Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Smotánka [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 7/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 4/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 6/25 [i] 07:45 Xena II. 2-3/22 [i] 09:20 Nerovný súboj [i] 11:00 Gossip Girl I. 17-18/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Sexi Pistols [i] 16:00 Dannyho jedenástka [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 22:00 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:00 Krstný otec III. [i] 02:50 Cena vášne [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 13/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 14/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 10 [i] 06:50 Poštár Pat II 11 [i] 07:10 Aladin 56/65 [i] 07:30 Lovci drakov 17/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 1/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:15 Pestrá rodinka 2/36 [i] 09:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 2/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot I. 2/4 [i] 14:40 Moja tučná grécka svadba [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Námestíčko 3/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Kevin zo severu [i] 22:00 Doblba [i] 23:50 Oko III [i] 01:15 Chodili sme spolu [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Testmagazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 11/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Slová v čereni [i] 10:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 10:50 O Zorali a dvoch bratoch [i] 11:55 Folklórne festivaly [i] 13:30 Spartakus : čo sa skrýva za mýtom [i] 14:25 MS v krasokorčuľovaní Helsinky [i] 17:05 Slovo [i] 17:10 Orientácie [i] 17:45 Mastný hrniec [i] 19:05 Rozprávanie stromov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:55 Umenie 09 [i] 22:25 Odpískané [i] 22:55 Orientácie [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Umenie 09 [i] 00:15 Slovo [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:20 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát II. 7, 8 [i] 09:00 Hra s ohňom [i] 10:50 Mŕtvy bod [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Starostove starosti [i] 15:00 Šaman [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Umenie vraždy [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 7, 8 [i] 21:50 Kolíska [i] 23:55 Takmer bez šance [i] 01:40 Pytón 2 [i] 03:00 Umenie vraždy [i] 04:35 Takmer bez šance [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 307,308 [i] 09:20 Agathe: Vražda v kláštore [i] 10:50 Zorro 5,6 [i] 11:35 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 3 [i] 16:00 Big Ben XII. - Mikuláš je mŕtvy [i] 17:30 Divoška Rosaura 211,212 [i] 19:00 Tarzan 56,57 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Svatba jako řemen" [i] 21:35 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 23:00 Agathe: Vražda v kláštore [i] 00:35 Zorro [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 O čarovné Laskonce 4/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 06:50 Trojčátka 4/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 4/10 [i] 11:45 Počesku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvon Lukáš [i] 14:00 Kde peníze pomáhají [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 14:50 Vlčí jáma [i] 16:25 Divnopis - Škrovád [i] 16:30 Vodácká putování [i] 16:45 Generace "0" [i] 17:00 Moje rodina II 4/13 [i] 17:30 Čétéčko [i] 17:45 Retro [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 17/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Karambol [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Cizinka [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Huff I 7/13 [i] 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Folklorní magazín [i] 01:55 O češtině [i] 02:10 Mezi proudy [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová I. [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 713/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Jak dostat rodiče do polepšovny [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 11:50 S. S. Prokofjev: Zásnuby v klášteře [i] 13:40 Notes [i] 14:25 ME v krasobruslení 2009 Finsko [i] 17:05 Barbarosa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 19:20 Hudební vizitka [i] 19:50 B. Martinů: Polka in A, Harlekýn [i] 20:00 Hrabě Rudolf Vrbna [i] 20:20 Hledání ztraceného času [i] 20:40 Toulky - O mlýnech a mlynářích [i] 20:55 Hledání ztraceného času [i] 21:15 Řemesla - Zlaté dno [i] 21:35 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 22:05 Na plovárně s Paulem Mazurskym [i] 22:30 Vera Drakeová [i] 00:35 Chick Corea: Live in California [i] 01:30 Hodina pravdy [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:50 Tajemní vorvani [i] 03:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 04:40 Tajemství sálu předků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Směr jih 16 [i] 05:55 Novashopping 06:10 Novashopping 06:45 Spiderman 8 [i] 07:05 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:30 3-2-1 Tučňáci! 8 [i] 08:00 Vteřiny před katastrofou II [i] 08:55 15 LET TV NOVA - archiv [i] 10:00 Novoty [i] 11:05 Z pekla štěstí 3 [i] 11:40 Odvrácená tvář hor 3 [i] 12:45 Vrať se mi [i] 15:00 Ring volný [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 15 LET TV NOVA [i] 21:10 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Máš padáka! [i] 23:50 Kriminálka Las Vegas IV 8 [i] 00:40 Novashopping 01:10 Střepiny [i] 01:35 Včera neděle byla [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 21 [i] 07:00 Země dinosaurů 16 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 6 [i] 08:00 Přátelé I 19 [i] 08:30 Neuvěřitelné životy: Dvojčata se společným tělem [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Návrat do Vickerby [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 M*A*S*H 240 [i] 14:20 Batman navždy [i] 16:50 Au pair II aneb Pohádka pokračuje [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 22:10 Návrat Lew Harpera [i] 00:25 Tajemné zlo II [i] 02:00 Volejte Věštce 03:40 Mučení: špinavá práce [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Krasobruslení [i] 17:00 Bowls [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Wintersports Weekend [i] 21:45 Krasobruslení [i] 23:30 Bowls [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 16:00 Nepotrestaná vražda [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 20:00 Madam Mayflower [i] 22:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 [i] 07:50 Kultura za pultem 5/6 [i] 08:20 Kultura za pultem 6/6 [i] 08:50 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 7/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 8/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 14/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 4/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 16:25 Jetstream 4/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 7/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 8/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 8/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 19/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 20/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 21/23 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 1/8 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 3/3 [i] 00:25 Coxy na dovolené 27/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 28/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 29/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 30/40 [i] 02:25 Kultura za pultem 5/6 [i] 02:55 Kultura za pultem 6/6 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:25 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 06:00 Pravý Američan [i] 07:30 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 09:20 Úžasný den [i] 10:50 Filmy a filmové hvězdy 3 [i] 11:20 Hospodská láska [i] 12:50 Last minute Maroko [i] 14:20 Marie Antoinetta [i] 16:20 Úžasná a milovaná [i] 18:05 Otisk [i] 19:30 Před kamerou 5 [i] 20:00 Dobrý ročník [i] 21:55 Šprti [i] 23:45 Tři malá prasátka [i] 01:50 Shred [i] 03:30 Nula od Nuly pojde [i] 04:55 MIG 21 - live show [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Šťastná rodina [i] 09:20 Hvězdný záskok [i] 11:05 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:30 Základ rodiny [i] 14:10 Poslední šance [i] 15:50 Hra na svádění [i] 17:15 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:40 Bláznivá olympiáda [i] 20:15 Hadi v letadle [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 01:20 Slezský byznys [i] 02:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.