Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 167-168/216 [i] 10:20 Eva Blond: Šiesty zmysel [i] 11:50 Stone v utajení 4-5/26 [i] 13:35 Rodinná vojna I. 21-22/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 14/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 158-159/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slepá nespravodlivosť [i] 21:35 Myšlienky vraha II. 4/23 [i] 22:30 Laura: Kliatba rodu 4/4 [i] 00:20 Zbaľ ju! I. 6-7/9 [i] 01:05 Ukradnutá láska [i] 02:45 Hrozba z temnoty I. 19/22 [i] 03:40 Jake a Tlsťoch III. 8/26 [i] 04:25 Komisár Rex VIII. 4/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 5/6 [i] 08:55 To je vražda,napísala VIII 1/22 [i] 09:45 Helicops 13/34 [i] 10:35 Nebo nikdy nespadne 2/3 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Klinika Grace III. 1/25 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 64/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 65/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 3/12 [i] 22:05 Operácia "Blue Sky" [i] 23:45 Murdochove záhady I. 4/13 [i] 00:30 Don Matteo IV. 5/24 [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 64/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 65/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Luxusné paláce 5/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Múdry Maťko a blázni [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Moderná architektúra na Slovensku [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor - Dýcham, teda som... [i] 14:10 Bartošova muzika z Čierneho Balogu [i] 14:35 Lassie I 14/26 [i] 15:05 Sféry dôverné [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Profesionál [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Veľké záhady [i] 18:30 Naša Európa [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Família [i] 20:25 Hlava roka 2008 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 3/26 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy z regiónov [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:45 Família [i] 03:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 16 [i] 11:20 Air America 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 9 [i] 13:00 Svieža štvorka 4 [i] 13:40 Air America 9 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 15:20 Vražedné čísla 17 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 179 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 20 [i] 21:30 Vyjednávači 10 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Šesť pohrebov a jedna svadba [i] 01:20 Lepší zajtrajšok 3 [i] 03:10 Kráľovská nemocnica 5,6 [i] 04:40 Misia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 315,316 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 2 [i] 11:00 Život na zámku 15 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 15:30 Sex a pani X [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 219,220 [i] 19:00 Život na zámku 15 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 7,8 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý III. 2 [i] 01:15 Divoška Rosaura [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Buldočí plémě [i] 10:35 Zpívá Karel Gott [i] 11:25 Náušnice [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 Diagnóza [i] 13:45 Okouzlení VIII 37/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 4/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Listonoh jarní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XI 4/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 8/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Okouzlení VIII 37/54 [i] 01:30 Hotel Babylon I 4/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Restart 4/8 [i] 04:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:55 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal 4/13 [i] 10:35 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 4/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 31/72 [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Zvon Lukáš [i] 14:45 Já a moje rodina 20/26 [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 5/10 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Game Page [i] 20:00 Gentleman Josef Škvorecký [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 4/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 A teď něco úplně jiného [i] 00:35 Den, kdy byl zavražděn Theo van Gogh [i] 01:35 Concerto Bohemia 2004 03:05 Divnopis - Škrovád [i] 03:10 Film point [i] 04:10 Než přijede záchranka 2/13 [i] 04:25 Krásný ztráty [i] 04:50 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 10 [i] 09:25 Matky mého muže [i] 11:15 Odložené případy III 19 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 5 [i] 12:55 Lenssen & spol. 29 [i] 13:25 Pohřešovaní II 18 [i] 14:15 Kobra 11 VI 8 [i] 15:15 Hvězdná brána V 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 11 [i] 18:30 Ulice 1177, 1178 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 81 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas VII 21 [i] 22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 4 [i] 22:55 Godsend [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 10 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Na vlastní oči [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Směr jih 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 29 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:45 Will & Grace VI 12 [i] 08:10 Přátelé I 23 [i] 08:40 Sabrina - mladá čarodějnice I 13 [i] 09:05 Panelák 60 [i] 09:50 Odpadlík II 2 [i] 10:40 Právo a pořádek II 19 [i] 11:40 To je vražda, napsala III 16 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 13 [i] 13:30 Will & Grace VI 13 [i] 13:55 Policie - New York 102 [i] 14:50 Chameleon IV 11 [i] 15:45 Médium II 10 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 19 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 19 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 44 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Chirurgové IV 4 [i] 23:05 Sběratelé kostí I 1 [i] 00:00 Na plný plyn I 8 [i] 00:55 Volejte Věštce 02:40 Lovci duchů 19 [i] 03:25 Na čem záleží 53 [i] 03:50 Kapitán Kloss 10 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Krasobruslení [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Novou cestou [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Dotek anděla III 10 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Dotek anděla III 10 [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 Médium I 7/16 [i] 21:00 Tichý svědek IV 25 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 23:00 Tichý svědek II 7 [i] 00:00 Tichý svědek IV 25 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 02:00 Obyčejná žena [i] 04:00 Novou cestou [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 6/8 [i] 06:00 Laos 1/2 [i] 06:35 Laos 2/2 [i] 07:05 Výpravy za zvířaty 6/12 [i] 08:05 Pouto mezi dvojčaty [i] 09:05 Životospráva na chalupě 3/3 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 [i] 11:05 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 12:05 Pouto mezi dvojčaty [i] 13:05 Coxy na dovolené 37/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 38/40 [i] 14:05 Laos 1/2 [i] 14:35 Laos 2/2 [i] 15:10 Muž divočiny 9/19 [i] 16:05 Životospráva na chalupě 3/3 [i] 17:00 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 6/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1/3 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 4/10 [i] 21:00 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 22:00 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 9/9 [i] 00:00 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i] 00:30 Velké hračky velkých hochů 8/8 [i] 01:00 Velikáni fotografie 4/6 [i] 02:10 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 03:05 Deprese [i] 04:15 Pouště promlouvají 9/14 [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Divoké vlny [i] 09:05 Ghost Rider [i] 10:55 Před kamerou 5 [i] 11:25 Bělásek [i] 13:15 Neuvěřitelný příběh [i] 14:45 Flicka [i] 16:20 Last minute Maroko [i] 17:50 Angel [i] 20:00 Na stojáka 43 [i] 20:30 Přistižen při činu [i] 22:05 Malá Miss Sunshine [i] 23:45 Dva týdny [i] 01:20 Sybil [i] 02:50 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 04:20 Přistižen při činu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Život umělce [i] 11:45 Vzepřít se obrům [i] 13:35 Šťastná rodina [i] 14:55 Všichni královi muži [i] 17:00 V křesle režiséra [i] 18:45 Strážce [i] 20:30 Švédská trojka [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 Den, kdy jsem přežil [i] 01:25 Hadi v letadle [i] 03:10 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.