Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 06:00 DNES 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 6/40 [i] 06:50 Scooby Doo I. 3/24 [i] 07:15 Flintstonovci II. 5/25 [i] 07:45 Chrisa nemá nikto rád II. 21/22 [i] 08:05 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 09:50 Priatelia X. 16-17/18 [i] 10:40 Miss stroskotankyňa [i] 12:10 Nežiadaj svoj posledný tanec [i] 14:20 Akcia v oblakoch [i] 16:15 Neodolateľná [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Sexi Pistols [i] 22:00 Apocalypto [i] 00:35 Zúčtovanie [i] 02:20 Norimberský proces 1/2 [i] 03:50 Norimberský proces 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Reportéri [i] 05:50 Luxusné paláce 1/6 [i] 06:40 Pocoyo II. 11/52 [i] 06:50 Pocoyo II. 12/52 [i] 07:00 Poštár Pat II 8 [i] 07:15 Poštár Pat II 9 [i] 07:30 Aladin 55/65 [i] 07:50 Lovci drakov 16/26 [i] 08:15 Bol raz jeden život 26/26 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:10 Superchyty [i] 09:35 Pestrá rodinka 1/36 [i] 10:05 Si v obraze? [i] 10:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:00 Chudobní milionári I. 4/12 [i] 11:50 Chudobní milionári I. 5/12 [i] 12:35 Planéta Zem zhora 7/8 [i] 13:35 Motormagazín [i] 13:55 Barbarosa [i] 15:30 Vila pri jazere 2/3 [i] 17:05 Robin Hood I 3/13 [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Bez dcérky neodídem [i] 23:15 Sudca Giovanni Falcone 2/2 [i] 01:00 Barbarosa [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:30 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Kamenné pastorále [i] 04:35 Planéta Zem zhora 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Hírek [i] 05:15 Správy a komentáre [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 06:40 Odysea života 2 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 19/30 [i] 09:00 Klik [i] 09:15 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 10:05 Medicína [i] 11:05 TKN [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Repete z repete [i] 13:30 GEN.sk [i] 13:50 Farby mora 3/3 [i] 14:45 Poltón [i] 15:15 Aljaška [i] 15:40 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 00:00 Tempo [i] 00:10 Anjeli strážni [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:00 Blízko smrti 25, 26/26 [i] 09:50 Adrenalín [i] 11:45 Láska všetko prekoná [i] 13:20 Hra s ohňom [i] 15:15 Sniper [i] 17:00 Vlak plný peňazí [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Starostove starosti [i] 22:15 Piata obeť [i] 00:00 Mŕtvy bod [i] 01:40 Piata obeť [i] 03:25 Medzi nebom a zemou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 305,306 [i] 09:25 Agathe: Všetko alebo nič [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Chobotnica 3 [i] 15:00 Siska 15 [i] 16:00 Anorexia [i] 17:30 Divoška Rosaura 209,210 [i] 19:00 Tarzan 54,55 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 3 [i] 21:30 Big Ben XII. - Mikuláš je mŕtvy [i] 23:00 Agathe: Všetko alebo nič [i] 00:35 Anorexia [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 4/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 73/78 [i] 07:05 Kromaňonec 4/21 07:25 Tip a Tap 19/26 [i] 07:35 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 08:00 U nás na farmě 21/26 [i] 08:10 Sloní příběhy [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Roxana [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 4/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 4/13 [i] 14:35 Doktor Martin 3/23 [i] 15:30 Dcera šéfkuchaře [i] 17:00 Šaty dělaj člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 4/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Taneční skupina roku 2008 [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Vesnice [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Na dosah [i] 02:05 13. komnata Zity Kabátové [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 3/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Nebojte se hlíny [i] 06:30 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:10 To jsou věci! 1/10 [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 4/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Vidím město...? [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:45 Joe Jackson: Live [i] 14:45 Obří plavidla [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 16:35 V mořských hlubinách [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zlatá šedesátá 4/26 [i] 21:00 Mučedníci lásky [i] 22:10 Film o filmu Ocas ještěrky [i] 22:25 Artmix [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:55 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:30 Je to jenom rokenrol [i] 03:10 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová [i] 04:10 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Spiderman 7 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 7 [i] 07:05 3-2-1 Tučňáci! 7 [i] 07:35 Senzační Spiderman 18 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 8 [i] 08:55 Eso [i] 10:05 Zlatíčka pro každého [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Včera neděle byla [i] 14:05 Kdo je Fred? [i] 16:10 Smích se lepí na paty [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 21:50 Čtyři pírka: Zkouška cti [i] 00:10 Osud světa [i] 02:10 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 Babicovy dobroty [i] 03:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 20 [i] 07:00 Země dinosaurů 15 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 5 [i] 08:30 Přátelé I 18 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:55 Hunter VI 2 [i] 10:55 M*A*S*H 238 [i] 11:25 M*A*S*H 239 [i] 11:55 Agentura Jasno 3 [i] 12:45 Closer I 7 [i] 13:45 Cherokee Kid [i] 15:45 Bullittův případ [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Starsky & Hutch [i] 22:10 Útok z hlubin [i] 00:20 Tajná mise [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Helicops I 3 [i] 04:50 Helicops I 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 13:30 Krasobruslení [i] 14:45 Biatlon [i] 15:30 Krasobruslení [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Krasobruslení [i] 22:15 Bowls [i] 23:45 Biatlon [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Vzestup [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Zamilovaní sousedé [i] 16:00 McBride: Padlý anděl [i] 18:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma II 1/6 [i] 20:00 McBride: Rekviem [i] 22:00 Stín pochybnosti [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 20/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 21/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 07:30 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 07:55 Králové a královny 7/12 [i] 08:25 Králové a královny 8/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 3/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 4/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 11:40 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 13/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 3/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 19/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 16:25 Jetstream 3/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 5/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 6/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 7/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 17/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 18/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 20/23 [i] 21:30 Boj o život 6/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:25 Vyšetřovatelé nehod 2/3 [i] 00:30 Coxy na dovolené 21/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 22/40 [i] 01:20 Coxy na dovolené 23/40 [i] 01:45 Coxy na dovolené 24/40 [i] 02:15 Coxy na dovolené 25/40 [i] 02:45 Coxy na dovolené 26/40 [i] 03:15 Tunel v Hangzhou 3/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 06:00 Na ostří nože [i] 07:55 V dostihovém sedle [i] 09:25 John Tucker musí zemřít [i] 10:55 Medvídek [i] 12:40 Síly temna [i] 14:15 Příběh zrození [i] 15:55 Neuvěřitelný příběh [i] 17:25 Hrdinové a zbabělci [i] 18:55 J.A.R. koncert [i] 20:00 Angel [i] 22:10 Neznámý svůdce [i] 23:55 Poslední skotský král [i] 01:55 Láska na druhý pohled [i] 03:40 Divoký Stomp [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Skok do neznáma [i] 09:25 Robinsonovi [i] 11:00 Ztřeštěné léto [i] 12:30 Poslední den na obzoru [i] 14:00 Půjčovna mozků [i] 15:20 Srdce v roztoužení [i] 16:55 Jen trošku štěstí [i] 18:35 Zpáteční cesta [i] 20:20 Z úst do úst [i] 22:00 Tudorovci II 5 [i] 22:55 Tudorovci II 6 [i] 23:50 Portrét šílenství [i] 01:10 Polibte nevěstu [i] 02:50 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.