Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 159-160/216 [i] 10:10 Eva Blond: Kniha urážok [i] 11:50 Summerland II. 10/13 [i] 12:35 Odpadlík III. 22/22 [i] 13:25 Rodinná vojna I. 13-14/22 [i] 14:15 V tieni zločinu I. 10/22 [i] 15:00 Cigánske srdce 150-151/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Smrtonosná zbraň 3 [i] 23:25 Honba na ponorku [i] 01:50 Na úteku [i] 03:25 Smotánka [i] 04:10 Jake a Tlsťoch III. 4/26 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 1/6 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 5/8 [i] 09:45 Helicops 9/35 [i] 10:35 V úlohe Mony Lízy [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 19/22 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 56/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 57/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Láska a zrada [i] 22:50 Rocky II [i] 00:50 Don Matteo [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 56/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 57/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Láska a zrada [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Krajina zvierat [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Divoký Karibik 2/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Drotárstvo [i] 13:25 Separé [i] 13:50 Veľké záhady [i] 14:15 Lassie I 10/26 [i] 14:45 Večer na tému . . [i] 16:25 Família [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:00 Odysea života 2 [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Hírek [i] 02:55 Správy z regiónov [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 09:50 Vražedné čísla 12 [i] 10:30 Air America 4 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 12:00 Vyjednávači 7, 8 [i] 13:40 Air America 5 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 15:20 Vražedné čísla 13 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sniper [i] 22:00 Vlak plný peňazí [i] 00:10 Saigon [i] 01:50 Láska všetko prekoná [i] 03:15 Hemoglobín [i] 04:45 Adrenalín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 303,304 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 13 [i] 11:00 Život na zámku 11 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:40 Lampa [i] 15:10 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 207,208 [i] 19:00 Život na zámku 11 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 3 [i] 20:55 Siska 15 [i] 22:00 Chobotnica 3 [i] 23:00 Starý II. 13 [i] 00:00 Siska 15 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lapidárium [i] 09:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:35 Setkání a život jde dál [i] 10:05 České maličkosti [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 33/54 [i] 14:35 Haf! 47/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 16/26 [i] 15:25 Taylor má trable 21/26 [i] 15:50 Svět Elmo 36/56 [i] 16:05 Babar 23/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kosatec nízký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 3/21 [i] 20:55 13. komnata Zity Kabátové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 9/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Smlouva s ďáblem [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Okouzlení VIII 33/54 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Muzikanti, hrejte - Olšava [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Gorodok 15/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 3/12 [i] 05:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 30/72 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Na plovárně s Ivanem Mrázem [i] 10:25 Šaty dělaj člověka [i] 10:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:00 Konverze [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:30 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 3/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Kouzlo jezdectví 2/2 [i] 15:45 Kvarteto [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 31/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová I. [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 47/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 4/5 [i] 20:55 Concerto Bohemia 2004 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 15/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Hale and Pace X. 4/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 4/15 [i] 01:45 Vidím město...? [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:35 Exit 316 - Mise: Z pasti do propasti [i] 03:55 Rodina a já [i] 04:15 Bílá místa [i] 04:30 Jiří Pecha zkouší Krále Leara [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 6 [i] 09:25 Julie Lescaut V 9 [i] 11:05 Odložené případy III 15 [i] 11:50 Můj přítel Monk IV 1 [i] 12:40 Lenssen & spol. 24, 25 [i] 13:30 Pohřešovaní II 14 [i] 14:20 Kobra 11 VI 4 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 6 [i] 18:35 Ulice 1169, 1170 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi, taxi [i] 21:45 Tudorovci 3 [i] 22:45 Rocky 3 [i] 00:30 Cry Wolf [i] 02:00 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:45 Směr jih 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 8 [i] 08:10 Přátelé I 17 [i] 08:40 Panelák 56 [i] 09:20 Odpadlík I 20 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 19 [i] 11:05 Právo a pořádek II 15 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 12 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 9 [i] 13:30 Will & Grace VI 9 [i] 14:00 Policie - New York 98 [i] 14:55 Chameleon IV 7 [i] 15:50 Médium II 6 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 15 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Kmen Andromeda [i] 22:00 Dům voskových figurín [i] 00:20 Klub hrůzy [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Lovci duchů 15 [i] 04:45 Panelák 56 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Krasobruslení [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 Drsné městečko [i] 10:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 11:00 Vražda v Hollywoodu [i] 13:00 Dotek anděla III 6 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 15:00 Drsné městečko [i] 17:00 Dotek anděla III 6 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 22:00 McBride: Rekviem [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 5/8 [i] 07:00 Tučňák popleta [i] 07:55 Sousedé ve válce 27/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 28/32 [i] 08:55 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 09:25 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 09:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 10:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 11:05 Baculaté děti 5/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 13:05 Coxy na dovolené 29/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 30/40 [i] 14:05 Země krásná neznámá 5/8 [i] 15:05 Muž divočiny 5/19 [i] 16:00 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 16:30 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 17:00 Baculaté děti 5/6 [i] 17:55 Tučňák popleta [i] 18:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 19:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 20:05 Nejpodivnější fóbie [i] 21:00 Ze soudních spisů 25/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 26/32 [i] 22:00 Bitva o Atlantik 1/3 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 00:00 Dennodenně Einstein [i] 01:05 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 02:10 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 9/13 [i] 03:50 Toulky Maďarskem 10/13 [i] 04:25 Pouště promlouvají 5/14 [i] 04:55 Dennodenně Einstein [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Znovu od začátku [i] 07:25 Bernard a Doris [i] 09:05 Jack [i] 10:55 Zlatý Glóbus 2009 [i] 12:55 Most do země Terabithia [i] 14:30 Robin Hood [i] 16:10 Happy Feet [i] 18:00 Flicka [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Číslo 23 [i] 00:20 Gorila [i] 02:00 Leda ve snu [i] 03:30 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 11:50 Miss Potter [i] 13:20 Báječný den [i] 15:10 Pidihajzlík [i] 16:45 Agent v sukni 2 [i] 18:25 Všichni královi muži [i] 20:30 Všechno jde do háje [i] 22:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:45 LA blues [i] 01:20 Ničemové [i] 03:05 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.