Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 06:00 DNES 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 6/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 3/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 5/25 [i] 07:45 Chrisa nemá nikto rád II. 21/22 [i] 08:05 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 09:50 Priatelia X. 16-17/18 [i] 10:40 Miss stroskotankyňa [i] 12:10 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 14:20 Akcia v oblakoch [i] 16:15 Neodolateľná [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Sexi Pistols [i] 22:00 Apocalypto [i] 00:35 Zúčtovanie [i] 02:20 Norimberský proces 1/2 [i] 03:50 Norimberský proces 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Reportéri [i] 05:50 Luxusné paláce 1/6 [i] 06:40 Pocoyo II. 11/52 [i] 06:50 Pocoyo II. 12/52 [i] 07:00 Poštár Pat II 8 [i] 07:15 Poštár Pat II 9 [i] 07:30 Aladin 55/65 [i] 07:50 Lovci drakov 16/26 [i] 08:15 Bol raz jeden život 26/26 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Superchyty [i] 09:35 Pestrá rodinka 1/36 [i] 10:05 Si v obraze? [i] 10:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:00 Chudobní milionári I. 4/12 [i] 11:50 Chudobní milionári I. 5/12 [i] 12:35 Planéta Zem zhora 7/8 [i] 13:35 Motormagazín [i] 13:55 Barbarosa [i] 15:30 Vila pri jazere 2/3 [i] 17:05 Robin Hood I 3/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Bez dcérky neodídem [i] 23:15 Sudca Giovanni Falcone 2/2 [i] 01:00 Barbarosa [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:30 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Kamenné pastorále [i] 04:35 Planéta Zem zhora 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Hírek [i] 05:15 Správy a komentáre [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 06:40 Odysea života 2 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 19/30 [i] 09:00 Klik [i] 09:15 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 10:05 Medicína [i] 11:05 TKN [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Repete z repete [i] 13:30 GEN.sk [i] 13:50 Farby mora 3/3 [i] 14:45 Poltón [i] 15:15 Aljaška [i] 15:40 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:00 Tempo [i] 00:10 Anjeli strážni [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:00 Blízko smrti 25, 26/26 [i] 09:50 Adrenalín [i] 11:45 Láska všetko prekoná [i] 13:20 Hra s ohňom [i] 15:15 Sniper [i] 17:00 Vlak plný peňazí [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Starostove starosti [i] 22:15 Piata obeť [i] 00:00 Mŕtvy bod [i] 01:40 Piata obeť [i] 03:25 Medzi nebom a zemou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 305,306 [i] 09:25 Agathe: Všetko alebo nič [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Chobotnica 3 [i] 15:00 Siska 15 [i] 16:00 Anorexia [i] 17:30 Divoška Rosaura 209,210 [i] 19:00 Tarzan 54,55 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 3 [i] 21:30 Big Ben XII. - Mikuláš je mŕtvy [i] 23:00 Agathe: Všetko alebo nič [i] 00:35 Anorexia [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 4/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 73/78 [i] 07:05 Kromaňonec 4/21 07:25 Tip a Tap 19/26 [i] 07:35 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 08:00 U nás na farmě 21/26 [i] 08:10 Sloní příběhy [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Roxana [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 4/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 4/13 [i] 14:35 Doktor Martin 3/23 [i] 15:30 Dcera šéfkuchaře [i] 17:00 Šaty dělaj člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 4/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Taneční skupina roku 2008 [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Vesnice [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Na dosah [i] 02:05 13. komnata Zity Kabátové [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 3/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Nebojte se hlíny [i] 06:30 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:10 To jsou věci! 1/10 [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 4/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Vidím město...? [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Joe Jackson: Live [i] 14:45 Obří plavidla [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 16:35 V mořských hlubinách [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zlatá šedesátá 4/26 [i] 21:00 Mučedníci lásky [i] 22:10 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 22:25 Artmix [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:55 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:30 Je to jenom rokenrol [i] 03:10 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová [i] 04:10 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Spiderman 7 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 7 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 7 [i] 07:35 Senzační Spiderman 18 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 8 [i] 08:55 Eso [i] 10:05 Zlatíčka pro každého [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Včera neděle byla [i] 14:05 Kdo je Fred? [i] 16:10 Smích se lepí na paty [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 21:50 Čtyři pírka: Zkouška cti [i] 00:10 Osud světa [i] 02:10 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 Babicovy dobroty [i] 03:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 20 [i] 07:00 Země dinosaurů 15 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 5 [i] 08:30 Přátelé I 18 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:55 Hunter VI 2 [i] 10:55 M*A*S*H 238 [i] 11:25 M*A*S*H 239 [i] 11:55 Agentura Jasno 3 [i] 12:45 Closer I 7 [i] 13:45 Cherokee Kid [i] 15:45 Bullittův případ [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Starsky & Hutch [i] 22:10 Útok z hlubin [i] 00:20 Tajná mise [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Helicops I 3 [i] 04:50 Helicops I 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Krasobruslení [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Krasobruslení [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Krasobruslení [i] 22:15 Bowls [i] 23:45 Biatlon [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Vzestup [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Zamilovaní sousedé [i] 16:00 McBride: Padlý anděl [i] 18:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 1/6 [i] 20:00 McBride: Rekviem [i] 22:00 Stín pochybnosti [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 20/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 21/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 07:30 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 07:55 Králové a královny 7/12 [i] 08:25 Králové a královny 8/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 3/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 4/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 11:40 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 13/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 3/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 19/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 16:25 Jetstream 3/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 5/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 6/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 7/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 17/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 18/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 20/23 [i] 21:30 Boj o život 6/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:25 Vyšetřovatelé nehod 2/3 [i] 00:30 Coxy na dovolené 21/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 22/40 [i] 01:20 Coxy na dovolené 23/40 [i] 01:45 Coxy na dovolené 24/40 [i] 02:15 Coxy na dovolené 25/40 [i] 02:45 Coxy na dovolené 26/40 [i] 03:15 Tunel v Hangzhou 3/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 06:00 Na ostří nože [i] 07:55 V dostihovém sedle [i] 09:25 John Tucker musí zemřít [i] 10:55 Medvídek [i] 12:40 Síly temna [i] 14:15 Příběh zrození [i] 15:55 Neuvěřitelný příběh [i] 17:25 Hrdinové a zbabělci [i] 18:55 J.A.R. koncert [i] 20:00 Angel [i] 22:10 Neznámý svůdce [i] 23:55 Poslední skotský král [i] 01:55 Láska na druhý pohled [i] 03:40 Divoký Stomp [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Skok do neznáma [i] 09:25 Robinsonovi [i] 11:00 Ztřeštěné léto [i] 12:30 Poslední den na obzoru [i] 14:00 Půjčovna mozků [i] 15:20 Srdce v roztoužení [i] 16:55 Jen trošku štěstí [i] 18:35 Zpáteční cesta [i] 20:20 Z úst do úst [i] 22:00 Tudorovci II 5 [i] 22:55 Tudorovci II 6 [i] 23:50 Portrét šílenství [i] 01:10 Polibte nevěstu [i] 02:50 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.