Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 163-164/216 [i] 10:25 Eva Blond: Ako sa ten život zahráva [i] 12:05 Summerland II. 12/13 [i] 12:50 Stone v utajení 2/26 [i] 13:40 Rodinná vojna I. 17-18/22 [i] 14:30 V tieni zločinu I. 12/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 154-155/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 2/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tajomstvá sopky 3/4 [i] 21:45 Na streche [i] 22:35 Pán Rosnička [i] 00:30 Krvavý kšeft [i] 02:20 Hrozba z temnoty I. 16/22 [i] 03:20 Jake a Tlsťoch III. 6/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Komisár Rex VIII. 2/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 3/6 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 7/8 [i] 09:55 Helicops 11/34 [i] 10:40 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 21/22 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 60/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 61/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová II. 3/4 [i] 23:50 Murdochove záhady I. 2/13 [i] 00:40 Don Matteo IV. 3/24 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 60/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 61/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Luxusné paláce 3/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Klik [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:40 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Posledný let Saint-Exupéryho [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Z lásky k zvieratám 6 [i] 13:25 Fašiangy v Rajeckej doline [i] 13:50 VAT [i] 14:20 Lassie I 12/26 [i] 14:50 Diskotéka pre starších [i] 15:30 Umenie 09 [i] 16:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:35 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Koniari sveta 18/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 12/18 [i] 20:50 Malý dokument [i] 21:05 Diagnóza 124 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:45 Národnostný magazín [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy z regiónov [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 14 [i] 11:20 Air America 6 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 17 [i] 13:40 Air America 7 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 15:20 Vražedné čísla 15 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 177 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 19 [i] 21:30 Vyjednávači 9 [i] 22:30 SHARK II. 13 [i] 23:30 Profesionáli 7 [i] 00:20 Upíri: Los Muertos [i] 02:00 Podfu(c)k [i] 03:35 Grand Canyon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 311,312 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 15/15 [i] 11:00 Život na zámku 13 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 15:25 Vrah skrýva tvár [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 215,216 [i] 19:00 Život na zámku 13 [i] 20:00 Muž na radnici 2 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie I. 2 [i] 21:45 Linda 13 [i] 22:45 Pobrežná hliadka VI. 11,12 [i] 00:15 Starý II. 15/15 [i] 01:15 Divoška Rosaura [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 4/7 [i] 09:55 Babiččina krabička [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí 4/12 [i] 11:00 Podivuhodný svět [i] 11:25 Jsem jen inženýr chemie aneb z českých barů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Okouzlení VIII 35/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy IV 2/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 4/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 4/10 [i] 15:50 SMAJLÍK 11/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pochybek severní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal 4/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Krotitelé dluhů 4/12 [i] 22:05 Případy inspektora Lynleyho III 4/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 1/86 [i] 00:05 Okouzlení VIII 35/54 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Vodácká putování [i] 01:30 Na cestě po Zulii [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Vltava v obrazech 1/86 [i] 15:15 Fokus ČT24 [i] 15:35 Svět zázraků: Ushuaia 7/26 [i] 16:05 Architektura světla: Bohigas & Ganchegui [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 4/10 [i] 17:25 To jsou věci! 2/10 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 9/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Odpískáno [i] 22:15 Věda v Evropě: Srdeční infarkt [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Metropolitan Jazz Band [i] 00:10 Hrabě Rudolf Vrbna [i] 00:30 Hledání ztraceného času [i] 00:50 Toulky - O mlýnech a mlynářích [i] 01:05 Hledání ztraceného času [i] 01:25 Řemesla - Zlaté dno [i] 01:45 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 02:10 Souboj vojevůdců 4/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:40 Křesťanský magazín [i] 03:50 Exit 316 - Mise: Jak dostat rodiče do polepšovny [i] 04:10 Jaromír Honzák Quintet [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 8 [i] 09:30 Moře lásky: Léto na ostrově [i] 11:10 Odložené případy III 17 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 3 [i] 12:55 Lenssen & spol. 27 [i] 13:25 Pohřešovaní II 16 [i] 14:15 Kobra 11 VI 6 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 9 [i] 18:30 Ulice 1173, 1174 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 80 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 20 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Predátor z hlubin [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas IV 9 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Občanské judo [i] 02:35 Áčko [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 27 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Will & Grace VI 10 [i] 07:45 Přátelé I 21 [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice I 11 [i] 08:40 Panelák 58 [i] 09:20 Odpadlík I 22 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 21 [i] 11:10 Právo a pořádek II 17 [i] 12:05 To je vražda, napsala III 14 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 11 [i] 13:30 Will & Grace VI 11 [i] 14:00 Policie - New York 100 [i] 14:55 Chameleon IV 9 [i] 15:50 Médium II 8 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 17 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 17 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 43 [i] 21:15 Propadlí lásce [i] 23:25 Balada o Cable Hogueovi [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Lovci duchů 17 [i] 04:05 Na čem záleží 51 [i] 04:30 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:45 Fotbal [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Smrt v klášteře [i] 10:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 11:00 Hříbě [i] 13:00 Dotek anděla III 8 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 15:00 Smrt v klášteře [i] 17:00 Dotek anděla III 8 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Médium I 5/16 [i] 21:00 Ochránce II 22/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 23:00 Tichý svědek II 5 [i] 00:00 Ochránce II 22/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 06:00 Země krásná neznámá 7/8 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 07:35 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 08:10 Sousedé ve válce 31/32 [i] 08:40 Sousedé ve válce 32/32 [i] 09:10 Životospráva na chalupě 1/3 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem 3/6 [i] 10:35 Prostřeno pod širým nebem 4/6 [i] 11:05 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 33/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 34/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 7/8 [i] 15:15 Muž divočiny 7/19 [i] 16:05 Životospráva na chalupě 1/3 [i] 17:00 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 18:25 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem 3/6 [i] 19:30 Prostřeno pod širým nebem 4/6 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 21:00 Ze soudních spisů 29/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 30/32 [i] 22:00 Válka v severní Evropě 2/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 7/9 [i] 00:00 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i] 00:30 Velké hračky velkých hochů 4/8 [i] 01:00 Velikáni fotografie 2/6 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 13/13 [i] 03:45 Voda, voda, čistá voda [i] 04:20 Pouště promlouvají 7/14 [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Řeč nepřítele [i] 07:50 Před kamerou 5 [i] 08:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 10:35 Spider-Man 3 [i] 12:50 Škvára [i] 14:35 Most do země Terabithia [i] 16:10 Stěhování pana McAllistera [i] 17:40 S mafií v patách [i] 19:20 Bernard a Doris [i] 21:00 Californication II. : Syrový a vařený 4 [i] 21:30 Na stojáka 42 [i] 22:00 Shred 2 [i] 23:35 Shortbus [i] 01:15 Dohoda [i] 02:45 Shred 2 [i] 04:15 Shortbus [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Miss Potter [i] 11:30 Pitva mimozemšťana [i] 13:00 Hluboko pod kůží [i] 14:25 Skok do neznáma [i] 15:55 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 17:20 Lovecká sezóna [i] 18:45 Agent v sukni 2 [i] 20:25 Hranice života [i] 22:00 Nezvaný host [i] 23:35 U ledu [i] 01:10 Hranice života [i] 02:45 Nezvaný host [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

