Pražský výběr [i] 04:15 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Kroniky divočiny [i] 06:30 Spiderman 9 [i] 06:55 Myšák Stuart Little 9 [i] 07:15 3-2-1 Tučňáci! 9 [i] 07:45 Senzační Spiderman 19 [i] 08:10 Na výpravě s Jeffem Corwinem 9 [i] 09:00 Eso [i] 10:05 Mach 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Rukavička [i] 14:20 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 16:10 Parta hic [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hádej kdo? [i] 21:55 Červený drak [i] 00:15 Boss [i] 02:00 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:50 Babicovy dobroty [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Na čem záleží 54 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 22 [i] 07:00 Země dinosaurů 17 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 7 [i] 08:00 Přátelé II 1 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:25 Hunter VI 3 [i] 10:25 M*A*S*H 241 [i] 10:55 M*A*S*H 242 [i] 11:30 Agentura Jasno 4 [i] 12:25 Closer I 8 [i] 13:25 Zlatá horečka na Klondiku [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Arsenal FC - West Ham United [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Van Helsing [i] 22:40 Liga výjimečných [i] 00:50 Srdce a zbroj [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Helicops I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:15 Tenis [i] 21:00 Biatlon [i] 21:30 Biatlon [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Neorané pole [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Případ neoprávněného zabití [i] 16:00 Podivné dítě [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 4/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 5/6 [i] 20:00 Jane Doeová: Oči [i] 22:00 Dotek hrůzy [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Neorané pole [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 22/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 23/26 [i] 07:00 Záhada stradivárek [i] 07:55 Králové a královny 9/12 [i] 08:25 Králové a královny 10/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 5/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 6/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 11:40 Za nebeskou klenbou [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 14/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 4/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 16:25 Jetstream 4/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 7/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 8/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 8/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 19/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 20/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 21/23 [i] 21:30 Slavné bitvy Británie 1/8 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:30 Vyšetřovatelé nehod 3/3 [i] 00:35 Coxy na dovolené 31/40 [i] 01:00 Coxy na dovolené 32/40 [i] 01:30 Coxy na dovolené 33/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 34/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 35/40 [i] 02:55 Coxy na dovolené 36/40 [i] 03:25 Tunel v Hangzhou 4/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 8/8
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 5 [i] 06:00 Anna a král [i] 08:25 Marion a Lucie [i] 10:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 11:20 Návrat lásky [i] 13:15 Znovu od začátku [i] 14:35 Postrach Dennis o Vánocích [i] 16:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:15 Řeč nepřítele [i] 20:00 Bláznivej tábor [i] 21:30 Hollywoodland [i] 23:35 Skrytá identita [i] 02:05 Do pětadvaceti [i] 03:35 Satan přichází [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rocky Balboa [i] 09:40 Plácek 2 [i] 11:20 Před kamerou 5 [i] 11:50 Tajná přání [i] 13:35 Ideální partie [i] 15:25 Základ rodiny [i] 17:10 Pidihajzlík [i] 18:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:15 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Tudorovci II 7 [i] 22:55 Tudorovci II 8 [i] 23:50 Árijský pár [i] 01:45 Deset položek a méně [i] 03:05 Všechno jde do háje [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.