Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Smotánka [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 7/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 4/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 6/25 [i] 07:45 Xena II. 2-3/22 [i] 09:20 Nerovný súboj [i] 11:00 Gossip Girl I. 17-18/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Sexi Pistols [i] 16:00 Dannyho jedenástka [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 22:00 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:00 Krstný otec III. [i] 02:50 Cena vášne [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 13/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 14/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 10 [i] 06:50 Poštár Pat II 11 [i] 07:10 Aladin 56/65 [i] 07:30 Lovci drakov 17/26 [i] 07:55 Kim Perfektná IV. 1/18 [i] 08:20 Elá hop ! [i] 08:50 Góóól [i] 09:15 Pestrá rodinka 2/36 [i] 09:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 2/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot I. 2/4 [i] 14:40 Moja tučná grécka svadba [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Námestíčko 3/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Kevin zo severu [i] 22:00 Doblba [i] 23:50 Oko III [i] 01:15 Chodili sme spolu [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Testmagazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 11/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Slová v čereni [i] 10:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 5/10 [i] 10:50 O Zorali a dvoch bratoch [i] 11:55 Folklórne festivaly [i] 13:30 Spartakus : čo sa skrýva za mýtom [i] 14:25 MS v krasokorčuľovaní Helsinky [i] 17:05 Slovo [i] 17:10 Orientácie [i] 17:45 Mastný hrniec [i] 19:05 Rozprávanie stromov [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:55 Umenie 09 [i] 22:25 Odpískané [i] 22:55 Orientácie [i] 23:25 Poltón [i] 23:50 Umenie 09 [i] 00:15 Slovo [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:20 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát II. 7, 8 [i] 09:00 Hra s ohňom [i] 10:50 Mŕtvy bod [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Starostove starosti [i] 15:00 Šaman [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Umenie vraždy [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 7, 8 [i] 21:50 Kolíska [i] 23:55 Takmer bez šance [i] 01:40 Pytón 2 [i] 03:00 Umenie vraždy [i] 04:35 Takmer bez šance [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 307,308 [i] 09:20 Agathe: Vražda v kláštore [i] 10:50 Zorro 5,6 [i] 11:35 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 3 [i] 16:00 Big Ben XII. - Mikuláš je mŕtvy [i] 17:30 Divoška Rosaura 211,212 [i] 19:00 Tarzan 56,57 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Svatba jako řemen" [i] 21:35 Prípad pre Fuchsa: Hra sa skončila [i] 23:00 Agathe: Vražda v kláštore [i] 00:35 Zorro [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 Kde peníze pomáhají [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 O čarovné Laskonce 4/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 06:50 Trojčátka 4/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 4/10 [i] 11:45 Počesku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvon Lukáš [i] 14:00 Kde peníze pomáhají [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 14:50 Vlčí jáma [i] 16:25 Divnopis - Škrovád [i] 16:30 Vodácká putování [i] 16:45 Generace "0" [i] 17:00 Moje rodina II 4/13 [i] 17:30 Čétéčko [i] 17:45 Retro [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 17/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Karambol [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Cizinka [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Huff I 7/13 [i] 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Folklorní magazín [i] 01:55 O češtině [i] 02:10 Mezi proudy [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová I. [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 713/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Jak dostat rodiče do polepšovny [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Johanka z Arku [i] 11:50 S. S. Prokofjev: Zásnuby v klášteře [i] 13:40 Notes [i] 14:25 ME v krasobruslení 2009 Finsko [i] 17:05 Barbarosa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 1/20 [i] 19:20 Hudební vizitka [i] 19:50 B. Martinů: Polka in A, Harlekýn [i] 20:00 Hrabě Rudolf Vrbna [i] 20:20 Hledání ztraceného času [i] 20:40 Toulky - O mlýnech a mlynářích [i] 20:55 Hledání ztraceného času [i] 21:15 Řemesla - Zlaté dno [i] 21:35 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 22:05 Na plovárně s Paulem Mazurskym [i] 22:30 Vera Drakeová [i] 00:35 Chick Corea: Live in California [i] 01:30 Hodina pravdy [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:50 Tajemní vorvani [i] 03:45 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 04:40 Tajemství sálu předků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Směr jih 16 [i] 05:55 Novashopping 06:10 Novashopping 06:45 Spiderman 8 [i] 07:05 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:30 3-2-1 Tučňáci! 8 [i] 08:00 Vteřiny před katastrofou II [i] 08:55 15 LET TV NOVA - archiv [i] 10:00 Novoty [i] 11:05 Z pekla štěstí 3 [i] 11:40 Odvrácená tvář hor 3 [i] 12:45 Vrať se mi [i] 15:00 Ring volný [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 15 LET TV NOVA [i] 21:10 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Máš padáka! [i] 23:50 Kriminálka Las Vegas IV 8 [i] 00:40 Novashopping 01:10 Střepiny [i] 01:35 Včera neděle byla [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 21 [i] 07:00 Země dinosaurů 16 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 6 [i] 08:00 Přátelé I 19 [i] 08:30 Neuvěřitelné životy: Dvojčata se společným tělem [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Návrat do Vickerby [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 M*A*S*H 240 [i] 14:20 Batman navždy [i] 16:50 Au pair II aneb Pohádka pokračuje [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 22:10 Návrat Lew Harpera [i] 00:25 Tajemné zlo II [i] 02:00 Volejte Věštce 03:40 Mučení: špinavá práce [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Krasobruslení [i] 17:00 Bowls [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Wintersports Weekend [i] 21:45 Krasobruslení [i] 23:30 Bowls [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 16:00 Nepotrestaná vražda [i] 18:00 Případy advokáta Kingdoma II 2/6 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 3/6 [i] 20:00 Madam Mayflower [i] 22:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 7/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 8/8 [i] 07:50 Kultura za pultem 5/6 [i] 08:20 Kultura za pultem 6/6 [i] 08:50 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 7/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 8/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 4/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 14/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 4/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 20/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4/4 [i] 16:25 Jetstream 4/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 7/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 8/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 8/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 19/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 20/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 21/23 [i] 21:25 Slavné bitvy Británie 1/8 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 9/10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 3/3 [i] 00:25 Coxy na dovolené 27/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 28/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 29/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 30/40 [i] 02:25 Kultura za pultem 5/6 [i] 02:55 Kultura za pultem 6/6 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat 7/10 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat 8/10 [i] 04:25 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 06:00 Pravý Američan [i] 07:30 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 09:20 Úžasný den [i] 10:50 Filmy a filmové hvězdy 3 [i] 11:20 Hospodská láska [i] 12:50 Last minute Maroko [i] 14:20 Marie Antoinetta [i] 16:20 Úžasná a milovaná [i] 18:05 Otisk [i] 19:30 Před kamerou 5 [i] 20:00 Dobrý ročník [i] 21:55 Šprti [i] 23:45 Tři malá prasátka [i] 01:50 Shred [i] 03:30 Nula od Nuly pojde [i] 04:55 MIG 21 - live show [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Šťastná rodina [i] 09:20 Hvězdný záskok [i] 11:05 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:30 Základ rodiny [i] 14:10 Poslední šance [i] 15:50 Hra na svádění [i] 17:15 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:40 Bláznivá olympiáda [i] 20:15 Hadi v letadle [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 01:20 Slezský byznys [i] 02:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.