Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 165-166/216 [i] 10:25 Eva Blond: Epsteinovo dedičstvo [i] 12:10 Summerland II. 13/13 [i] 13:00 Stone v utajení 3/26 [i] 13:50 Rodinná vojna I. 19-20/22 [i] 14:35 V tieni zločinu I. 13/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 156-157/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 3/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 21:40 Krvavá zrada [i] 23:45 Vražedná stretávka I. 4/13 [i] 00:35 Vrah fotomodeliek [i] 02:05 Hrozba z temnoty I. 17-18/22 [i] 03:25 Jake a Tlsťoch III. 7/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:30 Komisár Rex VIII. 3/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 4/6 [i] 09:05 Inšpektor Lynley V. 8/8 [i] 09:55 Helicops 12/34 [i] 10:40 Nebo nikdy nespadne 1/3 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 22/22 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 62/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 63/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House I. 19/21 [i] 21:00 Dr.House I. 20/21 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Cloud 9 [i] 23:55 Murdochove záhady I. 3/13 [i] 00:45 Don Matteo IV. 4/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 62/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 63/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Luxusné paláce 4/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Krajina zvierat [i] 08:30 Rozprávienka vtáča zlaté 3/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veda zajtrajška 12/18 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Koniari sveta 18/20 [i] 13:25 Môj dom - môj hrad [i] 13:50 Košikári [i] 14:20 Lassie I 13/26 [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 16:00 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 16:20 Diagnóza 124 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Dýcham, teda som... [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Moderná architektúra na Slovensku [i] 21:00 Stratený domov 3. [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:40 Maďarský magazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 03:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 15 [i] 11:20 Air America 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 13:00 Vyjednávači 9 [i] 13:40 Air America 8 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 15:20 Vražedné čísla 16 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 178 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 21:30 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 17 [i] 22:30 Svieža štvorka 4 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:20 Úderom polnoci [i] 02:00 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 02:45 Hemoglobín [i] 04:15 PROMI NOVINY [i] 04:35 Úderom polnoci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 313,314 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý III. 1/71 [i] 11:00 Život na zámku 14 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Muž na radnici 2 [i] 14:25 Mravnostné oddelenie I. 2 [i] 15:10 Linda 13 [i] 16:10 Pobrežná hliadka VI. [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 217,218 [i] 19:00 Život na zámku 14 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Rodinný album 2/2 [i] 21:25 Sex a pani X [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 13 [i] 23:45 Starý III. 1/71 [i] 00:40 Divoška Rosaura [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Tajemství Ocelového města [i] 11:50 Klokočí [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 4/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 36/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy IV 3/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 4/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 20/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rožďalovické rybníky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Po stopách hvězd [i] 21:25 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 4/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Ene bene [i] 00:50 Okouzlení VIII 36/54 [i] 01:45 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 Tajné akce StB 4/40 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Škrovád [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:55 Architektura světla: Bohigas & Ganchegui [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 7/26 [i] 11:15 Šaty dělaj' člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Kde peníze pomáhají [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava 11/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:15 Trajekt Estonia [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Vivat Španělsko! 4/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Než přijede záchranka 2/13 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 8/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Život na dluh [i] 20:30 Nero, císař římský 2/2 [i] 22:05 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Den, kdy byl zavražděn Theo van Gogh [i] 00:10 Nic takového [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:15 Q [i] 02:45 Notes [i] 03:30 Zoom [i] 03:40 Deset století architektury [i] 03:55 Dej mi duši a ostatní si ponech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 9 [i] 09:30 Vzpomínky v mém srdci [i] 11:10 Odložené případy III 18 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 4 [i] 12:50 Lenssen & spol. 28 [i] 13:20 Pohřešovaní II 17 [i] 14:15 Kobra 11 VI 7 [i] 15:10 Hvězdná brána V 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 10 [i] 18:30 Ulice 1175, 1176 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 4 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 20 [i] 21:45 Na vlastní oči [i] 22:30 Plastická chirurgie s.r.o. IV 9 [i] 23:25 Harley Davidson a Marlboro Man [i] 01:05 Novashopping 01:30 15 LET TV NOVA [i] 02:25 112 [i] 02:55 Áčko [i] 04:25 Směr jih 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 28 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Will & Grace VI 11 [i] 07:45 Přátelé I 22 [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice I 12 [i] 08:40 Panelák 59 [i] 09:20 Odpadlík II 1 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 22 [i] 11:10 Právo a pořádek II 18 [i] 12:05 To je vražda, napsala III 15 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 12 [i] 13:30 Will & Grace VI 12 [i] 14:00 Policie - New York 101 [i] 14:55 Chameleon IV 10 [i] 15:50 Médium II 9 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 18 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 18 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince III 19 [i] 23:20 Spiknutí [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Lovci duchů 18 [i] 03:40 Na čem záleží 52 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:20 Jezdectví [i] 19:25 Golf [i] 20:20 Jachting [i] 20:45 Krasobruslení [i] 22:45 Tenis [i] 03:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 11:00 Společný dům [i] 13:00 Dotek anděla III 9 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 15:00 Na jeden večer [i] 17:00 Dotek anděla III 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Médium I 6/16 [i] 21:00 Ochránce II 23/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 23:00 Tichý svědek II 6 [i] 00:00 Ochránce II 23/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Vražda mezi přáteli [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 4/8 [i] 06:00 Země krásná neznámá 8/8 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 5/12 [i] 07:35 Papua-Nová Guinea [i] 08:10 Sousedé ve válce [i] 09:05 Životospráva na chalupě 2/3 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem 5/6 [i] 10:35 Prostřeno pod širým nebem 6/6 [i] 11:05 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 12:05 Sousedé ve válce [i] 13:00 Coxy na dovolené 35/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 36/40 [i] 14:05 Země krásná neznámá 8/8 [i] 15:10 Muž divočiny 8/19 [i] 16:05 Životospráva na chalupě 2/3 [i] 17:00 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 5/12 [i] 18:25 Papua-Nová Guinea [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem 5/6 [i] 19:30 Prostřeno pod širým nebem 6/6 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 3/10 [i] 21:00 Ze soudních spisů 31/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 32/32 [i] 22:00 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 8/9 [i] 00:00 Velké hračky velkých hochů 5/8 [i] 00:30 Velké hračky velkých hochů 6/8 [i] 01:05 Velikáni fotografie 3/6 [i] 02:10 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 [i] 03:00 Sebevražda - Krajní stavy psychiky [i] 03:40 Stále jsem ženou [i] 04:20 Pouště promlouvají 8/14 [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Škvára [i] 07:45 Most do země Terabithia [i] 09:20 Stěhování pana McAllistera [i] 10:50 S mafií v patách [i] 12:30 Bernard a Doris [i] 14:10 Zlatý Glóbus 2009 [i] 16:15 Divoké vlny [i] 17:40 Ghost Rider [i] 19:30 Filmy a filmové hvězdy 4 [i] 20:00 Dobrý ročník [i] 21:55 Odvrácená strana Jericha [i] 23:35 Ďáblův deník [i] 01:10 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:45 Obchod století [i] 04:05 Dobrý ročník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:30 Lovecká sezóna [i] 12:55 Před kamerou 5 [i] 13:25 Agent v sukni 2 [i] 15:05 Život umělce [i] 16:50 Vzepřít se obrům [i] 18:40 Šťastná rodina [i] 20:00 LA blues [i] 21:30 Californication II. : Syrový a vařený 4 [i] 22:00 Démon pomsty [i] 23:35 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:20 LA blues [i] 02:55 Démon pomsty [i] 04:30 Californication II. : Syrový a vařený 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.