Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Požičaná rodina [i] 10:15 Snehová kalamita [i] 11:50 Mušketier [i] 13:45 Rodinná vojna II. 1-2/22 [i] 14:35 V tieni zločinu I. 15/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 160-161/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Smrtonosná zbraň 4 [i] 23:35 Štyria bratia [i] 01:35 Útok na ponorku: Klamný cieľ [i] 03:10 Aj múdry schybí [i] 04:15 Jake a Tlsťoch III. 9/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 6/6 [i] 09:00 To je vražda,napísala VIII 2/22 [i] 09:50 Helicops 14/34 [i] 10:35 Nebo nikdy nespadne 3/3 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Zmenáreň [i] 14:25 Klinika Grace III. 2/25 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 66/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 67/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:25 Príťažlivosť [i] 23:05 Rocky III [i] 00:45 Don Matteo IV. 6/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 66/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 67/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Reportéri [i] 04:30 Luxusné paláce 6/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Divoký Karibik 3/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Zahraj nám,muzika,vesele [i] 13:40 Veľké záhady [i] 14:05 Naša Európa [i] 14:30 Lassie I 15/26 [i] 15:00 Večer na tému . . [i] 16:45 Família [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 3/18 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 3/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:00 Odysea života 3 [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy - Hírek [i] 03:00 Správy z regiónov [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 04:30 Správy STV [i] 04:55 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 17 [i] 11:20 Air America 9 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 10 [i] 13:00 Vyjednávači 10 [i] 13:40 Air America 10 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 15:20 Vražedné čísla 18 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 180 [i] 20:45 Pod toskánskym slnkom [i] 23:00 Hriech [i] 01:05 Zmiznutie [i] 02:35 Zúrivosť [i] 04:15 Emmino šťastie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 317,318 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 3 [i] 11:00 Život na zámku 16 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:45 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 7,8 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 221,222 [i] 19:00 Život na zámku 16 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 4 [i] 21:00 Siska 16 [i] 22:00 Chobotnica 4 [i] 23:10 Starý III. 3 [i] 00:10 Siska 16 [i] 01:00 Divoška Rosaura [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pražské zvony a věže [i] 09:35 Sedmikrásky Josefa Kainara [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu [i] 10:25 Příště u Vás... tentokrát v Táboře [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 38/54 [i] 14:30 Haf! 48/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 17/26 [i] 15:25 Taylor má trable 22/26 [i] 15:50 Svět Elmo 37/56 [i] 16:05 Babar 24/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koniklec luční český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 4/21 [i] 20:55 13. komnata Bořka Šípka [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Sex ve městě III 10/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Désiré Landru [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:35 Okouzlení VIII 38/54 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Krásný ztráty [i] 04:15 Generace "0" [i] 04:30 Gorodok 16/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 4/12 [i] 05:20 Věda v Evropě: Srdeční infarkt [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Život na dluh [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Paulem Mazurskym [i] 13:35 Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 4/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Posedlý létáním [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 32/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová II. [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 48/62 [i] 20:00 Nominační večer Českého lva [i] 21:45 Změnit gravitaci [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 16/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Hale and Pace 5/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:45 Samizdat 5/15 [i] 01:45 Gentleman Josef Škvorecký [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Hledám práci [i] 03:35 Exit 316 - Mise: Jak dostat rodiče do polepšovny [i] 03:50 Rodina a já [i] 04:10 Bílá místa [i] 04:25 Následník trůnu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 11 [i] 09:25 Královna a já [i] 11:25 Odložené případy III 20 [i] 12:15 Můj přítel Monk IV 6 [i] 13:00 Lenssen & spol. 30 [i] 13:25 Pohřešovaní III 1 [i] 14:20 Kobra 11 VI 9 [i] 15:15 Hvězdná brána V 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 12 [i] 18:30 Ulice 1179, 1180 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Úsměv Mony Lisy [i] 22:20 Tudorovci 4 [i] 23:25 Rocky 4 [i] 01:00 Sleepwalkers [i] 02:25 Novashopping 02:45 Tabu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:25 Směr jih 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 30 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Život v moři [i] 08:05 Will & Grace VI 13 [i] 08:30 Přátelé I 24 [i] 09:00 Sabrina - mladá čarodějnice I 14 [i] 09:30 Panelák 61 [i] 10:10 Odpadlík II 3 [i] 11:05 Právo a pořádek II 20 [i] 12:05 To je vražda, napsala III 17 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 14 [i] 13:30 Will & Grace VI 14 [i] 14:00 Policie - New York 103 [i] 14:55 Chameleon IV 12 [i] 15:50 Médium II 11 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 20 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 20 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Blbý a blbější [i] 22:20 Romeo musí zemřít [i] 00:40 Frekvence [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Lovci duchů 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Tenis [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Bowling [i] 21:00 Šipky [i] 22:00 Bowling [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Watts [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Drsné městečko [i] 08:00 Sněhová královna [i] 10:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 11:00 Letní bouře [i] 13:00 Dotek anděla III 11 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 15:00 Sněhová královna [i] 17:00 Dotek anděla III 11 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 Foylova válka V 1/2 [i] 22:00 Jane Doeová: Oči [i] 00:00 Zakázaná tajemství [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Drsné městečko [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 8/8 [i] 06:00 Děti Afriky [i] 07:05 Výpravy za zvířaty 7/12 [i] 08:05 Kupa dětí [i] 09:05 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2/3 [i] 11:05 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 12:05 Kupa dětí [i] 13:05 Coxy na dovolené 39/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 40/40 [i] 14:05 Děti Afriky [i] 15:10 Muž divočiny 10/19 [i] 16:05 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 17:00 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 7/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2/3 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 5/10 [i] 21:00 Forenzní laboratoř [i] 22:00 Bitva o Atlantik 2/3 [i] 23:00 Navzdory všemu [i] 23:55 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 01:05 Velikáni fotografie 5/6 [i] 02:10 Bitva o Atlantik 2/3 [i] 03:05 Panika - Těžká, ale léčitelná psychická porucha [i] 04:15 Pouště promlouvají 10/14 [i] 04:45 Smrt na fotbalovém hřišti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neuvěřitelný příběh [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 07:55 Flicka [i] 09:30 Last minute Maroko [i] 11:00 Angel [i] 13:15 Úžasný den [i] 14:45 J.A.R. koncert [i] 15:50 Pravý Američan [i] 17:25 P.S. Miluji tě [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 6 [i] 20:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 21:40 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 23:05 Krvavý diamant [i] 01:25 Oktoberfest [i] 03:15 Vycházející slunce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Všichni královi muži [i] 12:05 Nepřemožitelný [i] 13:50 Strážce [i] 15:40 Říkej mi strýčku [i] 17:10 Král telenovely [i] 18:45 Rocky Balboa [i] 20:25 Still Crazy [i] 22:00 Portrét šílenství [i] 23:20 Dveře dokořán [i] 01:15 Nadávejte až posetmění [i] 02:40 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.