MYSLIVEČKOVÁ S CSÖLLEYOM idú do voľných tancov na ZOH z 19. miesta
Na archívnej snímke vpravo Lukáš Csölley (Slovensko) a vľavo Lucie Myslivečková (Česko).

Zlatý a strieborný reprezentačný tréner Ján Filc má 65 rokov
Najúspešnejší bývalý reprezentačný hokejový tréner v ére samostatnej Slovenskej republiky (SR) Ján Filc bude má dnes 65 rokov.

Hokejista Dominik Graňák vzýva pred utorňajších zápasom šťastie
Na snímke hokejista Dominik Graňák v Slovenskom dome počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu, 18. februára 2018.

Američanky sú prvými finalistkami na ZOH v ženskom hokeji
Americká hráčka Hilary Knightová (vľavo) dáva gól fínskej brankárke Noore Ratyovej v semifinálovom zápase ženského hokejového turnaja Fínsko - USA na XXIII. ZOH v kórejskom Kangungu 19. februára 2018.

Aktuálne správy

Na strednom Slovensku si dávajte pozor na zľadovatené cesty
Ilustračná snímka.

Vo väznici pri Riu de Janeiro prebieha vzbura, väzni majú rukojemníkov
Ilustračná snímka.

Nový Zéland sa pripravuje na príchod cyklónu Gita
Na snímke z videozáznamu stoja ľudia pri zničenom dome po cyklóne Gita v štáte Tonga 13. februára 2018.

Väčšina primátorov SPD podporuje dohodu s Merkelovou
Na archívnej snímke Angela Merkelová.

Turecko poprelo obvinenia z chemického útoku v Sýrii
Na snímke turecký minister zahraničných vecí Mevlüt Čavušoglu.

Strelec z Dagestanu nemal nič spoločné s islamom, tvrdí Kadyrov
Vojaci ruských špeciálnych síl blokujú ulicu v Machačkale, metropole juhoruského Dagestanu. Archívna snímka.

Narodil sa v Peru, žije v USA a učí sa slovenčinu
Ilustračná snímka.

Profesor Kopanič: V minulosti nebola v USA slovenčina v móde
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.