Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 161-162/216 [i] 10:30 Eva Blond: Trpaslík v batožinovom priestore [i] 12:10 Summerland II. 11/13 [i] 13:00 Stone v utajení 1/26 [i] 13:50 Rodinná vojna I. 15-16/22 [i] 14:40 V tieni zločinu I. 11/22 [i] 15:25 Cigánske srdce 152-153/217 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 21:35 Paľba [i] 22:05 112 [i] 22:45 Denné svetlo [i] 01:00 Sledujem ťa! [i] 02:40 112 [i] 03:20 Jake a Tlsťoch III. 5/26 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Komisár Rex VIII. 1/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zmenáreň [i] 05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 2/6 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 6/8 [i] 09:45 Helicops 10/34 [i] 10:35 Agatha Christie : Poirot I. 2/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 20/22 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 58/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 59/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 20/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 11/22 [i] 23:15 Murdochove záhady I. 1/13 [i] 00:10 Don Matteo IV. 2/24 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 58/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 59/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Luxusné paláce 2/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Krajina zvierat [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Spartakus : čo sa skrýva za mýtom [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Masky ľudového divadla [i] 13:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Lassie I 11/26 [i] 14:50 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:35 TKN [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 6 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Posledný let Saint-Exupéryho [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:25 TKN [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 03:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 NOVINY 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 NOVINY 09:30 Kámo, kde mám fáro? [i] 11:00 Zlodej Nick 3 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 5,6 [i] 13:40 Air America 6 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 15:20 Vražedné čísla 14 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - Štart III. série! 176 [i] 20:45 Povedz, že to tak nie je [i] 22:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 17 [i] 23:30 Profesionáli 6 [i] 00:20 Základňa 2 [i] 01:55 Ako som spoznal vašu mamu I. 9,10 [i] 02:40 Povedz, že to tak nie je [i] 04:10 Autosalón [i] 04:35 Príbeh Lindy McCartneyovej [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 309,310 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 14 [i] 11:00 Život na zámku 12 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:55 "Svatba jako řemen" [i] 15:30 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 213,214 [i] 19:00 Život na zámku 12 [i] 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 21:35 Filmová klasika: Vrah skrýva tvár [i] 23:10 Pobrežná hliadka VI. 10 [i] 23:55 Starý II. 14 [i] 00:55 Divoška Rosaura [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 74/78 [i] 09:00 Vlčí jáma [i] 10:30 Moje rodina II 4/13 [i] 11:00 Velké přírodní katastrofy: Tornáda 2/4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 34/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy IV 1/24 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jeřáb popelavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Proč bychom se netopili 1/10 [i] 20:55 Na cestě po Zulii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tajné akce StB 4/40 [i] 22:25 Zeptej se prachu [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě III 9/18 [i] 01:25 Okouzlení VIII 34/54 [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 3/12 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Zábavná škola: Děti v Čechách 3/10 [i] 13:05 Záhady starého Egypta 3/10 [i] 13:20 Pohádky z celého světa 10/13 [i] 13:35 Sloní příběhy [i] 15:15 Obří plavidla [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Nicholas Nickleby [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kdo je... [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 4/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Roming [i] 22:00 V odborné péči 17/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Jede, jede poštovský panáček 1947/1994 [i] 01:55 Škola pošťáků [i] 02:10 Večerní škola [i] 02:40 Knižní svět [i] 03:05 Restart 3/8 [i] 03:20 Máte slovo 04:05 POKR [i] 04:35 Československý filmový týdeník 713/2379 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Tequila a Bonetti v Římě 7 [i] 09:30 Max Q [i] 11:10 Odložené případy III 16 [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 2 [i] 12:55 Lenssen & spol. 26 [i] 13:20 Pohřešovaní II 15 [i] 14:15 Kobra 11 VI 5 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 8 [i] 18:30 Ulice 1171, 1172 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 8 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 3 [i] 22:25 Rychlejší než smrt [i] 00:20 Mrtvá zóna IV 6 [i] 01:00 DO-RE-MI [i] 01:45 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Důkaz na dosah [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Will & Grace VI 9 [i] 07:45 Přátelé I 20 [i] 08:15 Sabrina - mladá čarodějnice I 10 [i] 08:40 Panelák 57 [i] 09:20 Odpadlík I 21 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 20 [i] 11:10 Právo a pořádek II 16 [i] 12:05 To je vražda, napsala III 13 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 10 [i] 13:30 Will & Grace VI 10 [i] 14:00 Policie - New York 99 [i] 14:55 Chameleon IV 8 [i] 15:50 Médium II 7 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 16 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 16 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 61 [i] 21:15 Kauzy z Bostonu I 4 [i] 22:15 Božská mrcha 4 [i] 23:15 Žralok I 4 [i] 00:10 Na plný plyn I 7 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Lovci duchů 16 [i] 03:35 Na čem záleží 50 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Tenis [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Wintersports Weekend [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Dotek anděla III 7 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Dotek anděla III 7 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Médium I 4/16 [i] 21:00 Ochránce II 21/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 23:00 Tichý svědek II 4 [i] 00:00 Ochránce II 21/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 06:00 Země krásná neznámá 6/8 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 07:30 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 08:05 Sousedé ve válce 29/32 [i] 08:35 Sousedé ve válce 30/32 [i] 09:05 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 09:35 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 10:05 Prostřeno pod širým nebem 1/6 [i] 10:35 Prostřeno pod širým nebem 2/6 [i] 11:05 Baculaté děti 6/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 31/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 32/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 6/8 [i] 15:10 Muž divočiny 6/19 [i] 16:05 Pohlednice z chalupy 5/6 [i] 16:35 Pohlednice z chalupy 6/6 [i] 17:05 Baculaté děti 6/6 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 18:25 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 19:00 Prostřeno pod širým nebem 1/6 [i] 19:30 Prostřeno pod širým nebem 2/6 [i] 20:00 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 21:00 Ze soudních spisů 27/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 28/32 [i] 22:00 Válka v severní Evropě 1/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 6/9 [i] 00:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 00:30 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 01:05 Velikáni fotografie 1/6 [i] 02:10 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 11/13 [i] 03:45 Toulky Maďarskem 12/13 [i] 04:20 Pouště promlouvají 6/14 [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Last minute Maroko [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 07:55 Marie Antoinetta [i] 09:55 Otisk [i] 11:20 Superpes [i] 12:40 Blízká setkání třetího druhu [i] 14:50 Ježíš je normální [i] 16:00 Řetězová reakce [i] 17:45 Spider-Man 3 [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:00 Let 93 [i] 23:25 Na stojáka 50 [i] 23:55 Oktoberfest [i] 01:45 Skrytá identita [i] 04:15 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 11:25 Hra na svádění [i] 12:50 Bláznivá olympiáda [i] 14:25 Miss Potter [i] 15:55 Pitva mimozemšťana [i] 17:30 Rihanna [i] 18:45 Hluboko pod kůží [i] 20:10 Tudorovci II 5 [i] 21:05 Tudorovci II 6 [i] 22:00 Nadávejte až posetmění [i] 23:25 Californication II. : Takhle se s dámou nejedná 3 [i] 23:55 Ničemové [i] 01:40 Umění musí bolet [i] 03:20 Nadávejte až posetmění [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.