Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 161-162/216 [i] 10:30 Eva Blond: Trpaslík v batožinovom priestore [i] 12:10 Summerland II. 11/13 [i] 13:00 Stone v utajení 1/26 [i] 13:50 Rodinná vojna I. 15-16/22 [i] 14:40 V tieni zločinu I. 11/22 [i] 15:25 Cigánske srdce 152-153/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 21:35 Paľba [i] 22:05 112 [i] 22:45 Denné svetlo [i] 01:00 Sledujem ťa! [i] 02:40 112 [i] 03:20 Jake a Tlsťoch III. 5/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Komisár Rex VIII. 1/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 2/6 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 6/8 [i] 09:45 Helicops 10/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot I. 2/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 20/22 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 58/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 59/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 20/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 11/22 [i] 23:15 Murdochove záhady I. 1/13 [i] 00:10 Don Matteo IV. 2/24 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 58/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 59/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Luxusné paláce 2/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Krajina zvierat [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Spartakus : čo sa skrýva za mýtom [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Masky ľudového divadla [i] 13:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Lassie I 11/26 [i] 14:50 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:35 TKN [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 6 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Posledný let Saint-Exupéryho [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:25 TKN [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 03:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 NOVINY 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 NOVINY 09:30 Kámo, kde mám fáro? [i] 11:00 Zlodej Nick 3 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 5,6 [i] 13:40 Air America 6 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 15:20 Vražedné čísla 14 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - Štart III. série! 176 [i] 20:45 Povedz, že to tak nie je [i] 22:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 17 [i] 23:30 Profesionáli 6 [i] 00:20 Základňa 2 [i] 01:55 Ako som spoznal vašu mamu I. 9,10 [i] 02:40 Povedz, že to tak nie je [i] 04:10 Autosalón [i] 04:35 Príbeh Lindy McCartneyovej [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 309,310 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 14 [i] 11:00 Život na zámku 12 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 "Svatba jako řemen" [i] 15:30 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 213,214 [i] 19:00 Život na zámku 12 [i] 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 21:35 Filmová klasika: Vrah skrýva tvár [i] 23:10 Pobrežná hliadka VI. 10 [i] 23:55 Starý II. 14 [i] 00:55 Divoška Rosaura [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 74/78 [i] 09:00 Vlčí jáma [i] 10:30 Moje rodina II 4/13 [i] 11:00 Velké přírodní katastrofy: Tornáda 2/4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 34/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 1/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jeřáb popelavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 1/10 [i] 20:55 Na cestě po Zulii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tajné akce StB 4/40 [i] 22:25 Zeptej se prachu [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě III 9/18 [i] 01:25 Okouzlení VIII 34/54 [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 3/12 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Zábavná škola: Děti v Čechách 3/10 [i] 13:05 Záhady starého Egypta 3/10 [i] 13:20 Pohádky z celého světa 10/13 [i] 13:35 Sloní příběhy [i] 15:15 Obří plavidla [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Nicholas Nickleby [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kdo je... [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 4/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Roming [i] 22:00 V odborné péči 17/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Jede, jede poštovský panáček 1947/1994 [i] 01:55 Škola pošťáků [i] 02:10 Večerní škola [i] 02:40 Knižní svět [i] 03:05 Restart 3/8 [i] 03:20 Máte slovo 04:05 POKR [i] 04:35 Československý filmový týdeník 713/2379 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 7 [i] 09:30 Max Q [i] 11:10 Odložené případy III 16 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 2 [i] 12:55 Lenssen & spol. 26 [i] 13:20 Pohřešovaní II 15 [i] 14:15 Kobra 11 VI 5 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 8 [i] 18:30 Ulice 1171, 1172 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 8 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 3 [i] 22:25 Rychlejší než smrt [i] 00:20 Mrtvá zóna IV 6 [i] 01:00 DO-RE-MI [i] 01:45 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Důkaz na dosah [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Will & Grace VI 9 [i] 07:45 Přátelé I 20 [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice I 10 [i] 08:40 Panelák 57 [i] 09:20 Odpadlík I 21 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 20 [i] 11:10 Právo a pořádek II 16 [i] 12:05 To je vražda, napsala III 13 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 10 [i] 13:30 Will & Grace VI 10 [i] 14:00 Policie - New York 99 [i] 14:55 Chameleon IV 8 [i] 15:50 Médium II 7 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 16 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 16 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 61 [i] 21:15 Kauzy z Bostonu I 4 [i] 22:15 Božská mrcha 4 [i] 23:15 Žralok I 4 [i] 00:10 Na plný plyn I 7 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Lovci duchů 16 [i] 03:35 Na čem záleží 50 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Tenis [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Wintersports Weekend [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Dotek anděla III 7 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Dotek anděla III 7 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Médium I 4/16 [i] 21:00 Ochránce II 21/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 23:00 Tichý svědek II 4 [i] 00:00 Ochránce II 21/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 06:00 Země krásná neznámá 6/8 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 07:30 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 08:05 Sousedé ve válce 29/32 [i] 08:35 Sousedé ve válce 30/32 [i] 09:05 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 09:35 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem 1/6 [i] 10:35 Prostřeno pod širým nebem 2/6 [i] 11:05 Baculaté děti 6/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 31/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 32/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 6/8 [i] 15:10 Muž divočiny 6/19 [i] 16:05 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 16:35 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 17:05 Baculaté děti 6/6 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 18:25 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem 1/6 [i] 19:30 Prostřeno pod širým nebem 2/6 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 21:00 Ze soudních spisů 27/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 28/32 [i] 22:00 Válka v severní Evropě 1/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 6/9 [i] 00:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 00:30 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 01:05 Velikáni fotografie 1/6 [i] 02:10 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 11/13 [i] 03:45 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 04:20 Pouště promlouvají 6/14 [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Last minute Maroko [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 07:55 Marie Antoinetta [i] 09:55 Otisk [i] 11:20 Superpes [i] 12:40 Blízká setkání třetího druhu [i] 14:50 Ježíš je normální [i] 16:00 Řetězová reakce [i] 17:45 Spider-Man 3 [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:00 Let 93 [i] 23:25 Na stojáka 50 [i] 23:55 Oktoberfest [i] 01:45 Skrytá identita [i] 04:15 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 11:25 Hra na svádění [i] 12:50 Bláznivá olympiáda [i] 14:25 Miss Potter [i] 15:55 Pitva mimozemšťana [i] 17:30 Rihanna [i] 18:45 Hluboko pod kůží [i] 20:10 Tudorovci II 5 [i] 21:05 Tudorovci II 6 [i] 22:00 Nadávejte až posetmění [i] 23:25 Californication II. : Takhle se s dámou nejedná 3 [i] 23:55 Ničemové [i] 01:40 Umění musí bolet [i] 03:20 Nadávejte až posetmění [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.