Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 159-160/216 [i] 10:10 Eva Blond: Kniha urážok [i] 11:50 Summerland II. 10/13 [i] 12:35 Odpadlík III. 22/22 [i] 13:25 Rodinná vojna I. 13-14/22 [i] 14:15 V tieni zločinu I. 10/22 [i] 15:00 Cigánske srdce 150-151/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Smrtonosná zbraň 3 [i] 23:25 Honba na ponorku [i] 01:50 Na úteku [i] 03:25 Smotánka [i] 04:10 Jake a Tlsťoch III. 4/26 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Luxusné paláce 1/6 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 5/8 [i] 09:45 Helicops 9/35 [i] 10:35 V úlohe Mony Lízy [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 19/22 [i] 15:10 FOKUS - právo [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 56/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 57/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:20 Láska a zrada [i] 22:50 Rocky II [i] 00:50 Don Matteo [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 56/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 57/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Láska a zrada [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Krajina zvierat [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Divoký Karibik 2/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Drotárstvo [i] 13:25 Separé [i] 13:50 Veľké záhady [i] 14:15 Lassie I 10/26 [i] 14:45 Večer na tému . . [i] 16:25 Família [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 2/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 2/4 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:00 Odysea života 2 [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Hírek [i] 02:55 Správy z regiónov [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Správy z regiónov [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 09:50 Vražedné čísla 12 [i] 10:30 Air America 4 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 12:00 Vyjednávači 7, 8 [i] 13:40 Air America 5 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 15:20 Vražedné čísla 13 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sniper [i] 22:00 Vlak plný peňazí [i] 00:10 Saigon [i] 01:50 Láska všetko prekoná [i] 03:15 Hemoglobín [i] 04:45 Adrenalín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 303,304 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 13 [i] 11:00 Život na zámku 11 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:40 Lampa [i] 15:10 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 207,208 [i] 19:00 Život na zámku 11 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 3 [i] 20:55 Siska 15 [i] 22:00 Chobotnica 3 [i] 23:00 Starý II. 13 [i] 00:00 Siska 15 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lapidárium [i] 09:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 09:35 Setkání a život jde dál [i] 10:05 České maličkosti [i] 10:20 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 33/54 [i] 14:35 Haf! 47/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 16/26 [i] 15:25 Taylor má trable 21/26 [i] 15:50 Svět Elmo 36/56 [i] 16:05 Babar 23/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kosatec nízký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 3/21 [i] 20:55 13. komnata Zity Kabátové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 9/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Smlouva s ďáblem [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Okouzlení VIII 33/54 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Muzikanti, hrejte - Olšava [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Gorodok 15/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 3/12 [i] 05:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 30/72 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Na plovárně s Ivanem Mrázem [i] 10:25 Šaty dělaj člověka [i] 10:35 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:00 Konverze [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:30 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 3/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Kouzlo jezdectví 2/2 [i] 15:45 Kvarteto [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 31/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Ještě jsem tady - Agneša Kalinová I. [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 47/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 4/5 [i] 20:55 Concerto Bohemia 2004 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 15/20 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Hale and Pace X. 4/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:50 Samizdat 4/15 [i] 01:45 Vidím město...? [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Hledám práci [i] 03:35 Exit 316 - Mise: Z pasti do propasti [i] 03:55 Rodina a já [i] 04:15 Bílá místa [i] 04:30 Jiří Pecha zkouší Krále Leara [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 6 [i] 09:25 Julie Lescaut V 9 [i] 11:05 Odložené případy III 15 [i] 11:50 Můj přítel Monk IV 1 [i] 12:40 Lenssen & spol. 24, 25 [i] 13:30 Pohřešovaní II 14 [i] 14:20 Kobra 11 VI 4 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 6 [i] 18:35 Ulice 1169, 1170 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi, taxi [i] 21:45 Tudorovci 3 [i] 22:45 Rocky 3 [i] 00:30 Cry Wolf [i] 02:00 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:45 Směr jih 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 8 [i] 08:10 Přátelé I 17 [i] 08:40 Panelák 56 [i] 09:20 Odpadlík I 20 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 19 [i] 11:05 Právo a pořádek II 15 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 12 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 9 [i] 13:30 Will & Grace VI 9 [i] 14:00 Policie - New York 98 [i] 14:55 Chameleon IV 7 [i] 15:50 Médium II 6 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 15 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Kmen Andromeda [i] 22:00 Dům voskových figurín [i] 00:20 Klub hrůzy [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Lovci duchů 15 [i] 04:45 Panelák 56 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Krasobruslení [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 Drsné městečko [i] 10:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 11:00 Vražda v Hollywoodu [i] 13:00 Dotek anděla III 6 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 15:00 Drsné městečko [i] 17:00 Dotek anděla III 6 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 22:00 McBride: Rekviem [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 5/8 [i] 07:00 Tučňák popleta [i] 07:55 Sousedé ve válce 27/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 28/32 [i] 08:55 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 09:25 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 09:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 10:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 11:05 Baculaté děti 5/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 13:05 Coxy na dovolené 29/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 30/40 [i] 14:05 Země krásná neznámá 5/8 [i] 15:05 Muž divočiny 5/19 [i] 16:00 Pohlednice z chalupy 3/6 [i] 16:30 Pohlednice z chalupy 4/6 [i] 17:00 Baculaté děti 5/6 [i] 17:55 Tučňák popleta [i] 18:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 19:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 20:05 Nejpodivnější fóbie [i] 21:00 Ze soudních spisů 25/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 26/32 [i] 22:00 Bitva o Atlantik 1/3 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 5/9 [i] 00:00 Dennodenně Einstein [i] 01:05 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 02:10 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 9/13 [i] 03:50 Toulky Maďarskem 10/13 [i] 04:25 Pouště promlouvají 5/14 [i] 04:55 Dennodenně Einstein [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Znovu od začátku [i] 07:25 Bernard a Doris [i] 09:05 Jack [i] 10:55 Zlatý Glóbus 2009 [i] 12:55 Most do země Terabithia [i] 14:30 Robin Hood [i] 16:10 Happy Feet [i] 18:00 Flicka [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 5 [i] 20:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 22:45 Číslo 23 [i] 00:20 Gorila [i] 02:00 Leda ve snu [i] 03:30 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 11:50 Miss Potter [i] 13:20 Báječný den [i] 15:10 Pidihajzlík [i] 16:45 Agent v sukni 2 [i] 18:25 Všichni královi muži [i] 20:30 Všechno jde do háje [i] 22:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:45 LA blues [i] 01:20 Ničemové [i] 03:05 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.